Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959109 ... SonuncuSonuncu

Suzuki DL 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    blueman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 V-STROM
    Ya bu gösterge panelinde buyuk bir gözyaşı damlası şeklinde 2 adet iz meydana geldi. İlk başlarda içine su sızdı su birikintisi halinde iz kaldı fln sandım ama su degil. Daha cok sıcaktan erimiş gibi yada bal kıvamında birsey içten yapışmış gibi ama orayı ısıtacak yada böyle bir olaya sebeb olacak birşey yok o panelde. Arkadaşlar sizce bu nedir görebildiğiniz kadarıyla bir fikri olan varmı. aşagıdaki fotolarda tam gözükmüyor ama gözüktüğü kdr fotograflamaya çalıştım ve işaretledim. Gözle daha belirgin keyfe keder veriyor işte.

http://img151.imageshack.us/my.php?i...2006003fa6.jpg

http://img167.imageshack.us/my.php?i...2006002xg6.jpg
    [B][FONT="Times New Roman"]DL 650 V-STROM [I]bigDOCTOR[/I][/FONT][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    bmw r 1200 gs
    Alıntı wakeup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar! belki ben yanlış biliyorumdur diye tanığımı tüm usta arkadaşlarıma sordum şu an k&n den daha kaliteli bir filtre daha yok. tanerpeköz arkadaşımızın söyledikleri karşısında aklıma gelenler;
    1- sahte k&n kullanılmış olabilir.
    2- farklı bir motorun filtresi uydurulmaya çalışılmış olabilir.(bağzı servislerin ucuz olsun die benzer ebattaki araba filtrelerini kullandıklarını gördüm)
    3- uygun yağ kullanılmamış olabilir.
    4- eksik yağ koyulmuş olabilir.
    5- yağ pompası bozulmuş olabilir.
    6- motorun kendisinde bir sorun olabilir.
    şimdilik aklıma gelenler bunlar.
    wakeup bilgi için çok sağol bu motorun orjınal parcası değilmi bu k&n

yok eğer değilse orjınalı nedır
    [B]BMW R 1200 GS[/B]
    [B]O Benim Herseyim [/B][B]Başkası yalan [/B]

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Bır de sunu ogrenmek ıstıyorum. Yag fıltresınde sorun oldugu nasıl anlasılır. Yoksa anlasılmaz da arabadakı gıbı bır kac yag degısımınde fıltrede degıssın mı denır. degısmezse ne olur:?

Bu arada şakir resimleren birşey anlaşılmıyor umarım gecıcı bırseydır..
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

Motosikleti
    DL 650 V-STROM
    Alıntı TRADER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada şakir resimleren birşey anlaşılmıyor umarım gecıcı bırseydır..
    yok be abi yaklasık 1.5 aydır var bi zararı yok ama keyfe keder veriyor. Buluştugumuzda gösteririm.

Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Arkadaslar bulusma konusundakı fıkırlerınızı ve onerılerınızı beklıyorum . Eger onerı gelmezse ben kafadan bır yer belırlıycem
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Arkadaşlar DL650 V-Strom için K&N Filtre kodu KN-138'dir. Bende şu an bu filtreyi kullanıyorum. Hava filtresi olarakta SU-1002 dir.

Normalde her yağ değişiminde filtre değiştirilmesi uygundur ancak Suzuki her 2 yağ değişiminde 1 değiştirilebilir demiş. Benim tavsiyem her yağ değişiminde filtreyi değiştirmenizidir.

Yağ filitresinde sorun oluşma derken normal şartlarda periyodik olarak değişen bir filtrede sorun olmaz. Çok uzun süre değişmemiş bir filtrede sorun bile çıksa bazı filtrelerde bulunan emniyet tahliyesinden yağ basıncı devam eder. Filitrelerin arıza yapma gibi bir durumu ancak ezildiği, yırtıldığı gibi dış etkilerden kaynaklanır veya çok bakımsız olması gerekir. Orjinal filtreden çok K&N filtreyi daha çok bulursunuz.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

nurkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Trader buluşma zamanı pazar günü olsun mümkünse işgüç malum herkesin gelebilmesi açısından. Bişrde bazen maile bakamadığım oluyor, ceptende mesajlaşabilsek iyi olur diye düşünüyorum topu topu İstanbul'da 6-7 kişiyiz. Bu organizasyonu kaçırmak istemem

Motosikleti
    bmw r 1200 gs
    önumuzdeki hafta pazar günü bostancı sahılde buluşalım 13:00 gıbı herkese uygunsa
    [B]BMW R 1200 GS[/B]

Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Alıntı uzman_1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önumuzdeki hafta pazar günü bostancı sahılde buluşalım 13:00 gıbı herkese uygunsa
    tamam yer belırleyelım.. bır de ıcerık konusunu belırletelım.. sadece bızler mı olalaım yoksa Dl almayı dusunen arkadaslarımız da olsunlar mı ne dersınız..

Motosikleti
    bmw r 1200 gs
    abı yer olarak benım aklıma sahılde buluna durumculer gelıyo. orda buluşup ordan sohbet edebıleceğımız bır yere gıderız derım.

tabıkı DL almayı dusunen arkadaşlarda gelebılır. sonucta onlarda bu motoru alacaklar hem motorlarıda yakından inceleme fırsatları olabılır + ve - lerı bırebır kullanıcısından öğrenebılırler.

içerik olarak şimdilik tanışma faslı ile baslayalım ilerkı zamanlarda bırbırımıze yardımcı olabıleceğımız ortak noktalar illaki oluşacaktır. fikir alışverışlerımız mutlak olacaktır.
    [B]BMW R 1200 GS[/B]

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Makine bu konuyu Marka ve Model Kıyaslamaları ndan taşısan iyi olmazmı. burada kıyaslama yapmıyorsunuz nede olsa

Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Arkadaslar o zaman haftaya pazar gunu saat 13 :00 de BEERS in önündeki park alanında bulusma yapalım.. Ptesı gunu aksamına kadar buna bır ıtıraz olmazsa konuyu kesınlestırırız..

Motosikleti
    DL 650 V-STROM
    Bana uyar abi eşimle beraber orada olacam Yalovadan bi isteği olan varmı Orada görüşürüz.

Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Alıntı blueman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana uyar abi eşimle beraber orada olacam Yalovadan bi isteği olan varmı Orada görüşürüz.
    Tamamdır Şakir ..Dıger arkadasların bır yenı fıkrı olmazsa ptesı gunu lısteyı yaparız...Insallah benım de o zamana kadar ayagım alçıdan çıkar

Toplantıya DL konusuna hakın ve almayı da dusunen dıger arkadaslarımızı da cagıralım tezıne bır aksı gorusu olan varsa belırtsın lutfen.. Ona gore bır program yapıcaz..

Selamlar

Motosikleti
    bmw r 1200 gs
    Alıntı TRADER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar o zaman haftaya pazar gunu saat 13 :00 de BEERS in önündeki park alanında bulusma yapalım.. Ptesı gunu aksamına kadar buna bır ıtıraz olmazsa konuyu kesınlestırırız..
    ewet abı banada uyar. Diğer arkadaşlarında itirazı olmazsa önumuzdekı pazar gerceklestırelım buluşmamızı.
    [B]BMW R 1200 GS[/B]

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter

Bodrum'dan sevgiler

Bodrum'dan sevgiler

nurkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar pazar bana da uygun yanlız benim bir toplantım var (pazar pazar hiç sormayın) saat biraz daha geç olabilir mi ? Eminim herkes gun ışığından faydalanmak istiyor ama mümkünse daha geç saatlere yada buluşma vaktini biraz uzatabilirmiyiz. Sizlerle bende olmak istiyorum ama malum iş...

Motosikleti
    Arkadaşlar konuyu buraya taşımayı daha uygun buldum. Burdan takip ederiz.

Görüşmek üzere.

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı mostwanted_57 adlı üyeden alıntı
    Makine bu konuyu Marka ve Model Kıyaslamaları ndan taşısan iyi olmazmı. burada kıyaslama yapmıyorsunuz nede olsa
    Alıntı Makine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar konuyu buraya taşımayı daha uygun buldum. Burdan takip ederiz.

Görüşmek üzere.
    şimdi güzel oldu. teşekkürler

Motosikleti
    Evet bencede böylesi daha uygun oldu. Evet DL'ciler buluşun bakalım

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959109 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler