Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Dominar 250 Kullanıcıları | Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Tür Tek Silindir, 4 zamanlı, DOHC, 4 valf, Sıvı Soğutmalı, Çift Bujili, FI
    Motor hacmi (cc) 248,77
    Maximum güç 19,85 kW (27 PS) @ 8500 rpm
    Maksimum Tork (Nm @ rpm) 23,5 @ 6500
    Debriyaj Islak, Destekli ve Kaydırmalı
    Vites kutusu 6 vites

Şasi ve Süspansiyon
    Şasi Kiriş Tipi Çerçevesi
    Ön süspansiyon Teleskopik, 37 mm USD Çatal, 135 mm seyahat
    Arka Süspansiyon Nitrox ile çok kademeli ayarlanabilir Monoshocks, 110 mm tekerlek stroku

Frenler ve Lastikler
    Frenler Ön ABS, 300 çaplı disk
    Arka Frenler ABS, 230 çaplı disk
    Ön Lastik 100 / 80-17 Tubeless
    Arka Lastik 130 / 70-17 Tubeless

Boyutlar
    LXWXH (mm) 2156 X 836 X 1112
    Dingil mesafesi (mm) 1453
    Yerden Yükseklik (mm) 157
    Boş Ağırlık (kg) 180
    Sele Yükseklik (mm) 800
    Yakıt Kapasitesi (L) 13

Elektrik
    Akü 12V, 8Ah VRLA
    Far AHO ile LED, 10 ünite
    Hız göstergesi Dijital Bölünmüş Konsol

Fiyat:33.500

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hayırlı olsun

Motosikleti
    250r
    Kullanıcı yorumlarını merakla bekliyorum.

hn33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6 diversion
    Göreceksiniz dominar 400 ug de oldugu gibi bunda da Trip resetleme saga çekme olacak çünkü herşeyi aynı sadece motor kısmı 400cc degil 250 cc bu yeni bu gelecek 250 cc dominar da sorunların zaten olmadığı yada olmayacağını iddia edenler sorunu çözmüşler demektir kronik sorunlar çözüldü ise dominar 400 ug kronik sorunları neden çözülmüyor kanaatim dedigim gibi kronik sorunlara 250cc ile devam
    blueway2 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ülker.halley davidson
    Alırsınız bir dal artık
    33500 TL
    Ben KAWASAKi ile devam ederim bir ömür

OwLRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400UG
    Sağ'a çekme sorunu var abi. Dominar 250 grubunda varım,herkes bu konudan şikayet ediyor. Fiyatı uygun aldıklarından önemsemiyorlar.

Motosikleti
    Bn125
    Açıkcası bajaj bence çok iyi f/p markası. Fakat adamlar hiçbir motorunun kronik sorunlarını çözmek için adam gibi çaba göstermiyor. Pulsar ve dominar hep kasa değiştiğinde millet bu kasada sorun çözülmüştür dedi. Bir bakıyoruz yine aynı. Bu açıdan benelli çok daha iyi olsa da distribütörün berbat olmasından markayı bu ülkede bitirdiler. Cf motodan daha iyi seçenek yok maalesef bu fiyatlara.

Motosikleti
    HONDA FORZA 250
    Hayırlı olsun 10 günde ikinci zam. https://www.ekuralkan.com/dominar-d-250 35.500 olmuş yani hadi ben bu motoru alayım para denkleyim ohh denkledim çok şükür deyip bayiye gitseniz 2000 daha isticek sizden gerçekten ilginç

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Fesüpanallah ya sabır!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bu memleketin jeopolitik konumu, küfürsüz yaşamaya uygun değil.
    Mr.wind bunu beğendi.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu memleketin jeopolitik konumu, küfürsüz yaşamaya uygun değil.
    Ben hiç kızmıyorum. Kuralkana kızmakta elim boldur. Ama burada kabahatleri yok. Memlekette döviz kuru afetinin sebebi Kuralkan değil. Asıl sorumlu olanlar ise hiç oralı değil.

Motosikleti
    HONDA FORZA 250
    Beyler benim kızgınlığım tam olarak şu anki fiyatı değil. 1 ay içinde kafasına göre fiyatın planlamasız yükseltilmesi kur farkı bir mazeret olabilir ama 31.900 lansman fiyatı sonra lansman sonu yapılan 1500 tl lik zam ve hemen akabinden 2000 tl lik zam. Sadece merakımdan bu zamların bir denetim mekanizması yok mu sonuçta bu bir motorlu araç insanlar bunun vergisini veriyor sigortasını yaptırıyor e malum ekonomik koşullarda bir ulaşım aracı sahibi olmak isterken dişinden tırnagından arttırıp borç harç bir mebla biriktiriyor tam alabilecekken pat bir daha zam. Ve tüketicinin bu zamlara karşılık maaşı ya sabit ya da gündelik gideri diğer tüketim mallarının zamlarıyla yukarı gidiyor. Mevzu diğer motosiklet markalarıyla kıyas değil sadece. Bu yapılan anlık fiyat değişikleri serbest piyasa ekonomisi diye açıklanabiliyor mu sadece. Neyse bilemedim. Herseyin hayırlısı.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı hussain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler benim kızgınlığım tam olarak şu anki fiyatı değil. 1 ay içinde kafasına göre fiyatın planlamasız yükseltilmesi kur farkı bir mazeret olabilir ama 31.900 lansman fiyatı sonra lansman sonu yapılan 1500 tl lik zam ve hemen akabinden 2000 tl lik zam. Sadece merakımdan bu zamların bir denetim mekanizması yok mu sonuçta bu bir motorlu araç insanlar bunun vergisini veriyor sigortasını yaptırıyor e malum ekonomik koşullarda bir ulaşım aracı sahibi olmak isterken dişinden tırnagından arttırıp borç harç bir mebla biriktiriyor tam alabilecekken pat bir daha zam. Ve tüketicinin bu zamlara karşılık maaşı ya sabit ya da gündelik gideri diğer tüketim mallarının zamlarıyla yukarı gidiyor. Mevzu diğer motosiklet markalarıyla kıyas değil sadece. Bu yapılan anlık fiyat değişikleri serbest piyasa ekonomisi diye açıklanabiliyor mu sadece. Neyse bilemedim. Herseyin hayırlısı.
    Yok maalesef....Welcome to Törkii....
    The Power of The Dreams.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Biraz da biz tetikliyoruz bu zamları. Lansman fiyatından yoklama çekiyorlar biz de burada "şöyle güzel motor, böyle süper motor" diye güzelleme yapıyoruz. Kuralkan da bakıyor millet motoru beğenmiş, ne yaparsak yapalım alacaklar motoru diye iteliyor zammı. Halbuki hiç sallamasak, "bu ne lan getire getire bu motoru mu getirdiniz?" diye hepimiz esip gürlesek sanırım indirim bile yaparlar.
    Thesinner83 bunu beğendi.

Motosikleti
    cb250r
    "Dolar yukseldi" tabirini hic sevmiyorum. Sanki bunda bizim payimiz yokmus gibi, suc dolarinmis gibi bir izlenim yaratiyor.

"TL deger kaybetti" tabiri daha uygun, cunku TL dunyadaki butun para birimleri karsisinda deger kaybediyor.herneyse konumuza donecek olursak;

japonlarin ve avrupalilarin dolar-euro paritesine gore gayet insafli yaptiklari zamlara karsin, bajaj ve heronun yaptigi zamlarin pek bir temeli yok gibi. rupi-tl paritesi herseyi acikliyor.

Yaptiklari firsatcilik, net. baktilar honda yamaha zami yapistiriyor, hop bunlar da zam.

Bu adamlar şark kurnazı olduğu için yolabildikleri kadar milleti yolarlar.Bajaj firması jantlarını Çin'de ürettirdiği ve ürünlerin bir kısmı hatalı olduğu için jant kırma olayları vardı. Bajaj hatasını kabul edip sitesinde açıklamıştı. Rahmetli de "böyle bir olay var diyorlar dikkatli olun demişti."Kuralkan hemen tekzip yollayıp dava açacaklarını söyleyince rahmetli rest çekip beş yüz binden fazla izlenen 200ns videosunu kaldırmıştı. Sırf bu yüzden bajaj almayı düşünmüyorum.

Motosikleti
    HONDA FORZA 250
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Dolar yukseldi" tabirini hic sevmiyorum. Sanki bunda bizim payimiz yokmus gibi, suc dolarinmis gibi bir izlenim yaratiyor.

"TL deger kaybetti" tabiri daha uygun, cunku TL dunyadaki butun para birimleri karsisinda deger kaybediyor.herneyse konumuza donecek olursak;

japonlarin ve avrupalilarin dolar-euro paritesine gore gayet insafli yaptiklari zamlara karsin, bajaj ve heronun yaptigi zamlarin pek bir temeli yok gibi. rupi-tl paritesi herseyi acikliyor.

Yaptiklari firsatcilik, net. baktilar honda yamaha zami yapistiriyor, hop bunlar da zam.
    Hocam işte ben de tam olarak bundan bahsediyorum. Bir ürün üzerinden hızlıca bu denli bir yükseltme nasıl normal olabiliyor

Motosikleti
    cb250r
    tamam rupi karsisinda da deger kaybediyor TL kabul. Ama son 2 ayda pulsar 25 kusurden 29 kusure cikti.son iki ayda rupi yuzde 17-18 mi artti?

Strateji ye bak ohh. insanlar artik japon alamaz, nasil olsa bize mahkum olacaklar ver zammi ver zammi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam rupi karsisinda da deger kaybediyor TL kabul. Ama son 2 ayda pulsar 25 kusurden 29 kusure cikti.son iki ayda rupi yuzde 17-18 mi artti?

Strateji ye bak ohh. insanlar artik japon alamaz, nasil olsa bize mahkum olacaklar ver zammi ver zammi.
    Onların yerinde siz olsanız farklı mı davranırdınız ki böyle rahat saydırıyorsunuz?

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onların yerinde siz olsanız farklı mı davranırdınız ki böyle rahat saydırıyorsunuz?
    ilginc bir soru.

saydirmaktan kastiniz nedir bilmiyorum ama elestiriyorum. Haklilik payim oldugunu da dusunuyorum.

Ne yapalim onu da mi yapmayalim?
    dyavol-77 ve yasinreis bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)