Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    Alıntı Cekomastik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler 20 liralık benzin almıştım 4 litre yani. 95 km yaptım bitti, yedeğe geçtim bende şuan 120 km'de son çizgi yanıp sönüyor fakat benzin lambası yanmadı. Benzin lambası yanana kadar beklesem diyorum )) kalır mıyım yolda )
    benzin lambası yanınca baya bi gidiyorda yanlız ben bir keresinde lambayı umursamadım depoyu sallayıp içinden gelen sesi dinleyerek güvendim yolda kaldım çünkü içinden benzin sesi geldiği halde çalışmadı

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:29 ----------

Alıntı centil40 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    90/80-17 de alsan 80/90-17 de alsan ön taraf 9mm yere yaklaşır. Ancak arka taraf aynı yükseklikte kalacağından ortalamasını alırsan motor yere yarım santimden az yaklaşmış olurki çokta önemsenecek birşey değil. Hatta artçılı ve / veya arka çantalı kullanıyorsan denge açısından daha da iyi olur.

Ancak sen zaten irc lastik almışsın. Ben senin yerinde olsam o kadar kafaya takmayıp irc ön lastiği taktırırdım. Ben sava tercih ettim ama arada çok fazla kalite farkı olduğunu sanmıyorum. Ancak yinede içine sinmiyor ve sava düşünüyorsan motorun alçalması yarım santimden az olacağı için mevcut duruma göre boydan sıkıntı yaşamazsın.

kardeş öncelikle üşenmeyip bukadar yazıyı yazdığın için teşekkür ederim, galiba irc yi takıcam bugün yarın yanlız sava lastik'in şiklide güzelmiş çizgileri falan üsteki fotodağrafa göre konuşuyorum tabii
    centil40 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yeni kasa apache için irc (irenç :D) ve sava lastik almak ıstemiyorum. Motoruma uygun hangi lastıkler var? Michelin,metzeler,pirelli vs.. Orjinal ebatında.

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Metzeller ve pirelli de var michelin bayi bana yok dedi bende arastrmadım. Mtzllr ve pirellide tek arka 350 400 lerde dolaştığı için bu akşam mecburen sava sipariş verdim

Alıntı ronnytechno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metzeller ve pirelli de var michelin bayi bana yok dedi bende arastrmadım. Mtzllr ve pirellide tek arka 350 400 lerde dolaştığı için bu akşam mecburen sava sipariş verdim
    tek arka 350-400 olamaz cbr 250r veya 125r mi bu total 250 dır max ön arka hadi bilemedin 300dür.

Motosikleti
    cbr 250 yada motorun ne marka olduğunun bi önemi yok TVS nin arka 110 olduğu için fiyat böyle 90 falan olsa 150 lirayada var

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı Uykusuzcorap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek arka 350-400 olamaz cbr 250r veya 125r mi bu total 250 dır max ön arka hadi bilemedin 300dür.
    O dediğin aralıkta verdim arka lastiğe. Oluyor yani.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    90/80-17 de alsan 80/90-17 de alsan ön taraf 9mm yere yaklaşır. Ancak arka taraf aynı yükseklikte kalacağından ortalamasını alırsan motor yere yarım santimden az yaklaşmış olurki çokta önemsenecek birşey değil. Hatta artçılı ve / veya arka çantalı kullanıyorsan denge açısından daha da iyi olur.

Ancak sen zaten irc lastik almışsın. Ben senin yerinde olsam o kadar kafaya takmayıp irc ön lastiği taktırırdım. Ben sava tercih ettim ama arada çok fazla kalite farkı olduğunu sanmıyorum. Ancak yinede içine sinmiyor ve sava düşünüyorsan motorun alçalması yarım santimden az olacağı için mevcut duruma göre boydan sıkıntı yaşamazsın.
    savalarda nylon mu yazıyor yoksa normal mi

acrobats7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sava'lar hakkında yorum yazarsanız sevinirim

centil40 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (Pulsar 200-Discover 150--EN500)
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    savalarda nylon mu yazıyor yoksa normal mi
    Sava lastiklerde NYLON yazısı yok.
    M.balibey bunu beğendi.

a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    Arkadaşlar geçenlerde 20 TL benzin almıştım (4 lt)
    75 Km' de yedeğe düştü diyeceğim ama ona yedeğe düşme denirse
    Neden derseniz; eşimle beraber otoyol'da ilerlerken birden benzin göstergesi (son çizgi) yanıp sönmeden herhangi bir uyarı yapmadan
    hatta motosiklette pırpır diye tabir ettiğimiz tekleme gaz yememe vs. dahi yapmadan 80 km hız ile ilerlerken
    birden bire önce gazı kesti sonra hemen stop edip göstergeleri söndürdü orta şeritten en sağ emniyet şeridine geçene kadar
    ecel teri döktüm desem yeridir...

Allahtan benzin musluğu Rezerve konumda değildi de eve kadar (az bir yolum kalmıştı 5km) zor da olsa varabildim çok şükür

Anlayamadığım şey neden hiç bir uyarı yada belirti olmadı
    Bir defasında da Edirne' ye giderken böyle bir durum olmuştu
    Osırıs bunu beğendi.

Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    http://imageshack.com/a/img836/2382/qbd4.jpg

bende aranıza yeni katıldım arkadaslar lastıklerimi degiştirdim ön ırc arka metzeler orjinal ebatlarda fotolarını cekip atıcam müsait olunca....

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:38 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:11 ----------

[IMG]http://imageshack.com/a/img838/9006/ws2e.jpg
    [/IMG]http://imageshack.com/a/img838/9006/ws2e.jpg
    [IMG]http://imageshack.com/a/img841/8711/yv2g.jpg
    bunlarda lastiklerim orjinal ebatlarda metzeler 430tl
    ırc 70tl verdim...
    Osırıs, centil40 ve memduhb bunu beğendiler.

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı a.payza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar geçenlerde 20 TL benzin almıştım (4 lt)
    75 Km' de yedeğe düştü diyeceğim ama ona yedeğe düşme denirse
    Neden derseniz; eşimle beraber otoyol'da ilerlerken birden benzin göstergesi (son çizgi) yanıp sönmeden herhangi bir uyarı yapmadan
    hatta motosiklette pırpır diye tabir ettiğimiz tekleme gaz yememe vs. dahi yapmadan 80 km hız ile ilerlerken
    birden bire önce gazı kesti sonra hemen stop edip göstergeleri söndürdü orta şeritten en sağ emniyet şeridine geçene kadar
    ecel teri döktüm desem yeridir...

Allahtan benzin musluğu Rezerve konumda değildi de eve kadar (az bir yolum kalmıştı 5km) zor da olsa varabildim çok şükür

Anlayamadığım şey neden hiç bir uyarı yada belirti olmadı
    Bir defasında da Edirne' ye giderken böyle bir durum olmuştu
    Benzin şamandırası bazen sapıtabiliyor,olmayan benzini varmış gibi gösteriyor bende de,kontak kapatıp açıyorum düzeliyor.. Kronik bir sorun bence,çünkü geçen haftaki gezimize katılan diğer apaçide de aynı sorun vardı

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sava lastiklerde NYLON yazısı yok.
    o zaman ircten kaliteli olduğu kesin
    centil40 bunu beğendi.

[/COLOR]

Sağ taraftaki siyah plastik parçanın kilidini anahtarla saat yönünde çevirin, selenin altına gelen üst iki köşesinden dışarı doğru çekerek çıkarın. Açılan yerde ucu halkalı tel göreceksiniz, teli çektiğinizde selenin arka kısmı serbest kalır, arkaya ve yukarı doğru çekerek çıkarabilirsiniz.[/QUOTE]

teşekkürler hocam meraktan açtım baktım hmm evet bir set varmış halbuki 2-3 gün önce biri motorda tornavida falan varmı diye sormuştu yokya nerde olsun anca beni götürüyo demiştim halbuki altta varmış haberim yok :D iyi oldubu böyle koyulcak şeyler olursa birazda yer varmış
    centil40 bunu beğendi.

Motosikleti
    Benimde sava mc50 bu hafta geliyor. Beyler benım makına daha 860 km de ve şu son ıkı gundur eskiye nazaran acayip titremeye başladı nolduda böyle titreşim arttı anlamış değilim özellikle göstergelerin orasının titremesinin sesi bile duyuluyo ,ilk aldığımda bu kadar değildi yokmu bi hal çaresi valla soğudum motordan

Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    MC50 ön lastik ebatları ne? kaça aldınız takımı?

Motosikleti
    Ben sadece arka sipariş ettim 140 lira fiyat verdi bayi. Önümüzdeki ay da önü değişmeyi düşünüyorum--- arka 110/80/17

bence mc18 yada mc25 alın derim.

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Eski kasaya arkaya 100-90-18 mc 50 uyarmı sizce kalınmı gelir ?

drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    Alıntı berberimtrk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bende aranıza yeni katıldım arkadaslar lastıklerimi degiştirdim ön ırc arka metzeler orjinal ebatlarda fotolarını cekip atıcam müsait olunca....

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:38 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:11 ----------

http://imageshack.com/a/img838/9006/ws2e.jpg
    http://imageshack.com/a/img838/9006/ws2e.jpg
    [url]http://imageshack.com/a/img841/8711/yv2g.jpg
    bunlarda lastiklerim orjinal ebatlarda metzeler 430tl
    ırc 70tl verdim...
    Hoş geldin, kazasız sürüşler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler