Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki DL 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tyryaky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman 400 BURGMAN 650CC
    arkadaşlar hepinize selamlar dl 650 wstrom bende düşünüyorum almayı çewrenizde wrsa satmak misteyen haberleşelim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Slm

Bende yeni aldım. Beklediğimin çok üstünde özellikleri olan bir motor çıktı karşıma. İyi almışım dedim. Allah utandırmasın diyorum. Resimleri eklerim yakında.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Alıntı tyryaky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hepinize selamlar dl 650 wstrom bende düşünüyorum almayı çewrenizde wrsa satmak misteyen haberleşelim
    Hocam bızım grupta son bır ayda 2 tane aldık. Su an bır tane daha almak uzereyız . pıyasasını az cok bılıyoruz . Istersen msn den benı ekle haberleselım..

selamlar
    GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM

nurkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tyryaky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaç model ne fiyatlara kadar arıyorsun ?

Roland - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 1000 Varadero
    Merhaba Arkadaşlar,
    Nihayet bende yeni bir V-Strom dl 650 aldım. ABS li. Makine üzerinde kendinizi çok güvende hissediyorsunuz . Aldığım gibi bir günde 250 km yaptım. Sigara kullanan biri olarak 2 saat boyunca sigara molası bile vermedim. O kadar konforlu bir makine. Sadece 6. vitese pek alışamıyor insan . Şu anda rodaj değerlerini zorlamıyorum. Sadece bir sorum olacak . Ön camı üst seviyeye aldınızmı ? Aksi durumda göz hizasından ciddi rüzgar alıyorsunuz. Deneyen varsa, tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.
    En iyi motorcu, gideceği yere varan motorcudur. Önemli olan varmak değil, yolda olabilmektir.

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Alıntı Roland adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,
    Nihayet bende yeni bir V-Strom dl 650 aldım. ABS li. Makine üzerinde kendinizi çok güvende hissediyorsunuz . Aldığım gibi bir günde 250 km yaptım. Sigara kullanan biri olarak 2 saat boyunca sigara molası bile vermedim. O kadar konforlu bir makine. Sadece 6. vitese pek alışamıyor insan . Şu anda rodaj değerlerini zorlamıyorum. Sadece bir sorum olacak . Ön camı üst seviyeye aldınızmı ? Aksi durumda göz hizasından ciddi rüzgar alıyorsunuz. Deneyen varsa, tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.
    Ben alalım 2 ay olmama ragman 4000 km yol yaptım.. Her ne kadar benımkı 2004 olsa da cok memnunum dogrusu.. Gecen hafta da edırneye gıttık geldık arkadaslarla .. bırgunde 610 km yol yapmama ragmen ruzgar dısında motorda bır olumsuzluk goremedım..O da motorun sucu degıl..

Oncam konusunu bılmıyorum benımkı aldıgımda ayarlanmıstı sanırmı. Benım boyumda cok uzun olmadıgı ıcın onden hemen hıc ruzgar almıyorum dıyebılırım..

Topıc uyelerınden bır rıcam olacak. Foruma sureklı gırme ımkanım olmuyor. DL kullanıcıları MSN ımı kaydederlerse gezı organızasyonlarında beraber olabılırız.. Bulusur dertlesırız..

Selamlar
    GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM

Motosikleti
    Fazer
    Merhaba arkadaşlar,
    DL650 nin sele yüksekliğini 2-3 cm azaltabilmek mümkün müdür, mesela oturak kazıtma işlemi yaptıranınız veya farklı bir çözüm bulanınız var mı?

Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Deli gibi seviyo. Ne de olsa deli ziya
    Geçenlerde bende ABS'li modeli test ettim, inanılmaz güzel olmuş, eskisinden daha atak. Çift eksantrik, çift enjeksiyon ve 4 buji inanılmaz olmuş.
    Bu kadarını beklemiyordum doğrusu, para durumumu ayarlayıp derhal bir tane edineceğim.

Human Riders Wanted.!

nurkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam trader uzun zamandır yoksun şu gezi olayını havalarda daha soğumadan konuşup çıkalıp berbaber . 5-6 V-Storm arka arkaya gezsek yakışıklı olmazmı ?

Roland - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 1000 Varadero
    arkadaşlar şu seyahat camını yüksek ayara getiren varsa , nasıl yaptığını ve avantajı olup olmadığını paylaşırsa sevinirim.
    En iyi motorcu, gideceği yere varan motorcudur. Önemli olan varmak değil, yolda olabilmektir.

ghostriderrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MASH 150 BEYAZ
    MERHABA BEN THUNDERCAT SAHİBİYİM MOTORUMDAN ÇOK MEMNUNUM ANCAK DAHA FAZLA KONFOR ARADIĞIM İÇİN DL 1000 ALMAK İSTİYORUM AMA ONUNDA YAKIT SORUNU VAR SİZCE DL 650 BENİ DOYURABİLECEKMİ BAĞZI ARKADAŞLAR 650 YETMİYOR UZUN YOLDA ÇOK ZAYIF KALIYOR GİBİ DENEYİMLER EDİNMİŞLER SİZCEDE DL 650 UZUN YOLDA BANA YETMEZMİ BİR RACİNG SÜRÜCÜSÜ OLARAK DL 1000 YETTİ AMA 650 DEN ŞÜPELİYİM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

Motosikleti
    bmw r 1200 gs
    arkadaslar bende nıhayet dl 650 aldım 2004 model çok keyıflı ve süper bır makıne herkese tavsıye edebılırım. sezonu kapadım inşallah önumuzdekı sezon gezılerde gorusmek dıleğıyle

selamlar
    BMW R 1200 GS
    O Benim Herseyim Başkası yalan

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    Selam arkadaşlar.Bir dl v strom kullanıcısı olarak aranıza Bodrum'dan katılıyorum.Topiğimiz hayırlı olsun.V strom'umu alalı 2 ay oldu daha uzun yol yapamadım ama iyi ki almışım diyorum şimdilik iyi gidiyor güven veriyor.Herkese sağlıklı kazasız belasız mutlu sürüşler diliyorum

işte benim DL makina.Daha çok yeni bakalım onunla nerelere gideceğiz?

haydi arkadaslar.Benden baska giren yok mu bu tpiğe?...Sayfa sayısını arttıralım

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Önümüzdeki bahara ben de alacağım sanırım bir tane... Fiyatlar uygun olsa da ABS'lisini alabilsem keşke... :(
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    İnşallah kardeşim.Allah kısmet etsin de al bitane ve aramıza katıl.Memnun kalacagını umuyorum.Açık söyliyeyim almadan önce bu kadar zevkli bir kullanımla karsılasacagımı hiç ummuyordum.Herkese sevgiler.

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    SS'lerle aram yok, çünkü "sadece hız" beni tatmin etmez. Gezmek tozmak, konforlu bir şekilde seyahat etmek istiyorum. Çok düşündüm, F650GS bindim titreşimi gerçekten çok fazlaydı, Transalp'in yakıt tüketimi fazla (karbüratörlü olmasından ötürü), VFR 800 idealim olan motor ama o da pahalı şimdilik V-Strom hepsinin ortası diye düşünüyorum..
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    bmw r 1200 gs
    şiddetle tavsıye ederım
    BMW R 1200 GS
    O Benim Herseyim Başkası yalan

Motosikleti
    Az kaldı TA alıyordum.Eşikten döndüm.Bundaki teknolojiyi sürüş konforunu ve güveni gördükten sonra "Budur abi" dedim.Daha fazla yazamayacagım ancak kullanmak gerekir.Üzeri
    ne bindikten sonra inmek istemiyor insan...ne diyiiim allah isteyen herkese versin.Herkese kazasız sürüşler diliyorum

mtoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650
    Bu başlığın açılması çok faydalı oldu. Böylece burada hem fikir alışverişinde bulunabilir hem de birbirimizi tanıma fırsatı buluruz. Ben istanbul'da oturuyorum ve fırsat olursa diğer arkadaşlarla da yakından tanışmak isterim.

2005 DL650 sahibiyim ve 1 senede 5000 km yol yaptım. Şu ana kadar hiç bir problem yaşamadım. Gerçekten çok iyi bir motoru var ve istanbul şehir içinde de hiç sorunsuz kullanıyorum. Şu anda 12000km'de ve bakım yaptıracağım. Tek şikayetim hava filitresinin depo altında olması nedeniyle kolayca temizlenememesi. ABS yok ama frenler oldukça iyi. Ayrıca eliniz gazdan çektiğinizde makina zaten kendiliğinden yavaşlıyor. Ön ve arka freni beraber kullandığınızda ise problemsiz olarak kısa mesafede duruyor.

Vites geçişi için birçok arkadaşın dediği gibi 1-2-3 geçişi 4000 rpm diğer vitesler ise 5000 rpm yapılırsa yakıtı ekonomik oluyor. Ayrıca vites değişiminden sonra gazı yavaş yavaş verirseniz yakıt gayet ekonomik devam ediyor.
    Şehir dışı 90-110km hız yaptığımda bir depo ile 350km gittim (4 lt Tek kişi). Eğer süratli kullanırsam (160-170) 230-250km (6 litre) yol gidiyor. Tabiki ben problem olmasın diye yedek depoya asla düşürmüyorum. Yani aldığım benzin 15-16 lt arasında değişiyor (benzin göstergesinde benzin pompası işaretinin yanıp sönmeye başladığı an). Şehiriçi ise trafiğe göre 100km'de 4.5-5 lt yakıyor ve bu değerler diğer >500cc motorlara göre iyi (birkaç arkadaşa sordum).
    Yakıt göstergesinin ilk parçası 50-70 km sonra sönüyor ama ondan sonra kalan dilimler size doğru yakıt miktarını gösteriyor.

Yolunuz ve farınız açık olsun. Kazasız sürüşler..

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Merhaba

Sanırım motorlar arasında farklılıklar söz konusu çünkü bende ilk depo gösterme dilimi 110 - 120km den sonra sönüyor. Tüketim olarak 1 depo ile en alt seviyeye düştüğünde 400km yol yapmıştım ve rodajdayken. Ayrıca motorun torku çok iyi tam gaz verip kalkış yaptığınızda arkada hafif patinaj ve gezme yapabiliyor. Ben performansından ve tüketiminden çok memnunum. DL1000 bence benzini koyabilen kişiler için güzel seçenek. Ama iki motor tipininde viraj, tutunma denge aynı.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler