Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Forza 750 (2021)

Motovento
    REKLAM ALANI
    haluk23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF250 Rally - Wave 110i - Crypton S - CB125F ...
    Merhaba arkadaşlar.

14 Ekim 2020 tarihinde tanıtılacak olan 2021 model Forza 750 konusuna hoşgeldiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=lEVX...orcyclesEurope

Muhtemelen Integra 750 altyapısıyla mevcut Forza dizaynı harmanlanıp piyasaya çıkacak gibi görünüyor.

Integra serisi tedavülden kalkıp yoluna Forza olarak devam edecektir diye düşünüyorum.

Tabii bunlar sadece tahmin.

Artık yaşını iyice göstermekte olan NC serisini de bu vesileyle elden geçireceklerdir.

Integra Forza olduktan sonra NC750 X versiyonunda ön jant 19 inç olur(sa süper olur).

S versiyon da 17-17 jantlarla naked kategorisinde devam eder.

Tabii her iki versiyon da kapsamlı bir makyajdan geçecektir.

750'lik bloktan türetilmiş bir 850'lik de Transalp adıyla Africa Twin serisinin altında, biraz daha ulaşılabilir rakamlara piyasaya sürülecektir.

Tahminlerimin ne kadarı ve ne derecede doğru çıkacak hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Selamlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    https://www.youtube.com/watch?v=jaUD...orcyclesEurope

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:51 ----------

19 Eylülde açtığım (açtığımı sandığım) konum 26 Ekimde onaylanmış.

Motosikleti
    %50 X-Adv, %50 Integra olmuş.

Motosikleti
    Forza 250
    11.600€ x 9.75 ben carpamadim. TR fiyatı çok şenlikli olacak.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    11.600€ x 9.75 ben carpamadim. TR fiyatı çok şenlikli olacak.
    Ben hesapladım. 112.000 lira kılçıksız gümrük girişi oluyor. Vergilerle beraber.. öff neyse. Bi çay içeyim de kendime geleyim.

daparadoks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Jet 14
    133.000 Tl'den Şubatta listelendi şimdi 144.000 TL olarka güncellendi. Forza 750 alan oldu mu acaba hiç, bayilerin ilanı falan da yok. Gidip bayilere de almayacağım motoru sormadım tabi.

X-Adv'nin yola uyarlanmış hali, elektrikli gaz kontrolü varken hız sabitleyici olmayışı üzücü.
    Şuan Almanya fiyatı 11.520 Euro, İngiltere 10.000 Sterlin. Biz de ek vergilerle şenlikli bir fiyatı var tabi. 3 sene sonra 2021 modeli ikinci elde 200.000 TL'ye alabilirsek şanslıyız

Teknik özellikler tablosunu da şuraya ekliyeyim;

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı daparadoks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    133.000 Tl'den Şubatta listelendi şimdi 144.000 TL olarka güncellendi. Forza 750 alan oldu mu acaba hiç, bayilerin ilanı falan da yok. Gidip bayilere de almayacağım motoru sormadım tabi.

X-Adv'nin yola uyarlanmış hali, elektrikli gaz kontrolü varken hız sabitleyici olmayışı üzücü.
    Şuan Almanya fiyatı 11.520 Euro, İngiltere 10.000 Sterlin. Biz de ek vergilerle şenlikli bir fiyatı var tabi. 3 sene sonra 2021 modeli ikinci elde 200.000 TL'ye alabilirsek şanslıyız

Teknik özellikler tablosunu da şuraya ekliyeyim;
    https://i.imgur.com/vNt11bm.png
    Şunu getirmeye karar veren insanlardaki akıl tutulmasına hayranım. Bunu getirene kadar Rebel 500, Rebel 1100 getirseler daha çok satar. Zaten 750 klasmanında motor getiriyorsun 2 tane 3. neden fiyatlar yüksekken. 500 serisine yönel Avrupada talep gören.
    dyavol-77 bunu beğendi.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şunu getirmeye karar veren insanlardaki akıl tutulmasına hayranım. Bunu getirene kadar Rebel 500, Rebel 1100 getirseler daha çok satar. Zaten 750 klasmanında motor getiriyorsun 2 tane 3. neden fiyatlar yüksekken. 500 serisine yönel Avrupada talep gören.
    Benim gorusum Yamaha'ya (T-max) karsi urun getirme istegi. Yamaha cruiser getirirse Honda da getirir vice versa. Tam bizim gazetelerin 90'lardaki hali gibi. Biri tabak verirdi kuponla digeri canak
    Green Arrow bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)