Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    He ya bide nasil karta fark koyuo arkadas .. Cok sacma .. Ben 2bin tl pesin verdim gerisiji pesin fiyatina 6 takst yaptrdm kask mont eldiven flnda almistm .. Anlasilan o adam biraz uyank ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    barex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav gucenmeyinde , bakiyonnuz size en yakin yer olsun die kazik yeme pahasina aliyosunuz .. Adam ztn itiyor itecegini kargo masrafinida ha vrmssn ha vrmemissin .. Demem o ki ben tokattaydm hepsini aradm en uygn gelen istanbl surat motordu .. Atladm gittim subat ayinda 3850ye aldm kargo bedava onlar gonderdi ve hediyeler bile almistim .. Pazarligini yap sana uygun olani ara .. Alican 0 km motoru yola surucen ,kisa vade olmasada uzun vadede sorun cikabilir basina .. Neyse bizim milletimiz kolaya kactikca cook paralar oder bu adamlarda faiş fiyatlardan bu mallari satar aga .. Hadi selametle ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:13 ----------

Yav bide guldurdunuz beni valla :D senin antalyads ikamet adresin yoksa plaka fln cikartamazsin .. Ben konyadan almak istedim adam git tokattan cikar dedi babama yolladimda olakayi alip gonderdi bana (: oylede boylede plakasiz gelicen .. Sorun olrmu olmaz . Kil bi polise gelrsn orasi ayri ... Baismiza geldi ordn bliorm ..
    Allah mutluluğunu daim etsin gülen yüzün solmasın yalnız senin vaktin olabilir ancak benim ıspartadan kalkıp istanbul'a gidecek vaktim yok. Gerçi olsa da 200, 300 lira için o çileyi çekemem. Bilmediğin bir olay hakkında genelleme yapman doğru değil. Sadece aklı başında arkadaşlara tecrübelerini soruyorum Yinede cevap verdiğin için eyvallah son zamlardan sonra o fiyatlarda almak imkansız sanırım.

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    Yeni Apache RTR180 ABS kullanan gören duyan oldu mu? İnternetten videosunu gördüm hasta oldum.

http://www.youtube.com/watch?v=U12UWf-H8mU
    Gittiğim yere varmak değil, motorumla yolda olmak önemli olan.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı barex adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah mutluluğunu daim etsin gülen yüzün solmasın yalnız senin vaktin olabilir ancak benim ıspartadan kalkıp istanbul'a gidecek vaktim yok. Gerçi olsa da 200, 300 lira için o çileyi çekemem. Bilmediğin bir olay hakkında genelleme yapman doğru değil. Sadece aklı başında arkadaşlara tecrübelerini soruyorum Yinede cevap verdiğin için eyvallah son zamlardan sonra o fiyatlarda almak imkansız sanırım.
    Yok bilader amacim polemik cikarmak degil .. Ben istiyormki herkes en hesapli seklde alsn kolaymi geciyor o para elimize .. Ben ztn o fiyata alinir demedim sadece en uygununu arastirin dedim .. Dedinya fiyat fazla fln , sozum ona yani .. Bizim bu tvs bayiileri ztn gavur .. Lastkleri degisirsn ,ekipman alirsn 200 300 az para degil .. Bnm ki tavsiye size kalmis gerisi .. Ins gonlundeki gibi olr hersey .. (:
    selo9115 bunu beğendi.

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sıcak ta jıkleyı cekıyosun yanı enteresan mont agustosta gıyıyorum terlıyorum neden acaba der gıbı 5000 devırden sonra bı zırıltı olmaz bı baktır en ıyısı tıtresımden kaynaklı bısıler olabılır bu bazı servısler ılgılenmez lastıgın vıdası bıle gevsek olabılır sen kendın kontrol et bana kalırsa butun vıdaları aldıgım arabanın arkasından acayıp bı ses gelıyodu bıde ne goreyım adam neden se bujonları sıkmamıs ama denedıgımde boyle bı sıkıntı yoktu anlayamadım ılk once bı 6 km oyle kullanıp eve geldım baktım lastık bıldıgın oynuyor dıkkat et yanii butun cıvataları muntazaman kontrol et en az ıkı uc ayda bır kontrol ederım
    erol naber canım
    arkadaşın bahsetiği zırıltı bendede var 5000 devir üstünde oluyor birde aniden gaza asıldığın zaman yapıyor mahallede motor tamircisi var öylesine gösterdim egsantirik zincirinden dedi ben subablardan şüpheleniyorum ama

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erol naber canım
    arkadaşın bahsetiği zırıltı bendede var 5000 devir üstünde oluyor birde aniden gaza asıldığın zaman yapıyor mahallede motor tamircisi var öylesine gösterdim egsantirik zincirinden dedi ben subablardan şüpheleniyorum ama
    zır sesi bendede var malesef

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erol naber canım
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zır sesi bendede var malesef
    Nazar mı değdiriyorsunuz motorlara noluyor böyle? Herkes birşeylerden şikayet ediyor. Güzel bir nazar boncuğu asın motorlarınıza.

Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nazar mı değdiriyorsunuz motorlara noluyor böyle? Herkes birşeylerden şikayet ediyor. Güzel bir nazar boncuğu asın motorlarınıza.
    nazar değilde somunları kontra yada fiberli somunla vidalarında altına rodela takmak gerekiyor gevşemesin diye bendeki zincir sesi değil satıcam diye pek takılmamıştım ama yine üzerine düşücem havalar az biraz serinlesin

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:57 ----------

Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav gucenmeyinde , bakiyonnuz size en yakin yer olsun die kazik yeme pahasina aliyosunuz .. Adam ztn itiyor itecegini kargo masrafinida ha vrmssn ha vrmemissin .. Demem o ki ben tokattaydm hepsini aradm en uygn gelen istanbl surat motordu .. Atladm gittim subat ayinda 3850ye aldm kargo bedava onlar gonderdi ve hediyeler bile almistim .. Pazarligini yap sana uygun olani ara .. Alican 0 km motoru yola surucen ,kisa vade olmasada uzun vadede sorun cikabilir basina .. Neyse bizim milletimiz kolaya kactikca cook paralar oder bu adamlarda faiş fiyatlardan bu mallari satar aga .. Hadi selametle ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:13 ----------

Yav bide guldurdunuz beni valla :D senin antalyads ikamet adresin yoksa plaka fln cikartamazsin .. Ben konyadan almak istedim adam git tokattan cikar dedi babama yolladimda olakayi alip gonderdi bana (: oylede boylede plakasiz gelicen .. Sorun olrmu olmaz . Kil bi polise gelrsn orasi ayri ... Baismiza geldi ordn bliorm ..
    bende peşin verdiğim halde tek kuruş inmemişlerdi hediye mediyede yoktu çok şanşlıymışsın

Merhaba arkadaşlar
    Evin önünde açıkta duran apache min şerefsizin biri deposunu fena bir şekilde çizmiş depoyu mecburen boyatmak durumundayım. Boyama esnasında stickerlar çıkacağı için yenilerini nerden ve nasıl temin edebilirim sizlerden yardım ve fikirlerinizi bekliyorum. Hepinizin tekeri düz bassın şimdiden teşekkürler...

Motorum 2012 model kırmızı apache RTR 150

Alıntı Dreamondata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar
    Evin önünde açıkta duran apache min şerefsizin biri deposunu fena bir şekilde çizmiş depoyu mecburen boyatmak durumundayım. Boyama esnasında stickerlar çıkacağı için yenilerini nerden ve nasıl temin edebilirim sizlerden yardım ve fikirlerinizi bekliyorum. Hepinizin tekeri düz bassın şimdiden teşekkürler...

vay o.çları geçmiş olsun stickerları reklamcıda aynısından bastırabilirsin bende bugün iki dk bakkala girdim aynayı yürütüyorlardı kaskı kafasına geçirdim onunda boyası döküldü

Teşekkürler M.balibey size de geçmiş olsun
    Bu stickerları yetkili servis veya distribütörler bulundurmaz mı şeffaf folyo üzerine desen işlenmiş vaziyette ne tür reklam işiyle uğraşanlar bunun birebir aynını yapabilir. Ben manisadayım burada öyle büyük reklam firmaları yok.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    günaydın dostlar nasılsınız.............
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Merhaba arkadaşlar

servislerde var diye biliyorum. benim deponun yanındaki kanatlardaki sticker hafif çizikti, servis yeni sticker yapıştırdı
    TRANSALP XL700

Teşekkürler M.balibey size de geçmiş olsun
    Bu stickerları yetkili servis veya distribütörler bulundurmaz mı şeffaf folyo üzerine desen işlenmiş vaziyette ne tür reklam işiyle uğraşanlar bunun birebir aynını yapabilir. Ben manisadayım burada öyle büyük reklam firmaları yok.
    servisi bilmiyorum bir orun isterseniz olabilirde relamcı derken hani şu tabelacılar varya onlar basıyor öyle şeyleri servisten daha ucuza gelir gibi geldi bana

Bende onları beyaz yapayım diyorum bizim siyahlara turuncu renkli yapmışlar kötü duruyor en iyisi beyaz dedim siz ne dersniz

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende onları beyaz yapayım diyorum bizim siyahlara turuncu renkli yapmışlar kötü duruyor en iyisi beyaz dedim siz ne dersniz
    güzel olabilir..........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    gecmiş olsun dreat abi..nerdensin manisada?

Merkezdeyim

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Aha.. nerdesin abi.. (Belki) Yardımcı olabilirim.. reklamcı bi arkadasım var..işten cıktı ama olurmu sorarım.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sticker serviste var diye biliyorum gözüme çarpmıştı bi ara yanlış hatırlamıyorsam..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler