Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Sizin bahsettiginiz motorun şaseye baglantı civataları bende motorun blogundaki civatları anladım solüsyon gibi şeyin adını bende bilmiyorum motorucunun yanında takılırken motoru toplarken civataların diş yerlerine ondan sürüp sıkıştırıyordu onu demiştim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    Merhaba Arkadaşlar,
    yeni kasa motor alanlar sigortayı ne kadara yaptırdınız ve hangi firma uygun teklifi verdi?
    İstanbulda durumlar nasıl fiyat olarak?

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çağatay kardeş sakalımız yokki anladın sen onu
    abi bujiyi sorundu her gittiğim yer tek tırnak veriyor tak bişey olmaz mantığındalar bende yarım yamalak işi sevmem kafaya takarım en sonunda servisten aldım bulamasam evin aşağısından feribota binip gelecektim hemde sizlerle tanışırdım

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük sıkıntı çıktığında garanti problem olur ne yazıkki.. ama bakım için o kadar yolu gelmekte mantıksız tabii.. blok civatası denilen civata motorun şasi ile birleştiği civatalardır.solüsyonu ilk defa duyuyorum. eğerki civataların üzerindeki, genelde mavi renkli boyalardan bahsediyorsan, onlar kontrol edildiğine dair ibareler.. adamlar civataları kontrol edip kalemle tik atıyorlar..
    Sabri abi arkadaş solisyon konusunda haklı. Bende serviste çalışırken solisyon kullanıyorduk. Solisyonun özelliği vida sıkıldıktan sonra içeriye yapışmasını kolay kolay açılmamasını sağlıyor. Biz o tür vidaları lokma veya başka bir anahtar takımıyla kolay kolay sökemiyorduk. Havalı tabanca ile anca sökülüyorlardı. Apache'de titreşim kişiyi rahatsız etmez ama o vidalar titreşime her zaman maruz kaldığından belkide özelliğini yitirip, yapışkan kuruduktan sonra titreşim sebebiyle çatlama yapıyor olabilir. Yoksa bir vidanın ucuna solisyon sıkıpta kuruduktan sonra sökmesi hiçte kolay olmuyor
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    merhaba arkadaşlar nasılsınz ?
    motoru yatırıp tekrar yaptırana kadarki sürede sarfettiğim yakıttan sonra sürat motorda tamirat ve 7500 bakımından sonra motorun ne kadar az yaktığının farkına vardım tabii bana göre böyle fikirlerinizi almak istedim hergün e5 te seyrediyorum esenyurt-mecidiyeköy arası arada küçük yol uzatmalar valla kim dedi hatırlamıyorum ama gerçekten tvs apache 8000km sonrası tam bir canavara dönüşüyor ama iyi bir ayar şart motora 7500km den sonra

Alınan benzin: 50,00 tl
    Alınan Litre: 10,96 litre

1km'de tüketim: 0,095
    100km'de tüketim: 9,52

1 litre benzin ile 47,88 km
    100km'de 2,09 litre sarfiyat

sedat0055 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 150
    Slm arkadaşlar Tvs deki servis sorununuda bugune bugun cözmüş oldum.Bugün iş çıkışı kartaldaki isotlara gittim durumu izah ettim sağolsunlar gereken ilgiyi gösterdiler mallarının daima arkasındalar makinayıda bir güzel elden geçirdiler.Sorusu ve sorunu olan varsa bayide Serkan DİNÇ diye arkadaş var sağolsun gereken ilgiyi fazlasıyla gösterdi.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı sedat0055 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar Tvs deki servis sorununuda bugune bugun cözmüş oldum.Bugün iş çıkışı kartaldaki isotlara gittim durumu izah ettim sağolsunlar gereken ilgiyi gösterdiler mallarının daima arkasındalar makinayıda bir güzel elden geçirdiler.Sorusu ve sorunu olan varsa bayide Serkan DİNÇ diye arkadaş var sağolsun gereken ilgiyi fazlasıyla gösterdi.
    serkan çok ilgilidir. çok fazla ilgi gösterir
    sllnbs.okn bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    bu ilgisini nesine borcluyuz

rev'it - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 2012,,/ 125 UAG
    arkadaslar apachenin koltugu cok rahatsiz edici degilmi. ben ay sonunda motorla istanbuldan adanaya gidecegim . ama istanbul icinde bile 2 saat kadar bir kullanimda fena agri yapiyor. uzun yola giden arkadaslar bunun icin bir cozum buldumu yoksa oldugu gibi kullandilar mi? 12 saat nasil otururum bunun ustune bilmiyorum

Motosikleti
    Alıntı rev'it adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar apachenin koltugu cok rahatsiz edici degilmi. ben ay sonunda motorla istanbuldan adanaya gidecegim . ama istanbul icinde bile 2 saat kadar bir kullanimda fena agri yapiyor. uzun yola giden arkadaslar bunun icin bir cozum buldumu yoksa oldugu gibi kullandilar mi? 12 saat nasil otururum bunun ustune bilmiyorum
    Hocam mola bilmezmisin sen Arada bir inicen 10 dk dinlendiricen totoyu. Ayaklarını haraket ettiricen ufak egzersizler yapıcaksın kan gitsin vücudun her yerine. Bir arkadaş Tokat'tan İstanbul'a geldi 1.100 km Enes Türker, tanırsın belki. Ama mola vermen şart. Acele etme gidicem diye.
    M.balibey bunu beğendi.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    LEn napıyonuz Apacheciler , Hayısızlar :D Motorumuzu sattık diye kimse arayıp sormuyo geziyoz kanka gel takıl dmiyo :D olm çok biriktimde susucam hadi :D Okudum geçmişi güzel sohbetler kaçırmışım .. Okan tekrar hayırlı olsun hacı senın makineyi görmek istiorum bi ara gel bu tarafa misafirim ol canını yerim

Selo dayıya motorumun sorunu ne diye sorarsanız tek popüler cevap alırsınız 'BUJİ' :D bu artık patentli ..

Sabri kardeşim baya faalsin güzel güzel kalmadı senin gibi adamlar

Can ben bu uzun yol mevzunu defalarca yazdım ya .. Tek günde 1078 Km , 3 Günde 1600 km .. Bu motorla her yol yapılır sen kendine güveniosan .. Kondisyonunla alakalı .. o 1078km 2 Mola ile yapıldı bide .. benimki delilik olabilir ama yapılabiliyor

Laaan hayırsızlar varyaaa .. Neyse .. Biraz sonra izmire gidicem gezecem biraz arkadaşların yanına .. Dönüşte bi buluşalım özledim kardeşlerim ..
    sllnbs.okn, M.balibey ve sbr bunu beğendiler.

Motosikleti
    aynen katiliyorum can kardesime
    biz abanttan donerken 5 motor bi kapistik hic durmadan 100km yol durmadan 120-130 gelmistik durdzugumuzda mtordan asagi indimizde azer bulbul gibi sarki soyluyorduk
    Twin ve M.balibey bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen katiliyorum can kardesime
    biz abanttan donerken 5 motor bi kapistik hic durmadan 100km yol durmadan 120-130 gelmistik durdzugumuzda mtordan asagi indimizde azer bulbul gibi sarki soyluyorduk
    Abi krize soktun beni yaaa Azer bülbül kısmına bayıldım

sllnbs.okn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax 2014
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    LEn napıyonuz Apacheciler , Hayısızlar :D Motorumuzu sattık diye kimse arayıp sormuyo geziyoz kanka gel takıl dmiyo :D olm çok biriktimde susucam hadi :D Okudum geçmişi güzel sohbetler kaçırmışım .. Okan tekrar hayırlı olsun hacı senın makineyi görmek istiorum bi ara gel bu tarafa misafirim ol canını yerim

Selo dayıya motorumun sorunu ne diye sorarsanız tek popüler cevap alırsınız 'BUJİ' :D bu artık patentli ..

Sabri kardeşim baya faalsin güzel güzel kalmadı senin gibi adamlar

Can ben bu uzun yol mevzunu defalarca yazdım ya .. Tek günde 1078 Km , 3 Günde 1600 km .. Bu motorla her yol yapılır sen kendine güveniosan .. Kondisyonunla alakalı .. o 1078km 2 Mola ile yapıldı bide .. benimki delilik olabilir ama yapılabiliyor

Laaan hayırsızlar varyaaa .. Neyse .. Biraz sonra izmire gidicem gezecem biraz arkadaşların yanına .. Dönüşte bi buluşalım özledim kardeşlerim ..
    sağolasın hacı :D
    gösterecem sana çıngıraklı yılanımı yeşil yeşil :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:11 ----------

Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serkan çok ilgilidir. çok fazla ilgi gösterir
    serkan abi kingdir.kral adamdır :D
    gidin bizi sabriyle herzaman iyi karşıladı :D
    ama fiyat kır derseniz canını isteyin onu istemeyin :D
    you can go fast but ı can go anywhere.(onroad-offroad-everywhere!)

Motosikleti
    [QUOTE=BROICER;3023119]merhaba arkadaşlar nasılsınz ?
    motoru yatırıp tekrar yaptırana kadarki sürede sarfettiğim yakıttan sonra sürat motorda tamirat ve 7500 bakımından sonra motorun ne kadar az yaktığının farkına vardım tabii bana göre böyle fikirlerinizi almak istedim hergün e5 te seyrediyorum esenyurt-mecidiyeköy arası arada küçük yol uzatmalar valla kim dedi hatırlamıyorum ama gerçekten tvs apache 8000km sonrası tam bir canavara dönüşüyor ama iyi bir ayar şart motora 7500km den sonra

Alınan benzin: 50,00 tl
    Alınan Litre: 10,96 litre

1km'de tüketim: 0,095
    100km'de tüketim: 9,52

1 litre benzin ile 47,88 km
    100km'de 2,09 litre sarfiyat[/QUOTE

valla sencok iyi yakmissin ben
    15 kurustan asagi dusurmedim yanliz ben cok yuksek.devir ceviriyorum ve agresif kullaniciyim oyle tin tin giden motorcular gibi gitmiyorum yapistira yapistira.devam dipgaz songaz yolda bazen cbf cilre rastliyorum yapistirrrrrrrrrr yapiyorum uyuz oluyolar yetisemiyorlar ya veriyom ayari

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    valla bende 100den aşağı düşmüyorum genellikle e5 te trafiğe göre seyrediyorum yeri geliyor 60-70 yeri geliyor 100 + gidiyorum ama sonuç harika

Selam TVS Apache severler ;) ikinci el 2012 Model Tvs Apache aldım , motor 11700 km de tüm aksamları çalışıyor bir sorun yok gibi ,
    gibinin sebebi motoru stop ederken bir ses geliyor , sanki marş rublesi veya marş dişlisi bir sonraki marş için yerleşiyor gibi bir ses ,
    arabalardan bildiğim kadarıyla marş motoru böyle bir hazırlık yapmamalı , marş motoru marşa bastıgında dışarı çıkıp çevirme yapar sonra geri çekilir,
    Stop ederken motordan gelen hafif ses normalmidir . Sizlerin motorunda da varmı, zaten bir apache bulursam test etcem rica edip )
    İzmir den yazıyorum.

rev'it - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 2012,,/ 125 UAG
    Alıntı cancin965 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam TVS Apache severler ;) ikinci el 2012 Model Tvs Apache aldım , motor 11700 km de tüm aksamları çalışıyor bir sorun yok gibi ,
    gibinin sebebi motoru stop ederken bir ses geliyor , sanki marş rublesi veya marş dişlisi bir sonraki marş için yerleşiyor gibi bir ses ,
    arabalardan bildiğim kadarıyla marş motoru böyle bir hazırlık yapmamalı , marş motoru marşa bastıgında dışarı çıkıp çevirme yapar sonra geri çekilir,
    Stop ederken motordan gelen hafif ses normalmidir . Sizlerin motorunda da varmı, zaten bir apache bulursam test etcem rica edip )
    İzmir den yazıyorum.
    evet normal o ses kapatma dugmesine bastiginda her seferinde turkcenin yetmedigi bir ses cikiyor. nasil birsey oldugunu buraya yazamiyorum. bu ses benim diger motorumdada var
    live fast, die young
    I am fucking crazy, but I am free

bagımlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150(2010)
    Selam apacheciler hayırlısıyla bende sizden birisi olucam tekeriniz düz bassın.

sedat0055 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 150
    evet şahsen gördüm :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler