Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki DL 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Dusman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ALTAN MOTOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Kandiliniz Kutlu Olsun Saglicakla
    Hayirlara Vesile Olumasi Dilegiyşe
    S&s T&t Kardeşler

Dl 650 Icin Alt Sehpa Agustos Ortasi Gibi Gelmis Olacak
    Fiati Da Yaklaik 250 Ytl Gibi Saniim

Lastik Konusuna Gelince Lastik Performanslari 10 Ila 15 Bin Km Kadar Oluyor Bundan Sonra Iyi Durumda Olsalarda Catlamalr Ve Fren Yapinca Kaymalar Basliyor Ve Kulanimda Risk Oluşturuyor
    Michelin Aneke Yada Metzeler Turans La Degistirilmasini Uygun Buluyoruz Fiatlarida Yaklasik 540 Tyl Civari
    Saglicakla Kalin
    Tamer

MOTORRAD DERGİSİ ENDURO LASTİK TESTİ 2005
    http://www.motorradonline.de/static/...n_e_05_01.html

Ön 110/80 R 19,
    Arka 150/70 R 17

_____Lastik_______________________Kuru Zemin________Islak Zemin
    __________________________________sıra-puan__________sıra-puan
    Michelin Anakee................................... 8. (137p) ................. 2.(118p)
    Michelin Pilot ROAD (Trail)...................... 1. (187p) ................. 1.(118p)

Metzeler Tourance................................. 7.(149p) .................. 3.(112p)

Bridgestone Battlax BT 020..................... 3.(168p).................. 5.(101p)
    Bridgestone TW 101/152 Trailwing........... 6.(152p).................. 6.(96p)

Dunlop Trailmax D 607........................... 2.(178p).................. 4.(105p)

Pirelli MT 90 Scorpion.............................. 5.(162p).................. 8.(65p)

Michelin Pilot ROAD (Trail) a ne dersiniz? Teşekkürler.

Alıntı erkan eKoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ön çamurluk 330 YTL bilgilerinize sakın çatlatmayın
    Geçmiş olsun
    Benimde debriyaj kolunun fiyatını öğrenmem gerekiyordu ona bir de fren kolu katıldı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ALTAN MOTOR, Tamer bey, bakımlar tsmsmen aşağıda ki gibi incelikli mi yapılıyor?

Teşekkürler

Motosikleti
    2007 suzuki DL 650 v-strom A
    tatılım bıttı,bır uzun yol hıkayesıde benden istanbul-kapadokya-mersın-alanya-antalya-izmir-kocaeli-iztanbul,3010 km toplam 421 ytl benzın ortalama 130km/saat hız ve sonuc: bu makıne harıka benı acayıp mutlu ettı ıyıkı almısım bu parayı hakedıyor dedırttı,sorunum olmadı hava sıcaktı okadar dl ile, daglar da vadıler de, kumsallar da ayrı bır guzeldi,kendımı ıyı hıssettırdı ve yolda olmak herseye bedeldi hayatımın tatılı dedım yola cıkarken nereye gıdecegımı bıle bılmıyordum, yollar benı surukledı dl hayallıme kavusturdu darısı uzun yol dusleyenlere...
    ekmek şarap sen ve ben birde sabahın dördü...

Motosikleti
    vstrom 650
    arkadaşlar satılık,
    2006 model temiz az kullanılmış dl 650
    4500 km'de kırmızı
    givi koruma demiri
    elcik koruma
    2008 24 temmuz'a kadar garantisi devam ediyor.
    14250ytl
    http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4535030
    [CENTER][SIZE="3"][B][COLOR="Red"]MOTO-BOT[/COLOR][/B][/SIZE]
    [URL="http://www.moto-bot.com"][SIZE="2"][B]www.moto-bot.com[/B][/SIZE][/URL]
    [B]Telefondan sipariş ve bilgi almak için: 0533 767 66 34[/B][/CENTER]

Arkadaslar makul fiyatlara kaliteli kask,mont ve surucu koruyucu ekipman almak istiyorum, lutfen marka konusunda ve nereden(ISTANBUL DA) temin edebilecegim konusunda yardimci olurmusunuz.Birde GDR marka ceneden acilan kask icin yorumunuz ne olur.Tesekkurler.

Motosikleti
    Suzuki DL 650 A

korlas

4 Ağustos 2007 Cumartesi gününden itibaren bütün korlaslarda dl 650 fiyatı plaka hariç 16500 YTL'ye düşürüldü. kaçırılmaması gereken bir fırsatı ben kaçırmadım, kaçırmak istemeyen sevdalılara duyurulur.
    The closer you get to the meaning,
    the sooner you'll know that you're grieving.

arkadaslar bugun DL imin siparisini vermeye gittigimde firmanin satis elemani kafami karistirdi.(romanya da yasiyorum).Konu ben DL imi ABS li istiyorum.ABS nin motorsikletlerde fren mesafesini uzattigi icin pek de tavsiye etmedigini sehir ici trafikte de pek performansli olmadigini soyledi.Lutfen Acilen onerilerinize ihtiyacim var.ABS li motor kullanan arkadaslar onerilerinizi yazarsaniz sevinirim.TESEKKURLER...

Motosikleti
    Suzuki DL 650 V Strom 06
    Arkadaşlar bu akşam ilk defa motorum çalışmadı.
    Tüm lambalar yanıyor, sinyal ,korna,uzun far çalışıyor,check yapıyor ama ateşleme yok.Sigortalara baktım, hepsi sağlam.Düşünmek istemiyorum ama aküm bitti galiba.
    Aslında öyl ise 2006 model 14600 km de bir motor için erken değil mi?Tecrübeli arkadaşların ve Altan Motor Tamer beyin yanıtlamasını rica ediyorum.

Selamlar

revolution - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 A Vstrom
    Hocam ateşlemenin altında bi bağlantı var istersen orayı bi kontrol et oradaki bi gevşeme de çalışmayabiliyor...
    hemen marş düğmesinin altında

Alıntı ibo3542 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu akşam ilk defa motorum çalışmadı.
    Tüm lambalar yanıyor, sinyal ,korna,uzun far çalışıyor,check yapıyor ama ateşleme yok.Sigortalara baktım, hepsi sağlam.Düşünmek istemiyorum ama aküm bitti galiba.
    Aslında öyl ise 2006 model 14600 km de bir motor için erken değil mi?Tecrübeli arkadaşların ve Altan Motor Tamer beyin yanıtlamasını rica ediyorum.

Selamlar
    "Tüm lambalar yanıyor, sinyal ,korna,uzun far çalışıyor,check yapıyor ama ateşleme yok."

akü bitmemiş. 2006 model garantisi devam ediyor ise servisinizi arayın altan motorun da telefonunu bulabilirsiniz forumu beklemeyin.

Alıntı gokze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bugun DL imin siparisini vermeye gittigimde firmanin satis elemani kafami karistirdi.(romanya da yasiyorum).Konu ben DL imi ABS li istiyorum.ABS nin motorsikletlerde fren mesafesini uzattigi icin pek de tavsiye etmedigini sehir ici trafikte de pek performansli olmadigini soyledi.Lutfen Acilen onerilerinize ihtiyacim var.ABS li motor kullanan arkadaslar onerilerinizi yazarsaniz sevinirim.TESEKKURLER...

Abs li motor kullanmadım. Motor sürekli şehir içi için yorucu bir motor.
    ABS yi tercih edin. Motor çok performanslı bir motor.
    ABS yi tercih edin.

Onerin icin tesekkurler.Dun internetten epeyce arastirdim ABS icin oldukca iyi yorumlar var.Ve bugun de siparisimi verdim abs li dl650 icin.

Alıntı gokze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar makul fiyatlara kaliteli kask,mont ve surucu koruyucu ekipman almak istiyorum, lutfen marka konusunda ve nereden(ISTANBUL DA) temin edebilecegim konusunda yardimci olurmusunuz.Birde GDR marka ceneden acilan kask icin yorumunuz ne olur.Tesekkurler.
    kask için http://www.motosiklet.net/forum/fayd...-cevirisi.html

inceleyin.

bot çok önemli, botuda unutmayın. kask + eldiven + bot mutlaka

saygılar.

Motosikleti
    Suzuki DL 650 V Strom 06
    Alıntı revolution adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ateşlemenin altında bi bağlantı var istersen orayı bi kontrol et oradaki bi gevşeme de çalışmayabiliyor...
    hemen marş düğmesinin altında
    Revolution uyarın için teşekkürler.Debriyaj manetinin altındaki soketli kablonun yerinden çıktığını gördüm, problem halloldu.

Selamlar

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    Alıntı ibo3542 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Revolution uyarın için teşekkürler.Debriyaj manetinin altındaki soketli kablonun yerinden çıktığını gördüm, problem halloldu.

Selamlar
    Aynı olay bikerede benim basıma geldi . Beynimden vurulmusa dondum o an
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Evett artık motorumu büyütmenin zamanı geldi.Şu anda ki motorum chopper tarzında olmasına rağmen gönlüm hep touringlerdeydi zaten.Bu sınıfta çift silindiriyle,injeksiyonuyla,sorunsuzluğuyla rakipsiz olan bu makinadan 2. el temiz bir makina almak istiyorum.Umarım en kısa zamanda bende bu forumda yazmaya başlarım motorumla ilgili
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yokmu 16,500'e 0km DL650 ABS isteyen :D

hdeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar konu içerisinde arama yaptım ancak istediğim cevaba ulaşamadım.
    DL 650 de kullanılan motor ile Hyosung Gt 650/650 R modellerinde kullanılan 650 cc V Twin motor aynı mı acaba?arada 11 Hp gibi bir fark var ama hatırlayamadığım bir yerlerde bu iki motorun aynı olduklarını, Hyosung'un Suzuki'ye motor ürettiğini okumuştum.
    Bu konuda tam bilgisi olan arkadaşımız var mı?

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    Alıntı hdeniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar konu içerisinde arama yaptım ancak istediğim cevaba ulaşamadım.
    DL 650 de kullanılan motor ile Hyosung Gt 650/650 R modellerinde kullanılan 650 cc V Twin motor aynı mı acaba?arada 11 Hp gibi bir fark var ama hatırlayamadığım bir yerlerde bu iki motorun aynı olduklarını, Hyosung'un Suzuki'ye motor ürettiğini okumuştum.
    Bu konuda tam bilgisi olan arkadaşımız var mı?
    Aynı olmadıgını dusunuyorum ! V-Stromda kullanılan motor suzukının SV 650 sinde olan motorun bir benzeri sanırım...
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Evet kıvanc doğru söylüyor.Dl-650'de kullanılan motor, Suzuki'nin avrupada çok rağbet görmüş Sv 650 modelindeki motorun, ufak değişikliklerle (beygir azaltılıp tork eğrisinin değiştirilmesi vs) touring bir modele uygun hale getirilmesi sonucu ortaya çıkmıştır.Ama temelde spor bir motordan alındığı için,iri cüssesine rağmen atak bir motor ortaya çıkarmış Suzuki.
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

Motosikleti
    MZ 125
    vala süper bi makine ama malesef benim istedigim tarzda deil amam yine de güzel

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler