Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki DL 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    Dl mi piyasanın altında uygun bir fiyata satmak istiyorum.12 binde ,renk siyah hiçbir masrafı yok.Port bagajlı ve dayanma pedli top case'i var.100 km de 4 lt yakıyor.aslında çok memnunum ancak bana büyük ve ağır geliyor.
    fiyat 11.000 ytl
    model 2004

0533 762 77 80
    Motosiklet aşkına

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EXSELANS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    HRISOPOLİS(altın şehir üsküdar)-PRUSA(bursa)
    Motosikleti
    burgman 400 griiiiii
    MES selam motorun satılmadı ise görüşelim (0533 691 81 27 tamer)
    aynı nehirde iki kere yıkanılmaz sonra akan su hep farklıdır

:)

i ilgi için sağol düşman. Bende öyle düşünüyorum ama yine de tecrübeli arkadaşlara sorayım istedim. Cumartesi ilk eğitimler başlıyor... Sanırım DL650 bekleyeceğim ikinci motorum olacak.
    Selamlar

Arkadaslar dl 650 nin ABS li ve ABS siz modelleri arasinda abs nin haricinde teknik bir fark varmi,gecmis konulardan hatirladigim kadariyla bir uye abs li modelde silindir basina iki buji var diye yazmis dogrumudur.

Motosikleti
    DL 1000
    Abs li ve abs siz modeller arasında fark var demeyelim de, 2007 modeller ile daha önceki modeller arasında fark var. 2007 modeller de (abs li abs siz) her silindir de çift buji kullanılıyor.

thunderkiller bilgi icin tesekkurler.bir ay once siparisini verdigim abs li dl650 gecikince ellerinde olan abs siz modeli aldim,onceki konularada goz atarken gordugum bir yazi kafami karistirdi.

Motosikleti
    -18
    Biraz pahalı geldi bana pek de gözel değil

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL 650
    Alıntı hvarol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün lastiklerimi Metzeler Tourance EXP ile değiştirdim. Motor bambaşka oldu. Eskiden yoldaki yamaları, tırtıkları hissettirip kafa sallarken, şimdi ip gibi gidiyorum.
    Bende almak istiyorum ama bulamadım çok az gelmiş ve tukenmiş.

Kaiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Tourance EXP takılı olunca bu yolları 3. vitesle geçiyorsunuz

GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

Roland - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 1000 Varadero
    Arkadaşlar, Eğer ABS li modele geçmek isteyen varsa, uygun bir fiyata motorumu satılığa çıkardım. 2007 ABS li ve temizlik konusunda rakipsiz.
    İlan detayları aşağıdaki linktedir. Bütün aksesuarları orjinaldir .

İhtiyaçtan dolayı satıyorum ancak çok sevdiğim motoru bir DL sever alırsa daha çok sevinirim.

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4778011
    En iyi motorcu, gideceği yere varan motorcudur. Önemli olan varmak değil, yolda olabilmektir.

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL 650
    [QUOTE=Kaiser;802258]Tourance EXP takılı olunca bu yolları 3. vitesle geçiyorsunuz
    tourance aldım EXP hiçbir yerde yok bugun ilkkez kullanıyorum çok memnunum.
    Birde suzuki bakım cetvelinde 4 yılda bir fren hortumu ve yakıt hortumunu değiştirin diyor.Fiyat alın

Arkadaslar gecen hafta kavustugum dl imle ilgili birkac sorum var cevaplarsaniz sevinirim.3. vitese gecerken diger vites gecislerine gore biraz kemikli geciyor normalmi,motor da nasil tarif edecegimi bilemedigim vizilti tarzinda bir ses var ki normalse diger DL ci arkadaslar anlayacaklardir sorum bu nedir,motor un rodaj'i sehir ici trafiginde doluyor oldukca dur kalkli bu sorun olurmu ve birde vites gecislerini yaparken vites pedalini sertmi yoksa yumusakmi kullanayim.Tesekkurler ve herkese kazasiz surusler...

Kaiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Şu andaki vites geçişlerini çok dikkate alma çünkü parçalar yeni yeni alışıyor birbirine.Gittikçe daha yumuşak hale gelir. Dur kalklar dışında fırsat bulursan otobanada çık ve yumuşak bir şekilde yüksek hızlarada çık ve çok kalmadan in.Vites geçişleri yumuşak ama kesin hareketlerle yapılmalı motorda.
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

Motosikleti
    Suzuki DL650 V-Strom K4
    "nasil tarif edecegimi bilemedigim vizilti tarzinda bir ses var ki normalse diger DL ci arkadaslar anlayacaklardir "

duydugun ses benzin püskürtme sistemi /enjeksiyon olmali ...

sehir icinde dur kalkli rodaj iyidir niye sakincasi olsun, bence otobana cikmamalisin en azindan rodaj süresince, 4500 deviri ilk 800-1000 km boyunca gecmemeye bak
    en dogrusu al kitapcigi rodajla ilgili ne yaziyorsa onu uygula benim yada bir baskasinin ne dedigini bosver. en dogru bilgi kitapcikta yaziyordur.
    Übung macht den Meister

bu forum sayfasını görmeden önce v storm hiç bilmediğim bir makineydi.ve bu teknoloji harikası makineye bende ilgi duyuyorum.ancak şu anki şartlarım onu satın almama müsait değil.çünkü diğer kardeşlerine nazaran biraz pahalı..beni çeken özellikleri heybetli oluşu,kullanıcı grubu arasındaki sıcak iletişim,teknolojisi ve kalitesi.bakıyorum ikinci elleri bile yeni model olmasına karşın yüksek kilometreli.demekki çay içmeye edirneye ,börek yemeye kayseriye gidiliyor.kullanıcalarının çoğu serbest meslek sahibi zannediyorum.ümit ederim bende ileriki bir tarihte bu gurubun arasına katılırım.saygılar.

Alıntı two-wheeler-orhi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu forum sayfasını görmeden önce v storm hiç bilmediğim bir makineydi.ve bu teknoloji harikası makineye bende ilgi duyuyorum.ancak şu anki şartlarım onu satın almama müsait değil.çünkü diğer kardeşlerine nazaran biraz pahalı..beni çeken özellikleri heybetli oluşu,kullanıcı grubu arasındaki sıcak iletişim,teknolojisi ve kalitesi.bakıyorum ikinci elleri bile yeni model olmasına karşın yüksek kilometreli.demekki çay içmeye edirneye ,börek yemeye kayseriye gidiliyor.kullanıcalarının çoğu serbest meslek sahibi zannediyorum.ümit ederim bende ileriki bir tarihte bu gurubun arasına katılırım.saygılar.
    Iki haftalik bir DL650 sahibi olarak forum da yazilanlarin hic abartili olmadigini,DL 650 nin gercekten super bir motor oldunu soyleyebilirim.Uzun suredir bir Honda transalp sahibi olmayi duslerken tesadufen bu forumda ki yorumlari okudum ve bir suzuki bayii ne giderek V-STROM un uzerine oturdum.gercektende heybetli bir makine.Iyiki almisim.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    two-wheeler: V-Strom'un fiyatı diğerlerinden yüksek değil,şu an da kampanyası war ve en uygun fiyat/kalite dengesi tartışmasız V-Strom'da...

BLACK34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhabalar tamda bu makine için nette araştırma yapıyordum ki sizlere rastladım.
    neyse hemen sadede geçelim bir dostuma 2007 model az km de orjinal kazasız belasız peşin ve devir teslimi hemen yapmak şartı ile dl650 arıyoruz renk öncelikle siyah daha sonra kırmızı tercih sebebidir gride olabilir son ihtimal olarak.
    bilen duyan gören olursa haberlerinizi bekliyorum.
    kazasız keyifli sürüşler dilerim.

Dusman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ibo3542 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Revolution uyarın için teşekkürler.Debriyaj manetinin altındaki soketli kablonun yerinden çıktığını gördüm, problem halloldu.

Selamlar
    Benim de başıma geldi. Çok saçma.
    Gece bırakıyorum çalışıyor sabaha hiç hareket yok.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    black34: dediğim gibi şu an da 0 kmsi 16,500 ytl V-strom 650'nin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler