Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rumelian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanirim jant degismeli once. Dur bende bir arastirayim bu konuyu. Janti ve pedali cozsek, sistem kolay. Disk fren merkezi vs sec begen istedigin markadan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:00 ----------

@M.balibey bak burada detay var. http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...ml#post1789758
    teşekkür ederim jantın ortasını halletsem yani diski tuturacağım yeri pedal kolay fren merkezi kaliper disk bunlar ne basiti ama jantın göbeğini ne yapıcam işi yapacak tornacı şart

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tlgknbs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Naked
    arkadaşlar merhaba ben Apache Rtr 150 hyperedge almaya kararverdim 2. el bitane buldum alıcam ama araçta normalin üzerinde bir titreme mevcut özellikle sürücü ayak petleri çok titriyor. aynı kasa başka bir motora bindim hiç titreme yok. servise götürdü aracın sahibi serviste vidaları sıkıp göndermişler %60lık bir düzelme oldu dedi motorun sahibi bu gün yine kullandım 3 dklık yolda ayaklarım uyuştu.askere gideceği için uygun fiyata vericek alsam bu sorunu servistekilere hallettirebilirmiyim yoksa servis sorunu düzeltemezse motor elimizdemi kalır bildiğim kadarıyla garantisi devam etmekte. tvs kullanıcıları olarak tecrubeli olduğunuz için size sormak istedim iyi forumlar

drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    Alıntı tlgknbs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba ben Apache Rtr 150 hyperedge almaya kararverdim 2. el bitane buldum alıcam ama araçta normalin üzerinde bir titreme mevcut özellikle sürücü ayak petleri çok titriyor. aynı kasa başka bir motora bindim hiç titreme yok. servise götürdü aracın sahibi serviste vidaları sıkıp göndermişler %60lık bir düzelme oldu dedi motorun sahibi bu gün yine kullandım 3 dklık yolda ayaklarım uyuştu.askere gideceği için uygun fiyata vericek alsam bu sorunu servistekilere hallettirebilirmiyim yoksa servis sorunu düzeltemezse motor elimizdemi kalır bildiğim kadarıyla garantisi devam etmekte. tvs kullanıcıları olarak tecrubeli olduğunuz için size sormak istedim iyi forumlar
    slm kardeş bende bi ara sürücü ayak pedallarını sökmüştüm ve civatalrının plastik pulu var sanırım onlar titreşimi emiyor bilen birinin onları söküp bi bakması lazım sen bile sökebilirsin motoru bir kaç dk. lığına alsan bile söküp bakarsın sanırım 5ml. L anahtar ile sökülüyor

Cılgın_TC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 yeşil
    selam arkadaşlar bu motor uzun boylular için iyimidir 1,90 boyundayım alçak olan motorları pek sevmiyorum da.

Motorunuzun lastıklerını kac gunde bir şişiriyorsunuz? Ön teker 25 psi basınç 1 haftada 13e düşüyor. Acaba patlak mı diye suphe etmıyor degılım.

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Alıntı Cılgın_TC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar bu motor uzun boylular için iyimidir 1,90 boyundayım alçak olan motorları pek sevmiyorum da.
    Benim boyum 181cm motor hiçde alçak gelmiyor bana. Altın elbiseli adam ın boyu sanırım senın kadar TVS tanıtım videosunu izlersen daha iyi karar verebilirsin
    Eğer kask takmıyosanız koruyacak bişeyiniz yok demektir!!!

Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    Ben kontrol ettiğimde sabit kalıyor. O lastikte mutlaka sorun var bence.

Motosikleti
    Alıntı Uykusuzcorap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorunuzun lastıklerını kac gunde bir şişiriyorsunuz? Ön teker 25 psi basınç 1 haftada 13e düşüyor. Acaba patlak mı diye suphe etmıyor degılım.
    Bi hafta 10 gün bi sürede 25 se 23 e falan düşüyor benim ön lastik
    Eğer kask takmıyosanız koruyacak bişeyiniz yok demektir!!!

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 yeşil
    Alıntı ronnytechno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim boyum 181cm motor hiçde alçak gelmiyor bana. Altın elbiseli adam ın boyu sanırım senın kadar TVS tanıtım videosunu izlersen daha iyi karar verebilirsin
    altın elbiseli adam 183üm diyor. geçen gün eski kasa bir apache gördüm de ufak geldi gözüme yeni kasayı daha yakından göremedim önümüzdeki hafta galeride bakacağım büyük ihtimallede satın alacağım.

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Cılgın_TC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 1,83 um. Bana bile alcak geliyor cogu zaman. Ustelik bendeki en eski kasa. O kasa yenilerden biraz daha genis. Ona ragmen kurtarmiyor goruntuyu.
    Motorda boy dezavantaj. Yerinde olsam kross veya chopper bakardim. Ben dahi cogu zaman cinli bir kross ile degiseyim diyorum.

Lastiğimde ne olmuş olabilir? Orjinal fabrika cıkıslı lastık. Patlakta gozukmuyor ne yapmam lazm?

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Uykusuzcorap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastiğimde ne olmuş olabilir? Orjinal fabrika cıkıslı lastık. Patlakta gozukmuyor ne yapmam lazm?
    Park ahalinde birakirken tekerin altina bir tahta koy temasi kes. Orjinal lastikler naylon oldugunicinnsoguk sicak farkindan genlesir buzulur. O ara azicik hava birakiyormolabilir. Hala iniyorsa sibopun jant ile birlestigi noktalari yokla. Benim İRC lastikte de oluyor. Bir hafta birakayim kullanmadan iniyor. Hatta su an inik halde.

Park ahalinde birakirken tekerin altina bir tahta koy temasi kes. Orjinal lastikler naylon oldugunicinnsoguk sicak farkindan genlesir buzulur. O ara azicik hava birakiyormolabilir. Hala iniyorsa sibopun jant ile birlestigi noktalari yokla. Benim İRC lastikte de oluyor. Bir hafta birakayim kullanmadan iniyor. Hatta su an inik halde.

Tamamdır teşekkür ederm önerınızı dıkkate alıcam. Lastik inik oldugunda motor sağa çekiyor zaten. Olmadı ayaklığa falan alayım orta ayaklıga yerle biraz temasını keseyim

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 yeşil
    Ben 1,83 um. Bana bile alcak geliyor cogu zaman. Ustelik bendeki en eski kasa. O kasa yenilerden biraz daha genis. Ona ragmen kurtarmiyor goruntuyu.
    Motorda boy dezavantaj. Yerinde olsam kross veya chopper bakardim. Ben dahi cogu zaman cinli bir kross ile degiseyim diyorum.
    bir arkadaş 1,81im alcak gelmiyor diyor diğer bir arkadaş 1,83 üm alçak geliyor diyor kafam karıştı :S crossları sevmiyorum ama BMW 650 Gs idi sanırım Yunusların motorları çok hoşuma gidiyor. param olsa bir dakika düşünmez bmw alırım

Motosikleti
    Boyu bu kadar takıntı yapıyosan SM tarzı bi makınaya bakmanı tavsiye ederim

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 yeşil
    neyse ben galeride inceleyim üstüne bir oturayım satın alırsam zaten foruma yazarım teşekkürler cevaplarınız için

Alıntı drej73 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm kardeş bende bi ara sürücü ayak pedallarını sökmüştüm ve civatalrının plastik pulu var sanırım onlar titreşimi emiyor bilen birinin onları söküp bi bakması lazım sen bile sökebilirsin motoru bir kaç dk. lığına alsan bile söküp bakarsın sanırım 5ml. L anahtar ile sökülüyor
    peglerde ne pul var nede cıvata mil tutuyor orjinalinde

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    lastiklerin hava basıncı nedir en ideal ? ön,arka ?

azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Arkadaşlar iyi geceler bir sorum olacak... 1 saati aşan yollarda bacaklarım uyuşuyor ve yoruluyor... motorun kendi ayaklıklarından ziyade ileri doğru ayağımı uzatmak istiyorum aklıma koruma demirleri geldi... koruma demirlerine ayakları koyacak bir yer yaptırılabilir mi... seyahat anında ne gibi sakıncası olabilir... dengeyi ne kadar bozar tecrübesi olan var mı?

Alıntı EmrE_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastiklerin hava basıncı nedir en ideal ? ön,arka ?
    ön 25 arka max 32

Alıntı azizsele adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar iyi geceler bir sorum olacak... 1 saati aşan yollarda bacaklarım uyuşuyor ve yoruluyor... motorun kendi ayaklıklarından ziyade ileri doğru ayağımı uzatmak istiyorum aklıma koruma demirleri geldi... koruma demirlerine ayakları koyacak bir yer yaptırılabilir mi... seyahat anında ne gibi sakıncası olabilir... dengeyi ne kadar bozar tecrübesi olan var mı?
    yapılır yapılmasınada ani bişeyde fren yapamazsın
    azizsele bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler