Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 100 KM işte Kh ile arasındaki fark!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Spatula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100KM siyah
    Ewet arkadaşlar geçen seferki yazdığım yazımda motorun kaportasında vidalar gizlenmiş demiştim motorun fotoğraflarını çektim sizinle paylaşayım dedim bende aradaki farkı sizde görün belki fikrinizi etkileyebilir.....
    işte benim motorum

ön kaportada gördüğünüz gibi hiç bir vida yoq (o ateş desenlerinin de altında yoq yani onları vidaları kapatmak için koymadım)
    işte bu da 100KH nin ön tarafı vidalar çok sinir bozucu duruyor!!!

göstergelerin oraya bakın

işte KH

biraz ters bi açı oldu ama istersen resmi sitesinden bakabilirsiniz yan görüntüsüne

bu da KH nin yan tarafı

işte arkadaşlar aradaki farklr çok açık ortada yorumlarınızı bekliyorum bu arada aynadaki şeritler nasıl olmuşş??

Arkadaşlar bi iki cwp yazın yaw boşuna mı uğraştım ben motorun fotolarıyla he bide fotolar biraz büyük olmuş afedersiniz fotoğrafçı olduum için yüksek çözünürlükteki bi makine ile çektim ama daha ii olmuş en azından detaylara rahatlıkla bakabilirsinizzzzz!!!!!!!!!
    İyi kötü kazanırım para ama kaltptir asıl kumabara bi sevgilim yoksa kollarımda napiim Mondiali altımda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Mondial 100KM siyah
    Yaw biriniz bişeyler yazın cwplarda "0" warya ......boşu boşuna mı açtım yoqsa
    İyi kötü kazanırım para ama kaltptir asıl kumabara bi sevgilim yoksa kollarımda napiim Mondiali altımda

Pe¥oTe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD250E-9 ..:Regal Raptor:..
    Sadece Teknisyen mantığıyla cevap verim arkadaşım görünüm evet ama birde düşünürsek vidaların yerine içerden tırnakmı yaptılar ne götürür ne götürür biraz tartışılır....

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    tam olarak başlığın amacını ve neden bu bölümde olduğunu anlayamadım. bu iki motorun farklı olduğunu mu ispat ediyorsun bize. evet farklı bu iki motor ben inandım. ayrıca resimleri düzeltirsen insanlar daha rahat izlerler sayfayı. bu şekilde devasa resimler koymak yasak foruma. aynadaki şeritler çok amatörce olmuş. doğru dürüst yapışmamış bile.

Motosikleti
    Mondial 100KM siyah
    Alıntı Pe¥oTe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece Teknisyen mantığıyla cevap verim arkadaşım görünüm evet ama birde düşünürsek vidaların yerine içerden tırnakmı yaptılar ne götürür ne götürür biraz tartışılır....
    Vidalar Dışardan bakınca gözükmüo fark bu sadece motorda oturan kişi farkedio ön kaportanın vidalarını...

Motosikleti
    MONDİAL100KM

Slm

slm Spatula kardeş bende de mondial 100 km var acaba senin motor maksimum hızı nedir öğrene bilirmiyim?

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    bu tip şeylere takılmamak gerek!!
    2bin7 HONDA CBF 150 (34 EN 6186) İSTANBUL- AVCILAR

Motosikleti
    F5SS&CBR125
    çokta önemli değil bence...vida olsun yani nolacak ki...
    nedemişler yemeğin salçalısı motorun vidalısı

Spatula dostum fotoğraflar için sağol.Yalnız sen sadece vidalardan bahsetmişsinde bu km'nin çok farklı özellikleri var diye biliyorum.Öncelikle cup motosiklet gibi görünüyor ama vitessiz olduğu için aslında bir scooter.
    Ayrıca en önemlisi büyük tekerlekli bir scooter.Vergisi yok, ve koltuğun altında büyük bi bagajı var diye duymuştum ve bu özellikler çok uygun fiyata satılıyor.Kimse bu km modelinide bilmiyor.Sen bize bi kullanıcı olarak motorun özelliklerini anlatırsan çok seviniriz.Zira büyük tekerli scooter fiyatları çok yüksek ve bu modeli tanıyanda yok, benim çok aklıma yatıyor.Moto gücü nasıl ,kısa mesafede olsa 2 kişi taşır mı ?

Rakun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6-F 2006 Siyah Kırmızı
    Bencede takılma buna

motorun vidası görünse ne fark eder?

Zaten er iki motorda dünyanın en karizmatikleri arasında değil sanırsam
    34 ZK 9442 ER6-F 2006 AKA "Sonic" & 34 RB 1940 Kia Carnival 2002 Nam-ı diğer "Nigga"
    Kartal/İstanbul

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler