Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    apache rtr 150(2012)
    Arkadaslar benim servis surekli shell 15/50 koyuyor gayet memnunum denemenizi tavsiye ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı Muhendis45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende bugün 70 km yol yaptım motorun bakımları felan gayet iyi fekat 110 u geçemedim düz yolda. 191 boy 92 kiloyum. Normalmidir, 138 gören nasıl görüyor yahu

Not : Motor 16 binde ve saat gibi
    normal hocam ben 1.84 üm aramızda boy farkıda çok kilo da ona göre 110 görüyorsun bende 115 falan asılıyo kapanmadan. kapanırsan motora dahada gider açılır motor fakat kapanma uzun boylu olunca hoş durmuyo
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Muhendis45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache, TDM 850
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    normal hocam ben 1.84 üm aramızda boy farkıda çok kilo da ona göre 110 görüyorsun bende 115 falan asılıyo kapanmadan. kapanırsan motora dahada gider açılır motor fakat kapanma uzun boylu olunca hoş durmuyo
    Saol dostum yok yahu ne kapanması motor bisiklet gibi duruyo zaten Acaba motorda problem mi var diye düşündüm bir an, ona istinaden bir sorayım dedim
    Ölümüne gidelim dedinde benzin mi yok dedik

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı alper0707 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar benim servis surekli shell 15/50 koyuyor gayet memnunum denemenizi tavsiye ederim
    shell in tam olarak hangi yağı dostum? Bi dünya 15.50 yağı var

Şimdi arkadaşlar bende tubeless lastik var, peki şişrmek içim benzicilerdeki hava basma aparatı lastiin sibobuna uygun olur mu ? Yoksa ayrı bir aparat mı takmak lazım ?

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Yağı koydum biraz zorladım ısındı kaçırma felan yok gayet rahat
    www.erkakurye.com

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eskiye göre çalışması nasıl peki değişiklik oldumu sesinde azalma filan? castrol gtx 20.50 mi koydun

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı İ2MİRLİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi ben o saatte çalışıyorum :/

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:38 ----------

ben 110 kiloyum yatarak 134 gördüm en cok ben 50 kilo olsam benim motor 145 dicek demekki

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:42 ----------

20/40 o bende aynısını koydum 200 km kadar oldu kullanıyorum memnunum vites geçişlerini rahatlattı baya önceden 10/40 vardı motor ısınınca katur kutur geçiyordu vitesler şimdi iyi
    olabilir valla hafif yukarı doğru meyil vardı bursa otobanında bastım yalova istikameti

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Fazla bir fark olmasa da idare eder vltesler rahatladı gostergeden yıne ses geldi sonra kesildi isallah kalıcı olmaz su ses deli eder insanı
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    apache rtr 150(2012)
    Tam bilmiyorum musait bir zamanda ogrenir yazarim yunus

Erol abi sizin xenon işi ne oldu halledebildiniz mi nasıl yaptınız

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Yok xenon işi bekleme de ramazan gitti bende anlamam kimseyede elletmem motorumu ramazan gelince. Yapar artık acelesi yok
    www.erkakurye.com

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı İ2MİRLİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga öyle deme geçen ışıklarda bi wolksvagen scirocco deng geldi kötü bozdu beni gaza gelip herkesede kafa tutmamak lazım
    sende her arabayla kapışma bilader şahin doğan vs bunlarla

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:24 ----------

Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR GÜNAYDIN.. BU PAZAR 5000 BAKIMINA GİDİCEM SÜRAT MOTORA.. NELER YAPILIR 5000 BAKIMINDAÇ. NE KADAR TUTAR BAKIM ÜCRETİ BİLEN WARSA Bİ YARDIMCI OLABİLİRMİİ.. Bİ DE MOTORDA Bİ SIKINTIM WAR DİREKSİYON İYİCE SALLANMAYA BAŞLADI ACABA NEDEN.. BU KADAR TİTREMESİ NEDENDİR DİREKSİYONUN ?
    bende fark ettim özellikle sol elcikte titreşim fazlalaşmış baya hissediliyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:26 ----------

Günaydın arkadaşlar dün aksam meşhur gostergeden gelen tıkır tıkır ses bendede oldu dün motoru yıkamıstım gerçi 2 saat sonra fark ettim gaz verince çıkıyor sonra birden gitti çok sinir bozucu bi ses bide yağ özelliği bir kaybetti mobil almıştım sanırım almam daha vitesler takır takır oldu daha 1300 km de
    o kadar eleştirdim arkadaş araba yağı koymuşsun diye, ramçoda ben hep oto yağı koyarım diyor, bidaha koyma

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:28 ----------

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ipone 10w50 ben castrolden sonra serviste bunu koydurdum titreşimi azaltı yatmadan 130 görüyorum 165 cm 50 kgyim
    http://iponeturkiye.com/index.php?op...lar&Itemid=121
    bende kışın 10 40 ipone yarı sentetik koymuştum baharın 10 50 ipone tam sentetiğe geçtim banada titreşim azaldı gibi geldi yağ yeni olunca galiba, şimdi arttı gibi
    ERROR88 bunu beğendi.
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Yok xenon işi bekleme de ramazan gitti bende anlamam kimseyede elletmem motorumu ramazan gelince. Yapar artık acelesi yok
    bende bizim bursadaki servise taktırıcam bakalım ellerinde varsa oradan alırım yoksa istanbulda vardı sipariş vericem h4 35 watt 6000k motosiklet için olanlardan alıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:16 ----------

Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende her arabayla kapışma bilader şahin doğan vs bunlarla

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:24 ----------

bende fark ettim özellikle sol elcikte titreşim fazlalaşmış baya hissediliyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:26 ----------

o kadar eleştirdim arkadaş araba yağı koymuşsun diye, ramçoda ben hep oto yağı koyarım diyor, bidaha koyma

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:28 ----------

bende kışın 10 40 ipone yarı sentetik koymuştum baharın 10 50 ipone tam sentetiğe geçtim banada titreşim azaldı gibi geldi yağ yeni olunca galiba, şimdi arttı gibi
    kaç km oldu değiştireli

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Benim 20 km den sonra akuyu. Zayıflatıyor yoksa skıntı yok
    www.erkakurye.com

Benim 20 km den sonra akuyu. Zayıflatıyor yoksa skıntı yok
    ben direk konjektöreden beslicem araya devre koyarak akımı sınırlıcak sabitlicek

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX

hallederiz yakjında orlardayım..

günaydın millet..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aklımdasın sakın unuttum sanma ama çok yoğun çalışıyorum.. yarın sorabilcem ancak..
    yağı sordum shell advance sx miş .. bi kaç tane benzin istasyonuna baktım ama ultrayı göremedim

İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    cümnetten günaydın arkadaşlar
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    günaydın ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler