Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki DL 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    http://motorcycleinfo.calsci.com/VStrom.html

bence çok güzel bir sayfa kataloglar ve çeşitli dergilerin yol testleri var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha
    arkadaşlar benimde resimlerim var ama siteye bir türlü atamıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim özel msj olarak atın

Motosikleti
    DL V-STROM 650A
    sıkılmadan büyük bir zevkle 22 sayfalık V-strom'cular buraya başlığındaki yazılarınızı okudum.
    öncelikle başlığı açan ve edinilmiş bilgilerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim.
    26/01/2007 cuma günü plakasını takıp 100km yapma mutluluğuna eriştiğim, motoruma o günden beri yağış ve soğuklardan dolayı binmek nasip olmadı.
    işte 100km izlenimlerim
    - ön çatal veya amortisörlerden tümsek veya çukur geçişlerinde ses geliyor.
    - arka fren abs'sesi çabuk devreye giriyor,fren pedalı çok tepkili,
    + tekrar yüksekte olmak çok güzel(araba aralarından geçerken aynalar sorun olmuyor)
    + ağırlığı heybetine göre çok iyi
    + dönüşler rahat ve kontrollü,manevra dönüş çapı yüksek
    + iki silindirli motora göre titreşim yok gibi,
    doğru seçim

forumdaki sadece trader nick'li murat'ı tanıyorum,(merterde görüşmüştük )
    tanışmak,görüşmek üzere herkese sevgi ve saygılar,

isko
    2007 DL V-STROM 650 A

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Alıntı isko-isko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıkılmadan büyük bir zevkle 22 sayfalık V-strom'cular buraya başlığındaki yazılarınızı okudum.
    öncelikle başlığı açan ve edinilmiş bilgilerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim.
    26/01/2007 cuma günü plakasını takıp 100km yapma mutluluğuna eriştiğim, motoruma o günden beri yağış ve soğuklardan dolayı binmek nasip olmadı.
    işte 100km izlenimlerim
    - ön çatal veya amortisörlerden tümsek veya çukur geçişlerinde ses geliyor.
    - arka fren abs'sesi çabuk devreye giriyor,fren pedalı çok tepkili,
    + tekrar yüksekte olmak çok güzel(araba aralarından geçerken aynalar sorun olmuyor)
    + ağırlığı heybetine göre çok iyi
    + dönüşler rahat ve kontrollü,manevra dönüş çapı yüksek
    + iki silindirli motora göre titreşim yok gibi,
    doğru seçim

forumdaki sadece trader nick'li murat'ı tanıyorum,(merterde görüşmüştük )
    tanışmak,görüşmek üzere herkese sevgi ve saygılar,

isko
    2007 DL V-STROM 650 A
    İskender abi hoşgeldin.. ÇOk iyi bir seçim yaptıgına emin olabilirsin..Web sıtene bakmasam tanıyamayacaktım yaniBu arada senin botlar yok satıyor abi neden?..

Eksi yazdıgın şeylerden ikincisini bilmiyorum bende ABS yok . Ama bırıncıye kafanı takma derim. Ben iyice alıştım . Hatta şimdilerde daha da sert giriyorum kasislere o sesi duyayım diye

Selamlar ve hoşgeldin..
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

Motosikleti
    DL V-STROM 650A
    Alıntı TRADER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İskender abi hoşgeldin.. ÇOk iyi bir seçim yaptıgına emin olabilirsin...

Eksi yazdıgın şeylerden ikincisini bilmiyorum bende ABS yok . Ama bırıncıye kafanı takma derim. Ben iyice alıştım . Hatta şimdilerde daha da sert giriyorum kasislere o sesi duyayım diye

Selamlar ve hoşgeldin..
    Hoşbulduk,
    enduroya dönmek istiyordum,sizin yazdıklarınızı okuduktan sonra doğru seçim için kendimi tebrik ettim.nede olsa motor seçmek almak kadar zorlaştı.
    dl v-strom sahibi olmak isteyenlere bundan daha iyi bir kaynak olacağını zannetmiyorum.motor tutkunu dostlar iyisiyle --kötüsüyle bildiklerini paylaşmışlar.
    motor koruma demiri konusunda givi'e karar verdim.stoklarında bulunan arkadaşlardan yardım talep ediyorum.
    bahsi geçen sese alışmak zor olacak

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    ABS 'nin şu an erken girmesi normal. Benim motosikletimde de ilk km'lerde çabuk kitleme yapıyordu şu an normale bindi. Zaten ön ve arkayı beraber kullandığım için durmada bir problemim olmuyor. Sizin en büyük avantajınız ıslak zeminlerde frenlemedeki güvenliğiniz olacaktır. Islak derken yağmurun yağarken ki halinden çok ilk yağdığı zaman veya hortumla sulanmış yollardan bahsediyorum. Çünkü yağmur sürüşünde frenlerden oldukça memnundum.

Hayırlı olsun diyorum. Allah kazadan beladan korusun.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

ALTAN MOTOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN 650
    arkadaslar herkese günaydın
    saglıklı günler dılerım.

murat(TRADER) ellık korumalar 65 euro

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    @ALTAN MOTOR Bu resimdeki karter koruma demirinin fiyatını öğrenebilirmiyim? Ayrıca adrese gönderebiliyormusunuz? Benim yan koruma demiri resimdekiyle aynı sanırım herhangi bir oynama yapmadan takabilirim. Bilgi verirseniz sevinirim.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Motosikleti
    DL 1000
    Herkese merhaba,

Bu topiği yeni farketmiş ve hızlıca 22 sayfayı kısım kısım atlayarak da olsa yeni okumayı tamamlamış bir DL 1000 kullanıcısıyım. Motorum 38.000 km de ve bakımlarını da kendim yapıyorum (marka-firma farketmez, servislere fazla güvenim yok.). DL 650 ya da 1000 birbirinden çok uzak değiller zaten, motoru ile ilgili özellikle mekanik teknik sorunu olan arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmaktan memun olurum.

Bu arada okuduklarım arasında bir arkadaş Iridium buji taktığını yazmış.
    Ardaşlar Iridium bujiler bizim motorlarımıza uygun bujiler değildir. Bunlar daha devirli racing motorlar için, yüksek devirlerde kuvvetli ateşleme için yapılan bujiler, bizim motorlarda hem ömrü normal bujiye göre çok kısadır ve pat diye sizi yolda bırakabilir, üstelikte gereksiz fazla maliyet olur, 98 oktan benzin kullanmak gibi düşünebilirsiniz. Ticari amaçla satan kişiler sizi yanıltmasın.

batris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200 LT
    Alıntı aybiketa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    batris, elcik koruma ve elcik ısıtmayı nerden temin edeceksin ???

Elcik ısıtma için Saito 2 almak istiyorum . Forumlarda bu üründen olumlu olarak bahsedilmiş.
    http://11109.rapidforum.com/topic=11...2&search=saito
    Burada satılıyor;
    http://www.louis.de/_2018c785ff9f3ef...2046&anzeige=0

Elcik koruma olarakta DL 650 nin orjinal elcik korumalarından almak istiyorum. Fakat fiyatı biraz yüksek geldi. Bu konuda henüz kararsızım.

www.stromtrooper.com ve vstrom.info
    Bu iki sitede bizim motosiklet ile ilgili çok kaynak var.

Motosikleti
    DL V-STROM 650A
    Alıntı Makine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ABS 'nin şu an erken girmesi normal. Benim motosikletimde de ilk km'lerde çabuk kitleme yapıyordu şu an normale bindi. Zaten ön ve arkayı beraber kullandığım için durmada bir problemim olmuyor. Sizin en büyük avantajınız ıslak zeminlerde frenlemedeki güvenliğiniz olacaktır. Islak derken yağmurun yağarken ki halinden çok ilk yağdığı zaman veya hortumla sulanmış yollardan bahsediyorum. Çünkü yağmur sürüşünde frenlerden oldukça memnundum.

Hayırlı olsun diyorum. Allah kazadan beladan korusun.

Görüşmek üzere.
    serviste gördüm. givi koruma demiri olan sola devrilen v-strom'un sinyali kırılmış,debriyaj maneti yamulmuş,sol ayak pegi kırılmış ama krenajlarada hasar yoktu.toplam hasar 300ytl gibi.

kappa ve givi aynı fabrika ürünleri,
    kappa crash bar 200ytl,givi 250ytl, kalite farkı yoksa o zaman kappa mı?
    yada 50ytl daha ver marka satın al

teşekkürler,

Motosikleti
    BURGMAN 650
    Alıntı batris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elcik ısıtma için Saito 2 almak istiyorum . Forumlarda bu üründen olumlu olarak bahsedilmiş.
    http://11109.rapidforum.com/topic=11...2&search=saito
    Burada satılıyor;
    http://www.louis.de/_2018c785ff9f3ef...2046&anzeige=0

Elcik koruma olarakta DL 650 nin orjinal elcik korumalarından almak istiyorum. Fakat fiyatı biraz yüksek geldi. Bu konuda henüz kararsızım.

www.stromtrooper.com ve vstrom.info
    Bu iki sitede bizim motosiklet ile ilgili çok kaynak var.
    sayın arkadasım ellilk ısıtmalar saıto marka ve 2 kademelı fiatıda 65 euro+ montaj yan koruma demırlerı de gıvıolmasında fayda var aynı fırmanın ürünü olmasına ragmen destek yerlerı farklı 140 euroda önun fiatı karter koruma ıse 120 euro +montaj (korumaalar da yarın elımde olucak geldıler )

batris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200 LT
    Alıntı ALTAN MOTOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayın arkadasım ellilk ısıtmalar saıto marka ve 2 kademelı fiatıda 65 euro+ montaj yan koruma demırlerı de gıvıolmasında fayda var aynı fırmanın ürünü olmasına ragmen destek yerlerı farklı 140 euroda önun fiatı karter koruma ıse 120 euro +montaj (korumaalar da yarın elımde olucak geldıler )
    Teşekkürler.

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    Yeni gelen arkadaslar hoşgeldiniz ...
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

Motosikleti
    BURGMAN 650
    Alıntı Makine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ALTAN MOTOR Bu resimdeki karter koruma demirinin fiyatını öğrenebilirmiyim? Ayrıca adrese gönderebiliyormusunuz? Benim yan koruma demiri resimdekiyle aynı sanırım herhangi bir oynama yapmadan takabilirim. Bilgi verirseniz sevinirim.

Görüşmek üzere.
    selam makıne
    dl 650 karter koruma sı senı resımde gösterdıgın korumaya takılır elbette
    arzu edersende kargo yaparım adresıne fiatıda 120 euro
    selamlar tamer

herkese günaydın !!!!!!!!!!
    hayırlı cumalar kolay gesın

Motosikleti
    Benım en çok merak ettiğim şeylerden biri DL ye muzık sıstemi kuran veya kuranı goren var mı ? İngiltereden Lion adında bir akradasım var bu yaz gelmişti motorunun gosterge panelinin altındaki onundeki geniş alana iki adet ufak ama iyi ses veren kabin oydurarak taktırmış birde anfi kurdurmuş arkadaki giwi cantasnın içine ... O zaman çok konusamamıstım . İlgimi çekmişti ama nasıl yaptın ettin diye soramadım . Ufak bi mp3 ile bangır bangır gezıyordu . Bilgisi olan arkdaslar bildiklerini paylasırsa sevınırım ...

Motosikleti
    DL 1000
    Tabiki yapılabilir. Benim tavsiyem marine tip hoparlörler vardır özellikle teknelerde kullanılan neme dayanıklı. Bu hoparlörlerin 2 yollu olanlarından 10cm çapında olanlar DL nin dash board ına iyi oturur ve orta ve tiz sesleri iyi verir. Zaten küçük çaplı hoparlörden bas ses almak çok zor çok iyi bir zemine sabitlemek lazım zaten. Birde küçük yaprak amfiler vardır bunların ebatları oldukça uygun selenin altına sığdırılabilir, belki yazın ısınıp kesme yapabilir onun için gerekirsküçük bir cpu fanı konabilir. amfiye istersn mp3 istersen diskman istersen küçük radio tunerlar var bunlardan en iyisi mp3 olur.

Daha fazla bilgi istersen ya da urunleri bulacağn yerler ile ilgli yardımcı olurum

Motosikleti
    Alıntı thunderkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabiki yapılabilir. Benim tavsiyem marine tip hoparlörler vardır özellikle teknelerde kullanılan neme dayanıklı. Bu hoparlörlerin 2 yollu olanlarından 10cm çapında olanlar DL nin dash board ına iyi oturur ve orta ve tiz sesleri iyi verir. Zaten küçük çaplı hoparlörden bas ses almak çok zor çok iyi bir zemine sabitlemek lazım zaten. Birde küçük yaprak amfiler vardır bunların ebatları oldukça uygun selenin altına sığdırılabilir, belki yazın ısınıp kesme yapabilir onun için gerekirsküçük bir cpu fanı konabilir. amfiye istersn mp3 istersen diskman istersen küçük radio tunerlar var bunlardan en iyisi mp3 olur.

Daha fazla bilgi istersen ya da urunleri bulacağn yerler ile ilgli yardımcı olurum
    Ewet urunleri buabiecegim yerleri veya yeri ve fiyatı konusnda yardımcı olursan yaptırmayı dusunuyorum ... Ozellikle anfi icin sele altı olması cok daha iyi ...

nurkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herekese selamlar topiğimizin her geçen gün daha bilgi dolu olması çok hoş, katkıda bulanan tüm dostlara burdan teşekkürlerimi iletmek isterim
    Tamer abi en yakın zamanda elcik ısıtma ve karter koruma için Murat'la beraber yanındayız.

Motosikleti
    BURGMAN 650
    NURKAN bizi buyrun
    diyer arkadaslarıda beklerız kahve icmeye

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler