Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Merabalar arkadaş Şubat ayında tvs alıcamda rodajı uzun yol yapmak şartmı ve ya yaptıktan sonra motoru açma gibi bi muhabbet var mesela motoru zorlucan basabildiğin kadar bascan viteslerde en son ne görüüyo zorlucan diyolar aslı nedir kullanan arkadaşlar yarımcı olur sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ramazan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl derken biraz açar mısın 1 vites aşağı basıyorsun 2 3 4 5 içinse pedalı yukarı çekiyorsun 1 ve 2 arasıda boş vites
    ben daha önceden 100lük kanuni kullandım oda direk gösterge vardı gösteriodu
    ehliyet sınavdada 150 lik mondial kullandım ondada gösterge vardı vitesi hiç boşa atmadım debrajı trafik ışıklarında filan tuttum da sınavı geçtim boşa atamadım .

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne alakası var olm ben gelirimde siz gelmessiniz diye tırsıyorum gene mal gibi tek başıma kala kalırım diye buluşma yerinde anladın sen onu çok pis taşladım haa
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben varim diye gelmez nihat
    Beni pek sevmez de :(

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne alakası var olm ben gelirimde siz gelmessiniz diye tırsıyorum gene mal gibi tek başıma kala kalırım diye buluşma yerinde anladın sen onu çok pis taşladım haa

Knk ayip ediyorsun ama tmm gecti gitti vurma yuzume artik:(

şaka olm şaka üzülme seviyorum seni. esas sabriye uyuzum ben

Motosikleti
    Aslinda sende sabriyi dinlesen hakverirdin

belkide. ama derdini anlatmayını dinleyemiyoruzki. neyse yüzyüze konuşuruz. yokmu gezi mezi geliyim plaka okutayım biraz size küççük motorcular sizi
    sertacr8888 bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    belkide. ama derdini anlatmayını dinleyemiyoruzki. neyse yüzyüze konuşuruz. yokmu gezi mezi geliyim plaka okutayım biraz size küççük motorcular sizi
    nazarı değen biri yok mu ya gezide Nihat abinin motora odaklansın

elemtere fiş kem gözlere şiş

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    vallahi sevindirik oldum yahuu
    www.erkakurye.com

sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı ormankebabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben gelirim ama motoru park edeceğimiz yere kadar yol asfalt mı? Yoksa giderken biz de dağ-taş, dere-tepe demeden mi yol alacağız?? :D
    o durum ben ve bayram abi ile takılırsan gerçekleşir sadece ahhahahaah

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    nazarı değen biri yok mu ya gezide Nihat abinin motora odaklansın
    Maşallah dediğim 3 gün yaşamaz.
    sertacr8888 ve M.balibey bunu beğendiler.

merhaba dostlar bir sorunum var, konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlara danışmak istedim. bir kaç ay önce motorun üst kapağından biraz yağ sızdığını ve orada donup kaldığını farkettim. terleme yapmıştır falan diyerek önemsemedim, yağı temizledim ve bıraktım. bir kaç gün önce aynı yerden tekrar yağ sızmış, bu sefer bir tamirciye gidip üst kapak contasını değiştirteyim dedim. neyse usta üst kapağı sökerken bende izlemeye başladım ki kapak söküldüğünde orada conta olmadığını gördüm ve afalladım. haliyle ustaya sordum, burda conta olması gerekmiyo mu diye? abi burada conta olmaz, sıvı conta sıkıp kapatcaz sorun kalmaz dedi ... dediği gibi yaptık ama hala aynı yerden yağ kaçıyor şimdi merak ettiğim gerçekten üst kapağa conta konulmuyor mu ve aynı sorunla karşılaşıp da çözüm yolu gösterebilecek olan biri var mı?

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zerzura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah dediğim 3 gün yaşamaz.
    bizim arakadaş gibisin adam yoldan geçen arabanın jantı ne güzel dedi köşeyi bir döndük herif jantı kırmış benim beyliği beğendi kurşun sıkışmayan silah hırsızı gördü kurşunu sıkıştırdı herif kaçtı

Motosikleti
    bizim arakadaş gibisin adam yoldan geçen arabanın jantı ne güzel dedi köşeyi bir döndük herif jantı kırmış benim beyliği beğendi kurşun sıkışmayan silah hırsızı gördü kurşunu sıkıştırdı herif kaçtı

Ne hayirli arkadaş

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pandominyum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba dostlar bir sorunum var, konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlara danışmak istedim. bir kaç ay önce motorun üst kapağından biraz yağ sızdığını ve orada donup kaldığını farkettim. terleme yapmıştır falan diyerek önemsemedim, yağı temizledim ve bıraktım. bir kaç gün önce aynı yerden tekrar yağ sızmış, bu sefer bir tamirciye gidip üst kapak contasını değiştirteyim dedim. neyse usta üst kapağı sökerken bende izlemeye başladım ki kapak söküldüğünde orada conta olmadığını gördüm ve afalladım. haliyle ustaya sordum, burda conta olması gerekmiyo mu diye? abi burada conta olmaz, sıvı conta sıkıp kapatcaz sorun kalmaz dedi ... dediği gibi yaptık ama hala aynı yerden yağ kaçıyor şimdi merak ettiğim gerçekten üst kapağa conta konulmuyor mu ve aynı sorunla karşılaşıp da çözüm yolu gösterebilecek olan biri var mı?
    Bende de ayni durum vardi. (eski apache) sivi conta ile halletti yetkili servis.
    pandominyum bunu beğendi.

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Üst kapakta metal conta vardı sanırım?
    pandominyum ve M.balibey bunu beğendiler.

Alıntı rumelian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende de ayni durum vardi. (eski apache) sivi conta ile halletti yetkili servis.
    cevap için sağol dostum biraz daha bekleyip farklı bi tamirciye gideyim en iyisi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:54 ----------

Alıntı zerzura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üst kapakta metal conta vardı sanırım?
    internetten araştırdım biraz yedek parça olarak, belirttiğiniz gibi metal conta satanlar var ama parçanın üst kapağa ait olup olmadığını bende çözemedim (ustanın yüzünden )

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    abi ne desen haklısın..şaka yapmak için yazdıysan bile kötü hissettim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:08 ----------

Alıntı pandominyum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğerki silindir kapağı ile silindir arasından bahsediyorsan orada conta olması gerekir. sanırım daha önce bi arkadaş daha aynı şeyi söylemişti. onda da conta çıkmamış. aşağıdan inceleyebilirsin.
    ilk resimde 3 numaralı conta silindir ile kapak arasındaki contadır.

pandominyum bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

hocam aynen silindir kapağı ve silindir arasından bahsediyorum. internetten bulduğum conta da üst resimde ki 3 numaralı parçanın aynısı. yalnız parça metal conta diye geçiyordu böyle bi parçanın yanıp iz bırakmayacak şekilde kaybolma ihtimali var mıdır? çok fena ikilemde kaldım en iyisi biraz yol tepip düzcede ki servise göstereyim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler