Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki DL 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Alıntı bodyhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar...

Yönetim bu konuda haklı olabilir..biz de o zaman bu geziyi dedikleri topic altın da açıp derleyelim..böylelikle kimseyi rahatsız etmemiş oluruz..ayrıca gizli kapaklı birşey yapmıyoruz kanımca..İlgili arkadaşlar topic i geziler bölümüne taşıyalım..yoksa maillerden takibi zor olacak. Ne dersiniz? Ayrıca geziye avrupa yakasından katılacaklar içinde avrupa yakasında bir toplanma bölgesi seçelim..ana toplanma bölgesine daha rahat gideriz..
    @bodyhan iyiniyetinden ve niyetimizden site yönetiminin zaten suphesı yok. Ancak bellı bır motor markası uzerınden gezı duzenlemek de uygun dusmuyormus ben o yuzden konuyu kapatalım demıstım : )

Selamlar
    GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    bmw r 1200 gs
    yönetim haklı olabilir arkadaşlar o yüzden maille haberleşebilirsek daha iyi olur
    bana tanselakcabas@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

hepinize kazasız sürüşler dilerim
    BMW R 1200 GS
    O Benim Herseyim Başkası yalan

Ballantyne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL650 - V-Strom - Le Grand Bleu
    egzozu değiştiren varmı?? varsa ne taktı? ne kadara taktı? ses nasıl oldu?
    Örsan Telgeren

Le Grand Bleu

Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Alıntı Ballantyne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egzozu değiştiren varmı?? varsa ne taktı? ne kadara taktı? ses nasıl oldu?
    Tamer abı de bır tane gordum takmıs . sanırım kendı makınesı ıdı.. Ses muthıs gercekten ama yolsa nasıl reaksıyon verıyor bılemıyorum ..

Ben aslında 650 ler ıcın sol tarafa aksesuar da olsa bır eksoz takma ımkanı var mı onu merak edıyorum ne dersınız ?
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM

Motosikleti
    Suzuki DL650 V-Strom K4
    Alıntı TRADER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben aslında 650 ler ıcın sol tarafa aksesuar da olsa bır eksoz takma ımkanı var mı onu merak edıyorum ne dersınız ?
    yok be...
    öyle sadece aksesuar olacak bir sey takacagima DL1000 alirdim.
    ya da böyle 2 si 1 arada yapardim ama 1.021€ fiyati var.

youtube da farkli egzos takilmis bir dizi DL görmüstüm, oradan belki sesler dinlenebilir.
    Ryangt a sormak lazim Devil in bir modeli var mi DL icin?

http://www.mab-power.de/suzuki0.html

Übung macht den Meister

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    DL650 için ve DL1000 için Devil'in egzozu mevcut,oldukça iyi ses veriyor bi ara motorla denk gelirsem kaydını yapıp videosunu koyarım youtube'a.

Ayrıca egzoz içersinde yüksek sesten rahatsız olanlar için sesi azaltmak için takılan bir parça mevcut.

http://www.youtube.com/watch?v=2RaAn...elated&search=
    SV650'ye takılmış bir devil karbon egzoz. SV ve DL aynı motorları kullandıkları için ses bu videodakiyle %95 örtüşür.

Motosikleti
    suzuki dl 650 olacak
    Herkese Merhaba,

Bir dönem Honda Africa Twin kullanmıştım. Şuanda motorum yok, almak istiyorum. BMW 650, HONDA Transalp, SUZUKI DL 650 arasında gidip gelirken tesadüf sonucu google dan bu siteyi buldum. Bütün sayfaları okudum. Benim için çok yararlı oldu karar vermem açısından.

Bende SUZUKI DL almaya karar verdim. Banka kredi v.s. işleri halledeyim ilk fırsatta almak istiyorum. Tabi renk konusu önemli Siyah yada Gri hoşuma gidiyor.

Bütün bu bilgiler için teşekkürler. Motoru alınca tekrar yazarım, resmini de koyarım.

Herkese kazasız mutlu yolculuklar dilerim.

Motosikleti
    bmw r 1200 gs
    Alıntı keremtataroglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Merhaba,

Bir dönem Honda Africa Twin kullanmıştım. Şuanda motorum yok, almak istiyorum. BMW 650, HONDA Transalp, SUZUKI DL 650 arasında gidip gelirken tesadüf sonucu google dan bu siteyi buldum. Bütün sayfaları okudum. Benim için çok yararlı oldu karar vermem açısından.

Bende SUZUKI DL almaya karar verdim. Banka kredi v.s. işleri halledeyim ilk fırsatta almak istiyorum. Tabi renk konusu önemli Siyah yada Gri hoşuma gidiyor.

Bütün bu bilgiler için teşekkürler. Motoru alınca tekrar yazarım, resmini de koyarım.

Herkese kazasız mutlu yolculuklar dilerim.
    iyi bir seçim hayırlı olsun
    BMW R 1200 GS

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    Arkadaslar Phılıps 5000 lik beyaz farlardan aldım Farlarım mukemmel oldu 90 YTL ama değer doğrusu . Resminide en kısa zamanda aksam cekimi olarak yollarım . Gece görusunuz cok farklılasıyor. Bİrde parklarında beyazlarını bulsam super olacak :D
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

Hicbir Motorcunun Kotu Aliskanligi Yoktur........................cunku Elindeki Butun Parayi Motoruna Harcar

Motosikleti
    bmw r 1200 gs
    Alıntı kivanctf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar Phılıps 5000 lik beyaz farlardan aldım Farlarım mukemmel oldu 90 YTL ama değer doğrusu . Resminide en kısa zamanda aksam cekimi olarak yollarım . Gece görusunuz cok farklılasıyor. Bİrde parklarında beyazlarını bulsam super olacak :D
    kıvanç resımleri merakla beklıyorum ben de almayı dusunuyordum bi ara sonra vazgecmiştim

selamlar
    tansel
    BMW R 1200 GS

davet

sevgılı arkadaslar ankarayada bır gezı organıze edelım baskent de boy gosterelım anıtkabır ı zıyaret ve gezı rotası belırleyıp baskent ı kesfedelım ıstanbul ve cevresı kadar renklı olmasada degısık guzellıkler yasayabılırız

Pınarr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV650s

uzman

Alıntı uzman_1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

pınarrr hn sizide aramızda görmek isteriz buyrun gelin lutfen
    bizlerde bayansız gezılere karsıyız
    listeye ekledım isminizi
    İnşallah diyelim. Dün küçük bi kaza yaptım, dikkatsizliğim sebebiyle. Ayağımı alçıladılar yine. Bir hafta kalıcakmış alçı. Bu durumda buluşma tarihine kadar iyileşirim gibi görünüyor. Dediğim gibi bir aksilik bir pürüz olmaz ise aranızda olmaktan gurur duyacağım. Cometimde bu geziden memnun kalacaktır

Motosikleti
    vstrom 650
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah diyelim. Dün küçük bi kaza yaptım, dikkatsizliğim sebebiyle. Ayağımı alçıladılar yine. Bir hafta kalıcakmış alçı. Bu durumda buluşma tarihine kadar iyileşirim gibi görünüyor. Dediğim gibi bir aksilik bir pürüz olmaz ise aranızda olmaktan gurur duyacağım. Cometimde bu geziden memnun kalacaktır
    geçmiş olsun dilklerimi kabul edin lütfen

yenilenen üye kaydım nedeniyle takip ettiğim topiğnize tekrar merhaba,

kaldığım yerden devam etmekiçin ,
    DL 650 vstrom motorunu (hayırlı sebepler olmasını temenni ediyorum) satmak isteyen arkadaşlar talibim haberiniz olsun,yardımlarınızı bekliyorum.
    şile gezisinde aranızda olmak istiyorum
    keyifli sürüşler,
    isko
    MOTO-BOT
    www.moto-bot.com
    Telefondan sipariş ve bilgi almak için: 0533 767 66 34

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Geçmiş olsun...Aman dikkat....Ciddi diildir umarım...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Alıntı MotoBot adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yenilenen üye kaydım nedeniyle takip ettiğim topiğnize tekrar merhaba,

kaldığım yerden devam etmekiçin ,
    DL 650 vstrom motorunu (hayırlı sebepler olmasını temenni ediyorum) satmak isteyen arkadaşlar talibim haberiniz olsun,yardımlarınızı bekliyorum.
    keyifli sürüşler,
    isko
    Hocam benım makıneyı sana vereyım ben sıfır cekecem sanırım. Bu arada hafta ıcınde yanına ugramaya calısıcam.

Bu arada arkadaslar bugun DOMANIC e kadar uzanan gunu bırlık bır gezı yaptık. Tansel arkadasımızda benımle beraberdı. Makınem den bır kere daha cok memnun kaldım.. Sorunsuz gıttık geldık..

Selamlar

Motosikleti
    dl650
    Alıntı kivanctf adlı üyeden alıntı Mesajı göster

aslında dl lerin aydınlatması oldukça iyi ama daha iyi bir aydınlatma varsa daha iyi olur

biraz detay versene xenon mu?, extra aparat takıldımı tam marka model numara vs aydınlatmada çok fark varmı ?

Motosikleti
    bmw r 1200 gs
    çok gecmiş olsun umarın en kısa zamanda sağlığınıza kavusursunuz.
    sızı aramızda görmek isteriz.

keyifli sürüşler,
    isko
    tabıkı beklerız
    BMW R 1200 GS

Pınarr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı uzman_1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok gecmiş olsun umarın en kısa zamanda sağlığınıza kavusursunuz.
    sızı aramızda görmek isteriz.
    Çok ciddi değil allaha şükür. Aynı sağ ayağımı alçıladılar yine. Ezilme var. Engebeli araziye döndü zaten sağ ayağım. Belediyenin kapanmayan çukurları gibi İzin günlerimi ben pm atarım size. Eğer o günlerde yapar iseniz iyileşip aranızda bulunmaktan zevk duyarım
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun...Aman dikkat....Ciddi diildir umarım...
    Bir hafta sonra alçı çıkıcak ve daha iyi olacağım, çok çok teşekkür ederim ;)
    isko
    Çok çok teşekkür ederim, merhabalar.. Hayırlısı olsun bu arada

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    UZMAN VE CUCUMBER ...

Hafta sonu gezideydım resimleri yarın atıcam . Aldıgım farlar xenon değil zenon 1 adet takılıyor diğer far kor kalıyor DL nin gorunusu bozuluyor onun yerıne xenon gibi gorunen beyaz 5000 lik phılıps lerden takmanızı tavsiye ederim . Beyaz isik hem daha net bir goruntu verıyor hemde daha iyi aydınlatıyor . Gunduzleri ise sizi farketmeyecek taşıt yok. Resimleri bu aksam cekip gece sizlerle paylaşıcam ;) haaa birde şu var xenon 300 YTL civarı belkide benim xenon için yorumumda buda etken olmuştur

PINAR...

Geçmiş olsun umarım cok ciddi birşeyin yoktur . Daha dikkatli olman ve sağlıgına biran önce kavusman dileğiyle ...
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler