Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki DL 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Merhabalar. Motosikletimi satılığa çıkardım. Nakit ihtiyacımdan dolayı takas yoktur.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9825301/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar. Motosikletimi satılığa çıkardım. Nakit ihtiyacımdan dolayı takas yoktur.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9825301/detay/
    Fiyatı 18.500 e düşürdüm. Mt den arayanlara çok ufak bir indirimim daha olur. Fiyatta daha fazla düşmeyeceğim.
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

cnkkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dl 650 vstrom
    arkadaşlar merhaba bi ay önce 2007 model vstrom aldım üzerinden vstrommetre dedikleri bi cihaz var yakıt tüketimini hava sıcaklığı vb şeyler içeriyor ben bunu biraz kurcaladım içersinde bir sürü parametreler var ve motorun gidişini etkiledi 160km hızı zor yapıyor sanırım yakıt enjektör ayarları ile oynadım bilmiyorum bana bu konuda nasıl yarımcı olabilirisiniz kitapçığı vs filan hiçbişi yok elimde yada sökmelimiyim ?

Motosikleti
    4. motor Honda
    arkadaşlar merhaba,
    yakın zamanda şu anki motorumu satıp yıllardır istediğim demir atın günümüz versiyonu olan enduro bir motor alacağım,

Bunun için V-strom dl 650 ile versys arasında kararsız kaldım,

genellikle asfalt ve stablize yollar kullanacağım, tarla yolları dahil.
    Genellikle tek kişi ve ekipmansız yol yapacağım çorlu-istanbul, çorlu-çanakkale vs.

Boyum 1.86 kilo 90,
    2013 ve üstü vstrom mu yoksa yeni kasa versys mi diye bir de size sormak isterim

Teşekkürler..

HELLAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VSTROM BEYAZ
    KARDEŞ...

SİNEDE BAK allah aşkına versy tipi aynen sonradan uydurulmuş gibi...orta sehpa takılmak çük gibi egsoz ..boktan..yani

V STROM daha rahat şekil güzel...agresif motor...her türlü yolda bütün 650 cc motor ları yersin ..HEMDE ekonomik makinadır

V STROM DERİM AL BİR TANE keyfine bay

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı cnkkk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba bi ay önce 2007 model vstrom aldım üzerinden vstrommetre dedikleri bi cihaz var yakıt tüketimini hava sıcaklığı vb şeyler içeriyor ben bunu biraz kurcaladım içersinde bir sürü parametreler var ve motorun gidişini etkiledi 160km hızı zor yapıyor sanırım yakıt enjektör ayarları ile oynadım bilmiyorum bana bu konuda nasıl yarımcı olabilirisiniz kitapçığı vs filan hiçbişi yok elimde yada sökmelimiyim ?
    bahsettiğin vstrommetre den (aynısımıdır bilemem) üreten vstromturkiye den thunderkiller rumuzlu bir üye idi..

belki site üzerinden ulaşabilirsin..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:37 ----------

Alıntı c4gin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba,
    yakın zamanda şu anki motorumu satıp yıllardır istediğim demir atın günümüz versiyonu olan enduro bir motor alacağım,

Bunun için V-strom dl 650 ile versys arasında kararsız kaldım,

genellikle asfalt ve stablize yollar kullanacağım, tarla yolları dahil.
    Genellikle tek kişi ve ekipmansız yol yapacağım çorlu-istanbul, çorlu-çanakkale vs.

Boyum 1.86 kilo 90,
    2013 ve üstü vstrom mu yoksa yeni kasa versys mi diye bir de size sormak isterim

Teşekkürler..
    stabilize ve tarla yolları için vstromun tel jantlı yeni xt modeline de bir göz at..

Motosikleti
    4. motor Honda
    XT yi bende düşündüm ama 32bin TL malesef fazla, V-strom alırsam 2013 yada 2014 model 2. el alacağım.

Motosikleti
    Dl 650 vstrom
    Tşk ederim ilginiz için

Motosikleti
    VSTROM BEYAZ
    Alıntı cnkkk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tşk ederim ilginiz için

Ne teşekkuŕu ..gerek yok bu gercekler kabul etsen iyi senin için olur....

izmirde olsan seni tehdit bile ederiz...ALDIRIRIZ V STROM U

Motosikleti
    4. motor Honda
    Böyle sürmeye başlayınca motoru bırakıcam :p

https://www.youtube.com/watch?v=2kJx...st=WL&index=22

https://www.youtube.com/watch?v=2kJxXi5xvDY&list=WL&index=22

Motosikleti
    VSTROM BEYAZ
    BURDA V STROM KULLANAN KARDEŞLERİME GELSİN... İHŞ.. HER STROMCU DOLİMİT ALPLERE GİDERSİNİZ..VE PASSLARA

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:57 ----------

https://youtu.be/pP3-pzpiAyQ

BURDA V STROM KULLANAN KARDEŞLERİME GELSİN... İHŞ.. HER STROMCU DOLİMİT ALPLERE GİDERSİNİZ..VE PASSLARA

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:01 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=pP3-pzpiAyQ
    mayko33 bunu beğendi.

Motosikleti
    Dl 650 vstrom
    arkadaşlar benzin pompası hakkında bilgi sahibi olanlar varmı aramızda bazen belli bi süratlerde gaz açmama rağmen gaz yemiyordu ve serviste teşhis kondu pompa dediler oda yaklaşık 2000tl civarı ımış tamiri yada sadece motorunu değiştirien yada filtireyi değiştiren arkdaşlar oldumu tşklrrr.

Şu kadarını söyleyeyim.Ben 10 gündür bu motora sahibim. Sıfır aldım.Motor 6000 devirden itibaren müthiş titriyor.Çin malı motorlarda dahi bu kadar titreme yok. Ayrıca düşük hızlarda hiç seri değil.Lüks arabalara yetişemiyorum. Benim 250'lik YBR bile 0-100 arası uçuyordu. Umarım rodajdan dolayıdır.Ama bence titreşim olayı rodajdan sonra da devam edecek gibi. Bir de selektör düğümesi abes bir yerde. Onun dışında yol tutuşu falan mükemmel. Yüksek hızlarda da çok dengeli. Frenler zayıf. Yakıt tüketimi beni fazlasıyla tatmin etti. 600 km karışık yol yaptım ve motor 4.0 lt/100 km gibi harika bir değer gösterdi. Kendim hesapladım ve hakikaten öyle yakmış.Motor biraz yüksekçene. Durunca ayak yere basmıyor. Uzun lafın kısası yaklaşık 10 yıldır bu motoru takip ediyorum. Tam para biriktiriyorum,zam geliyor. Bir daha biriktiriyorum. Bir daha zamgeliyor. Motorun fiyatı 18 000 lira idi. Ben ise 32450 liradan alabildim. Herkes öve öve bitiremiyordu. Bense memnun kalmadım. Hem performansı düşük,hem titriyor. Neyse ki tipi ve yakıtı mükemmel. Satmayı düşünmem ama her titrediğinde keşke rakibi olan markayı alsaydım diyorum. Hem ide 5000 lira daha ucuz idi. Umarım en önemli özelliği olan sağlamlığından ödün vermez.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    K
    Alıntı mayko33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu kadarını söyleyeyim.Ben 10 gündür bu motora sahibim. Sıfır aldım.Motor 6000 devirden itibaren müthiş titriyor.Çin malı motorlarda dahi bu kadar titreme yok. Ayrıca düşük hızlarda hiç seri değil.Lüks arabalara yetişemiyorum. Benim 250'lik YBR bile 0-100 arası uçuyordu. Umarım rodajdan dolayıdır.Ama bence titreşim olayı rodajdan sonra da devam edecek gibi. Bir de selektör düğümesi abes bir yerde. Onun dışında yol tutuşu falan mükemmel. Yüksek hızlarda da çok dengeli. Frenler zayıf. Yakıt tüketimi beni fazlasıyla tatmin etti. 600 km karışık yol yaptım ve motor 4.0 lt/100 km gibi harika bir değer gösterdi. Kendim hesapladım ve hakikaten öyle yakmış.Motor biraz yüksekçene. Durunca ayak yere basmıyor. Uzun lafın kısası yaklaşık 10 yıldır bu motoru takip ediyorum. Tam para biriktiriyorum,zam geliyor. Bir daha biriktiriyorum. Bir daha zamgeliyor. Motorun fiyatı 18 000 lira idi. Ben ise 32450 liradan alabildim. Herkes öve öve bitiremiyordu. Bense memnun kalmadım. Hem performansı düşük,hem titriyor. Neyse ki tipi ve yakıtı mükemmel. Satmayı düşünmem ama her titrediğinde keşke rakibi olan markayı alsaydım diyorum. Hem ide 5000 lira daha ucuz idi. Umarım en önemli özelliği olan sağlamlığından ödün vermez.
    Hocam keşke v storm almadan önce NC750 deneseydin gram titreşim yok Yakıt 3 lt top speed 195 kıvrak atik çevik
    Sana tek diyeceğim eğer bi arkadaşında nc varsa onunla yola Çıkma yoksa her 300 km benzin aldığında nc nin senden 5 lt az benzin alması sana motorunu sattırır
    Sen gene de kafana takma vstorm iyidir biraz titrer ama idare et
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam keşke v storm almadan önce NC750 deneseydin gram titreşim yok Yakıt 3 lt top speed 195 kıvrak atik çevik
    Sana tek diyeceğim eğer bi arkadaşında nc varsa onunla yola Çıkma yoksa her 300 km benzin aldığında nc nin senden 5 lt az benzin alması sana motorunu sattırır
    Sen gene de kafana takma vstorm iyidir biraz titrer ama idare et
    dostum nc seriside güzel motor ama akselerasyonu çok vasat yahu..

başka bir arkadaşda iki silindir 300 lük ninja serisi kawa var o bile 0-120 arası fark atıyor nc lere..

ayrıca vstrom ile nc arasında 100 km de maksimum yarım litre fark var..

benim makina 2013 model ve şuan İstanbul sehir içi 3,7 lt tüketimim var,kışın da 4,2 ye çıkar..

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    Beko12345 wstromunuz satildimi,satilmadiysa ozelden gorusmek isterim sizinle

Motosikleti
    VSTROM BEYAZ
    nc 55 beygir 195 km hız
    V STROM 70 BG 2014 MODEL ...195 KM ACABA HANGİSİ GERÇEKÇİ DENMEK İSTEYEN İZMİRDEYİM DENEYELİM KAPIŞALIM..

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:17 ----------

[IMG][/IMG]
    c4gin bunu beğendi.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Arkadaslar yoshimura egzozu olan dl650 sahibi arkadas burdami 85.000 kmde motoru satiyordu hatta. Gormustum fakat nickini hatirlamiyorum bi soru sormak istiyorum ona

Motosikleti
    VSTROM BEYAZ
    Huuu hu viva strom

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Titresi!m yaşayan arkadaş bi senkron ayarina baktirmali diye düşünmekteyim. Yoksa 6000devirden sonra deli gibi titremesi biraz mantık dışı. Birde sıfır alıp böyle bir sorunla karşılaşmak cidden can sıkıcı bir durum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler