Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı gorkem0707 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parca sıkintisi yok diyen arkadslar! Su parcalari nereden aliyorlar bizide aydinlatinda bizde alalim antalya havafiltresi dahi bulamiyrm !
    İnternete Sürat motorlu araçlar yaz .. Çıkan adresten telefon numarası al .. Ara adamları ne istiosan parça söyle .. kargoyla yollasınlar sana ... parça sıkıntısı yok ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rev'it - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 2012,,/ 125 UAG
    Alıntı xmuro312 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu motor hakkında hiç bir kötü yada olumsuz bir yorum görmedim bana hız lazım değilde zaten ama merak ettiğim birşey var yolda bırakmaz demi
    mümkün degil
    eby78 bunu beğendi.
    live fast, die young
    I am fucking crazy, but I am free

Mavi_Anahtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i EVO
    Yaklaşık 1.5 sene önce aldığım irc marka lastikler sanırım ömürlerini tamamladı ! Lastikler her yerinden çatlamış uzun yolda sakatlık çıkarabilir. Michelin lastik takan varmı aranızda motora ? Takan varsa lastik ebatlarını yazarsanız sevinirim. Vakti zamanında çok aradım michelin bulamamıştım.

Alıntı gorkem0707 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parca sıkintisi yok diyen arkadslar! Su parcalari nereden aliyorlar bizide aydinlatinda bizde alalim antalya havafiltresi dahi bulamiyrm !
    Dostum az bekle geçen gün servise gittim ben 1 haftaya bütün parçaları gelecekmiş.

Benim de motora sağlam bir bakım yaptırmam lazım. Balatalar , hava filtresi , zincir ,yağ filan hep değişecek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:05 ----------

Lastik için metzeller me22 modeli oluyor sanırım bu motora. Hangi ebatlar bizim motora uygun acaba ? Mesela şu sitede

http://www.motogiyim.com/main/products.asp?cat_ID=21&sub_cat_ID=91

Motosikleti
    Tvs RTR 150 Sarı
    Arkadaslar, Allah'a sükür sonunda motorumun sıkıntısı giderildi. Sıfır karbüratör taktırdım servise ve motorum zımba gibi oldu
    Bu arada sitede Gaziantep'li yada komsu sehirli kimse yokmu ? Güzel bir hafta sonu bi gezi düzenleyelim.

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    kerim sıkıntı neydi

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    arkadaşlar şu tvsnin 2013 modellerinin resimlerini bulupta atsanız biraz baksak.biraz bakındımda fuar resimleri var :/

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı Mavi_Anahtar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik için metzeller me22 modeli oluyor sanırım bu motora. Hangi ebatlar bizim motora uygun acaba ?
    3.25 - 18 arkaya hafif ince gelir. 90/90 gibi olur. Takılabilir ama. Öne ise 3.0 - 17 oldukça ince gelir.
    Mantıklı olmayabilir ama arkaya 110/80 - 18 Bridgestone aldım ben. Ön IRC 90/90 - 17.
    Lastik sıkıntı. Takım olarak ön arka bulunmuyor tam ölçülerde.

İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı memduhb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düz yoldamı bu hıza ulaştın rüzgar falan yol şartları nasıldı motorun kac km de benımkı 4600 km de?
    benim motor 15000 kmye yakın 14000 küsürde düz yol değildi meyilliydi tam yokuş aşşağıda değildi ama meyilliydi rüzgar bi ince vardı yan çantalar falanda var benim. bide üstünde ben 110 kilo 140 görecek gibiydi ama benzinliğe girmem gerekti daha gidemedim bu hızlarda stabil gitmiyor tabiki yol ve hava şartları uygun olduğunda çıkabiliyor makine bu hızlara onun dışında hafif yokuş yukarı ve rüzgarlı havada 4.vites 80 km yi geçmediğimide bilirim sonuçta 150 cc makine üstündeki yüküde hesaba katarsak hacmine göre iyi gidiyor
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

Mrb arkadaşlar öncelikle. Tvs rtr 150 2013 model hakkında bilgisi olan varmı? 2013 modeller 180cc olarak mı gelecek turkıyeye yoksa 150cc liklerin 2013 lerimi gelecek. ?

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı zendar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mrb arkadaşlar öncelikle. Tvs rtr 150 2013 model hakkında bilgisi olan varmı? 2013 modeller 180cc olarak mı gelecek turkıyeye yoksa 150cc liklerin 2013 lerimi gelecek. ?
    180 olarak gelmeyecek ama 160 olabilir demişlerdi. yeni kasa 150ler ise pek bir farkı yok faiş fiyatının dışında yani 2012-2011 kasalar ideal.

Motosikleti
    -
    2013 Modellerde 150 CC olacak diye biliyorum.Fiyatları 4.800 TL yazıyor çoğu motorcularda.Eğer 160 CC olup fiyat gene 4.800 TL olacaksa 160 CC olsun
    4.280 TL yerine 4.800 TL vereceğim sadece titreşim yok ve 2013 model diye.Umarım başka özellikleride üstünleştirilmiştir.

a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    Arkadaşlar dayım geçen hafta içi fatih' te sarı 2013 model bir apache
    Gümüşdere taraflarında da siyah 2013 model bir apache görmüş konuşacakmış da yetişemedim diyor
    Benim anlamadığım hani kimseye mayıs-haziran öncesi teslim olmayacaktı bu motorlar?

Neyse ben daha motor ehliyeti sınavımı bekliyorum zaten bu hafta sonu direksiyon sınavı olacak
    Yazılı sınavdan 100 puan aldım ondan kurtardık bir de şu direksiyon sınavını hayırlısıyla bu hafta sonu geçersem ehliyetimi alırım Allahın izniyle
    Geriye bir tek motoru beklemek kalıyor...

ysf_joseph - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache 2012
    Alıntı memduhb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düz yoldamı bu hıza ulaştın rüzgar falan yol şartları nasıldı motorun kac km de benımkı 4600 km de?
    Hafif eğimli yolda biraz da rüzgar yardımıyla 2 kişi 140 gördüm. Ön 13 - arka 44 dişli.
    Şu an önü 15 yaptım. Arka tekerleği de öne çektik hafif zincir kasmasın diye. Normalden 8 km arttı ama biraz torkta düşüş var tabi ki. Tek bindiğim için sıkıntı yaşatmıyor tork. Zaten 65 kiloyum. Sorun değil yani. Ama motor acayip rahatladı. Tavsiye ederim. Km: 4800'de

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı İ2MİRLİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motor 15000 kmye yakın 14000 küsürde düz yol değildi meyilliydi tam yokuş aşşağıda değildi ama meyilliydi rüzgar bi ince vardı yan çantalar falanda var benim. bide üstünde ben 110 kilo 140 görecek gibiydi ama benzinliğe girmem gerekti daha gidemedim bu hızlarda stabil gitmiyor tabiki yol ve hava şartları uygun olduğunda çıkabiliyor makine bu hızlara onun dışında hafif yokuş yukarı ve rüzgarlı havada 4.vites 80 km yi geçmediğimide bilirim sonuçta 150 cc makine üstündeki yüküde hesaba katarsak hacmine göre iyi gidiyor
    hocam bi resmin var mı apache biniyoken ?
    benimde boy 1.90 kilo 115. birazda takıntılıyım bu konuda. iri adamın altında nasıl duruyo merak içindeyim..

mesela ben salcano wolfte şöyle duruyorum..

http://www.motosiklet.net/forum/moto...sil-durur.html
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Mvl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR600RR
    arkadaşlar merhaba...

ben bikaç gündür benim motorda bi sorun yaşıyorum...

motor 12300'de 400-500 km önce servis bakımını yaptırdım, bakımı yaptırdıktan sonra motor özellikle yüksek viteslerde 5500-6500 devir arası bayılıyor, hızlanmıyor, gazı köklesem de sanki hiç gaz vermiyormuşum gibi kendi halinde gidiyor bu devirleri geçtikten sonra sorun kalmıyor ama...

bu devirin altında da herhangibir sorun yaşamıyorum...

akıl sır erdiremedim neden olabilir acaba??

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı Mvl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba...

ben bikaç gündür benim motorda bi sorun yaşıyorum...

motor 12300'de 400-500 km önce servis bakımını yaptırdım, bakımı yaptırdıktan sonra motor özellikle yüksek viteslerde 5500-6500 devir arası bayılıyor, hızlanmıyor, gazı köklesem de sanki hiç gaz vermiyormuşum gibi kendi halinde gidiyor bu devirleri geçtikten sonra sorun kalmıyor ama...

bu devirin altında da herhangibir sorun yaşamıyorum...

akıl sır erdiremedim neden olabilir acaba??
    Sorun egzantrik zincirinde olabilir. Aynı sorunu 600cc kawasaki kullanıcısı biri yaşamıştı. Adam 7-8 ay gitmediği servis kalmadı motoruda değişmedik parça kalmamıştı ama sorun çözülmedi bir türlü. Sonra kawasaki ustası varmış Aydın'da oraya gidince adam hemen anlamış durumu motoru açınca egzantrik zincirinin tek halkasının koptuğunu ve tek halkayla idareten durduğunu görmüş. Hemen orjinal zincir sipariş edilmiş Y.dışından sonra adamın problemi düzelmiş. senin motorda da böyle bir problem olma olasılığı var.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Arkadaşlar motoru araştırdım biraz titreşim varmış diolar onun haricinde bir sorun yok merak ettiğim şey titreşim sesi çok geliyormu motordan

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    ses değil hocam, dip gaz sabit gidersen elciklerde hissettiğin titreşimden bahsediyor arkadaşlar ama bende kullanıyorum ve hiç rahatsız olmadım şimdiye kadar. dip gaz durmadan 100 kg gidersen o zaman inince ellerin 5 dakika uyuşur
    her şeyiyle mükemmel makina. sınıfının en iyisi, şüphen olmasın
    xmuro312 bunu beğendi.

vedkum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ford Tourneo 110ps
    Titreşimi merak eden arkadaşlar motor üzerinde test edin buradan anlatmakla anlaşılmıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:23 ----------

Alıntı Mavi_Anahtar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık 1.5 sene önce aldığım irc marka lastikler sanırım ömürlerini tamamladı !
    Kaç km yaptınız?

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı xmuro312 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motoru araştırdım biraz titreşim varmış diolar onun haricinde bir sorun yok merak ettiğim şey titreşim sesi çok geliyormu motordan
    motosikletin bazı yerlerinde zamanla bir çırrlama sesi oluyor kronik olarak sıkıntısı yok fakat genel anlamada paraçlarda sıkıntı var benim motorun selektör deversi bozuldu(farı sökünce gösterge paneline asılı duran) röleylede olmadı hiç kimsde parça yok bakalım ne olacak ne uzun yanıyor nede selektör

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler