Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki DL 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ballantyne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL650 - V-Strom - Le Grand Bleu
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah diyelim. Dün küçük bi kaza yaptım, dikkatsizliğim sebebiyle. Ayağımı alçıladılar yine. Bir hafta kalıcakmış alçı. Bu durumda buluşma tarihine kadar iyileşirim gibi görünüyor. Dediğim gibi bir aksilik bir pürüz olmaz ise aranızda olmaktan gurur duyacağım. Cometimde bu geziden memnun kalacaktır
    çok geçmiş olsun... umarım çok çabuk düzelirsin... ve ayrca comet süper motordur... ilk göz ağrımı hiç unutamadım...

kıvanç iki far için mi 90 ytl ödedin yoksa teki için mi??

egzoz için youtube daki videolara baktım... açıkçası video çekimlerinden bir şey anlaşılmıyor... yani sesler çok dandik çıkıyor... motorun yanına gidip öyle dinlemek lazım sesin nasıl olduğunu tam alamak için...

v-stroma çakar taktıran varmı??
    Örsan Telgeren

Le Grand Bleu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

gecmıs olsun bununla .........allah buyuk kazalardan korusun.

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    BALLANTYNE...

İki far için 90 ytl odedim . Xenon lar bildigim kadarıyla tek takılıyor diğerleri cift oluyor . İzmir fiyatı bu tabii belki istanbulda biraz daha uygun alabilirsiniz...
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı kivanctf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    UZMAN VE CUCUMBER ...
    PINAR...

Geçmiş olsun umarım cok ciddi birşeyin yoktur . Daha dikkatli olman ve sağlıgına biran önce kavusman dileğiyle ...
    Amin, teşekkür ederim. Allaha şükür ufak eziklerle atlattım..
    [QUOTE=Ballantyne;644102]çok geçmiş olsun... umarım çok çabuk düzelirsin... ve ayrca comet süper motordur... ilk göz ağrımı hiç unutamadım...
    [QUOTE]
    Herzaman söylüyorum, motoruma aşığım saol teşekkür ederim ;)
    Alıntı nejdet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecmıs olsun bununla .........allah buyuk kazalardan korusun.
    Amin, cümlemiz için inşallah..

CANGO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    pınarr; bende senin günahını almışım darıcaya neden gemedin diye. özür... vede geçmiş olsun.

Motosikleti
    dl650
    merhaba pınar
    çok geçmiş olsun hep dikkat edelim diyoruz ama geliyor hepimizin başına . allah büyük kaza bela vermesin .

Geçmiş olsun...

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    FARLARIN RESİMLERİ ...

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Alıntı Ballantyne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun... umarım çok çabuk düzelirsin... ve ayrca comet süper motordur... ilk göz ağrımı hiç unutamadım...

kıvanç iki far için mi 90 ytl ödedin yoksa teki için mi??

egzoz için youtube daki videolara baktım... açıkçası video çekimlerinden bir şey anlaşılmıyor... yani sesler çok dandik çıkıyor... motorun yanına gidip öyle dinlemek lazım sesin nasıl olduğunu tam alamak için...

v-stroma çakar taktıran varmı??
    ben aldıgımda uzerınde cakar vardı.. Pek anlamıyorum bu cakar ıslerınden ama oyle yanıp sonuyor ıste: ) pıyasada ucuz cakarlar oldugunu bılıyorum ama cok kalıtesız ve tıpsız olanlar yakısmaz bence. benımkıne ılk sahıbı zarıf olanlardan bır tane caktırmıs.. oyle cakıyor ıste kendı halınde
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

Motosikleti
    bmw r 1200 gs
    Kıvanç resımler için çok teşekkürler

gercekten guzel aydınlatıyomuş
    [B]BMW R 1200 GS[/B]
    [B]O Benim Herseyim [/B][B]Başkası yalan [/B]

Motosikleti
    suzuki v-strom 650
    Merhaba ....Ben İzmir Bornovadan Hakan....bende 2005 den beri DL-650 kullanıyorum..Şimdiki ...2. DL-650 im ve çok memnunum...süper bir motor...

Motosikleti
    SUZUKİ V STROM DL 650
    Öncelikle Pinar sana büyük geçmiş olsun..Nedir bu ayaklarının senden çektiği yaa Valla dile gelseler söyleyecekleri çok şey vardır kanimca.

Arkadaşlar belki işinize yarar hani DL nin göstergelerini merak eden, aramızda DL ye geçmek isteyen arkadaşlar vardır alın size DL ..
    http://www.youtube.com/watch?v=8Lh72...elated&search=

ALTAN MOTOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN 650
    Günaydın arkadaslar !! herkese hayırlı ve kazasız günler dılerım... dünya işlerinin ogunlugundan dolayı epeydır aranızda olamadım :(
    yenı gelen arkadaslara hos geldınız dıyorum

pınarr arkadasımıza da GECMIŞ OLSUN dıyorum acıl şıfalar dılıyorum
    S&S TAMER

qrar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    merhabalar. uzun bir bekleyişten sonra 45 gün önce sipariş verdiğim dl 650 a v-stromuma geçen hafta kavuştum ve 5 günde rodajını tamamladım.

motosikletimde (fotoğrafta tamamı monte gözükmesede)yan çantalardan elcik korumaya, orta sehpadan ısıtmalı elcikleri tüm aksesuarlarım tamam.

lakin saplantılı bir şekilde aşağıda fotosunu verdiğim tankpad'i aramaktayım. avrupada satışı mevcut fakat türkiyede bir türlü bulamadım.adanada yaşıyor olmamında buna katkısı büyük elbet. özellikle bu sorum ALTANMOTOR' a. bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

herkese keyifli sürüşler dilerim.

racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    inşallah bir gün benimde dl 650 im olacak

Motosikleti
    SUZUKİ V STROM DL 650
    selam arkadaşlar..

Yeni sıfır DL mi geçen hafta cuma akşamı aldım. Sonunda kavuştuk birbirimize. Pzar günüde beraber motogp ye gittik.. Tabi ben bu motorda acemi olarak bazı sorularım olacak, Özellikle hissettiğim vibrasyonla ilgili..
    90 km/sa hıza çıktıkdan sonra sele altından gelen inceden inceye hissedilen bir vibrasyon var. Artçım da kendi ayak pedlerinde hissetmiş bunu. Ayrıca, hızı 120 lerden öteye götürdünüzmü bu sefer de aynı vibrazyonu gidon da hissediyorsunuz. Bu benim çok garibime gitti ve rahatsız oldum..resmen popom uyuştu. Aklıma lastik hava basınçları geldi, hemen benzincide baktırdım arka 39 du, 41 çıkarttım. önde de 1 psi oynuyordu.. sanırım aradaki farklar okadar önemli değerler değil.
    Sizce bu vibrasyon normal midir.? yoksa bir göstermelimiyiz acaba. Ayrıca süpansiyon ayarlarından anlayan varmı.. ne zaman ne olmalı gibi.
    Cevaplarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Alıntı bodyhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar..

Yeni sıfır DL mi geçen hafta cuma akşamı aldım. Sonunda kavuştuk birbirimize. Pzar günüde beraber motogp ye gittik.. Tabi ben bu motorda acemi olarak bazı sorularım olacak, Özellikle hissettiğim vibrasyonla ilgili..
    90 km/sa hıza çıktıkdan sonra sele altından gelen inceden inceye hissedilen bir vibrasyon var. Artçım da kendi ayak pedlerinde hissetmiş bunu. Ayrıca, hızı 120 lerden öteye götürdünüzmü bu sefer de aynı vibrazyonu gidon da hissediyorsunuz. Bu benim çok garibime gitti ve rahatsız oldum..resmen popom uyuştu. Aklıma lastik hava basınçları geldi, hemen benzincide baktırdım arka 39 du, 41 çıkarttım. önde de 1 psi oynuyordu.. sanırım aradaki farklar okadar önemli değerler değil.
    Sizce bu vibrasyon normal midir.? yoksa bir göstermelimiyiz acaba. Ayrıca süpansiyon ayarlarından anlayan varmı.. ne zaman ne olmalı gibi.
    Hocam normalde o suratlerde rahatsız edıcı vıbrasyon olmaması lazım ama belkı yenı makıne oldugu ıcındır..

Suspansıyon ayarlarını cok yumusak yaparsan yaylana yaylana gıdıyorsun ama vırajlarda makıne guven vermıyor . Çok sert yapınca da race makıneler gıbı her tumsegı hıssedıyorsun.. Bunu artcına ve kendıne gore kendın ayarlayacaksın hocam. Ben 3 de tutuyorum . Yol otoban olursa en serte bıle getırebılırsın ama kasıslı yollarda da 1 e kadar dusurebılırsın. Ancak sureklı olarak yumusak olsun dıye 1 de kullanmanı kımse onermıyor. tehlıkelı olabılıyormus vırajlarda cunku..,

Lastıklerın de fazla havalı sanırım . bıldıgım kadarıyla arka 33 on 30 gıbı olmalı.. eskı mesajlarda bu konuda detay vardı ama bakmak lazım

Selamlar
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

Motosikleti
    SUZUKİ V STROM DL 650
    Alıntı TRADER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam normalde o suratlerde rahatsız edıcı vıbrasyon olmaması lazım ama belkı yenı makıne oldugu ıcındır..

Suspansıyon ayarlarını cok yumusak yaparsan yaylana yaylana gıdıyorsun ama vırajlarda makıne guven vermıyor . Çok sert yapınca da race makıneler gıbı her tumsegı hıssedıyorsun.. Bunu artcına ve kendıne gore kendın ayarlayacaksın hocam. Ben 3 de tutuyorum . Yol otoban olursa en serte bıle getırebılırsın ama kasıslı yollarda da 1 e kadar dusurebılırsın. Ancak sureklı olarak yumusak olsun dıye 1 de kullanmanı kımse onermıyor. tehlıkelı olabılıyormus vırajlarda cunku..,

Lastıklerın de fazla havalı sanırım . bıldıgım kadarıyla arka 33 on 30 gıbı olmalı.. eskı mesajlarda bu konuda detay vardı ama bakmak lazım

Selamlar
    Bilgiler için teşekkürler hocam.. lastik basınçlarını makinanın üzerinde yazan bilgilere göre yaptım. Artçı olunca arka 41 psi diyor. pazar günü görüşünce bir daha bakarız.. hatta bir kullanırsan daha da iyi olur kanımca..selamlar.

Motosikleti
    SUZUKİ DL650 VSTROM
    selam ,

1. avrupa yakasında ; hizmeti iyi , müşteriye karşı ilgili , bir servis var mı bildiğiniz ?
    2. 1000 km bakımı ortalama ne kadar tutar ?

qrar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    1000 km bakımı 120 ytl. ama sanırım kazıklandım !!!

Motosikleti
    vstrom 650
    Alıntı bodyhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar..

motorun hayırlı olsun
    90km'de vibrasyonu hissetmedim ama 120km'de veya 5000 ile 6000devir arasında dediğin gibi beni rahatsız etmişti.bende ilk aldığımda 10 gün kadar motor koruma demiri taktıramadan binmiştim sanki bu kadar yok gibiydi.
    120km'de bu motorda bana göre şehirler arası yolda en çok kullanılacak sürat ve bu devirlerde 2007model motorlar vbrasyon yapıyor neyazıkki.bu devirleri hızlı geçmeye ve kalmamaya dikkat etmiştim.5000-6000 devirleri geçerkende ,düşerkende vibrasyon var.koruma demirinide civata sabitleyi ile taktırmanda fayda var.
    birde kasis veya sert tümsek geçişlerde ön amatisörden tak diye vurma sesi gelecek bu özelliklerinden biri böyle gelmiş böyle gitmez çözüm bulurlar umarım.
    40 ytl'lik benzinle 300km yapabilyor,bilgine
    [CENTER][SIZE="3"][B][COLOR="Red"]MOTO-BOT[/COLOR][/B][/SIZE]
    [URL="http://www.moto-bot.com"][SIZE="2"][B]www.moto-bot.com[/B][/SIZE][/URL]
    [B]Telefondan sipariş ve bilgi almak için: 0533 767 66 34[/B][/CENTER]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler