Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun.sende ben gibi bi aradan sonra başlıyormuşsun.iyi yapmışsınpek bişey tavsiye edilecek şey yok benzini doldur gazla gitsin...sağlam motor çünki

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    can lardeşim bu işler böyledir ölücü demek gömün gitsin a......k..... demek deyil sen yanlış anlıyorsun olay tamamen farklı ama şuvar gelerici olsun emlakçı cep telefonu satan bile ölücüdür çünkü bu işi kar etmek için yapar nasıl ki yeni bir cep tel.aldın 800 e 3 gün sonra hoşuna gitmedi aldığın yere götürdün adam senden 400 e alır çünkü kar edecek 200 de üstüne koyar al sana ölücük valla kusura bakma ama bu işi yapanlara takılan lakap bu.
    galerici tanıdığım arkadaşlarımın babaları var onlar bile kendileri söylüyor babam bitane araba kapalamış görsen on numara e olum kaça almış diyorum kanka denk gelmiş kelepir fiyatına aldı bu iş böyle
    ama sende ciddi bir şekilde kompleks var bundan kurtul yoksa ileride seni çok üzer benden sana abi tavsiyesi...

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    can lardeşim bu işler böyledir ölücü demek gömün gitsin a......k..... demek deyil sen yanlış anlıyorsun olay tamamen farklı ama şuvar gelerici olsun emlakçı cep telefonu satan bile ölücüdür çünkü bu işi kar etmek için yapar nasıl ki yeni bir cep tel.aldın 800 e 3 gün sonra hoşuna gitmedi aldığın yere götürdün adam senden 400 e alır çünkü kar edecek 200 de üstüne koyar al sana ölücük valla kusura bakma ama bu işi yapanlara takılan lakap bu.
    galerici tanıdığım arkadaşlarımın babaları var onlar bile kendileri söylüyor babam bitane araba kapalamış görsen on numara e olum kaça almış diyorum kanka denk gelmiş kelepir fiyatına aldı bu iş böyle
    ama sende ciddi bir şekilde kompleks var bundan kurtul yoksa ileride seni çok üzer benden sana abi tavsiyesi...
    Tavsiyen için teşekkür ederim abi. Kompleks değil bende ki, haksızlığa gelmiyorum. Yalan,yanlış şeylere göz yumamıyorum. Doğru gördüğüm, bildiğim birşeyi söylemeden edemiyorum. Dediğin gibi abi. Kimse zararına iş yapmaz. Kaldı ki zararına iş yapsın nasıl geçimini sağlayabilir?
    Neyse abi bu konu burada kapansın. Büyüğüm, küçüğüm kendisine tarafımca saygısızlık yapıldığını düşünen, gören herkesden özür dilerim.

frosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun.sende ben gibi bi aradan sonra başlıyormuşsun.iyi yapmışsınpek bişey tavsiye edilecek şey yok benzini doldur gazla gitsin...sağlam motor çünki
    Hehe zaten sağlam olması lazım hatun 50 ben 115 kiloyum şaka maka daha önce mct 250 vardı 7500 km de motor yedi yediğim kazıkdan sonra çok dikkat ediyorum

deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    Tvs Apache RTR almayı düşünüyorum. Fakat motor tamirleri ile uğraşan bi arkadaşım bana tvs yedek parçalarının cbf ten falan çoğu japondan daha fazla olduğunu söyledi. bu ne kadar doğru? yedek parça fiyatları hakkında bilgi alabilirmiyim.
    2M is my life
    Music & Motorcycle

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    yaw schmarık sen bügün bağagı asabisin sorunların mı var patlıyacak birini arıyormussun gibime geliyor.
    sabah sbr ile akşam da ramço ile.
    yani sende böyle bişeyleri ıspatlamaya anlatmaya dinletmeye gibi bir his hissettim kendine birisi iyi veya kötü bişey söylese hemen kendini korumaya alıyorsun niye bu hırçınlık anlamadım ki?
    selo nasılsın adamım... yaw gece uyuya kalmışım yeni uyandım.....

gelelim diyer sorulara..

schmarık

arkadaş çalışıp başarmak güzel ... ama piyasasından düşüğe almak da güzel ama şunu unutma ağlayanın malı gülene hayretmez.. yani demek istediğim şu ben galericileri genel ölücü olarak görürüm..

çünkü piyasasından düşüğe alması lazım ki piyasasında satabilsin.. neyse bu konu uzar gider... babanın şahsı veya senin şahsın adına hiç bişey demedim dememdee...bırakalım bu mevzuyu sonu gelmez bu sözlerin....

insan parasını,evini ,arabasını, eşini vs kaybede bilir.. ama itibarını kaybettimi herşeyini kaybeder diyorum...
    sbr bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    iyilik adamım aynen devam
    sen naparsın nasıl gidiyor varmı yaramazlık

harun1077 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SUPER8// Yamaha XJ6N'e Kasııyor.
    selam millet.
    Apaceler nasıl gidiyo var mı sorun?

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    dün akşam kadıköyden bostancıya giderken bastım biraz.. çok rüzgar vardı ve düz yolda motor 105 kmyi geçmedi.. acaba tamamen rüzgardanmı kaynaklı yoksa bi sıkıntımı var diye düşünmeden edemedim
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    iyilik adamım aynen devam
    sen naparsın nasıl gidiyor varmı yaramazlık

ŞUAN yok olmasına musade de yok...
    kawa bakınıyorum...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kawa bakınıyorum...
    napalım bizde asker yolu bekliyoz

Motosikleti
    napalım bizde asker yolu bekliyoz
    az kaldı bekleyin geliyorum....

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok. Bir yanlışlık var. Babam otogalerici. Yani araba alım satım yapıyor. Gazlı bezi bir poşete koyup 1 hafta arabanın bagajında bekletiyordu. 1 Hafta sonra çıkarıp, arabayı siliyordu. Araba 1 buçuk 2 hafta boyunca hiç toz tutmuyordu. Araba gırtlağa kadar toz olsun hafif bir üfleme yada rüzgar esintisiyle araba yeni yıkanmış gibi oluyordu
    gaz yağı anti statiik değildir ve toz tutturur baban yanlış yapıyor artık boyalar eskisi gibi değil çünkü hem boyanın üzerindeki vernik katmanınıda alırsın yavaş yavaş

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:03 ----------

kawa bakınıyorum...
    ne düşünüyorsun abi kawa konusunda

frosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    akşam teslim alıyorum sarı kızı eyooo ben de aranızdayım artık...

Alıntı frosen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akşam teslim alıyorum sarı kızı eyooo ben de aranızdayım artık...
    hadi hayırlı olsu tekeriniz düz bassın abi ilk 500 km artçılı binmeyin derim yanlış hatırlamıyorsam önceki sayfalarda siz 110 kgdiniz eşnizde 50di artçısız temiz bir rodaj yaparsınız

Motosikleti
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gaz yağı anti statiik değildir ve toz tutturur baban yanlış yapıyor artık boyalar eskisi gibi değil çünkü hem boyanın üzerindeki vernik katmanınıda alırsın yavaş yavaş

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:03 ----------

ne düşünüyorsun abi kawa konusunda
    dostum z 750 veya fazer600 yamaha yada kawa 750..

dostum z 750 veya fazer600 yamaha yada kawa 750..
    z 750ye bende baktım çokta hoşuma gitti ama benim bütçeyi aşıyor hatta birde tanede z 1000 buldum benim ebatlar küçük olduğundan bana naked gibide durmadı ama öğrenciliğin gözü kör olsun

Motosikleti
    z 750ye bende baktım çokta hoşuma gitti ama benim bütçeyi aşıyor hatta birde tanede z 1000 buldum benim ebatlar küçük olduğundan bana naked gibide durmadı ama öğrenciliğin gözü kör olsun
    yapacak bişy yok.. doğru zaman doğru mekan.....

yapacak bişy yok.. doğru zaman doğru mekan.....
    peder ilaç içirip belge imzalatmayı planlıyorum

Motosikleti
    peder ilaç içirip belge imzalatmayı planlıyorum
    şerefsizim aklıma gelmişti...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler