Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki DL 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    DL 650 Gri
    Kaiser senden bir ricam olacak bende kozyatagında oturuyorum biliyorsun,müsait bir zamanında sana motorumu gösterip bilgi almak isterim birde artçımla konuşabilmek için ne tavsiye edersin saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Aprilia CapoNord ETV 1000
    selam arkadaşlar.. ben bir dragstar 650 kullanıcısıyım.. enduro-turing bir motora geçiş yapmak istiyorum.. dl 650 mi yoksa dl 1000 mi alsam diye düşünüyorum. acaba dl 650 alsam kısa sürede güç olarak bana yetersiz kalır mı? işim ve "eşim" gereği sık sık uzun yolculuğa çıkamıyorum. ama kafama düştü mü de 1000-1500 km arkama bakmadan ve yetersiz performans hissetmeden yol almak da isterim. siz DL'ciler olarak bana fikir verirseniz sevinirim

hvarol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 V-Strom K6
    Sıkı sık artçılı uzun yola çıkmıyorsanız DL 1000 gereksiz bir motordur.

Yakıt tüketimi, DL 1000'e göre daha kıvrak olması DL 650 için tercih sebebi olmalıdır. Üstelik 2. elde DL 1000'e göre daha az değer kaybeder.

Dragstar'dan sonra DL 650 size kesinlikle az değil, fazla gelecektir. Çok rahat 180-200 km süratlere çıkmaktadır.
    Haydar Varol
    Suzuki DL 650 V-Strom K6
    Bahçeşehir / İstanbul

Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Slowly, genelde motoru uzun yolculuklarda kullanıyorsanız Dl-1000 gayet uygundur. Ama ş.içi de sürekli kullanıyım,zaman zamanda gezilere giderim diyorsanız Dl-650 burada daha öne çıkar.
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

Motosikleti
    DL650 V-Strom Gümüşyele

DL Kaç Olsun

DL650 yeter de artar bence. Kıvraklık yanında motorun evet daha düşük beygir gücü var ama güç eğrisi çok düzgün ayarlanmış, her gaz hareketine tepki var. Ayrıca vergiden de yırtarsın Önceki yorumlara da katılıyorum elbette. Keyifli sürüşler!

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbf 600 (BENCE) daha güzel & mantıklı motor.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    arkadaşlar, teşekkürler.. sanırım dl 650 son kararım olacak. hem o zaman belki beyaz gelinimi (dragstar 650) de elimde tutabilirim durumu ayarlarıp en uygun ve kısa bir zamanda dl 650 almam lazım...

harved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Abs
    Bende yeni bir DL Vstrom sahibi olarak,almak için düşünenlere,karar veremeyenlere diyorumlki -Alın ve Motosiklete biniyorum deyin.. Bence Motosiklet sürücülüğü 2 kısma ayrılıyor Vstrom öncesi - Vstrom sonrası..
    LÜTFEN SOKAKLARA TÜKÜRMEYİN , ETRAFIMIZDA SURATINA TÜKÜRÜLECEK OKADAR ÇOK YÜZSÜZ VARKİ

arkadaşlar selamlar, nakit ödenmek üzere ve tok satıcısı bulunan bir dl arıyorum ilgilenenler mesaj yazsın lütfen

Motosikleti
    dl 650a k7 vstrom
    10 gün oldu site ile tanışalı ve 54 sayfayı zevkle okudum 3 gün öncede dl650 k7 sahibi oldum hava şartlarından dolayı kullanmak nasip olmadı topu topu işlerim için 30 km kullandım hava + ya çıktığı anda rodaj işlemini biran önce halledicem inşallah

Motosikleti
    ybr 250
    ya arkadaslar yemın ederim cıldırıcam bu motor benım olmalı mayıs'a kadar bekleyemiyecegim o lanet olası gün nerden de bindim su motora binmez olaydım ask yaaa kız mı motor mu deseler motor derim eger alamazsam gözlerım acık ölcem
    LORD OF THE WAR

Motosikleti
    Sakin ol uskurya. Umarım en kısa zamanda kavuşursun yeni motoruna. Malesef alışkanlık yapıyor evet. Bende arkadaşımın motorunu bir test edeyim dedim, ediş o ediş

Motosikleti
    veeeeeeeeeeeeeee.........

sonunda 30.01.2008 tarihi itibariyle ben de artık dl 650'me kavuştum... çok mutluyum arkadaşlar; aranızda olmaktan...

bugün şööle bi çatalca taraflarında bir deneyim bakalım; üzerinde iken nasıldır bu aalet!!!

iş yoğunluğundan 3 gündür binemedim, kuduruyorum. hadi bana müsaade....

Motosikleti
    Hayırlı olsun slowly, vstromcuların arasında görmek isteriz senide

Motosikleti
    önceleri platonik bir aşktı bizimkisi... internet sitelerinde ve yollarda öylesine bakardım arkasından hayran hayran..

biraz palazlanıp cesaretimi toplamaya başladığımda tanışmak istedim onunla..
    ..gittim kuruçeşmeye; daytona'ya onunla tanışmak için... ikinci el ilanını görmüştüm internette..

..yan dükkandan boğazı seyrediyordu kibirli kibirli.. baktım kendisine camdan; acaba bana pas verir mi diye..

..bülent abi açtı raylı kapıyı ve göz göze geldik kendileriyle...

offf.. aman allah'ım... ne kadar da heybetli.. usul usul yaklaştım yanına seyirterek.. daha fazla kaldırmayım dedim bir taraflarını paşazadenin, sağa sola bakındım; numaradan...

...e anlamadı sanki sadece onun için geldiğimi, kıs kıs baktı bana.. daha fazla dayanamadım ben de ve onu süzmeye başladım baştan aşağıya.. o ne muhteşem bir endam, ne muhteşem bir eda.. dizlerimin bağı çözüldü birden.. titremeye başladım ve artık resmen aşıktım.. kendileri de sanki ilan-ı aşk bekliyordu benden...

..baktım o da bana karşı ilgili ve tüm gururumu ayaklar altına aldım, bu iş karasevdaya dönmeden sonunu getirelim artık dedim kendi kendime, hemen aradım bankacımı ve anında okeyi alıp hiç hesapta yokken, "düştü mü, kalktı mı, sağında ne var, solunda ne var" demeden sıkıverdim babasının elini... bitiriverdim işini... herşey ortadaydı çünkü...

cuma'ya randevulaştık işlemler için; salıdan.. "durur mu musatafa kemal'in torunu bacım!!!"... hemen ertesi günü toparlayıp başlık parasını doğru notere.. alıverdim keratanın tapusunu.. haftalardır uyku uyumuyorum zaten bilgisayar başında; işlerimi de boşladım gündüzleri galeri galeri gezmekten...

o gece rahat uyudum.. ama ertesi sabah başladı yine karıncalanmalar... yine de iş-güç yüzünden uğrayamadım yanına iki gün.. c.tesi 100 km'lik bir alışma turu... pazar da bunu pekiştirelim derken bir de baktık "Meşhur Köfteci Ali Baba"... Tekirdağ hiç bu kadar yakın gelmemişti bana.. 1 saat olmadan bitiverdi yol... sol şeridin sahibi yollardaydı o gün.. hiçbir 4 teker rakibi yok kendilerinin... ne hız ne de konfor bakımından.. ne bir yorgunluk, ne bir bel tutulması ne bacak uyuşması ne de birşey... bunca yıl boşuna gezmişim ben motor tepelerinde... rüzgar bu kadar mı tatlı görünür insana, sadece okşuyor ve hiç ama hiç rahatsız etmiyor.. ne beni ne de artçımı; sürat 180 dahi olsa...

sordum kendilerine; "pişman mısın?" diye.. "yok" dedi sadece, gülümsedi... ve o an anladım ki en doğrusunu yapmışım... iyi ki de yapmışım; geç-meç ama olsun.................

Motosikleti
    ybr 250
    Sakin ol uskurya. Umarım en kısa zamanda kavuşursun yeni motoruna. Malesef alışkanlık yapıyor evet. Bende arkadaşımın motorunu bir test edeyim dedim, ediş o ediş

yaaa işte böle bu ask herseyden vazgecersin ama ondan aslaaaa
    LORD OF THE WAR

Motosikleti
    honda magna vf750c 1995 mod

selam

kıvanç kardeş ben hersene dikiliye gelirim. genellikle motosikletle 34 pilakalı kırmızı honda magnayla sitedeki yazını desadüfen okudum 2 ay sonra tekrar gelecem bu msjı okursan haberleşelim msn: bay.nartanesi@hotmail.com selamlar.....

kıvanç kardeş ben hersene dikiliye gelirim. genellikle motosikletle 34 pilakalı kırmızı honda magnayla sitedeki yazını desadüfen okudum 2 ay sonra tekrar gelecem bu msjı okursan haberleşelim msn: bay.nartanesi@hotmail.com selamlar..... 0505:7232345

maserati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki dl 650 vstrom
    selamlar bende sonunda dl 650 alabildim ve çok mutluyum.Özellikle hafta sonu gezilerinden haberdar olmak istiyorum.

bu arada 3 yıl hayalini kurdum ve slowly gibi bir aşk yaşadık
    [EMAIL="haydarkayhan@mynet.com"]haydarkayhan@mynet.com[/EMAIL]

maserati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki dl 650 vstrom
    nerdesiniz arkadaşlar ben geldim kimse kalmadı sanki
    [EMAIL="haydarkayhan@mynet.com"]haydarkayhan@mynet.com[/EMAIL]

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Buralardayız da;
    Havalar iyi değil, gezemiyoruz,
    Motorumuzla sorunumuz yok, neyi soralım,

Site site geziyor, yorumlar okuyoruz, biliyorsak yazıyoruz.
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler