Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    tünaydın..........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar 2 sayfa önce sorumuşdum bir cevap gelmedi tekrar sorayım, bende tubeless lastik var, hiç tekerden anlamadığım için soruyorum. Şimdi yarın uzun yola çıkıyorum ve tekeri şişirmek için benzinciye gittiğimde ordaki araba sibobuna göre olan şu hava basma aleti motorsiklet tekerine uyar mı ? Yoksa bir aparat mı almak lazım ? Hani aparat lazımsa ismini, cismin söyleyen olursa sevinirim.

Teşekkürler.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı meccem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2 sayfa önce sorumuşdum bir cevap gelmedi tekrar sorayım, bende tubeless lastik var, hiç tekerden anlamadığım için soruyorum. Şimdi yarın uzun yola çıkıyorum ve tekeri şişirmek için benzinciye gittiğimde ordaki araba sibobuna göre olan şu hava basma aleti motorsiklet tekerine uyar mı ? Yoksa bir aparat mı almak lazım ? Hani aparat lazımsa ismini, cismin söyleyen olursa sevinirim.

Teşekkürler.
    aparata gerek yok. direkt olarak bağla şişir

Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aparata gerek yok. direkt olarak bağla şişir
    Cok tesekkur ederim.

Motosikleti
    apache rtr 150(2012)
    yunus bu gun aradım sordum yağı shell adventure ultra 15/50 dedıler gayette guzel yağ yaklasık ıkı hafta sonra ehlıyetımı alıyorum eger ıstersen musaıt bır zamanda alıp getırırım sana

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Arkadaşlar motorumu sattım pazartesi gelip alacaklar. motorum 2008 model orjinal 9500 km de sorunsuz. 2700 tl ye sattım ne diyorsunuz fiyat nasıl. 1550 km de 2900 e almıştım.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    bence iyi fiyat

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Peşin mi sattın. Eğer peşin se çok iyi vermissin ben 2200 e 2009 alıyodum bi baktım 2011 almışım 1000 lira daha verip
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    evet peşin verdim pazartesi günü alacaklar gelip.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet peşin verdim pazartesi günü alacaklar gelip.
    GÜZEL FİYAT......
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    hayırlısı olsun bakalım motorsuz kaldık sanırım

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlısı olsun bakalım motorsuz kaldık sanırım
    alanada satanada hayırlı olsun ne düşünüyorsunuz şimdi

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun iyi vermişin

koreay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 KIRMIZI
    akşam oldu marş basmıyor sabah bi sıkıntı yoktu işe gittim akşam kontağı actım ekran filan herşey normal ama marş basmıyor.çok şükür ayakla çalışıyor. var mı basına gelen daha önce toz mu girdi acaba yarın bi kontak sprey sıkayım
    35 ZUS 73

Alıntı koreay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akşam oldu marş basmıyor sabah bi sıkıntı yoktu işe gittim akşam kontağı actım ekran filan herşey normal ama marş basmıyor.çok şükür ayakla çalışıyor. var mı basına gelen daha önce toz mu girdi acaba yarın bi kontak sprey sıkayım
    marş motorunun kablolarını kontrol ettiniz mi bağlı mı oksitlenme var mı yada akünü voltajı olması gereken seviyede mi ekran vs çalışır ama marş motoru daha çok akım çektiği için aküde zayıfsa çalışmaz

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    Arkadaşlar motorumu sattım pazartesi gelip alacaklar. motorum 2008 model orjinal 9500 km de sorunsuz. 2700 tl ye sattım ne diyorsunuz fiyat nasıl. 1550 km de 2900 e almıştım.
    Hayırlı olsun kardeşim,ne motor alacağız biz şimdi bende 1aydır motorsuzum.üstelik istanbul gibi yerde arabayla çekilmiyor trafik.
    sbr bunu beğendi.

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağı sordum shell advance sx miş .. bi kaç tane benzin istasyonuna baktım ama ultrayı göremedim
    tamam kardeşim boşver, Allah razı olsun senden uğraştın okadar. Motul aldım buğün demekki hayırlısı buymuş tekrar sağol

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:43 ----------

Alıntı alper0707 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yunus bu gun aradım sordum yağı shell adventure ultra 15/50 dedıler gayette guzel yağ yaklasık ıkı hafta sonra ehlıyetımı alıyorum eger ıstersen musaıt bır zamanda alıp getırırım sana
    sağol kardeşim buğün 2500 bakımını yaptırmak için yağı almış bulundum. Motul 15.50 aldım koydurdum bakalım nasıl olacak bu yağ için piyasanın en iyisi diyorlar sadece motor için yağ üretiyormuş fransız üretimiymiş. izlenimlerimi paylaşırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:45 ----------

selamun aleyküm arkadaşlar herkezin ramazan'ı şerifi mübarek olsun...

Buğün 2500 bakımı için servise gittim. Daha 2300 deydi ama yağın ince geldiğini düşündüğüm lçin erken götürdüm. Servise gittim tabi herzamanki ilgisizlik ve alakasızlık...
    Bırak motoru akşam al dedi. Hiç ben servise güvenip motormu bırakırım boşversene... Tamam birader kolay gelsin dedim çıktım. Doğru yamaha servisine. Arkadaş var çalışan yamahada. çocukla herşeyi güzelce yaptım. Hava ayarını bile makine ile yaptı çok güzel kafama yattı valla.
    Motul 15.50 marka yağ aldım 32.50 tl
    yağ filtresi orjinal 10 tl
    bujiyi zaten yeni değiştirdim ngk iridium 25 tl
    14 numara cg dişlisinide taktırdım.
    Veeeee YER UçAğI KALKIŞA HAZIIIIIRRRR

koreay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 KIRMIZI
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    marş motorunun kablolarını kontrol ettiniz mi bağlı mı oksitlenme var mı yada akünü voltajı olması gereken seviyede mi ekran vs çalışır ama marş motoru daha çok akım çektiği için aküde zayıfsa çalışmaz
    yarın gündüz kabloları kontrol ederek başlayayım işe akşam karanlıpa denkgeldim kontrol edemedim hiçbişi bide oruç olunca iftara yetişeyıım diye çok kurcalamadım geldim eve ramazan ın ilk günü hanımdan fırça yemeyelim :D
    35 ZUS 73

Alıntı koreay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın gündüz kabloları kontrol ederek başlayayım işe akşam karanlıpa denkgeldim kontrol edemedim hiçbişi bide oruç olunca iftara yetişeyıım diye çok kurcalamadım geldim eve ramazan ın ilk günü hanımdan fırça yemeyelim :D
    sağlim kafayla bakmak en güzeli bazzen gözünün önündekini bile göremezsin birde hanım faktörü varsa çok daha zorlaştırıyor işleri

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    slm arkadaşlar. ben motosikletimi satalı yaklaşık 1 ay oldu. helen motorsuzum.

apachenin ikinci eli agır dediler bende ilana koyayım şimdiden dedim koydugum hafta satıldı. daha önc honda ve yamaha da kullanıp sattım. yamaha ve hondadan dahahızlı bir satış oldu.

şimdi özlüyorum tvs mi çünkü sattıgım fiyata alabilecegim daha iyi bir makina yok.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler