Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RKS Spontini 110 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Göz Alıcı Tasarım

LED aydınlatma sistemine sahip olan Spontini 110, kendi sınıfında son teknoloji donanımları ile kendini kullanıcısına hayran bırakarak, konforlu ve geniş sele tasarımı ile tüm beklentilerinizi karşılayacaktır.

Kullanışlı Gösterge Paneli

Spontini 110, tanışmak ve sahip olmak için can atacağınız bir model… Tüm detayları takip edebileceğiniz gösterge paneli, şık ön far tasarımıyla Spontini 110’ün diğer modellerden en büyük farkı kompakt yapısıdır. Çift kişilik selesi ve bagaj alanlarıyla konforlu bir yardımcıdır.

Yol Arkadaşınız

Elverişli boyutları ile şehir içinde rahatlığı, otoban yollarında ise tatmin edici gücü ile sizi yarı yolda bırakmayan Spontini 110, kendine has karakteri ve özgün tasarımı ile sizi ve tüm motosiklet tutkunlarını etkisi altına almaya aday bir modeldir.

RKS SPONTINI 110 TEKNİK ÖZELLİKLER

Silindir Hacmi: 109 cc
    Motor Tipi: 4 Zamanlı, Tek Silindir, 2 Valf,
    Şanzıman: Otomatik
    Maksimum Güç: 8.04 HP @ 7500 rpm
    Maksimum Tork: 8.50 Nm @ 6000 rpm

Yakıt Sistemi: E.F.I. Enjeksiyon
    Yakıt Tipi: Benzin
    Ateşleme: C.D.I. Ateşleme
    Soğutma: Hava Soğutmalı

Ön / Arka Fren: Disk / Kampana
    Ön Lastik: 90/90 – 12″
    [B]Arka Lastik: 3.50 – 10″
    Dingil Mesafesi: 1280 mm.

Uzunluk: 1840 mm.
    Genişlik: 650 mm.
    Yükseklik: 1120 mm.
    Boş Ağırlık: 98 kg.
    Azami Yük: 248 kg.
    Yakıt Tankı Kapasitesi: 6.75 lt.

RKS SPONTINI 110 TANITIM VİDEOSU

RKS SPONTINI 110 hakkında ayrıntılı bilgi ve kampanyalı fiyatları için RKS yetkili satıcısı ve servisi Oktay Motor ile iletişime geçebilirsiniz.

OKTAY MOTOR İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES: Ziyagökalp Mahallesi Bedrettin Dalan Bulvarı İşbatı Ticaret Merkezi No: 1 / 50 Başakşehir / İstanbul
    TEL: 0 212 655 70 70 / 0 212 549 79 73
    Oktaymotor.com
    Google Haritası

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar Merhaba, var mı alıp kullanan 0 almaya değer mi kullanıcı yorumları çok önemli benim için almayı düşünüyorum da işe git gel için.

İstanbul da son günler de herkesin altında bu motordan var piyasasıda ucuz forum da bir kaç bin km kullanıp bizi aydınlatıcak kimse yok mu

Cuma günü aldım motoru şuan bir depo benzin attım 40 liraya doldu 150 km de şuan depo yarıda gösteriyor herhalde 280 km gidecek minimum.
    Youtube yorumlarımda sıfır titreşim filan demişler ama ben katılmıyorum ufakta olsa bir titreşim var fakat km arttıkça azalıyor gibi sanki.
    Sele çok konforsuz değiştirilmesi gerekir.
    Göstergeler sinyaller malzeme kalitesi genel olarak iyi.
    Cbs fren var ben alışkın değilim açıkcası arkayı kısınca belirli bir oranda önü kısmasına kaldırılabiliyorsa kaldırcam ama yeni motor kullananlar için kuru ve düz zeminlerde etkili olabilir. Frenleri cbs kaldırtıktan sonra söylerim şuan ortalama gibi.
    Fiyatı uygun şuan ki piyasaya göre
    Koltuk altı bir kask almıyor yarım kask belki alabilir.
    Rodajda olmasına rağmen maksimum yükü geçmeden iki kişi biniyoruz yokuşları filan çok rahat çıkıyor herhangi bir zorlanma yok
    Rodajtan sonra motor iyice oturur daha bir fikir verebilirim belki, Sürdükçe buraya yazarım olanları artık bakalım ne kadar devam edicem
    nicknamer bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Şu RKS'nin reklam metinlerinin hastasıyım. Yapay zekaya falan mı yazdırıyorlar acaba merak ediyorum ? Hepsi birbirinin aynısı. Her şey harika, motor çok güçlü ve ekonomik (bu arada hacmi ne kadar küçükse güç o kadar çok vurgulanıyor), göstergeler çok okunaklı, tasarım göz kamaştırıcı. 110 cc motoruyla otobanda müthiş gidiyor. Bir de hepsini kendileri tasarlamış gibi yazmıyor. Spacy'nin benzerini getirdik deyin geçin.

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    Alıntı efe91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cuma günü aldım motoru şuan bir depo benzin attım 40 liraya doldu 150 km de şuan depo yarıda gösteriyor herhalde 280 km gidecek minimum.
    Youtube yorumlarımda sıfır titreşim filan demişler ama ben katılmıyorum ufakta olsa bir titreşim var fakat km arttıkça azalıyor gibi sanki.
    Sele çok konforsuz değiştirilmesi gerekir.
    Göstergeler sinyaller malzeme kalitesi genel olarak iyi.
    Cbs fren var ben alışkın değilim açıkcası arkayı kısınca belirli bir oranda önü kısmasına kaldırılabiliyorsa kaldırcam ama yeni motor kullananlar için kuru ve düz zeminlerde etkili olabilir. Frenleri cbs kaldırtıktan sonra söylerim şuan ortalama gibi.
    Fiyatı uygun şuan ki piyasaya göre
    Koltuk altı bir kask almıyor yarım kask belki alabilir.
    Rodajda olmasına rağmen maksimum yükü geçmeden iki kişi biniyoruz yokuşları filan çok rahat çıkıyor herhangi bir zorlanma yok
    Rodajtan sonra motor iyice oturur daha bir fikir verebilirim belki, Sürdükçe buraya yazarım olanları artık bakalım ne kadar devam edicem
    güncel olarak neler söyleyebilirsiniz?
    Hayatımdaki en iyi sürüşü arıyorum. Yarım kask takıp kanayacağınıza, Full face kask takıp terleyin. En iyi motosiklet, sahip olduğunuzdur.

Motosikleti
    Şimdilik yok :)
    Çevremde görüp anladığım kadarıyla elektronik aksamının bi elden geçmesi lazım. Yalıtımı çok zayıf çünkü. Özellikle yağmurlu havalarda çok sık motor kapatıyor ve marş almıyor. Bir de ön halojen far zayıf. Onun dışında kayış koparma vs gibi motor aksamında sorun çıkardığını hiç görmedim. Piyasası epey oluştu, parçaları da yaygınlaşmaya devam ediyor. Oynak döviz kurundan sebep fiyatları da her gün artıyor.

Motosikleti
    Yamaha Nmax 155
    Konuyu hortlatayım. Yıl 2023 Şubat fiyat 35.805 oldu. Japonlar hariç bayilerde motor bulunabiliyor. Japonların son kullanıcıya pek motor satmıyor. Genelde galericiler ve ilişiği olan al-satçılar alıyor ve karaborsada fiyatı onlar belirliyor.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı nburakdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çevremde görüp anladığım kadarıyla elektronik aksamının bi elden geçmesi lazım. Yalıtımı çok zayıf çünkü. Özellikle yağmurlu havalarda çok sık motor kapatıyor ve marş almıyor. Bir de ön halojen far zayıf. Onun dışında kayış koparma vs gibi motor aksamında sorun çıkardığını hiç görmedim. Piyasası epey oluştu, parçaları da yaygınlaşmaya devam ediyor. Oynak döviz kurundan sebep fiyatları da her gün artıyor.
    Trendyolda calisirken aldim 2021model suanda yatiyor yagmurda camurda kullandim hic bujisine su kacmadi bakimlarini yetkili servise yaptirdim.tek sıkıntım on frenden ses gelmesiydi onunda sebebi balatanin kurumasiymis bitince gelirsin degistirirz bosa masraf yapma simdi dedi durmayi kalkmayi etkilemiyordu.Gayet memnundum hatta izmirden istanbul a spontini ile geldim en son 2 ya da 3 kez durdum yolda yine bir sorun yasamadim .Ustelik trendyol cantam sele alti bacak arasinda esyalar vardi hatta sele altinda 2.5 metre 14 mm xincir vardi o kadar ezmeyin motorumu izmirden istanbula gelirken 2 kere benzin aldim.Toplam 10 litre .Yalovadan yenikapiya feribotla gectim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)