Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki DL 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Alıntı nurkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar pazar bana da uygun yanlız benim bir toplantım var (pazar pazar hiç sormayın) saat biraz daha geç olabilir mi ? Eminim herkes gun ışığından faydalanmak istiyor ama mümkünse daha geç saatlere yada buluşma vaktini biraz uzatabilirmiyiz. Sizlerle bende olmak istiyorum ama malum iş...
    Nurkan kardes.. Yarın vakıt bulabılırsem arkadaslarla bulusma ısını koordıne edıp sıteye son halını yazacagım..

Gorusuruz

Selamlar
    GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    blueman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 V-STROM
    Abi ben her şekle uyarım. Bana şu saatte şurada demeniz yeterli.
    DL 650 V-STROM bigDOCTOR

Motosikleti
    bmw r 1200 gs
    elımden geldığınce katılım göstermeye çalışacağım
    BMW R 1200 GS
    O Benim Herseyim Başkası yalan

Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Arkadaşlar

Bu haftakı organızasyonu iki sebepten dolayı gerceklestıremıyoruz:
    1-Hafta sonunun yogun yagıslı olması...Uzaktan gelecek arkadaslarımızı da dusunerek...

2-Kıramayacagımız bır arkadasımızın nıkahına katılmak durumunda olmamız..(Tanselle ben yani)..

Bu yuzden affınıza sıgınarak bu haftakı organızasyonu bır hafta sure ıle ertelıyoruz.. Haftaya ınsallah bır engel cıkmaz da şu işi beceririz..

Bu erteleme için hepinizden ayrı ayrı özürdiliyorum ..

(Bu arada ayak alçıdan çıktı ..15-20 gune kadar motora binecek hala gelmeyi umuyorum..!)
    Selamlar..
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM

Motosikleti
    bmw r 1200 gs
    ewet arkadaslar murat abınınde dedığı gıbı hatırını kıramayacağımız bır arkadasımızın nıkahına katılacağımızdan dolayı bu hafta sonu yapacağımız buluşmayı onumuzdekı hafta yapmayı planlıyoruz. Anlayışınız için hepinize çok teşekkurler arkadaşlar

saygılar
    BMW R 1200 GS

blueman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 V-STROM
    Önemli değil arkadaşlar canınız sağolsun.
    Evlenen arkadaşlarınızıda tebrik ederim. Yalnız buluşmayı haftaya yapacaksak ben cumartesi müsait olabilirim ancak. Eger diğer arkadaşlar için bir mahsuru yoksa Cumartesi yapalım. Pazara doluyum.
    DL 650 V-STROM bigDOCTOR

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter

Ümmet Perkitan kardeşimiz bana ugradı uzun uzun sohbet ettik.Benim gitmem lazım,yollar beni bekliyor dedi ve Marmaris'e BBRR'ye dogru yola çıktı.İyi yolculuklar Ümmet Perkitan yolun açık olsun.Seni seviyoruz

nurkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla ne diim sevinmedim desem yalan olur benimde bu pazar çok işim vardı isabet oldu ama haftaya yağmur çamur dinlemiyelim

Roland - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 1000 Varadero
    Neden buluşuyoruz ?

Ortaya bir buluşma fikri atıldı. Çok güzel bir fikir ama Neden buluşuyoruz ?
    Bu forumu takip eden insanlar gerçekten samimi ise böyle bir buluşmanın gerçekten olması gerekiyor. Ama Neden ?

Aynı zevkleri paylaşan ve hatta aynı motoru kullanacak kadar detayda ortak zevkleri olan insanın biraraya gelmesi gerçekten istisna bir durum.
    Çok farklı motor markalarının biraraya gelme organizasyonlarına şahit oldum. Yağmur Çamur demeden büyük bir bağlılıkla katılımın yüksek seviyede olduğu buluşmalar gördüm.

Nedenini kendi açımdan şöyle değerlendiriyorum: Farklı sosyal gruplardan , farklı kültürel yapıdan olmalarına rağmen, ortak motor paydasında buluşup sadece bir çift laf etmek, sıcak dostluklar kurma ihtimali ile bu kadar çaba sarfedilmesi, dostluğa, arkadaşlığa ve insana verilen değerin, ortak tutkumuz olan motor vasıtası ile paylaşımıdır. Motor bir araçtır. Ama sadece bizi bir yerden bir yere götüren değil aynı zamanda sıkı dostluklar kurmamızı sağlayan, ortak tutku paylaşımı ile kötü gün dostu haline getiren sosyal bir araçtır. Yolda arıza yapmış bir motor gördüğümüz zaman üzerindekinin kim olduğuna bakmaksızın durup yardım etmemizin sebebide budur.

Görünüşte basit bir buluşma gibi görünen olay, aslında büyük bir sosyal etinliktir. Her an olabilecek ancak herzaman bu forumu takip eden tüm üyelerin katılma ihtimalinin olacağı bir durum olmayacaktır. Hiçbir zaman tüm üyelerin müsait olduğu bir zaman olmayacaktır. Önemli olan bir karar almak ve bu kararı uygulamaktır.

İnsan ister yolunu, istemesse bahanesini her zaman bulur.

Bu yazıyı kimseye herhangi bir laf atmak amacıyla yazmadım . Sadece düşüncelerimi paylaşmak istedim. Anlayışınıza sığınarak...
    En iyi motorcu, gideceği yere varan motorcudur. Önemli olan varmak değil, yolda olabilmektir.

nurkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biraz evvel aldığım bir haberle Cumartesi saat 17:00 de Beers da buluşacağımızı öğrendim, tüm DL'cilere burda duyurmak isterim. Görüşmek üzere

Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM

Nihayet Buluşuyoruz...

Arkadaşlar Merhaba..

Evet nihayet bu hafta sonu bulusuyoruz Bulusma yerini ve zamanını 4 arkadasımızla telefonlasarak tesbit ettik..

Toplantıya hali hazırda DL si olanların yanısıra almayı düşünen geçmişte kullanan arkadaşlarda katılabilirler.. Bir ihtimal Gazi motor dan Ertugrul arkadaşımız da bizimle beraber olacak..

Bulusmamız bu cumartesi saat 17:00 de Bostancı Beers de olacak. Ardından istersek mekanı değiştirebiliriz.. Mekanı çoğunuz biliyordur ama yine de kısaca söyleyeyim.. Bostancı IDO iskelesinin tam karşısında BERKAY ale çay bahçesi ile karşı karşıya..Google haritasını da ekledim..

Buluşma tarih ve zamanı: 02/12/2007 Saat :17:00
    Yer: Bostancı Beers

Katılım gostereceği teyid edilen arkadaşlar:

1-TRADER (MURAT)
    2-UZMAN (TANSEL)
    3-BLUEMAN (ŞAKİR ..YALOVADAN GELECEK..)
    4-MTOPRAK (MUHTEREM)
    5-NURKAN (NURKAN)
    6-..

BİLGİ İÇİN BENİM CEBİM: 0532 2515952

selam arkadaşlar.250 mct,suzuki burgman ve sonrasında dl 650 geçiş yaptım.yaklaşık 2 haftadır motorumu kullanıyorum.motorun bakımı ve arızası konusunda cok titiz oldugum için tamircilerin pek sevmedigi biriyim .fark ettigim benim bir problem olarak gördügüm sonrasında bu v-stromların özelligidir denilen bir ses duyuyorum.sert bir çukurdan geçtiğimde benzin deposu altından gelen bir tak sesi bu.tabi depo altı olması kesin degil.(kesinlikle sürüsü etkileyen bir durum degil) bir vstromlu arkadaş ve suzuki kızıltoprak servisi bunun bir hastalıgıdır hatta bir arkadaşın ön amortisörleri degistirdik ama ses gelmege devam etti dediler.yapılan amortisör kontrolunde saglıklı çalıstıgını söylediler.benimle aynı sesi duyan arkaşları ve çözüm bulabilen biri olup olmadıgını merak ediyorum.herkese keyifli ve kazasız sürüşler.

Roland - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 1000 Varadero
    Cumartesi saat 17:00 'da orada olmaya çalışacağım. Ciddi bir katılım olması dileğiyle.
    En iyi motorcu, gideceği yere varan motorcudur. Önemli olan varmak değil, yolda olabilmektir.

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Merhaba

Buluşmanın planlanması çok iyi olmuş. Arkadaşlara şimdiden eğlenceler diliyorum.

@bellatrix o ses benim tahminlerime göre ön maşa olabilir. Çünkü ciddi darbelerde gelen bir ses.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Ballantyne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL650 - V-Strom - Le Grand Bleu
    v-strom almayı düşünen biri olarak bi terslik olmazsa orada olacağım...
    Örsan Telgeren

Le Grand Bleu

Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM

Güncel

1-TRADER (MURAT)
    2-UZMAN (TANSEL)
    4-MTOPRAK (MUHTEREM)
    5-NURKAN (NURKAN)
    6-BALLANTYNE
    7- ROLAND
    8-...

Motosikleti
    bmw r 1200 gs
    ewet nıhayet bu cumartesı buluşuyoruz. katılım gösteren arkadaşlara teşekkurler görüşmek uzere
    selamlar
    BMW R 1200 GS

Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM

Güncel

Aydın abi de PEGASO su olmasına ragmen gönlünde DL yattıgını belirterek katılım göstereceğini belirtti..

Guncel listemiz:
    ---------------------------------------------

1-TRADER (MURAT)
    2-UZMAN (TANSEL)
    4-MTOPRAK (MUHTEREM)
    5-NURKAN (NURKAN)
    6-BALLANTYNE
    7- ROLAND
    8-ATAPER .

EXSELANS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    HRISOPOLİS(altın şehir üsküdar)-PRUSA(bursa)
    Motosikleti
    burgman 400 griiiiii

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    süppersiniz arkadaşlar.Siz toplanıp ilerde Bodrum'a da gelirsiniz.Sevgiler sunuyorum,iyi toplantılar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler