Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    SerkanApache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha önce hiç yapmadıysan bir ustaya yaptır nasıl yapıldığını izle basit bişey ama fazla sıkı yaparsan kopabilir çok bolda şanzımana zarar verir
    Arkadaşlar,

TVS zincirleri oring lidir. Asla sıvı yağ kullanmayın. Yincir spreyi kullanın. Zincirinizin ömrü 4 kat uzar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shooteronur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tekrar mcx ile döndük hayata
    izmirdeyim 2013 model apache alıcam bayileri arıyorum mayıs sonu haziran başı diyorlar bu arkadaş nasıl almış?
    motorumu satıp benzin alıcam. %68 vergimi olur ya

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    evet serkan bey cevap bekliyoruz
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    aradım serkan beyi, müjdeyi aldık mayıs sonuna kalmıcak gibi :D dagıtılmaya başlanıyormuş bayilere :D

Motosikleti
    CBF250
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    krdes fiyatta yanlislik olmasin.ilanda
    3700 yaziyor
    ilanı motoru ilk boyattığımızda koymuştuk, şuanki fiyatı 2700
    10 bin km' de arkadaşım yağını kontrol etmeden izmir e gitti, döndüğünde sıfır motor yapıldı
    Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı _UnReaL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilanı motoru ilk boyattığımızda koymuştuk, şuanki fiyatı 2700
    10 bin km' de arkadaşım yağını kontrol etmeden izmir e gitti, döndüğünde sıfır motor yapıldı
    motora noldu? kitledimi?
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    CBF250
    Arkadaş izmir e yola çıkıyor, yağını kontrol etmeyi unutuyor ) dip gaz hava sıcak, kitliyor... İstanbul a kamyonla getirip, mecidiyeköy de yetkili serviste sıfır motor yapıldı.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaş izmir e yola çıkıyor, yağını kontrol etmeyi unutuyor ) dip gaz hava sıcak, kitliyor... İstanbul a kamyonla getirip, mecidiyeköy de yetkili serviste sıfır motor yapıldı.
    çok mu yağ eksiltiyordu biz yağ çubuğunda(yağ çucukları otomobillerde 1 litreye tekabül eder) damla yağ olmayan h100le istanbula gidip geldik dönünce arkadaş motorda yağ eksikmiş dedi

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Aradalar Kusura Bakmayın Bukadarmı şans Olur insanda,
    Kuzenimin mesai'si varmış 11'de gecelekmiş,
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    maalesef bende yağını fazla koymam nedeniyle keçe patlattım. motor yağsız kalıp kitledi.
    sonra motor yaptırdım, 330 tl para verdim.
    apachede motor kitlemenin maliyeti nedir ?
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    CBF250
    Dostum ufak cc motorlarda bunu deneyerek fark ettim, 150 cc 2 tane motorum oldu, 1 tane de 250cc, son sürat tapagaz otobanda, özellikle yaz sıcağında son sürat gittiğin zamanlarda yağ eksiltti motorlarım, özellik kastamonu cide den cbf 150 ile dönerken yaklaşık 200 gr eksiltti. Tahminimce apache ile arkadaş yola çıkarken hiç bakmadı ve son gaz gitti sonunda yağ bitti motoru kitledi

---------- Post added at 21:42 ---------- Previous post was at 21:40 ----------

Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maalesef bende yağını fazla koymam nedeniyle keçe patlattım. motor yağsız kalıp kitledi.
    sonra motor yaptırdım, 330 tl para verdim.
    apachede motor kitlemenin maliyeti nedir ?
    Net hatırlamıyorum ama 400TL. civarı para harcamıştı, boyasına da 500 TL harcadı

---------- Post added at 22:32 ---------- Previous post was at 21:42 ----------

Bu gün kankam yine kanıma girdi, o transalp istiyor, onun CBF250 de a dan z ye 2 ay önce sıfırladık, kararsız kaldım... 2006 CBF250 mi sıfır apache mi... ikisinin de maaliyeti t.sigortalarıyla aynı hesaba gelicek.. Arkadaşlar fikriniz nedir?

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    arkadaslar bugun isotlarda yeni apacheyi test etmis bulunmaktayim izlenimler soyle arka lastik 16 inc ve kalinlasmis olmasi baya bi kontrol saglamis motora titresim olarak arkaya gelen titresim yuksek oranda dusurulmus ama dreksiyon icin ayni seyleri siyleyemem ayni derecede tip olarak cok kotu deil ama mukemmel de sayilmaz bence daha iyi olabilirdi on kafa onden iyi ama oturdugun yerden bakinca biraz cin mallari gibi gozukuyor ama parca kalitesi olarak deil tip olarak jikleyi karburitorun yanina almislar ybr gibi ses bana daha az geldi motordan kaynaklanabilir tabii iki apache eakitmis biri olarak sonuc olarak alinabilecek bir motor yanliz fiyat daha oncede dedigim gibi biraz yuksek honda ile rakip olucaksa arada fiyat farki olmasi lazim ki o yok peki alirmisin dersen 4250 e alirim sifirini
    alacakaptan ve SerkanApache bunu beğendiler.
    www.erkakurye.com

Dostum ufak cc motorlarda bunu deneyerek fark ettim, 150 cc 2 tane motorum oldu, 1 tane de 250cc, son sürat tapagaz otobanda, özellikle yaz sıcağında son sürat gittiğin zamanlarda yağ eksiltti motorlarım, özellik kastamonu cide den cbf 150 ile dönerken yaklaşık 200 gr eksiltti. Tahminimce apache ile arkadaş yola çıkarken hiç bakmadı ve son gaz gitti sonunda yağ bitti motoru kitledi

---------- Post added at 21:42 ---------- Previous post was at 21:40 ----------

Net hatırlamıyorum ama 400TL. civarı para harcamıştı, boyasına da 500 TL harcadı

---------- Post added at 22:32 ---------- Previous post was at 21:42 ----------

Bu gün kankam yine kanıma girdi, o transalp istiyor, onun CBF250 de a dan z ye 2 ay önce sıfırladık, kararsız kaldım... 2006 CBF250 mi sıfır apache mi... ikisinin de maaliyeti t.sigortalarıyla aynı hesaba gelicek.. Arkadaşlar fikriniz nedir?
    hava soğutmalı olduğundan yağı buharlaştıra bilir dediğin gibi genelde gazı açınca ek yerlerinden kaçırma yapıyor apache

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fecebok,da resimleri görünce aldın sandım erol.
    boşver la alma 5bine apachemi alınır.heryeri ayrı kıpırdıyo motorun. zamanında övdük övdük fiyat şişmiş.azcıkda kötüleyelim belki fiyat düşer.
    yağı kontrol etmeyen motoru kitliyo çok koyan motoru kitliyo bu nasıl motor anlamadım çin malından beter. hem yağ yakmıyo diyolar ama hikaye. öyle bi yakıyoki. tapagaz gitde gör. şanzumanıda 5para etmez aynı benim hyo gibi çatur çutur.hele hele karbüratörde diyafram diye bi nalet var devamlı deliniyo çekişten düşüyo. motor koruma demiri içi boş bildiğin sac. kendi kendine çatlayıp kırılıyo vibrasyondan.gösterge arızalarına hiç girmiyorum zaten. hee en fenasıda yedek parça.sakın ben sıfır aldım nasıl olsa garantili bişey olursa götürürüm servise değiştirir yollarlar falan diyede düşünmeyin öyle bişey yok.eğer çok şanslıysan ve ağzın laf yapıyorsa hakkını arayabilirsen garantiden anca değiştirirsin ama oda öyle hemen olmaz. değişecek parça serviste mevcuttur lakin onu sana vermezler hindistana sipariş verirler şanslıysan taaaaaaa 1ay sonra gelir parça.
    M.balibey ve Kerim.K27 bunu beğendiler.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Yakinda geliyorum az kaldi ama tvs ile deil xt660 kismetse daha cukkayi tamlayamadik bi turlu
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boşver la alma 5bine apachemi alınır.heryeri ayrı kıpırdıyo motorun. zamanında övdük övdük fiyat şişmiş.azcıkda kötüleyelim belki fiyat düşer.
    yağı kontrol etmeyen motoru kitliyo çok koyan motoru kitliyo bu nasıl motor anlamadım çin malından beter. hem yağ yakmıyo diyolar ama hikaye. öyle bi yakıyoki. tapagaz gitde gör. şanzumanıda 5para etmez aynı benim hyo gibi çatur çutur.hele hele karbüratörde diyafram diye bi nalet var devamlı deliniyo çekişten düşüyo. motor koruma demiri içi boş bildiğin sac. kendi kendine çatlayıp kırılıyo vibrasyondan.gösterge arızalarına hiç girmiyorum zaten. hee en fenasıda yedek parça.sakın ben sıfır aldım nasıl olsa garantili bişey olursa götürürüm servise değiştirir yollarlar falan diyede düşünmeyin öyle bişey yok.eğer çok şanslıysan ve ağzın laf yapıyorsa hakkını arayabilirsen garantiden anca değiştirirsin ama oda öyle hemen olmaz. değişecek parça serviste mevcuttur lakin onu sana vermezler hindistana sipariş verirler şanslıysan taaaaaaa 1ay sonra gelir parça.
    aga naptın ya motordan soğuttun

Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    objektif yorum budur şu en çok koruma demirine uyuz oluyorum 1 kere kırıldı mı soğuk sıcak farkından bil gidip başka yerden kırılıyorvitesin kemklisini severim bende

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    tabi apacen varken boyle konusmuyodun nihat kardes senin.motordan iyisi yoktu nolduuuuu hahaha
    hem senin bu topikte ne isin var hadi bakim hyoculara takil sen onlar senin kankalarin hade bakim
    haha
    alacakaptan bunu beğendi.

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    aha çamur atılmış

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    nihat abi sen daha krank kırmadınmı ya
    TRANSALP XL700

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler