Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hg Enes
    hava filtresi ne zaman değişmeli sizce 10000 i devirdik buji değişti hava filtresi aklıma takıldı
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Bide Şu Led sinyal mevZunu o kdr resim istemişlerdi atamamıştım .. Önlere kısa kaldı Ledler söktüm orjinalleri taktım .. ama arkalara güzel durdu .. son durum şöyle işte ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:19 ----------

Hava Filtresinin Belli bi Kmsi yok .. Kirlendiyse Değişmelisin .. Kullandıgın ortama bağlı birazda .. Toprak yolda veya asfalt yolda gibi .. Benim motor şuan 5400e gidio ve filtre tertemiz ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    dikkatli gel.. şunu unutma ömür biter yol bitmez....
    EneS_Turker bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Bizim aBiLerin UFAKLIKLarla Bi kaç karemiz vardı :D

Son oLArak herKese tekrar merhaba .. Şu seyahat KoNusunda Cumartesi sabahına kadar Fikirlerinizi bekliyorum ona göre ..

TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

Motosikleti
    sabah çık acele etme... son kontrollerini yap öyle çık....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabah çık acele etme... son kontrollerini yap öyle çık....
    ramço yol rehberi

Motosikleti
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramço yol rehberi
    BEN yollarda çok sakinimdir.. nede olsa kamyon şöförüyüm..
    sekil a da göründüğü gibi
    http://www.youtube.com/watch?v=K_s9O...eature=related

yavaşımdır....

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BEN yollarda çok sakinimdir.. nede olsa kamyon şöförüyüm..
    sekil a da göründüğü gibi
    http://www.youtube.com/watch?v=K_s9O...eature=related

yavaşımdır....
    evet hacı yavaşsın

Motosikleti
    evet hacı yavaşsın
    eee naparsın hayat bu....

http://www.youtube.com/watch?v=7OocrLkYHuY&feature=plcp

buda var....

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:57 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=kWzVChYjjrg&feature=plcp

selo buda sana gelsin.................
    kartalizma07 bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ramazan abi tır ehliyetini kaç yaşında alabiliyorduk senin kullandığın kamyon mu yoksa tır çekicisi mi

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:28 ----------

gece gece ne çıktı karşıma

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=USBfPZP7c2w

Motosikleti
    22 BİTMESİ LAZIM D SINIFI İÇİN...

Motosikleti
    http://www.youtube.com/watch?v=w6gdUKAfM1M

alkol adlım sallanıyorum...

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Me22 model lastikten bende almayı düşünüyordum metzeler satan bayideki kataloğa baktık 2012 yılına Me22 modeli yok. bu modeli satan eski lastik satıyordur dedi bende vazgeçtim.
    satmaya çalıştığınız lastikler 2011 üretimi mi?
    ""Ön lastik 2011 33. haftası, arka lastik 2012 13. haftası üretimli şu an elimdekiler. Fakat şu an için ayda bir ithalat yaptığımızdan tarihler değişiklik gösterebilir. ""

buşekilde cevap vermişti.. ama benimde aklıma takıldı sen öyle deyince
    TRANSALP XL700

raceremree - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE
    Herkeze günaydın hayırlı günler arkadaşlar.Nasılsınız? Arkadaşlar motorumdan ses geliyordu daha önce yazmıştım, krank mili kırılmış bana öyle dediler şuan serviste sizde de böyle bir sorun oldu mu merak ettim bana fabrikasyon dediler normal mi?

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı raceremree adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze günaydın hayırlı günler arkadaşlar.Nasılsınız? Arkadaşlar motorumdan ses geliyordu daha önce yazmıştım, krank mili kırılmış bana öyle dediler şuan serviste sizde de böyle bir sorun oldu mu merak ettim bana fabrikasyon dediler normal mi?
    gelen sesi tarif edebilirmisn? ayrıca krank kırılsa motor çalışmaz, nasıl oluyor böyle birşey
    TRANSALP XL700

raceremree - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelen sesi tarif edebilirmisn? ayrıca krank kırılsa motor çalışmaz, nasıl oluyor böyle birşey
    Gazı verdiğimde tıkıt tıkır birşeyler ötüyor cırlıyor da diyebilirim bana öyle dediler umarım yalan değildir.

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    merhaba arkadaşlar bu lastikler iç lastikli dikkatinizi çekerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:05 ----------

Asıl mevzu Cumartesi den başlayarak yapacağım seyehat .. Tokat - İzmir - Aydın - İstanbul oLmak üzre toplamda aŞağı yukarı 1750 km yoL yapacam Apachemle .. Yağı değişcem ufak tefek bakımlar fln işte kendim yapıcam .. Bundan ziyade yol için bana tavsiye edeceğiniz neler var .. Hem maksat muhabbet oLsun .. bundan sonra buralardayım inşallah ..[/QUOTE]

güzergahını 2 etaba bölüp 1 etabın sonunda gece konaklayacağın bir yer ayarla, tekrar sabah yola devam ederek 2. etabı bitirmeni tavsiye ederim.
    her etap yaklaşık 850 km olsa bunlarıda 100 km lik etaplara bölsen bir günde yaklaşık 12 saat civarı yolculuğun sürecektir.
    benim tavsiyem bu şekilde. şimdiden hayırlı yolculuklar.
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Me22 model lastikten bende almayı düşünüyordum metzeler satan bayideki kataloğa baktık 2012 yılına Me22 modeli yok. bu modeli satan eski lastik satıyordur dedi bende vazgeçtim.
    satmaya çalıştığınız lastikler 2011 üretimi mi?
    Ben geçen sene almıştım iyi bi firmadır, tavsiye ederim. 2011 olması çok birşey farketmez daha eski olmadıkça sorun olmaz.

Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ""Ön lastik 2011 33. haftası, arka lastik 2012 13. haftası üretimli şu an elimdekiler. Fakat şu an için ayda bir ithalat yaptığımızdan tarihler değişiklik gösterebilir. ""

buşekilde cevap vermişti.. ama benimde aklıma takıldı sen öyle deyince
    2011 33. hafta yaklaşık 9.aya(EYLÜL) takabül ediyor. Yani 1 yıllık lastik. En az 3 yıl kullanırsın.
    Alıntı SALVANO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bu lastikler iç lastikli dikkatinizi çekerim.[COLOR="Silver"]
    Bizim motorların cantları tubless için uygun değil. Yanları hafif dışa açık olması gerekiyor.Tubless cantları inceleyin bir de kendi cantınıza bakın ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı SALVANO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzergahını 2 etaba bölüp 1 etabın sonunda gece konaklayacağın bir yer ayarla, tekrar sabah yola devam ederek 2. etabı bitirmeni tavsiye ederim.
    her etap yaklaşık 850 km olsa bunlarıda 100 km lik etaplara bölsen bir günde yaklaşık 12 saat civarı yolculuğun sürecektir.
    benim tavsiyem bu şekilde. şimdiden hayırlı yolculuklar.
    Bende öyLe bişey düşünüyorum .. Tokat - izmir yapıp 950 km sonra yani , iZmirde 2 gün konaklıcam .. Pazartesi müsait olan arkadaşlarla izmirde görüşebiliriz .. gelirim nereye isterlerse .. Salı sabahı yola çıkıp aydına uğrayıp arkadaşımı görüp , İstanbula geçicem .. Güzel bi macera olacak bakalm ..

Motosikleti
    Kawasaki Er-6f 2006 siyah -TVS rtr-150 apache 2011
    Alıntı Abrascas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Söz konusu modelin bayideki katalogda görünmemesinin sebebi, mevcut distribitör firmanın, bu modeli ithal etmediği ve bu sebeple kataloğuna koymadığı anlamını taşımaktadır.

Aşağıdaki linkte üretici firma olan Metzeler'in ME22 modelini halen ürettiği açıkca görülmektedir.
    www.metzelermoto.com

Bu şuna benzer Honda, Kawasaki gibi firmaların, Türkiye distribitörleri bir çok modeli Türkiye'ye getirmemektedir. Bu da gelmeyen modellerin eski olduğunu göstermemektedir. Firmamız, web sitemizde bulunan bütün lastik markalarını direk ithal etmektedir. Ülkemizdeki herhangi bir lastik distribitör firması ile çalışmamaktadır. Şu anda depomuzda bulunan ME22 model lastiklerin tarihleri aşağıdaki gibidir :
    Ön lastik 2011'in 33. (3311) haftası, arka lastik 2012'nin 13.(1312) haftası üretimlidir. Lastiklerin raf ömrü uygun saklama koşullarında 5 yıldır. Daha ayrıntılı bilgi için tıklayınız
    Dolayısıyla 2011 ağustos üretimli bir lastiği uygun saklama koşullarında sakladığımız için, herhangi bir çekincede kalmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yerimiz İzmir dedir. Gelme imkanı olan herkesi bekleriz. Lastik söküp takma cihazları motosikletler için özel tasarlanmış olup, pofesyonel balans imkanı mevcuttur.
    izmir de nerde yeriniz,belki uğrayabilirim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler