Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki DL 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ybr 125(satıldı) yamaha xmax ABS

vstrom devrilme sorunu videosu ilginç

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    1000'likmiş bu

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçtiğimiz hafta bende nufüsüma bir vstrom geçirdim

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, özellikle yeni motor alanlar motorunuzu adam gibi kullanın..temiz bakın.

2-3 sene sonra 2.el almayı düşünüyorum

işin şakası, çok ilgimi çekiyor. keyifli sürüşler.

saygılar
    Ramazan; Düzce taraflarına yolun düşerse, bana SYM'ni denettirdiğin gibi, fikir sahibi olman açısından benim motorla epey bir gezebilirsin. Bu yazımı görür müsün bilemem.
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...88434144_n.jpg
    hayırlı olsun. kazasız belasız kullanın inşallah.. arkadaş motorun devrilme videosunu paylaşınca aklıma geldi, çoğunuz biliyorsunuzdur ama yine de belirtmek isterim: dl ler devrilmeye başladı mı yani eğim almaya başladığından itibaren tekrar dik konuma getirmeniz imkansıza yakın oluyor. tavsiyemdir, boşuna cebelleşip bir yerinizi zorlamayın kontrollü olarak motoru yana yatırın ve tekrar kaldırın. hepimize kazasız belasız keyifli km li sürüşler.

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ceyceypad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://youtu.be/-YMlgnJ3un8

vstrom devrilme sorunu videosu ilginç
    Fuck ,,,,,,, Fuck ,,,,,, Fuck ,,,,,,, Great!
    Ayrıca halter mi kaldırdı ne yaptı o adam. Kaç ton bu motorlar ?

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun. kazasız belasız kullanın inşallah.. arkadaş motorun devrilme videosunu paylaşınca aklıma geldi, çoğunuz biliyorsunuzdur ama yine de belirtmek isterim: dl ler devrilmeye başladı mı yani eğim almaya başladığından itibaren tekrar dik konuma getirmeniz imkansıza yakın oluyor. tavsiyemdir, boşuna cebelleşip bir yerinizi zorlamayın kontrollü olarak motoru yana yatırın ve tekrar kaldırın. hepimize kazasız belasız keyifli km li sürüşler.
    Teşekkürler Geçen gün baktım sola doğru yatıyorum hoop dedim nereye baya yere paraleldi kaldırdım geri o an bir güc geldi sanırım
    Eski dl'si olan biride motor yatmaya başlarsa tutmaya çalışma fıtık olursun demişti bende öyle hemen motoru atanlardan olamadım hiç İstanbulun Trafikte o ağırlığa rağmen hiç zorlanmıyorum. Hatta çoğu zaman keskin aralarda bile ayaklarımı yere koymadan dolaşıyorum aralarda iyice alıştım merete Ş.içinde 5.5 Litre tüketiyorum.

Bir iki foto ile topice hayat verelim

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    fotoğraflar çok güzel çıkmış maşallah allah kaza bela vermesin. keyifli ve bol km ler dilerim.

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    Sercan hayırlı olsun motorun
    bu aralar bende deli gibi dl arıyorum
    nasıl memnunmusun motordan

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    DL demişken
    Benim KLV'nin far düğmesinde var bir sıkıntı
    yılbaşı gecesi sisden dolayı uzunları yakıp yola çıkmıştım o gün bu gündür
    motorda kontağı çevirince lambalar yanmıyor,
    işin garibi uzunlara alınca da yanmıyor
    ama selektöre basınca uzunlar çalışıyor.
    Nasıl yorumlarsınız ey ahali?
    daha vakitsizlikten söküp bakamadım..

Alıntı mkaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sercan hayırlı olsun motorun
    bu aralar bende deli gibi dl arıyorum
    nasıl memnunmusun motordan
    Teşekkürler
    Çok memnunum iyiki almışım bi Ağa'yı Artık yol bitsede motordan insem demiyorum bitmesin yol az daha süreyim diye yavaş bile gidiyorum
    Trafikte bitersin cok büyük dedilerde valla deli gibim trafikte gidiyorum geçen e5de bi scooter gelemedi bile arkamdan
    Eski motorumla bu havalar deri montumu giyemezdim yada giysemde üsürdüm,şuan altına yünlü bir kıyafet yada termal giyip çıkınca hiç üşümüyorum gögsüme rüzgar yemiyorum boyum 1.83 cam en üst ayarında birde spoiler var tam kaska geliyor rüzgar sanırım yüksek süratler (+150) kafama rüzgar cok deli vuruyor üst hızlarda gitcegım zaman spoileri indiriyorum.Zaten çokta o hızları istemiyor insan,ilginctir ben gazlı kullanan biriyimdir yolu gorunce sıkan,trafiğin akışından hızlı giden bir sürüşüm vardı ama DL ile yol boş ama ben genede aheste aheste gitme isteğim oluyo çozemedim
    Başka debriyaj telim kötüydü yağlama ile yumuşayabilirdi belki ama yenisini aldım pammık oldu debriyajım.Yağını filtresini değiştirdim vstrom TR de fln herkes full sentetik yağ koyuyor ama full sentetik yağ eksiltecektir bence ve motorumunda km'si yüksek elbetteki o yüzden yarı sentetik koydum.Her bindiğimde yağımı kontrol ediyorum şuan sıkıntım yok.
    Bitek 5.5 litre fazla diyorlar 4000-5000 rpm arası kullanıyorum 5000ı geçtiğimde cok olmadı o değerleri aldım.bi boş vaktimde depoyu sokup buji ve hava filtresine bakcam.eski sahibi 4000 km önce değiştiğini söylemişti o yüzden acileyini görmedim ama bi bakcam ona.

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DL demişken
    Benim KLV'nin far düğmesinde var bir sıkıntı
    yılbaşı gecesi sisden dolayı uzunları yakıp yola çıkmıştım o gün bu gündür
    motorda kontağı çevirince lambalar yanmıyor,
    işin garibi uzunlara alınca da yanmıyor
    ama selektöre basınca uzunlar çalışıyor.
    Nasıl yorumlarsınız ey ahali?
    daha vakitsizlikten söküp bakamadım..
    elektrik işinden pek anlamam ama söküp bi wd40 sıksanız kendine gelir belki oksit yapmış olabilir
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotoğraflar çok güzel çıkmış maşallah allah kaza bela vermesin. keyifli ve bol km ler dilerim.
    Teşekkürler hepimize inş
    mkaptan bunu beğendi.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı sereye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramazan; Düzce taraflarına yolun düşerse, bana SYM'ni denettirdiğin gibi, fikir sahibi olman açısından benim motorla epey bir gezebilirsin. Bu yazımı görür müsün bilemem.
    Sn hocam,

siteyi iş yoğunluğundan pek takip edemiyorum, özel mesajınız sayesinde gördüm..

Düzce'ye gelmeye çalışacam hocam, çok merak ediyorum.. Belki takas yaparız ha ne dersiniz

saygılarımla

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    Teşekkürler
    Çok memnunum iyiki almışım bi Ağa'yı Artık yol bitsede motordan insem demiyorum bitmesin yol az daha süreyim diye yavaş bile gidiyorum
    Trafikte bitersin cok büyük dedilerde valla deli gibim trafikte gidiyorum geçen e5de bi scooter gelemedi bile arkamdan
    Eski motorumla bu havalar deri montumu giyemezdim yada giysemde üsürdüm,şuan altına yünlü bir kıyafet yada termal giyip çıkınca hiç üşümüyorum gögsüme rüzgar yemiyorum boyum 1.83 cam en üst ayarında birde spoiler var tam kaska geliyor rüzgar sanırım yüksek süratler (+150) kafama rüzgar cok deli vuruyor üst hızlarda gitcegım zaman spoileri indiriyorum.Zaten çokta o hızları istemiyor insan,ilginctir ben gazlı kullanan biriyimdir yolu gorunce sıkan,trafiğin akışından hızlı giden bir sürüşüm vardı ama DL ile yol boş ama ben genede aheste aheste gitme isteğim oluyo çozemedim
    Başka debriyaj telim kötüydü yağlama ile yumuşayabilirdi belki ama yenisini aldım pammık oldu debriyajım.Yağını filtresini değiştirdim vstrom TR de fln herkes full sentetik yağ koyuyor ama full sentetik yağ eksiltecektir bence ve motorumunda km'si yüksek elbetteki o yüzden yarı sentetik koydum.Her bindiğimde yağımı kontrol ediyorum şuan sıkıntım yok.
    Bitek 5.5 litre fazla diyorlar 4000-5000 rpm arası kullanıyorum 5000ı geçtiğimde cok olmadı o değerleri aldım.bi boş vaktimde depoyu sokup buji ve hava filtresine bakcam.eski sahibi 4000 km önce değiştiğini söylemişti o yüzden acileyini görmedim ama bi bakcam ona.

elektrik işinden pek anlamam ama söküp bi wd40 sıksanız kendine gelir belki oksit yapmış olabilir

Teşekkürler hepimize inş
    Sercan kazasız belasız kardeşim
    fazerı sattıktan sonra aramaya başladım ama hala bulamadım
    ben absli almak istediğim için belkide denk gelmiyor alanlarda çok memnun kolay kolay satmıyorlar
    yakıtın biraz fazla gibi sanki
    bence filtreni ve bujilerini mutlaka değiştir kardeşim hatta bujileri ngk iridium serisi takarsan faydasını çok görürsün
    Ben her aldığım araçta motorda ilk iş olarak bütün filtreleri ve bujileri değiştirir sonra yola çıkarım.

Motosikleti
    suzuki vstrom dl 650 2006
    mrb arkadaslar bende vstrom almak isteyenlerdenim ama sahibndendeki ilanlarin cogunda saticilara sordugumda nerdeyse hepsi yan yatmis olur boyle seyler tabiki insanlik hali herkesin basina gelebilir ama plakayi alip sorgulattigimda baska kaza kayitlarida cikiyor napayim kime guveneyim bilemedim almak istedigim model abs li oldugundan dolayi cok fazla ilanda yok varmi bi bildiginiz satan temiz adam akilli kullanmis ve satan ,

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    ben absli almak istediğim için belkide denk gelmiyor alanlarda çok memnun kolay kolay satmıyorlar
    Alıntı gurlerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb arkadaslar bende vstrom almak isteyenlerdenim ama sahibndendeki ilanlarin cogunda saticilara sordugumda nerdeyse hepsi yan yatmis olur boyle seyler tabiki insanlik hali herkesin basina gelebilir ama plakayi alip sorgulattigimda baska kaza kayitlarida cikiyor napayim kime guveneyim bilemedim almak istedigim model abs li oldugundan dolayi cok fazla ilanda yok varmi bi bildiginiz satan temiz adam akilli kullanmis ve satan ,
    siz ikiniz kapışacaksınız demek ki ilana düşen iyi motorlara..iyi olan kazansın...

ama şöyle bi gerçek var ki iyi motorların bi kısmı ilana düşmeden çevre vasıtasıyla satılıyor

Sercan kazasız belasız kardeşim
    yakıtın biraz fazla gibi sanki
    bence filtreni ve bujilerini mutlaka değiştir kardeşim hatta bujileri ngk iridium serisi takarsan faydasını çok görürsün
    Ben her aldığım araçta motorda ilk iş olarak bütün filtreleri ve bujileri değiştirir sonra yola çıkarım.
    Gecen gun fazeri olan bi arkadasim bindi benim motora geldi hadi gel değiştirelim motorlari diyo
    Bi ara kontrol edicem filtre ve bujilerimi degistirip bide senkron ayarinida kontrol ettirrim yakit dusecektir.

Benim motorun tramer kaydi yok ama dusmuslugu var koruma demirlerinin olmasi iyi ise yaramis grenajlarinda boya yok vstrom turkiyeye uye olup ordaki motorlari takip etmenizi oneririm cogu motoruna iyi bakan insanlar tabi tramerde gozuken kazanin nasil olduguda onemli agir bir masraf ise satarken zorlanirsiniz bide 2007 model komple boyali aksesuarsiz vstromlar var narport cikmasi olabilirler dikkat etmekte fayda var km dusurup satanlar oluyo.ben ararken oyle bitane denk geldim 130bin civarindaymis gercek km ama 30binde gozukuo

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Sercan yeni motorunu güle güle kullan.Çok güzel görünüyor

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...88434144_n.jpg

Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sercan yeni motorunu güle güle kullan.Çok güzel görünüyor
    Teşekkür abi sen bu topicide mi takip ediyorsun
    Hala aklimda bir 690 smc almak var gonlumde yatio ama fiyatlari euro artinca deli firladi

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Bakıyorum arasıra evet Bende senden hep bir supermoto beklediğimden şaşırdım ama birşey demedim;)
    Smc güzel ben artık doydum 690'a diyebilirim.Aklımda başka şeyler var şu sıra

Teşekkür abi sen bu topicide mi takip ediyorsun
    Hala aklimda bir 690 smc almak var gonlumde yatio ama fiyatlari euro artinca deli firladi

Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakıyorum arasıra evet Bende senden hep bir supermoto beklediğimden şaşırdım ama birşey demedim;)
    Smc güzel ben artık doydum 690'a diyebilirim.Aklımda başka şeyler var şu sıra
    hadi bakalım

Geçen haftaki Atv turuna giden arkadaşlarla bizde peşlerine motorlarla girdik

TAYFUNBORA, Gundogdu ve fz6_fazer bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler