Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki DL 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaslar DL im hareketsizken 1.vitese gecisinde ilk baslarda bir sorun yokken simdi kemikli geciyor,bu bir sorunmudur.Birde sehir ici trafiginde hareket halindeyken cok fazla 1.vitese dusuyorum bu sorun yaratabilirmi.tesekkurler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

2007 den önceki modellerde abs freni yoktu.bu sistemi olmayanlar hakikatten yağmurlu bir havada frene çekinerek mi basıyorlar.birde dl 650 nin motor ömrü kaç kilometre götürür.mesela kyomco 100 bin km. garanti veriyor.nasıl oluyor bu iş anlamıyorum.ikici el bile bakarken 20 bin.km. nin üzerindekilerine bakmıyorum.sizce doğru mu?

BLACK34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ryangt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    black34: dediğim gibi şu an da 0 kmsi 16,500 ytl V-strom 650'nin
    Sıfırının fiyatını biliyorum hatta koy cebine parayı yazdıgın rakamında altına çekebiliyorsun.
    ayrıca 2. el düşünmemizin sebebi 2007 model bir dl 650 ye verilecek en baba rakam 14 dür.
    16500-14000=2500ytl
    16500 den aldık diyelim 14000 den fazlaya satamazsın 2500 ytl de ordan al sana mis gibi 5000 ytl ZARAR yazık günah kolay kazanılmıyor bu paralar.
    aramalar devam ediyor.

2007 model tercihen siyah-yada kırmızı az km.
    peşin alınacak devir teslim hemen yapılacak bilgilerinize

saygılarımla.

ALTAN MOTOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN 650
    KIŞLIK BAKIM İCİN SERVİS GÜNLERİ

--------------------------------------------------------------------------------

Sevgili Arkadaşlar;

Kışlık periyodik motor, bakım, lastik ve xenon ihtiyaçlarınız için; bakımlarda kullanılan yedek parçada ve işcilik ücretlerinde %10 iskonto ya da kredi kartına 6 taksit ödeme

(wordkart) imkanı (29 Eylül-06 Ekim) tarihleri arasında yapılacaktır..!

Far Kampanyası

Motorlu H4 Xenon Takım 600 YTL (Montaj Dahil)

H7 Xenon takım 500 YTL (Montaj Dahil)

Lastik Kampanyası

Michelin (Standart) Burgman K6 ve SYM GTS için takım 280 YTL + 6 taksit

Metzeler (Fairfree) Burgman 400 K7 için 280 YTL + 6 taksit

Lastiklerde sökme ve takma + balans ücreti fiyatlara dahildir.

Servis günleri, Burgman K6-K7 ve V-Strom modellerini kapsamaktadır.

Umarım sizlere faydalı ve yararlı oluruz...

S&S Tamer

Randevu için: 0216 306 23 19

--------------------------------------------------------------------------------

BLACK34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sayın altan motor aradığımız özelliklerde bir motor bulursanız ve bilgilendirirseniz sevinirim.

erob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA
    arkadaşlar v-strom um u satıyorum linkide burda

http://www.motosiklet.net/forum/satm...0-v-strom.html
    The X-Track

Motosikleti
    suzuki DL 650 A '07
    tum gruba merhabalar,
    bu benim ilk mesajım oldugundan bir kac kelime kendimi tanıtmaya calışayım;
    27 yasındayım, hacettepe üniv tıp fakultesi mezunuyum, yaklasık 3 yıldır göztepe/istanbul'da göz doktoru olarak calışıyorum,
    istanbul'a geldikten kısa bir süre sonra şu motosiklet virüsünü kaptım sanırım, önceleri ciddi otomobil merakı olan bir insanken artık kendimi yoldan gecen ferrari-porsche 'lere degil de gelip gecen motorlara bakarken buldugumda hastalığın başladıgını anladım, birşeyler yapmalıyım dedim. ilk iş A2 ehliyetimi aldım, sonra değişik motosikletlerle istanbul dısı gezilere katıldım. inanılmaz keyif aldım. artık o çok sevdigim alfam eskisi gibi keyif vermiyordu, en kısa zamanda kendi motosikletimi almalıydım.
    gunler gecti, derken aylaaaaar, yıllaaaar...
    bir turlu olmuyor bir aksilik cıkıyordu. hayaller surekli erteleniyordu. bu arada ben ufaktan motosiklet kıyafetlerini tamamlamaya baslamıştım.
    tarih eylul 07'yi gösteridiğinde; en sonunda uzuuuun zamandır almayı kafaya koydugum DL 650 me bu son donemdeki kampanya ile kavusmustum.
    yaklasık 1o gun oldu ve ben hala sevinçten havalarda ucuyorum.
    henuz uzun yol yapmaya fırsatım olmadı fakat sehiriçinde gecen bu surede kullanımı beklediğimden daha rahat cıktı. bu haftasonu aksilik olmazsa şehir dışında da tecrube etmek istiyorum, malum rodaj durumları, yol yapmak lazım.

sormak istedigim soru: grup toplantıları, gezi planlamaları hangi sayfadan yapılıyor?? bulamadım da.

en kısa zamanda gorusmek uzere.
    sevgiler saygılar....

kemalkemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Alıntı alfisti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tum gruba merhabalar,

sormak istedigim soru: grup toplantıları, gezi planlamaları hangi sayfadan yapılıyor?? bulamadım da.

sevgiler saygılar....
    motorunu aldığına sevindim
    bende şu aralar kendini tartma ve mali durumumu düzeltme aşamasındayım ,,, herşey yolunda giderse bir kaç sene içinde bir dl650 almayı düşünüyorum
    gezi yazıları ile ilgili olarak hem ana sayfada hemde forumlar ın altında gezi yazıları bölümünde gerekli bilgileri bulabilirsin

Motosikleti
    bmw 1200rt
    arkadaşlar dişimden tırnağımdan artırdığım parayla dl650 V-Strom almaya karar verdim asıl niyetim yamaha r1 almaktı ama motor ömürlerinin çok kısa olduğunu öğrenince bu fikrimden vaz geçtim dl650 de racing performansı ve enduro tipini olması beni cezbetti düzgün kullanılan dl650 ninde motor ömrü r1 kadar kısa mıdır en fazla kaç km yaparlar sizce cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

arkadaşlar ikinci el 2004 SUZUKI DL 650 almaya karar vermiştim formda yazılanlar göre 2007 lerden sonra 4 bujili 4 enjektörlü ve standart abs li cıkıyormuşartık. absyi anladıkta da 4 bujinin ve 4 enjektörün bana ne getirisi olur olmasa olmazmı, 2004de yok biraz daha bekleyip 2007 modelini mi almalıyım bu cift buji olayı bukadar önemli mi aklım iyce karıştı yardımlarınızı bekliyorum

Dusman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ALTAN MOTOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KIŞLIK BAKIM İCİN SERVİS GÜNLERİ

Sevgili Arkadaşlar;

Kışlık periyodik motor, bakım, lastik ve xenon ihtiyaçlarınız için; bakımlarda kullanılan yedek parçada ve işcilik ücretlerinde %10 iskonto ya da kredi kartına 6 taksit ödeme

(wordkart) imkanı (29 Eylül-06 Ekim) tarihleri arasında yapılacaktır..!

Far Kampanyası

Motorlu H4 Xenon Takım 600 YTL (Montaj Dahil)

H7 Xenon takım 500 YTL (Montaj Dahil)

Lastik Kampanyası

Michelin (Standart) Burgman K6 ve SYM GTS için takım 280 YTL + 6 taksit

Metzeler (Fairfree) Burgman 400 K7 için 280 YTL + 6 taksit

Lastiklerde sökme ve takma + balans ücreti fiyatlara dahildir.

Servis günleri, Burgman K6-K7 ve V-Strom modellerini kapsamaktadır.

Umarım sizlere faydalı ve yararlı oluruz...

S&S Tamer

Randevu için: 0216 306 23 19

V strom lastikleri için de kampanyanız var mı?

Alıntı ayaramis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar dişimden tırnağımdan artırdığım parayla dl650 V-Strom almaya karar verdim asıl niyetim yamaha r1 almaktı ama motor ömürlerinin çok kısa olduğunu öğrenince bu fikrimden vaz geçtim dl650 de racing performansı ve enduro tipini olması beni cezbetti düzgün kullanılan dl650 ninde motor ömrü r1 kadar kısa mıdır en fazla kaç km yaparlar sizce cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

arkadaşlar ikinci el 2004 SUZUKI DL 650 almaya karar vermiştim formda yazılanlar göre 2007 lerden sonra 4 bujili 4 enjektörlü ve standart abs li cıkıyormuşartık. absyi anladıkta da 4 bujinin ve 4 enjektörün bana ne getirisi olur olmasa olmazmı, 2004de yok biraz daha bekleyip 2007 modelini mi almalıyım bu cift buji olayı bukadar önemli mi aklım iyce karıştı yardımlarınızı bekliyorum
    Dl yeni bir motor sayılır, arkadaşlar servislerde 100.000 km yapmış dl ler gördüklerini söylüyor.
    4 buji yakıtın daha verimli yanmasını sağlar, benzin sarfiyatı azalır, verim artar.
    Ben abs tercih edin derim.

tum gruba merhabalar,
    bu benim ilk mesajım oldugundan bir kac kelime kendimi tanıtmaya calışayım;
    27 yasındayım, hacettepe üniv tıp fakultesi mezunuyum, yaklasık 3 yıldır göztepe/istanbul'da göz doktoru olarak calışıyorum,
    istanbul'a geldikten kısa bir süre sonra şu motosiklet virüsünü kaptım sanırım, önceleri ciddi otomobil merakı olan bir insanken artık kendimi yoldan gecen ferrari-porsche 'lere degil de gelip gecen motorlara bakarken buldugumda hastalığın başladıgını anladım, birşeyler yapmalıyım dedim. ilk iş A2 ehliyetimi aldım, sonra değişik motosikletlerle istanbul dısı gezilere katıldım. inanılmaz keyif aldım. artık o çok sevdigim alfam eskisi gibi keyif vermiyordu, en kısa zamanda kendi motosikletimi almalıydım.
    gunler gecti, derken aylaaaaar, yıllaaaar...
    bir turlu olmuyor bir aksilik cıkıyordu. hayaller surekli erteleniyordu. bu arada ben ufaktan motosiklet kıyafetlerini tamamlamaya baslamıştım.
    tarih eylul 07'yi gösteridiğinde; en sonunda uzuuuun zamandır almayı kafaya koydugum DL 650 me bu son donemdeki kampanya ile kavusmustum.
    yaklasık 1o gun oldu ve ben hala sevinçten havalarda ucuyorum.
    henuz uzun yol yapmaya fırsatım olmadı fakat sehiriçinde gecen bu surede kullanımı beklediğimden daha rahat cıktı. bu haftasonu aksilik olmazsa şehir dışında da tecrube etmek istiyorum, malum rodaj durumları, yol yapmak lazım.

sevgiler saygılar....
    Hayırlı olsun....................

DL 650 kullanıcıları bu son tercih ettiğiniz araç mı?yoksa hayalinizde diğer bir marka/model var mıdır?

Motosikleti
    DL 1000

sevgiler saygılar....
    www.vstromturkiye.org a bekleriz.

Alıntı ayaramis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DL 650 sv650 den gelen motoru kullanmaktadır, bu motorların yurtdışı forumlardan okuduğum kadarı ile 250-300.000 km motor açmadan yapılmışları var. Yine aynı şekilde DL 1000 ile 300.000 km civarı yapan çok insan var. Bu motorlar için, iyi kullannılmış ve bakımları düzgün yapılmış ise, 20.000-30.000 km ler birşey değil.
    akinm bunu beğendi.

Motosikleti
    suzuki DL 650 A '07
    [QUOTE=thunderkiller;822635]www.vstromturkiye.org a bekleriz.

QUOTE]

teşekkurler thunderkiller,
    ben www.vstromturkiye.org 'a uye olmaya calıştım fakat uzun zamandır onay mesajı gelmedi, o yuzden uyeliğim aktiflesmedi. ne yapabilirim???

bu arada bugun ilk uzun yol surusumu yaptım, rodajda olmasına ragmen performansını cok begendim ayrıca oturus pozisyonu ve koltugu cok rahat, uzun sure motor uzerinde yol alınabiliyor.
    Veeeee 50YTL=400km super!!
    DL 650 A '07

Tyler Durden: Ancak herşeyini kaybettiğinde istediğin şeyi yapacak kadar özgürsündür.

herkese selamlar, bişey soracağım benim çok garibime gidiyor da yardımcı olabilecek biir varsa çok sevinirim.
    Yaklaşık 3 haftadır eğitime gidiyorum haftada 2 saat olmak üzere. Daha çok yeniyim biliyorum. şu an ybr 125 haftayada 250cc'lik chopperla devam edeceğim. Sorun şu ki uzun yıllar bisiklet kullanmama rağmen motosiklette sağa dönemiyorum ya. Delirecem, düşecekmişim gibi geliyo. Sol tarafta hiç bişey yok pıtır pıtır dönüyorum kuklaların arasında solağım diye mi acaba? Böyle bir problem yaşayan oldu mu acaba? Yazarkende gülüyorum iyi mi şimdiden sağolun...

jakobien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 ''MAVİ GRİ ŞASE GÜZELİNDEN''
    Herkeze ve motosiklet net camiasına bir süre sonra tekraradan selam motosiklet netin sitemizi bir reklam amacı olarak görmediği için erhana selamlar sky dive burası dl topiği
    sevgili alfisti motosiklet netteki tümn dl topiğini okumanı tavsiye ederim tüm Dl kullanıcılarına buda nerden bakarsanız 1-2 gününüzü alır çok spesifik birşey soracaksanda yardımcıolmaya çalışırım malum bu aralar siteyle çok falz uğraşıyorum çok tıkanırsan mesaj at sevgiler.

DL kullanıcıları için gözü gsdedir enduroda son nokta bazılarıda çok elektronik diye sevmez durum şimdilik böyle görüşmek üzere
    To know me is to love me....

?

Alıntı jakobien adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze ve motosiklet net camiasına bir süre sonra tekraradan selam motosiklet netin sitemizi bir reklam amacı olarak görmediği için erhana selamlar sky dive burası dl topiği
    sevgili alfisti motosiklet netteki tümn dl topiğini okumanı tavsiye ederim tüm Dl kullanıcılarına buda nerden bakarsanız 1-2 gününüzü alır çok spesifik birşey soracaksanda yardımcıolmaya çalışırım malum bu aralar siteyle çok falz uğraşıyorum çok tıkanırsan mesaj at sevgiler.

DL kullanıcıları için gözü gsdedir enduroda son nokta bazılarıda çok elektronik diye sevmez durum şimdilik böyle görüşmek üzere

Jako henüz kullanmasamda bende sıkı bir DL fanıyım. Gittiğim bu eğitimler bir an önce DL'ye güvenilir bir şekilde binebilmek için. Buranın ne topiği olduğunun farkındayım aksi halde niye burada olayım ki?

Motosikleti
    DL 1000

teşekkurler thunderkiller,
    ben www.vstromturkiye.org 'a uye olmaya calıştım fakat uzun zamandır onay mesajı gelmedi, o yuzden uyeliğim aktiflesmedi. ne yapabilirim???
    üyelik işlemlerinde bir sorun yok genelde, birçok yeni üye var, üyelik işlemlerinizi tekrar yenilerseniz, sorun olacağını sanmıyorum.
    Konuyu ayrıca kontrol amaçlı admin arkadaşlara ileteceğim.

Herkese merhabalar,
    Ben de siteye yeni üye oldum. Şu anda motorum yok ama uzun araştırmalar sonucunda aradığım motorun DL-650 olduğuna karar verdim.

Hayırlısı diyor, alacağımız günü bekliyoruz

Kaiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Hayırlısı olsun, umarım beklediklerini bulursun. Daha önce motor tecrüben varmı ?
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Sanırım bende Kawaskiy er-6 Yi satıp ( yane er-6 aşıgıydim ondan vasgecip ) V-strom a Yönelebilirim xD Benzin ne kadar yakar acaba ?? ama daha sayfaları okumadan Belki 10 kere sorulmuss soruyu tkrar sordm ama Sorry ...
    % 100 Koruma % 100 Yaşam | Kaskını Tak..! |
    EndurO TourinG

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler