Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    apachi rtr 150
    Aksam isten eve gitmeden 2 dk ısıttım motoru 6 devir 80 km yaptı tapa gaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim motor yine gaz yememeye başladı yakacam en sonunda rolantide normal çalışıyor gaz verince boğulup stop ediyor 4 bin deviri geçemiyor

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı 53atmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aksam isten eve gitmeden 2 dk ısıttım motoru 6 devir 80 km yaptı tapa gaz.
    Sen diyaframamına baktır Apachelerde kroniktir 12000-15000 arası diyafram ister motor
    M.balibey bunu beğendi.

azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen 5. Vitese atmayi unutmussun.
    hava kuru ve aşırı rüzgar yoksa motor azıcık da ısınmışsa isterse -10 derece olsun motor çok rahat 100'ü geçiyor benim motor 4. viteste 100'ü zorluyor... ve şu anda Esenyurt Türkiye Petrollerinde 95 oktan benzin 4,3 lira tüketim de 10 kuruşun altına inecek neredeyse

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:44 ----------

Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen diyaframamına baktır Apachelerde kroniktir 12000-15000 arası diyafram ister motor
    diyafram motor gaz yemedikçe kontrol edilip değiştirilmeli anladığım kadarıyla gerçekten hem çekmiyor hem de yakıt tüketimi artıyor ayrıca kışın motoru iyice ısıtmadan yola çıkmamak gerekiyor ben en az 5 dakika ısıtıyorum
    Aşkta kanun imiş aşıklara cevr eylemek aşık odur ki cefa-ı yare sabretmek gerek..

Motosikleti
    apachi rtr 150
    Motorun garantisi de bu ay bitti inşallah ciddi bi sorun yoktur.

Alıntı 53atmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun garantisi de bu ay bitti inşallah ciddi bi sorun yoktur.
    diaframsa korkma 50 55 tl bişey orjinali lastik bir parça benimki gibiyse yandın demektir benimkide bu akşam çıkayım dedim ısıttım yola çıkıcam 4 bin devire boğularak geliyor ve stop ediyor anlamadım gitti

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle ben 60x60lık 10 mm pleksiglass almaya gitmiştim bir tabelacıya adamın elinde varmış bedava verdi valla akvaryumda kablumbağalara rampa yapmıştım saç kurutma makinesi ile eğmiştim biraz zor olmuştu eğmesi ama eğer soğutana kadar aynı şekilde tutabilrsen verdiğin şekli koruyor bir arkadaşım bu şekilde choppera yapmıştı 4-5 yıl önce
    10 mm mi abicim ne ettin öyle ya böyle kalın bir şey taksak far siğerlik filan komple parçalanır hatta bize de zarar verir camın kendisi kırılmaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:03 ----------

yok stoplara denk gelmiyor bende ön ledleri kendin mi yaptı bu arada güzel durmuş fara gerek yok gibi duruyor karşıdan

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:15 ----------

tur camını ne yaptın
    hocam valla daha cam bulmuş değilim. ben bilecik te oturuyorum memleket ufak ya bir şey bulunmuyor. iki hafta sonra istanbula geçeceğim orda bulurum

Motosikleti
    apachi rtr 150
    Bu lastik soğuk danmıdır nedendir arıza çıkarttı senin ki kadar değil bendeki sorun ama gitmiyor veret .değiştirmeli dyaframi .

H.KURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson >mondial kn 150>kanuni tiger > rtr apachi
    slm arkadaşlar benimde bir sorum var 2012 model bir tvs var ve sabahları bir ufak sıkıntı yaşıyorum çalıştırmada biraz geç ısınıyor jiklede olsa bile 1-2 dk beklemeye çalışıyorum yağlamayı falan yapsın diye çalıştırdıktan sonra fakat jikleden elimi alıyorum motor stop . alttaki rolanti vidasında kalıyor elim sabahları artırıp biraz yol gidip azaltıyorum bunu neden yapar .

Alıntı seyyid47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 mm mi abicim ne ettin öyle ya böyle kalın bir şey taksak far siğerlik filan komple parçalanır hatta bize de zarar verir camın kendisi kırılmaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:03 ----------

hocam valla daha cam bulmuş değilim. ben bilecik te oturuyorum memleket ufak ya bir şey bulunmuyor. iki hafta sonra istanbula geçeceğim orda bulurum
    yapanar hep kalın yapıyor ama tam olarak kaçlık pleksi bilmiyorum

Alıntı H.KURT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar benimde bir sorum var 2012 model bir tvs var ve sabahları bir ufak sıkıntı yaşıyorum çalıştırmada biraz geç ısınıyor jiklede olsa bile 1-2 dk beklemeye çalışıyorum yağlamayı falan yapsın diye çalıştırdıktan sonra fakat jikleden elimi alıyorum motor stop . alttaki rolanti vidasında kalıyor elim sabahları artırıp biraz yol gidip azaltıyorum bunu neden yapar .
    1-2 dkdan fazla ısıtmayı dene birde rolantini motor ısındıktan sonra 2 bn devire sabitleyip dene bakalım sonuç değişecek mi

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Arkadaşlar herkese merhabalar TVS Apache hakkında bilgi alabilirmiyim ? Hani son kasa değilde ondan bir önceki kasa 2011 - 2013 Arası.

Titreşim.
    Yedek parça.
    Yakıt.
    Son hız.
    ve
    Bu motor ile uzun yolda sabit 100 ile yolculuk edebilirmiyim ?
    Özellikle titreşim konusunda bilgi alabilirsem sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

Edit: Birde 3000 lira civarında 2. el eli yüzü düzgün bir Apache bulabilrmiyiz acaba ?

omerfari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Alıntı C.Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merhabalar TVS Apache hakkında bilgi alabilirmiyim ? Hani son kasa değilde ondan bir önceki kasa 2011 - 2013 Arası.

Titreşim.
    Yedek parça.
    Yakıt.
    Son hız.
    ve
    Özellikle titreşim konusunda bilgi alabilirsem sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

Edit: Birde 3000 lira civarında 2. el eli yüzü düzgün bir Apache bulabilrmiyiz acaba ?
    titreşim var aşırı değil uzun yolda elde uyuşma olabiliyor birde artci daha fazla hissediyormus titresimi
    yedek parça peynir ekmek gibi olmasa da sıkıntı değil fiyat normal servis yoksa bulunduğun şehirde kargoyla geliyor
    yakıt da ben hep 50 liraya ortalama 400km gidiyorum pek değişmedi
    son hız ben 124 gördüm üzerine yatmadan ama motor uygun değil bu hıza sallanmaya başladı 100le sabit gidiyor motor bu konuda sıkıntı yok
    C.Kaan bunu beğendi.

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Cevap için teşekkürler peki lastik ebatları nedir ? İnternet'te arka lastiğin 110/80 – 18 ebata sahip olduğunu gördüm eğer böyle ise durum kötü çünkü uygun lastik bulmak zor olur 90/90- 18 olsa idi lastikler Michelin Pilot Sporty takardım :(

omerfari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    2012 model orjinal lastik ebatlari ön 90-90-17 arka 100-80-18
    C.Kaan bunu beğendi.

H.KURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson >mondial kn 150>kanuni tiger > rtr apachi
    yapanar hep kalın yapıyor ama tam olarak kaçlık pleksi bilmiyorum

1-2 dkdan fazla ısıtmayı dene birde rolantini motor ısındıktan sonra 2 bn devire sabitleyip dene bakalım sonuç değişecek mi
    teşekkür ederim cevap için . ben genelde 1 ile 2 devir aralığında 1 e yakın olarak tutuyorum ibreyi biraz motor sogukken artırıyorum sonrada ısınınca 3 devirleri görüyor geri alıyorum ibreyi bu seferde soguduktan sonra çalışmada sıkıntı yapıyor geri alırken de ufak ufak yükseklerde bırakıp 2 devirlerde bırakıyorum ama sabah yine öksürüyor motor . Bir ayar tuttutamadım yolda vidayla oynayıp durmak canımı sıkıyor

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı C.Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaþlar herkese merhabalar TVS Apache hakkýnda bilgi alabilirmiyim ? Hani son kasa deðilde ondan bir önceki kasa 2011 - 2013 Arasý.

Titreþim.
    Yedek parça.
    Yakýt.
    Son hýz.
    ve
    Özellikle titreþim konusunda bilgi alabilirsem sevinirim.

Þimdiden teþekkürler.

Edit: Birde 3000 lira civarýnda 2. el eli yüzü düzgün bir Apache bulabilrmiyiz acaba ?
    Daha dune kadr resmen apacheye sovup smdi neyin kafasi bu gelip bilgi istiyosun ? sana gelmez apache drift bak sen.. çinliden devam.. apache ayricaligi bize kalsin.. tavrima bakipta satasmaya calisma.. lafim gecen gunki sozlerine tamamen..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    TVS Apache 150 Hyper Edge 2014
    Ooo o zaman on numara yani farlar :D Sis farları takıldığında karşıdan ne geldiği acayip bişi oluo yaa ben şahsen güzel bulmuyorum motorda.Orjinalliğini bozuyor bence

fedora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE / 2014
    Herkese selamlar,
    anadolu yakası için tavsiye edebileceğiniz servis var mı işine özen gösteren titiz çalışan ?

Alıntı fedora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar,
    anadolu yakası için tavsiye edebileceğiniz servis var mı işine özen gösteren titiz çalışan ?
    istanbulu bilmem ama sürat motorun iki şubesi var sanırım biri anadolu diğeri avrupa yakası tavsiyem sürat motordur
    fedora bunu beğendi.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    istanbulu bilmem ama sürat motorun iki şubesi var sanırım biri anadolu diğeri avrupa yakası tavsiyem sürat motordur
    Yaşar motor ,Ümraniye (anadolu) .. Sürat motor Kağıthane (avrupa) .. Sürata git yaşarı boşver..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler