Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı şeyi bende 2 3 kere yaşadım özellikle motor soğuk olduğundan hemen hareket ettiğimde yaptığını farkettim durduğu yerde jikleyle ısıttım normal yarın bakıma götürücem bakalım ne diyecek önceki bakımda karbiratörün bi şeyi değişmesi lazım falan demişti de ondan yapabilir tam hatırlamıyorum yarın ola hayrola.
    Mehmet kardeş ozaman sen bakıma gittiğinde ayrıntılı bilgi alıp aktarıver bana diyafram mı dediler sana

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin problemde büyük ihtimal diyaframdan kaynaklanıyordur. Apache'nin kronik sorunu diyafram anlaşılan. Allah'tan pahalı bir sorun değil
    ben karbüratörü söktürüp iğne ayarı yaptırmıştım, meme büyütme yani. ondan sonra hızlanma esnasında kaba ses gelir oldu karbüratörden mi diye düşündüm hep
    mehmet_gemli bunu beğendi.
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    vallahi ne söylesem yalan olurda olabilir neyse yarın belli olur haber veririm.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gene insanlığım tuttu enes.. Seni yarın pendikte bi ustaya götüreyim..bu adam vakti zamanında honda da usta başılık yapmış ve daha sonradan kendi dükkanını açmış birisi..
    Bende orayı ramçodan öğrendim adam zaten hondacı bilir amotisörün alacağı yağı..Allahtan korkan bi adam namaz kılıyorken gördüm..muhabbetide iyiydi öyle kurusıkı ustalara benzetemedim..
    AYNEN enes yılmaz usta iydir.... sedat yardımcı olur ...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Gene insanlığım tuttu enes.. Seni yarın pendikte bi ustaya götüreyim..bu adam vakti zamanında honda da usta başılık yapmış ve daha sonradan kendi dükkanını açmış birisi..
    Bende orayı ramçodan öğrendim adam zaten hondacı bilir amotisörün alacağı yağı..Allahtan korkan bi adam namaz kılıyorken gördüm..muhabbetide iyiydi öyle kurusıkı ustalara benzetemedim..
    Enes hacım inan çok servis gezdim hepsi azıma zıçtı sömürdükçe sömürdüler ama Gaziosmanpaşa'da motoliz var. Benim motoru oraya götürüyorum gerçekten insafiyetle iş yapıyorlar. Müşteri ilişkileri çok güzel kaldıki yunanistan'dan bilmem nerden oraya servis'e geliyorlar bunu internette söyleyeni çok duydum. Bende istemeyerek gittim oraya hiç içime sinmiyordu ama bir kere gittinten sonra tamam dedim benim servisim burası artık.

Düşünürsen Motoliz'i tavsiye ederim. Olmadı beraber gideriz adam tanıyor beni konuşuruz, gösteririz bakalım ne dicek duruma göre hareket edersin. Yarın müsaitsen geç bu tarafa haberleşelim duruma göre ortak bir saatte buluşalım.

Enes bak, Sedat abide bir yer söylemiş. Beraber gidin bir bakın, olmadı gelir benim ustadan da fiyat alırsın duruma göre bir yerde karar verirsin.
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AYNEN enes yılmaz usta iydir.... sedat yardımcı olur ...

Tvs topiğini bu yüzden seviyorum işte .. Herkes yardımcı olmaya uğraşıyo .. Hondada ölsen bakan çıkmaz .. Allah razı olsun beyler .. Yarın şu malzemeleri ayarlayayım da İş ustaya kalınca irtibata geçerim .. Yağ keçeleriyle beraber Toz keçelerinide değişmek gerekirmi acaba yoksa gereksizmi ..
    mehmet_gemli bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tvs topiğini bu yüzden seviyorum işte .. Herkes yardımcı olmaya uğraşıyo .. Hondada ölsen bakan çıkmaz .. Allah razı olsun beyler .. Yarın şu malzemeleri ayarlayayım da İş ustaya kalınca irtibata geçerim .. Yağ keçeleriyle beraber Toz keçelerinide değişmek gerekirmi acaba yoksa gereksizmi ..
    bence hiç bişey ayarlama... doğru yılmaz ustanın yanına gidin sedat la irtibata geçip sedat biliyor yeri zaten... yılmaz usta gereken işi yapar.. aynı zamanda tvs nin yetkili servisliğini de aldı... büyük küçük motor fark etmez hepsiyle uğraşır... işinin piri birisidir...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Gençler iZleyin Gözünüz gönlünüz açılsın :D

http://www.youtube.com/watch?v=rBKe17EkAcY
    bu motorların cinsiyeti ney acaba özel kendileri yapıyor heralde

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence hiç bişey ayarlama... doğru yılmaz ustanın yanına gidin sedat la irtibata geçip sedat biliyor yeri zaten... yılmaz usta gereken işi yapar.. aynı zamanda tvs nin yetkili servisliğini de aldı... büyük küçük motor fark etmez hepsiyle uğraşır... işinin piri birisidir...
    Abi yan sanayi fln ucuzdan ayarlıyım parçalarıda masraf bi işçiliğe olsun bari .. durumlar vahim bu aralar
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Enes geçmiş olsun hocam, son sıradaki mesajlardan okumaya başlayınca korktum eyvah bir şey oldu diye.
    EneS_Turker bunu beğendi.

İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    selamın aleyküm cümnetten günaydın arkadaşlar tekeriniz düz bassın..........
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

Motosikleti
    aleyküm selam....

nıkko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125(2008)
    Selamın aleykum arkadaşlar ,kymco xcıtıngı ekonomık nedenlerle sattım ,bıraz şırket motoruyla ıdare ettım ,sıze danışmak ıstedıgım şey fıyat,şuan onıkı taksıt kampanya var tvs de,atıyorum 4200 e aldım dıyelım ,yenı kasa geldı dıye bı ay sonra bunlar ucuzlarmı,bıraz daha beklesemmı?saygılar

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Sedat malzemeleri ayarladim ben de.. Ustayla bi konussana el isciligi ne ister ona gore goturelim.. 0541 823 60 94 bnm numara..

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:28 ----------

yada bana Ustanın numarasını bulursan bi konuşıyım .. Hem elinde iş varmıdır müsaitmidir .. baya mesafe boşa gitmeyelim ..

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Ybr forumundan fazla burda takılıyorum. Size bir soru sorıyım.

Benim motora bugün bir boklar oldu. 1. vitesten 2. vitese atamıyorum motoru. O kadar sert çekiyorum ki vites ayaklığı kırılıcak. 1. vitesten 2. vitese çok zor geçiyor. 3'e geçerkende biraz daha kolay ama sesli geçiyor. Neden böyle yapar??
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012

Benim motora bugün bir boklar oldu. 1. vitesten 2. vitese atamıyorum motoru. O kadar sert çekiyorum ki vites ayaklığı kırılıcak. 1. vitesten 2. vitese çok zor geçiyor. 3'e geçerkende biraz daha kolay ama sesli geçiyor. Neden böyle yapar??
    debriyajı yükselt can.
    manetin üstünde iki tane somun var.
    birini sabitleme diğerini ayarlama için kullanıyosun.
    sık ayar istiyosa debriyaj teli değiş. yoksa kopar..
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    debriyajı yükselt can.
    manetin üstünde iki tane somun var.
    birini sabitleme diğerini ayarlama için kullanıyosun.
    sık ayar istiyosa debriyaj teli değiş. yoksa kopar..
    Abi debriyaj zaten uç noktada kavrıyor. O şekilde ayarlamıştım. Öyle olması gerekmiyor mu?
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Sedat malzemeleri ayarladim ben de.. Ustayla bi konussana el isciligi ne ister ona gore goturelim.. 0541 823 60 94 bnm numara..

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:28 ----------

yada bana Ustanın numarasını bulursan bi konuşıyım .. Hem elinde iş varmıdır müsaitmidir .. baya mesafe boşa gitmeyelim ..
    Valla hacı bilmiyorum kaç para alırda tek çalışmıyor zaten onunda adamları var..yapilan işe göre neyse adam emeğinin karşılığını alır onun dışında yani daha ucuza kimse yapmaz yapsada bilmem artık 2 güne oda kaçırmaya başlar..adamın numarası bende yok..yarın gelirsin pendik oto sanayiine gideriz birlikte..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400

Debriyaj tam ayırıyosa , şanzuman dişlisini fln dağıtmış olmayasın .. Bi rx king görmüştüm 2.vites dişlisi kırıp pistonu parçalamıştı .. Gerci onlarda motor şanzuman beraber ama yinede büyük sıkıntı .. yada o dişlileri sıraya sokan zımbırtılarda fln sıkıntı vardır bi göster servise ..

Benim iş bugün kaldı öyle .. Malzemeleri toparladık beklioz bakalım .. İphone bi motor yağıda aldım 15w50 onuda aradan çıkaracam .. Bugün Köprü çıkışı biraz kapandım ilk kez motora 145e kdr çıktı hızı dahada gideri vardıda viraja girdim .. Yolu bulunca gidiyomuş gitmez gibi duruyor ama .. 150 civarı rahat son hızı vardır heralde 2bin devir vardı daha hem çok bi eğimde yoktu ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:41 ----------

Valla hacı bilmiyorum kaç para alırda tek çalışmıyor zaten onunda adamları var..yapilan işe göre neyse adam emeğinin karşılığını alır onun dışında yani daha ucuza kimse yapmaz yapsada bilmem artık 2 güne oda kaçırmaya başlar..adamın numarası bende yok..yarın gelirsin pendik oto sanayiine gideriz birlikte..
    Hacı gitmek sıkıntı değil Şimdi işi vardır elinde yarın gel birgün gel yapar 50 km yol gidip gelmek o halde sıkıntı .. adam müsaitmi onu merak etmiştim .. numarasını öğrenceğin biri yokmu ..En son cuma günü halletmek lazım bu işi ..

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    senin keçeden ne olacak aga 20 dk lık işivar onun..Elinde işi olsa ne yazar bi araya sıkıştırır gerisin geriye göndercek hali yokya.. adamın numarası bende yok ramazanda da yoktur..mecbur gidip bakacaz..Gezmiş olursun
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    senin keçeden ne olacak aga 20 dk lık işivar onun..Elinde işi olsa ne yazar bi araya sıkıştırır gerisin geriye göndercek hali yokya.. adamın numarası bende yok ramazanda da yoktur..mecbur gidip bakacaz..Gezmiş olursun
    serviste 2 yada 3 saatte çıkar demişlerdi 20 dk dion hacı grenajlar kafa inecek aşağı :D commuter gibi değilki lanet makınalar .. sen bana numaranı verde müsait olduğum bi ara haberleşiriz .. abant öncesi bitireyim şunun işini ..

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    enes iphone yağı nerden ve kaça aldın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler