Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yamaha Tricity Kullanıcıları/Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Teknik Özellikler

Detaylar

• Şık ve ekonomik yeni şehir içi ulaşım aracı
    • Üst düzey denge hissi için 3 tekerlek
    • Özel Yatabilen Üç Tekerlekli (LMW) tasarımı
    • Trafikte çeviklik için birbirine yakın konumlandırılmış ön tekerlekler
    • Yeni başlayan ve deneyimli scooter sürücüleri için tasarlandı
    • Akıllı ve modern gövde
    • Hafif, kompakt ve kullanımı kolay
    • Yeterli saklama alanı
    • Doğal sürüş pozisyonu ve rahat sele
    • Ekonomik ve canlı 125 cc sıvı soğutmalı motor
    • Kolay kontrol edilebilirlik için ön ve arka disk frenleri
    • Birleşik Frenleme Sistemi (UBS)

Fiyat:

TL 9.400,00
    barodi, mehmetenis, SCC ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Trafikte aralardan rahat girermi 3tekerli trafik tecrubesi icin aslinda scoterden daha iyi ozellikle bayan suruculer icin denge sorununu ortadan kaldirir. Beyazi guzelmis vatana millete hayirli olsun.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 tane eskiyen lastiği yenileyemeyen bir topluma üçüncü lastik çok gelir
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben fiyatlandırmayı başarılı buldum, pcx alacak kişi 2 ekleyip 3. bir tekerleğe ve istemediği kadar dikat çekici bir cihaza sahip oluyor.

Tabi amaç ,istanbul gibi şehirlerde trafikten kurtulmak ve ulaşımı çözmekse.

yazlık beldelerde ben görmeye başladım. Hadi biraz daha cesaret darısı şehirlerin başına.

Bu arada monkey tipi motor alıp boğazda falan arada kız arkadaşı ile gezen marjinal arkadaşlarada hitap ediyor bence.

Fazlasıyla şık ve ulaşılabilir olması güzel bişey.

Yamaha agırlığınıda 2 tekerlek kadar hafif tutarak 125cc motorların çekişinden taviz vermemiş gibi duruyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:24 ----------

gayet sıkışık trafikte aralardan gidiyor kerata. Eleman PCX'le karşılaştırmış. Onun geçtiği her yerden geçti

http://www.youtube.com/watch?v=jubFBRx0a3Q

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Yamaha deneme gününde Tuzla Autodrom'da test ettiğim, defalarca bindiğim bir model. Adeta kendine aşık etti beni mükemmel bir dengeye sahip pistte bir virajda yatarken altından bir parça asfalta sürttü + Kombine fren sistemi vs. var + Çok ama çok dikkat çekici bir motor.

5 sene sonra 2. el fiyatları düşünce almayı planlıyorum

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Aslinda fiyat su acidan bakinca normal geldi.

Pcx'i dusunun. Ve buna ekstra 1er adet on masa, amortisor, aluminyum jant, disk, frenler (balata, hortum vs), camurluk aldiginizi, ayrietten iki tekeri birbirine baglayan masayi edindiginizi dusunun. Bu kafayla bakinca mantikli geldi.

Arkadaşlar çalıştırmak için sadece elektrikli marş mı var yoksa extra kolçak mevcut mu?

Motosikleti
    dealim daystar 250
    1,85 cm boy 115 kg ile bu motora sığabilir miyim ? arkadaşlar, kullanan varsa rica etsem, yorum alabilir miyim?

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Alıntı memer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1,85 cm boy 115 kg ile bu motora sığabilir miyim ? arkadaşlar, kullanan varsa rica etsem, yorum alabilir miyim?
    Kullanma değilde fuarda üzerine oturup diz mesafemi ölçmüştüm. Boy 1,83 94kg. Dizler değmiyordu ama çok az mesafe vardı.

http://i.hizliresim.com/RJlBbR.jpg

Motosikleti
    dealim daystar 250
    çok teşekkürler , açıklayıcı bir resim oldu

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı memer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hala ilgileniyormusunuz bilemem ama dün test ettim,

190 boy 95 kilo ile ben sığdım diyebilirim

yol tutuşu virajlarda fren kabiliyeti çok çok başarılı..

yalnız durduğunuzda ayaklarınızı yere indirmek zorundasınız bu diğer 3 tekerlilerden farklı..

125 cc motor maalesef vasat performans veriyor bir ara artçılı sürdüm ama artçıyı indirdim..

normal bir kaldırımdan indim ve çıktım,araçların arasında aynı ebatda bir sukuturdan hiçbir farkı yok gayet kıvrak..

20-25 dakikalık kullanımımda gözlemlerim bu kadar,test sürüşü Ataşehir deki Anadolu Yamaha bayii nde gerçekleştiriliyor,ilgilenenlere..

kemaI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir Tricity kullanıcısı ve forumun taze üyesi olarak internetten gelen ziyaretçiler için bazı sorulara cevap yazmak istedim. Yamaha Delight'tan Tricity'ye geçen biri olarak yazacağım.

Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trafikte aralardan rahat girermi 3tekerli trafik tecrubesi icin aslinda scoterden daha iyi ozellikle bayan suruculer icin denge sorununu ortadan kaldirir. Beyazi guzelmis vatana millete hayirli olsun.
    "Delight olsa geçerdim" diyeceğim yer yok diyebilecek kadar az yer olmuştur. İlk günlerde zorlanıyordum ama hakimiyetim arttıkça kolaylaştı.

Alıntı AurorAbeam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslinda fiyat su acidan bakinca normal geldi.

Pcx'i dusunun. Ve buna ekstra 1er adet on masa, amortisor, aluminyum jant, disk, frenler (balata, hortum vs), camurluk aldiginizi, ayrietten iki tekeri birbirine baglayan masayi edindiginizi dusunun. Bu kafayla bakinca mantikli geldi.
    Bunların yanında birleşik fren sistemi müthiş bir şey. Delight ile duramayıp kaydığım durumlardan daha zor durumlarda durabiliyor. Tercihimdeki önemli nedenlerden birisi durmaktı ve beni fazlasıyla tatmin ediyor. Özellikle şehir içinde hızlı durabilmenin çok önemli olduğunu düşünüyorum.

Alıntı feza33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar çalıştırmak için sadece elektrikli marş mı var yoksa extra kolçak mevcut mu?
    Tek düğme elektrikli marş.

altayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ DOMİNAR 400
    Bugün bir abimize aldık.genel olarak güzel bir motor

Motosikleti
    Yamaha Tricity
    1 Haftadır bende tricity liyim Benim için muhteşem bir deneyim oldu açıkcası evet belki gitmiyor olduğun yerde tam tur dönmüyor ama emin olun herkes tereddüt ederken siz akıp gidiyorsunuz çünki motorunuz 3 tekerlekli kayması zor yol tutuşu şahane ve heybetli: ) ben 90 kg mım yokuş yukarı dikliğe göre 70-80km hız yapıyor maksimum yokuş aşağa 100km hıza ulaşıyor düz yolda 90km lerde geziniyor lakin şöyle birşey var istanbulda yaşıyorum gece dışarı çıkmıyorum gün içerisinde bu hızlara ulaşabileceğim yerler çok nadir o yüzden hızın bir önemi yok benim için

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    güncel. tricty sahibiyim. yakıt değerlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Yavuzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tricity
    2.2-2.3 lt tuketim degerleri yakaliyorum.. önceden pcx sahibiydim 2.0 lt civariydi agirlik ve ekstra teker farkina rağmen tüketimi cok iyi bence
    engin_deniz bunu beğendi.

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı Yavuzi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.2-2.3 lt tuketim degerleri yakaliyorum.. önceden pcx sahibiydim 2.0 lt civariydi agirlik ve ekstra teker farkina rağmen tüketimi cok iyi bence
    yani 1 depo ile yaklaşık 300 km yol yapıyorsunuz değilmi ?

Evet arkadaşlar bende tricity kırmızı alarak yanınıza katılıyorım amçncak diğer kullanıcı gruplarına nazaran daha aız galiba

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:43 ----------

Deneyimlerini paylaşacaklar var mı ?
    engin_deniz bunu beğendi.

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı Oguz88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar bende tricity kırmızı alarak yanınıza katılıyorım amçncak diğer kullanıcı gruplarına nazaran daha aız galiba

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:43 ----------

buralar çok sessiz bu arada hayırlı olsun 2. el alıyorsun sanırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:43 ----------

Alıntı Oguz88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kafana takılan birşey olursa sorabilirsin. elimden geldiğinde yardımcı olmaya çalışırım.

XGAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    N-Max 155

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)