Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yamaha AEROX 100

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı celıl ybr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa 2 zamanlı ya ondan ıyıdır artık 2 zamanlı motormu kaldı yaw bız kucukken yapıyoduk onları
    dayı yaş kaç?? hehehe..

bizde küçükken yapıyoduk ama 2t bambaska

onun egsoz sesi, duruşu, gidişi herşeyine hastayım..

beat 4t 90-100 anca görüyo

aerox 2t 120 130 görüyo..

2 si de 100cc..

nabbeeeeerrrr..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    sesi sinek vızıltısı gıbı vıııııızzzzzzzz.... hafıf egımlı yolda ancak 100 u gorebılıyo ybr ye bıle kafa tutar yanı bu arada yasta yaza 16 oluyo ınsallah
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı celıl ybr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sesi sinek vızıltısı gıbı vıııııızzzzzzzz.... hafıf egımlı yolda ancak 100 u gorebılıyo ybr ye bıle kafa tutar yanı bu arada yasta yaza 16 oluyo ınsallah
    kurban olem onun sinek vızıltısı sesine düz yolda 120 görüyo..

alacağım motor bu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    beyler husarı sattım 1 hafta sonra aerox u alıyorum..

gokhan_307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    Hayırlısı olsun.Aldığında bol bol foto ve bilgi bekleriz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    olmamııı bak bi tane koyayım hemen..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    topic up..

aeroxuma kavuştum...

serkani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Made in Japan!
    Piyasası ne bunların acaba? En son kaç model var?

Bilgilendirme yaparsanız sevinirim.
    Honda Today 50 • Honda Beat 100 • Yamaha YBR 125 • Kawasaki ER5 • Yamaha Fazer FZ6 • V-Four Racing 800 ABS

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı serkani adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piyasası ne bunların acaba? En son kaç model var?

Bilgilendirme yaparsanız sevinirim.
    valla serkancım motorun temizliğine göre değişiyor en temizi 2500ytl pasaklı hor kullanılmışı 1500ytl filen hatta nette birtane sarı var oda pert..

2000 ve 2002 senelerinde türkiyeye geldi fakat yurt dışında 2008 -- 2009 modelleri mevcut..

motorun yakıtı 10 ytl benzin ile yani (3 litre) ile 110 km yol gidiyor..
    100cc 2 zamanlı bir motor olarak yakıtı çok düşük kanısındayım düz yolda 110 sıkıştırırsan 120 görüyor motorumdan çok memnunum ama artık bu bile yetmiyor daha güçlü bişiyler arayışındayım..

topic up..

Motosikleti
    yamaha aerox
    bende aerox var çoğu arkadaşın dediği gbi 110 max hız falan deildir sizin gördükleriniz büyük ihtimal ölü aeroxlardandır benim aerox la ben runnerlara kafa tutuyorum aerox almak isteyen bence 2 kez düşünmeli özen gösterilmesi gerek + cebinde para olmase gerek saygılarımla.... ( arkadaşın dediği gbide kesinlikle deildir sentetik yağ daha iyidir tabi ama normal 2t yağlarda fena deildir tavsiyem shell akaryakıt istasyonlarında beyaz şişeli yağlar satılır markası dandik bişeydir ama çok güzel bi yağdır + benzin koydururkende depoya az miktarda karıstırlarak koyulursa çok daha iyi olur ...

Motosikleti
    Yeni motor alıcak :)
    Cok tutulmamış demek ki 2 zamanlı olmasındandır

nukrozamrud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke
    Merhabalar yamaha aerox 100 cc yi geçen hafta 2. el olarak aldım şuan motorum 2002 model we 37000 km de.sizlerle ilk izlenimlerimi paylaşmak istiyorum.
    -Motorun görüntüsü gerçekten çok güzel harbiden dönüp baktırtıyor.Zaten motor artık kesin 2. ele düştüğü için alan herkes bişiler yapıyor görüntüsünü daha da güzelleştirmek için.Küçük bi racing motoru andırıyor duruşu
    -Kullanımı çok kolay.Sanırım 90 kilo ciwarında bi motor olması lazım.Onn için motora yeni başlıycaklar için ideal bi model.Ayrıca tekerlekleri bw s gibi çok küçük olmadıı için çok dengeli we virajlarda insana güwen weriyor.
    -Motora gelince...Sitede herkes bnun bw s ile aynı motora sahip olduğunu yazmış ama değil.Bakın ben 1.5 sene bw s yi sıfır alıp kullanmış biri olarak söylüyorum.Bw s nin max hızı 85 bilemediniz 90 km/saat tir.Ama aeroxla bnm şuan gördüğüm son hız 120 km ve eminim daha da bi 5 yada 10 km gidebilir çünkü çok zorlamadım.Motor o kadr kolay 100 km ye çıkıyorki gerçekten inanamazsınız.
    ....nyse bgnlük bu kadr çok uykum geldi yrn kaldığım yerden dewam

Yamaha Aerox vasıta amaçlı değil keyif için kullanılacak, gerek tasarım gerek performans olarak türünün en iyisi olan bir scooterdır, çok yakmasından şikayetçi olmak abesttir, Honda Beat alırsın az yakar, ama aralarında R1 le Today 50 kadar fark vardır, Aerox şahsına münasır bir motordur, alternatifi ancak Gilera Runner yada Italjet Dragster olabilir.

Motosikleti
    aerox

aerox şehir faresi

:cherry:arkadaşlar bende aerox kullaniyorum. tek anlamıyla bir tutku satmaya çok niyetlendim. fakat hep caydım. 100/3 yakıt. seri. virajlarda güven veren bir makine motor kitlese bile 30 tl piston 10 tl omlatma conta falan 60 tl daha ne olsun. ben arkadaşların dedigi gibi 120 falan görmedim 90 100 hava şartlarına göre hava serinse 100 km cok rahat gidersin hava sıcaksa 35.40 derece 50 kmde mola vermen gerekir vermesende fazla uzun surmez mecbur durursun cünk metalinde bir dayanma sınırı var ama şuna garanti veririm. motor aksamında her hangi bir sorun yoksa kış aylarında yapa biliyosan 200 km hiç durma yinede bişey olmaz. almak işteyen arkadaşlara tavsiye ederim erc.1@hotmail.comfile:///D:/alb%C3%BCm/foto/foto.%20(118).jpg

orhunorhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    skyteam st 200 sm
    kesinlikle scooterlar arasında aerox u tek gecerim..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler