Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    07DFB18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND DİNK 150 ,tvs pep,TVS APACHİ 150
    Alıntı arizona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pırelli dura traction
    Arizona demişsin ki "pırelli dura traction" iyi hoş güzel ama ramazan "2014 apache" der acıklama yapmak da fayda görüyorum bilgi kirliliği olmaması acısından.
    Bahsettiğin marka modelde 2014 apache yi gore lastik yoktur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Metzeler den sonra başka lastik denesemmi diyorum ama takacak daha iyi bi lastik göremiyorum.. Tabi daha 2 sezon gider iyi durumda ama o kalitede varmı başka lastik ..

Alıntı Scarty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamin aleykum , 2012 tvs Apache aldım yeni fakat sürmeyi tam cozemedigimden vites atarken sorun yaşadım bugün tamirciye görürdüm debriyaj ayarı yapması için fakat debriyaj mi bitmiş yoksa bilya kırılmis olabilir dedi o mu oldu bilemedim fakat artik vites atamiyorum neredeyse çok zor 1 den 2 te geçmiyor çok zorlarsam boşa boştan 2 te geçiyor fakat çok zorluyor usta min. 150 fiyat verdi sizce normal mi? Veya sorun başka bir şeyden olabilir mi.
    Not:usta güvenilir ve tanıdık.
    Şanzumanda sıkıntı varsa hemen yaptırmaya bak daha büyür sıkıntı gittikçe.. belkı basıt bıseydır.. açmadan anlaşılmaz.. Bi arkadaşımın pulsarda aynı şekilde şuan 5.6. viteslerde geçmemeye başladı bugün tamirciye götürmüş sonucu bekliyoruz..

Apachenın vıtesleri şu zamana kadar bindiğim en rahat geçen şanzuman.. Motul koyduğunda özellikle pamuk gibi..
    japonlar kadar kemikli yada pulsarlar kadar arası uzun degıl.. gayet ideal..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Michelin var bende. Çok güzel lastik. Tek kötü tarafı arkaya uygun lastik yok. Bir numara ufağını takmak zorunda kalıyorsun.
    Cellat uyandı yatağında bir gece || "Tanrım" dedi "Bu ne zor bilmece :
    Öldürdükçe çoğalıyor adamlar || Ben tükenmekteyim öldürdükçe..."
    Ataol Behramoğlu

Sarıyerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Zat TVS RTR 150 Honda Cbr 250 Tvs Rtr 200
    Arkadaşlar merhaba, siz apache sahipleri olarak gezi etkinlik düzenliyormusunuz? yada birlikte forumdan arkadaşlar ile gezip dolaşmalar oluyormu? eğer oluyorsa bende katılmak isterim tek başına gezmek bi yerden sonra sıkıyor, hatta bu cumartesi biraz yol yapayım diyorum yanıma arkadaşta bulursam tadından yenmez, rotayı beraber planlayabiliriz benim gibi düşünen motosiklet sevenlerle tanışmak birlikte motor sürmek isterim ilgilenen arkadaşlar mesaj yazarsa sevinirim, kazasız belasız sürüşler, tekeriniz düz bassın.

Scarty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metzeler den sonra başka lastik denesemmi diyorum ama takacak daha iyi bi lastik göremiyorum.. Tabi daha 2 sezon gider iyi durumda ama o kalitede varmı başka lastik ..

Şanzumanda sıkıntı varsa hemen yaptırmaya bak daha büyür sıkıntı gittikçe.. belkı basıt bıseydır.. açmadan anlaşılmaz.. Bi arkadaşımın pulsarda aynı şekilde şuan 5.6. viteslerde geçmemeye başladı bugün tamirciye götürmüş sonucu bekliyoruz..

Apachenın vıtesleri şu zamana kadar bindiğim en rahat geçen şanzuman.. Motul koyduğunda özellikle pamuk gibi..
    japonlar kadar kemikli yada pulsarlar kadar arası uzun degıl.. gayet ideal..
    Teşekkürler hocam 2 gündür kullanmiyorum cuma günü goturecegim tamirci de açmadan tam anlaşılmaz dedi ama debriyaj balatasi bittiğini düşünüyorum O ara vites değiştirirken herhalde tam ayrılmadan geçirdim sıkıntısı oldu , bilya kırılmış ta olabilir dedi o hangi bilyadir bilginiz var mi

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Motor sogukken tek marsra calisiyor fakat 2 3 dk gaz vermessem yolda gderken patirtili kasilarak gidiliyo bunun nedeni ve cozumu nedir

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor sogukken tek marsra calisiyor fakat 2 3 dk gaz vermessem yolda gderken patirtili kasilarak gidiliyo bunun nedeni ve cozumu nedir
    Bu havalarda değil ama genellikle soğuk havalarda yeteri kadar motor ısıtılmazsa belirli bir süre düzensiz çalışıyor ve gaz yemiyor.Bir süre sonra normale dönüyor.

Çözümü: motoru yeteri kadar (gerekirse jikle ile) ısıtarak, sonrasında yola çıkmak. Benim nacizane bilgim bu şekilde.
    EneS_Turker bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı Sarıyerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, siz apache sahipleri olarak gezi etkinlik düzenliyormusunuz? yada birlikte forumdan arkadaşlar ile gezip dolaşmalar oluyormu? eğer oluyorsa bende katılmak isterim tek başına gezmek bi yerden sonra sıkıyor, hatta bu cumartesi biraz yol yapayım diyorum yanıma arkadaşta bulursam tadından yenmez, rotayı beraber planlayabiliriz benim gibi düşünen motosiklet sevenlerle tanışmak birlikte motor sürmek isterim ilgilenen arkadaşlar mesaj yazarsa sevinirim, kazasız belasız sürüşler, tekeriniz düz bassın.
    çoğu eski apache sahibi olan bi ekibimiz var zaten istanbulda.. Süreklide geziyoruz paylaşıyorum burda.. İlgilenip bakmadığın için görmemişsindir
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

ramazan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache rtr 150 2014
    Sava hakkında bilgisi olan yokmu arkadaşlar ya mc 18 veya mc 50 hangisini tercih etmeliyim bi yardım lutfen

Motosikleti
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çoğu eski apache sahibi olan bi ekibimiz var zaten istanbulda.. Süreklide geziyoruz paylaşıyorum burda.. İlgilenip bakmadığın için görmemişsindir
    Fırsat olmadı kardeşim ilgilenip baksam zaten sormazdım hergünde takip edemiyoruz malum iş güç, Ekibe bende dahil olmak isterim müsadenizle yakında gezi varmı apacheler ile..
    Kaderimmiş Der Geçerim.......!

Sıfır apache alcak arkadaşlar almayın. Motor satılmıyor!

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    '' Sariyerli '' sariyerin neresindensin

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:22 ----------

Okdr isitmadan baska care yokmu

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:22 ----------

Careyi sana anlattim. Surat motor kenan halleder iki dakikada useniyorsan..
    EneS_Turker bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı Uykusuzcorap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ?????????????????????????????????????
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...a-ve-gezi.html

Arkadaşlar Antalya'dan olan motorcu arkadaşlarımızın konuya girip yazmalarını rica ediyorum.. Antalya'dan kaç kişiyiz öğrenmek için ve ilerleyen günlerde buluşma ve gezi yapmamız için açmış olduğum bir konudur..

Herkesin tekeri düz bassın..

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı Uykusuzcorap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasip bu işler motorun suçu ne

Fırsat olmadı kardeşim ilgilenip baksam zaten sormazdım hergünde takip edemiyoruz malum iş güç, Ekibe bende dahil olmak isterim müsadenizle yakında gezi varmı apacheler ile..
    Haber veririm hocam sen bana özelden numara bırak istersen ufak tefek toplanmalarda olsa haber veririm tanışmış oluruz..

Motosikleti
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Careyi sana anlattim. Surat motor kenan halleder iki dakikada useniyorsan..
    kenan abi iyidir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:21 ----------

Hocam ptt evlerindeyim kozdere diyede geçiyor bilirsin sende tarabya heralde

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:25 ----------

Haber veririm hocam sen bana özelden numara bırak istersen ufak tefek toplanmalarda olsa haber veririm tanışmış oluruz..[/QUOTE]

özelden msj attım geldimi hocam?

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    özelden msj attım geldimi hocam?
    geldi kardeşim kaydettm.. haberleşiriz inş.

Motosikleti
    Tamam kardeşim.

mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Merhaba arkadaşlar.

Yakın bir arkadaşıma sıfır TVS Apache aldık.
    Lastik tavsiyeleriniz nelerdir? Lastik konusunda masraftan kaçıp güvenlikten ödün vermek istemiyoruz. Hangi lastiği kullanmalıyız? Yağmur ve fren performansı çok önemli bizim için.

Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler