Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
RS 180

Suzuki DL 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Mondial E-xtreme Max 150
    TRK 502
    Motosiklet Online

Merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım. İzmirden katılıyorum adım burak yaş30. 1 hafta olmadı dl650 aldım. 2004 model nasipse binicez inş.

Benim birkaç sıkıntım var. Gösterge panelindeki km kısmında yani sol kızımda kırmızı led ışık sabit yanıyor. Abs simgesi var ne işe yaradığını bulamadum. Kullanma kılavuzunda da birşey bulamadım. Abs yok motorum ama bu ışığın ne olduğu, ne işe yaradığını bilmiyorum.

İkinci sorum ise göstergenin ortasında kare şeklinde bir göz var. Etrafı siyah tam ortasında göz var led gibi birşey. Bunun da ne işe yaradığını bilemedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Stylmartin ayakkabı bot modelleri için tıklayın
    Motomax
    Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom / Piaggio Medley
    Alıntı B.kösem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım. İzmirden katılıyorum adım burak yaş30. 1 hafta olmadı dl650 aldım. 2004 model nasipse binicez inş.

Benim birkaç sıkıntım var. Gösterge panelindeki km kısmında yani sol kızımda kırmızı led ışık sabit yanıyor. Abs simgesi var ne işe yaradığını bulamadum. Kullanma kılavuzunda da birşey bulamadım. Abs yok motorum ama bu ışığın ne olduğu, ne işe yaradığını bilmiyorum.

İkinci sorum ise göstergenin ortasında kare şeklinde bir göz var. Etrafı siyah tam ortasında göz var led gibi birşey. Bunun da ne işe yaradığını bilemedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim
    merhaba..ortadaki göz dediğiniz yağ basınç ikazı , motor çalışınca söner.. sol taraftakini anlayamadım sis farı veya elcik ısıtma varsa ikaz konmuş olabilir.. hayırlı olsun güzel günlerde kullanın

Resimli anlatırsam daha faydalı olacak. Tam olarak ifade edemedim sanırım ��

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 (eski) Suzuki DL650 2014 (yeni)
    Ne dersiniz?

evet gerçekden çok iyi makine yolu ivmelenmesi her şeyi mükemmel.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:30 ----------

inanin bu makine diğerlerine göre çok ehemniyetli bir sürüşü var yüksek viteste düşük hızda bile hızlanabiliyor.yol tutuşu çok güzel.çok dengeli ve görüntüsü çok şık 650 v strom un.iyi bakımlı bir makina sizi dilediğiniz yere sorunsuz götürür.v strom 650 sahibi olarak ben çok memnunum.selamlar.

Lengeli Fötr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 - Suzuki V-Strom DL-650
    V-Strom candır...

Yedek Parça ve işçilik indirimi
    TRK 502
    Daelim Motosiklet

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler