Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    TVS Apache 150 Hyper Edge 2014
    Ya hocam tutuklu kaldım yaa apacheden başka hiç bi motor güzel gelmio gözüme yani 250 cc altındakilere Touring tarzı olarak yani.aradığım konfor kalite performans ve al benisi olsun istiyorum.Bana kalsa tvs apache 250 almak ama Türkiye'de malesef satışı yok. :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enes hayrlý olsun ben f1 stobu çanta demirine yapayým dedim ama ne dersin daha kararlaþtýramadým aþaðýda görüyorlar mý
    Oraya taksan stop lambani kapatir.. boyle guzel..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oraya taksan stop lambani kapatir.. boyle guzel..
    yok stoplara denk gelmiyor bende ön ledleri kendin mi yaptı bu arada güzel durmuş fara gerek yok gibi duruyor karşıdan

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:15 ----------

Alıntı seyyid47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yine de teşekkür ederim kardeşim... 100 lira bir cama verilir mi ya? [COLOR="Silver"]
    tur camını ne yaptın

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    yok stoplara denk gelmiyor bende ön ledleri kendin mi yaptı bu arada güzel durmuş fara gerek yok gibi duruyor karşıdan[COLOR="Silver"]
    Ne soruyon len madem bildiğini okucan :D Yok internetten siparişle aldım .. 2 tane vardı birini takmadım .. güzel oldu ya memnunum valla far olsun olmasn pek farketmıo artk..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

Motosikleti
    TVS Apache 150 Hyper Edge 2014
    Ne soruyon len madem bildiğini okucan :D Yok internetten siparişle aldım .. 2 tane vardı birini takmadım .. güzel oldu ya memnunum valla far olsun olmasn pek farketmıo artk..
    Ya dostum şey sorcam sana, yeni kasa apachelerin farlar ledli ince kaş yapısı gibi.o ledler nasıl abim baya aydınlık veriyor mu?

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Enes sislere ve çakarlara bittim emeğinize sağlık.Lakin motoru alarmla çalıştırma marş dinamosu fazla dayanmaz

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı Erem Orhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya dostum şey sorcam sana, yeni kasa apachelerin farlar ledli ince kaş yapısı gibi.o ledler nasıl abim baya aydınlık veriyor mu?
    benım motorum 2012 kasa o yuzden pek bılmıyorm ancak çokta verdıgını gormedım arkadaşlarn mtorda.. duzgun bı ledle degıstrebilirsn benım gibi.. gayet hoş durcaktır..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:19 ----------

Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enes sislere ve çakarlara bittim emeğinize sağlık.Lakin motoru alarmla çalıştırma marş dinamosu fazla dayanmaz
    yok be hacı arada hava atmak ıcın kullanırm dıe baglattm mars motoruna sadece.. kullanmam kolay kolay.. bana lazm olan sadece alarmı.. o sistem güzel oldu ya hepsi bi arada yanıyo kapanıyo fln tesısat içime sindi.. daha fazlada yüklenmek ıstemedm sısteme böyle sade ve güzel oldu bence.. pavyon motoru yapmanında anlamı yok

hacı aslında ilk aklıma gelen seninkiydi fakat benim plaka geçmiş zamanda 1 hafta içinde iki kere yok oldu ondan korkuyorum polisler artık tanıyor geçenlerde yolda gördüm adam plaka duruyor mu dedi direklinki var mı far altındaki ledin

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    hacı aslında ilk aklıma gelen seninkiydi fakat benim plaka geçmiş zamanda 1 hafta içinde iki kere yok oldu ondan korkuyorum polisler artık tanıyor geçenlerde yolda gördüm adam plaka duruyor mu dedi direklinki var mı far altındaki ledin
    Kafana göre takıl o zmn hacı :D senın motorun en guzelını senbılırsın sonuçta.. atayım sana özelden link ..

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Benzin düşmüş yine.siz simdi 10 kurus yakiyosunuzdur.
    M.balibey bunu beğendi.

çığlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    Alıntı Erem Orhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni kasanın ledleri karanlıkta sadece öününde 2 metre gibi aydınlık sağlar. ama yolda bi faydası olacağını sanmıyorum.
    ama; güneşli havada yolculuk yaparken yol kenarında bi ağacın gölgesi yola düşmüş ve sen o gelgeden geçerken karşından gelenin senin ledleri görünce yüz ifadesi anlatılamaz. resmen o gölgenin içinden kaplan gözü parlamış gibi görünüyor. bide akşam güneş batarken ortalık tam karanlık olmadan parkları yakıp yola çıkınca ön ve arka ledler çoğu kişinin dikkatini çekiyor.

Enes arkadaşımızın sisleri ve çakarları çok beğendim. emeğinize sağlık. yeni kasada çakarlara gerek yok bence ama sisler çok güzel olur. maalesef çalınma riski çok olacağı için ben yapmaktan korkuyorum:( malum bizim buralarda birinin hoşuna gittimi gündüz bile söküp çalabilirler.

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzin düşmüş yine.siz simdi 10 kurus yakiyosunuzdur.
    Ahaha 20 liralık alıp 1 hafta gezıoz ıste..

hitrooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 Hyper Edge
    Dostlar sis farı tavsiye edecek olan var mı? Ama kocaman boyutları olanlardan olmasın

Kafana göre takıl o zmn hacı :D senın motorun en guzelını senbılırsın sonuçta.. atayım sana özelden link ..
    hacı emmi link sorunlu galiba

Motosikleti
    apachi rtr 150
    Bugün yokuş asagi 9 bin reviri gördü 100 km hz yazin aynı yolda 120 görmüştü kış yaramiyor Tvs ye.

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı 53atmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün yokuş asagi 9 bin reviri gördü 100 km hz yazin aynı yolda 120 görmüştü kış yaramiyor Tvs ye.
    Sen 5. Vitese atmayi unutmussun.
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    apachi rtr 150
    Eski motorun aliskanligi 6 var zannedip unuttuğum oldu 6 ya cikmaya calistigim ama 5 i unuttuğum olmadi .

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Eski motorun aliskanligi 6 var zannedip unuttuğum oldu 6 ya cikmaya calistigim ama 5 i unuttuğum olmadi .
    5. Viteste 9000 devirde 100u gecmemesi imkansiz. Yanlismi anladim acaba?
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    apachi rtr 150
    Soğuk diye mi bilemedim niye gitmediğini total den aliyorum benzini total denli kaynaklı.

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Soğuk diye mi bilemedim niye gitmediğini total den aliyorum benzini total denli kaynaklı.
    Benim anlatmak istedigim olay 100 kmyi gecmemesi degil. 100 kmyi gecmeyebilir. Fakat 5. Viteste 9000 devirde iken 100 km hizda olamaz.
    TRANSALP XL700

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler