Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    djkarakurt kardeşim bilindik markaların bile servislerinde sorun az da olsa yaşanırken yuki gibi bir motorun yetkili servisi falan varmıdır varsa nasıldır onları araştır bir önce. Servis olayına gelince bende atik motor tvs bayisine götürüyorum motorumu ama servisi olduğu için değil ustası iyi olduğu için götürüyorum. Şuan ustamdan çok memnunum çok iyi ilgileniyor motorla. Misal yağ koyacak adam açık açık diyor 20-30 liralıkta yağ var ama beni dinlersen ipone kullan yağdan dolayı bir sorun yaşarsan gel ben her zararını karşılıcam. Temsilattır bu ki iş sadece servis ile bitmiyor alacağın motoruda iyi araştırman gerekiyor. Yazdığına göre 300-4000 arası param var diyorsun yanlış anlamadıysam. Sana illa tvs al demiyorum o paraya çok güzel ikinci el yamaha da labilirsin örnek olarak. İşki seni servisle tamirci ile fazla muhattap etmesin motor. Ben bu açıdan örneğini verdiğin markaya güvenemiyorum. Dediğim gibi senin beğenmen önceliklidir.
    sbr bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

peki buna ne diyorsun 175lik 4.826 TL

yuki.com.tr/ sitesine bakın servis ağı ve bayi ağını görün o atik motorda bayisi

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı DjKarakurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.kanuni.com.tr/upload/ifotolar/502_hg.jpg
    peki buna ne diyorsun 175lik 4.826 TL
    bu motoru ciğerim gibi biliyorum..1000tlyede verseler alma.. mondıal drıft al bunu alma..1 aylık motorun aküsü bitti, 500kmde bujiyi yedi, 1000kmdekı motorun vites geçişlerini görsen aklın dururdu. akü bittiği zaman hiçbir şekilde ayak marşıyla çalıştıramadık..bu motor sadece görüntü, başka birşey değil..
    sllnbs.okn bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    kardeşim forumlarıda incele fırsatın olursa mutlaka yorumlar vardır bu motorlar hakkında dışarı çıkmam lasım :D

katılıyorum sana onun için bende şu ikisi arasında kaldım
    YUKI
    YK250 SPİTZER
    http://www.yuki.com.tr/AnaResimler/YK250-SPITZER-p1.jpg

YX200-CS TORNADO
    http://www.yuki.com.tr/AnaResimler/Y...RNADO-FVCX.jpg
    aman kardeşim benden sana bi arkadaş tavsiyesi çin malına bulaşma yazık olur parana.sürekli uğraştırır seni.bide çabuk dökülüyor onlar.Tek yuki için değil bütün çin malları öyle.Milletle dalga geçiyorlar sanki.ama suç bizde.eğer biz almasak onlar bu ülkede pazar sahibi olmazlar.DjKarakurt kardeşim aman diyim bulaşma.git kendine apachenin 2.elini al daha iyi.

evet katılıyorum size tornado 200lüğünü param olursa alırım canlı görmem lazım ama

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    evet katılıyorum size tornado 200lüğünü param olursa alırım canlı görmem lazım ama
    çin malına bulaşma bugun 3 -4 bine alırsın
    2 sene binersin 2 senenin 1 senesi sanayide geçer
    sonra satmaya kalkarsın 1000 lira veren olmaz motoruna.
    ama sen illa alıcam diyorsan. aldığında pişman olursan dediğimizi.
    1 nusubet 1000 nasihatten iyidir
    # motosikletle.blogspot

a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    @DjKarakurt
    kardeş bence bütçen az ise RKS 150 titanic var
    Fiyatı da çok uygun
    Titreşim falan yok diyor kullananlar
    http://www.rksmotor.com.tr/products....otorcycle&id=2

Bir göz at derim ben
    Forumdan kullanan arkadaşlara sorabilirsin

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı gargoyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, bu konuda bir gelişme var mıdır? Bilgisi olan paylaşabilirse sevinirim.
    1 ay oluyor konuşalı.sen motoru al ilk bakımına kadar Ankarada servisi açılmış olur demişti.Daha açılmamış.o zamanlar alsaydım ilk bakımda açıkta kalırdınm.iyiki beklemişim...

Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 ay oluyor konuşalı.sen motoru al ilk bakımına kadar Ankarada servisi açılmış olur demişti.Daha açılmamış.o zamanlar alsaydım ilk bakımda açıkta kalırdınm.iyiki beklemişim...
    Yanıt için çok teşekkür ederim. Ne yazık ki ticari ahlak piyasa kadar hızlı gelişmiyor. Firmaların tüketiciyi dikkate almayı öğrenmesi lazım. Neyse, doluyum, çok konuşmayayım...

Ankara için, periyodik bakımlarda gidilebilecek iyi bir usta bilen var mı acaba? Batıkent civarında olması tercih sebebidir

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı yalan dolan işler, şu işler belli olmadan sakın alayım deme
    fiyat düşecek diyorlar 13 modeller cıkınca.
    servis filan acılmadan alma. acılır derler acılmaz. isotlar garip bi işletme
    güvenip iş yapılmaz
    # motosikletle.blogspot

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    Alıntı a.payza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @DjKarakurt
    kardeş bence bütçen az ise RKS 150 titanic var
    Fiyatı da çok uygun
    Titreşim falan yok diyor kullananlar
    http://www.rksmotor.com.tr/products....otorcycle&id=2

Bir göz at derim ben
    Forumdan kullanan arkadaşlara sorabilirsin

Ben kullaniyorum cokta memnunum.ama cinliler yerden yere vurulunca rks diye tavsiyede bulunmaya cekindim benim avantajim servisimin iyi olmasi sanirim.

sllnbs.okn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax 2014
    beyler bugün ilk cbf imi göztepe köpsünün üstünde anakent koleji ışıklardan itibaren tokatlamış bulunmaktayım. :D
    hayırlı uğurlu olsun açılışım :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:06 ----------

Alıntı alacakaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de öyle düşünüyorum.geçenlerde gördüm yeni kasayı arka lastik kalınlaşmış.dedim acaba hızında bi yavaşlama olur mu?
    hızda düşmemi :D
    yok kardeşim makina yılan zorlamadım ama zorlasam 82 kg yim 130 135e lak diye oturur diye düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:12 ----------

Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o paraya alabılecegın en ıyı motor apache derım ben..ama sen bıraz daha sekıl olsun ıstıorsun anladıgım kadarıyla..benim canım çin mallarından çok yandı..mc mcx topıclerınde mıllet motorlarını öve öve bıtıremıyor..adamların servısten cıktıkları yok..adamlar okadar alışmışlarkı o kadar probleme rağmen motorlarına sorunsuz diyorlar..bendede çin malı vardı.sureklı hava ayarı bozulurdu, far ampullerı patlardı, çekişi düşerdi,buji patlatırdı falan..bunlara rağmen benim motorum çok iyi falan diyordum,beni hiç üzmüyor diyordum. ama apache alınca sorunsuz motor neymış anladım..
    sesli güldüm :D
    sbr bunu beğendi.
    you can go fast but ı can go anywhere.(onroad-offroad-everywhere!)

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    beyler iyi akşamlar
    apacheyi satıp sym volf 250 veya suziki inazuma düşünüyorum
    yorumlarınızı alabilirmiyim iyi veya kötü

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Selamün aleyküm .. Baya hzlısınız bu ara yetişmek zor .. geldim izmirden tekrar istanbula tatilimi yapıp .. Cidden yazmıyım dediğim şeyler varda tutamıyorum kendimi işte :D

Ben bu motoru alırken bana sürat motor sağolsun her kolaylığı sağladı ..Kargoyu bile karşıladı .. KONYADA 1 yıl .. 6 Ay TOKATTA .. 4 ay kadarda İStanbulda bindim .. Dikkatini çekerim Konya ve Tokatta servis yok .. Ve ben garantiden düşmesini göze aldım .. çnki biliodum bu motor en iyisi klasmanında .. SAğlam ve kaza yapmadıkça servisle işin yok .. Bu açık ve net .. Burda 100 tl için 200 tl için milletin ekmeğiyle oynayıp kötülemek bence hoş bişey değil .. Adamların politikası doğrudur yanlıştır .. beğenmiyorsan 'alma' bu kadar net .. Alıyorsanda bilerek alcaksın zaten bunları .. Ve bana bu süre zarfında apache en ufak sorun çıkarmadı .. Rodajı düzgün yaptım elmden geldiğince ve bildiğim motorcu abilerimde bakımları yaptırdım .. En ufak parça sıkıntım olmadı sürat motoru aradığımda kargoyu karşılayıp yolluyodu .. Ve dikkatini çekerim iyi dinle .. ''istanbula geldiğimde sürata götürdüm bakım için .. bana dediği getir kitapçığını tekrar garantiye sokalım istiyorsan ..'' siz daha neyin lafını yapıyorsunuz anlamıyorum kardeşlerim .. Allah için elinizi vicdanınıza koyup düşünün .. Benim son 3 yılda elimden , Mondıal 100luk cup .. Tvs apache .. Gilera Runner .. Honda cbr 125r geçti .. Mondial hariç alayının parça fiyatı apacheden kat kat fazla .. ve ben öğrenciyim .. dikkatli kullanır, kazada yapmazsan zaten servisle işin yok .. memnun değilsen götürme .. Yeni kasa fiyatı bana kalırsa yine fazla oda sadece 2.eli sağlam olmadığından .. yoksa bi cbf ye o para veriliyorsa apacheyede verilir .. 150 cc klasmanında en iyisi bu motor sonuç olarak , 2 sene binmiceksin alsanda .. binen kişi sayısı elin parmağını geçmez yıllarca .. Titreşimden bahsediliyor .. binsene Bi Cbr 125r ye , HOndadaki titreşim neymiş .. Apacheye tekrar binince dua edersin .. Apachenın canını çıkarmış her zorluğa maruz bırakmış biri olarak söylüyorum (ki herkes bilir forumda) Bu paraları gözü kapalı verebilirsiniz ve içinizde rahat olsun işini adam akıllı yapan yerlerde var .. Ve çok korkuyosanızda servisten şundan bundan .. Cbf ve Ybr gibi 2 bisiklet var alternatif olarak .. Dipnot olarak , polemik çıkarmaya çalışmıyorum kimse artislik yapmasın durduk yere şu yazdıklarıma .. Herkesin tekeri düz bassın saygılar ..

Okan sen zayıfladınmı hacı .. (: Biliorum sabriyle sen bu yazılanlara gülüyosunuzdur birazda , hayır satılmasın ben isotlara acımıyorumda , yeni alacak arkadaşlar bu zevkten mahrum kalıyorlar korkup , vazgeçip buna üzülüyorum .. apache candır ... sevdasına kapıldıysanız,peşinden gidin (bnm gıbı )
    BROICER, sbr, tahsins ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

SerkanApache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Alıntı gargoyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, bu konuda bir gelişme var mıdır? Bilgisi olan paylaşabilirse sevinirim.
    Görüşmelerimiz bitmek üzere. Mayıs ayından da da önce açılabilir.

Saygılar

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı SerkanApache adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görüşmelerimiz bitmek üzere. Mayıs ayından da da önce açılabilir.

Saygılar
    serkan bey
    wego ilgili bir özel mesaj yazdım size .
    cevap yazabilir misiniz ?
    saygılar
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler iyi akşamlar
    Kardeşim ben forumlarda falan her ikisinide inceledim görünüş göstergeler falan olarak sym wolf 250 çok şekilli ve kalıplı duruyor açıkçası ve sen istanbul dasın servis sorunun da olmaz ben olsam sym alırdım açıkçası. (bu arada tvs de sym gibi bi naked çıkarsa ne güzel olur )
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    beyler iyi akşamlar
    Ben olsam suzuki inazuma alırdım , teknik özellikler bir kenara tipi çok güzel aynı bizim apache ye benziyor

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    beyler iyi akşamlar
    Dayı inazuma forever .. O motordaki konfor çok az makinada var .. Sym yi boşver seni bildiğimden söylüyorum inazuma tam senin makinan ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler