Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın gezi var isim ne bu arada Sabah 8.00 Yada 9.00 gibi ortak bir noktada bulusuruz nerde oturuyorunuz ?
    bende gaziosmanpaşa 500 evlerde oturuyorum fakat sabah belgırat koşumuz var .9 gibi evde yada evden çıkmak üzere olabilirim yada net bi saat olursa 10 gibi buluşma olursa yetişirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı kuroscu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende gaziosmanpaşa 500 evlerde oturuyorum fakat sabah belgırat koşumuz var .9 gibi evde yada evden çıkmak üzere olabilirim yada net bi saat olursa 10 gibi buluşma olursa yetişirim
    kesin gelcekseniz olabilir am 10 da ço kgeç oluyo neredeyse öğlene yaklaşır bizim kahvaltımız o saatten sonrada kahvaltı olursa tabi şunuda ekliyim çok geçe kalmaız benim için iyi değil malum evde olmam gerek ne kadar erken o kadar iyi yani annlıcanız

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Biz 9 diye anlaştık arkadaşlarla gop da bulusacaktık ama 10 da olur sizin için ama daha geç olmazsa daha iyi olur

---------- Post added at 21:53 ---------- Previous post was at 21:48 ----------

1-Serhat
    2-Sertaç
    3-Engin
    4-Kaan
    5-Kuroscu
    6-??????

Motosikleti
    r25 yamaha
    Biz 9 diye anlaştık arkadaşlarla gop da bulusacaktık ama 10 da olur sizin için ama daha geç olmazsa daha iyi olur
    tamam benim telim 0535 685 12 51 geç kalırsam ararsanız sevinirim

ramazan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    9000 km de 2011 model tvs apacheye 3.500 verilirmi ?

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    1-Serhat
    2-Sertaç
    3-Engin
    4-Kaan
    5-Kuroscu
    6-??????

---------- Post added at 22:00 ---------- Previous post was at 21:57 ----------

tamam benim telim 0535 685 12 51 geç kalırsam ararsanız sevinirim
    10 u geçer dersiniz diğer arkadaşlara da ayıp olur bu arada isim ne ?

Motosikleti
    r25 yamaha
    1-Serhat
    2-Sertaç
    3-Engin
    4-Kaan
    5-Kuroscu
    6-??????

---------- Post added at 22:00 ---------- Previous post was at 21:57 ----------

10 u geçer dersiniz diğer arkadaşlara da ayıp olur bu arada isim ne ?
    bayram 10 geçme ihtimali olmaz garanti olsun diye yazdım hem pazar uykusunu almak isteyen olur .

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    bayram 10 geçme ihtimali olmaz garanti olsun diye yazdım hem pazar uykusunu almak isteyen olur .
    Tamamdır 10 da Gaziosmanpaşa meydan da buluşuyoruz.

ramazan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    9000 km de 2011 model tvs apacheye 3.500 verilirmi ? almak istersem neyine dikkat etmeliyim ?

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    3000 eder temiz ise direksiyona dikkat et masada egik olmasin motordan anlaman lazim tuhaf sesler gelmemesi lazim bence baktirmadan alma
    M.balibey bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ramazan06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9000 km de 2011 model tvs apacheye 3.500 verilirmi ? almak istersem neyine dikkat etmeliyim ?
    orta sehpaya alıp gidonun düz durmasını sağlayıp önden ve arkadan bakın iki tekerlek ayı hizzada mı diye9bin kmdekinin en az 5 kez yağı değişir kaç kez değiştirdiğini sor arada birde hava filtresi ve bujide değiştimi de eğer bunlara dikkat etmişse adamın motoruna iyi baktığına bir işaret olabilir elciklere ve peglerdeki aşınmalara bak çok fazla aşınmaması lazım buradan kmyi az çok tahmin edebilirsin en önemlisi ilk motorsa anlamıyorsak asla yanlız gitmeyin hatta anlasanız bile yanlız gitmeyin adamı çeneye tutarlar kafanız karışır

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı ramazan06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o para etmez... çünkü apache 2. el dedinmi biten bir makine... 3000 lira bu sezonda 2012 modelller eder...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Saat 10 da gaziosmanpaşa meydanda toplanıyoruz duyrulur... Gelmek isteyen 0538 307 75 40 nolu telefondan bana ulaşabilir.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o para etmez... çünkü apache 2. el dedinmi biten bir makine... 3000 lira bu sezonda 2012 modelller eder...
    bence 3000 lirada çok 1000 liraya falan ancak eder motoruda hemen bitiyor at çöpe yaw en iyisi sen apache alma

Motosikleti
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence 3000 lirada çok 1000 liraya falan ancak eder motoruda hemen bitiyor at çöpe yaw en iyisi sen apache alma
    kimsin nesin bilmiyorum ama beni tanımadığın bellii.. geçmiş konuları ve bende bulunan apacheleri bi sor derim.. boş konuşma gerçekten apachenin ikinci eli zayıf ve bunu kabul etmelisiniz...
    he şunuda kabul ederim eleştirilmek zordur her insan kabul edemez.... ama 2011 model de aksesuar çook cezbedici değil ise motoru satmak için baya bekler... üstelik sezon kapalı....önümüz kış....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    kimsin nesin bilmiyorum ama beni tanımadığın bellii.. geçmiş konuları ve bende bulunan apacheleri bi sor derim.. boş konuşma gerçekten apachenin ikinci eli zayıf ve bunu kabul etmelisiniz...
    he şunuda kabul ederim eleştirilmek zordur her insan kabul edemez.... ama 2011 model de aksesuar çook cezbedici değil ise motoru satmak için baya bekler... üstelik sezon kapalı....önümüz kış....
    Dostum öyle bir konuşmuşsun ki gören-duyan da seni millet vekili başbakan felan zanneder. Kimsin sen kendini tanıttın mı ki seni tanıyalım biz? Ya da tanımak zorundamıyız seni?

Ybr forumun da o motor bu motor buraya geliyorsun ayrı tartışma ortamı. Bilgin olsun diye söylüyorum 2013 trafiğe çıkışlı 2012 model 5.000 km'de motoru 3.500'e aldık.

Lütfen ortamı germeyin. Madem kullandığınız apache sayısı fazla gelip bize sorma gereği duymamalısınız. Motordan anlayan insan gelipte burda sormaz. Apache kullanan birisi 2. El piyasasından da haberdar olur hangi motorun temizliğine ve km'sine göre ne kadar ederi olduğunu az çok bilir. Amacım gergin bir ortam yaratmak değil..

Sizden de kurduğunuz cümle ve cümlelere dikkat etmenizi gergin bir ortam yaratmamanızı rica ediyorum..
    Ramazan Can ve Felis Leo bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum öyle bir konuşmuşsun ki gören-duyan da seni millet vekili başbakan felan zanneder. Kimsin sen kendini tanıttın mı ki seni tanıyalım biz? Ya da tanımak zorundamıyız seni?

Ybr forumun da o motor bu motor buraya geliyorsun ayrı tartışma ortamı. Bilgin olsun diye söylüyorum 2013 trafiğe çıkışlı 2012 model 5.000 km'de motoru 3.500'e aldık.

Lütfen ortamı germeyin. Madem kullandığınız apache sayısı fazla gelip bize sorma gereği duymamalısınız. Motordan anlayan insan gelipte burda sormaz. Apache kullanan birisi 2. El piyasasından da haberdar olur hangi motorun temizliğine ve km'sine göre ne kadar ederi olduğunu az çok bilir. Amacım gergin bir ortam yaratmak değil..

Sizden de kurduğunuz cümle ve cümlelere dikkat etmenizi gergin bir ortam yaratmamanızı rica ediyorum..
    işte sorunda burda ortaya çıkıyor... bak ben yıllarca her çeşit motoru kullandım... şuan 1 adet apachem halen memlekette mevcut.... ybr desen yine aynı... ben yorum yazdım yazarımda her konuyada yazacağım çünkü bilidiğim bir şey söz konusu olursa... ama yukarda arkadaşın yazdığı konu beni apache nin yabancısı gibi göstermesinden kaynaklanmış... ben isim tekteker ramço idi ramazan can yaptık yönetim ile... ybr apache yada cbf takıldığınız bir şey olduğunda sormaya devam edin.. eğer soracaksanız da alacağınız cevaplara eleştirilere açık olmalısınız... bak ne güzel demissiniz 2012 model 2013 çıkışlı motoru şu kadara aldık diye... yani bir motoru alım gücü ve satım gücü vardır... uzun lafın kısası siz sorarsanız ben yada başkaları iyi yada kötü cevap verecektir... eğer soruyu soracak kişi bu cevaplara tahammül edemiyorsa sormasın...

Motosikleti
    işte sorunda burda ortaya çıkıyor... bak ben yıllarca her çeşit motoru kullandım... şuan 1 adet apachem halen memlekette mevcut.... ybr desen yine aynı... ben yorum yazdım yazarımda her konuyada yazacağım çünkü bilidiğim bir şey söz konusu olursa... ama yukarda arkadaşın yazdığı konu beni apache nin yabancısı gibi göstermesinden kaynaklanmış... ben isim tekteker ramço idi ramazan can yaptık yönetim ile... ybr apache yada cbf takıldığınız bir şey olduğunda sormaya devam edin.. eğer soracaksanız da alacağınız cevaplara eleştirilere açık olmalısınız... bak ne güzel demissiniz 2012 model 2013 çıkışlı motoru şu kadara aldık diye... yani bir motoru alım gücü ve satım gücü vardır... uzun lafın kısası siz sorarsanız ben yada başkaları iyi yada kötü cevap verecektir... eğer soruyu soracak kişi bu cevaplara tahammül edemiyorsa sormasın...
    Ramazan abi sen misin? Canını yediğim. terbiyesizlik ettiysem kusura bakma benim de aklıma sen geldin ama yıllardır tekteker ramço adını kullanıyor bu adam değiştirmez o değildir diye düşündüm. Bir saygısızlığım olduysa kusuruma bakma. Senin olduğunu bilsem yorum bile yazmazdım Memleketteyim birde telefondan giriyorum kimsenin profil resmi de gözükmüyor. Bende seni yeni üye sandım. Kusuruma bakma abi. Umarım bir saygısızlık etmedim

Motosikleti
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramazan abi sen misin? Canını yediğim. terbiyesizlik ettiysem kusura bakma benim de aklıma sen geldin ama yıllardır tekteker ramço adını kullanıyor bu adam değiştirmez o değildir diye düşündüm. Bir saygısızlığım olduysa kusuruma bakma. Senin olduğunu bilsem yorum bile yazmazdım Memleketteyim birde telefondan giriyorum kimsenin profil resmi de gözükmüyor. Bende seni yeni üye sandım. Kusuruma bakma abi. Umarım bir saygısızlık etmedim
    sıkıntı yok paşa zaten bir çok insan tekteker ramço yu benimsedi ramazan can olarak görünce tanımıyorlar... aslında yeni bir konu açıp düzeltme yapmam lazım...

Motosikleti
    sıkıntı yok paşa zaten bir çok insan tekteker ramço yu benimsedi ramazan can olarak görünce tanımıyorlar... aslında yeni bir konu açıp düzeltme yapmam lazım...
    Aynen abi iyi olur. En azından böyle yanlış anlaşılmalara yol açılmaz tekrardan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler