Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBF 150 gümüş gri
    eyvallah. iki teker her zaman güzeldir. nasip kısmet. allah büyük.sen alırken cbf lere de baktın mı? veya cb ye??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı dogus2006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tvsde devir kesici var mı?
    var. 10500 devirde saymaya başlar.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı dohansen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah. iki teker her zaman güzeldir. nasip kısmet. allah büyük.sen alırken cbf lere de baktın mı? veya cb ye??
    bakmazmıyım yaa.. saçlarım beyazladı bu motora karar verirken, hepsine baktım hepsini inceledim..bütün videolarını izledim.. yabancı forumlardan destek aldım takip ettim..çok araştırdım yani

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150 2011 GRİ
    4500 tl yi gözden çıkart diyorsun yani müdür. bakalım. nasip.bunun için en fazla ayırdığım rakam aslında 3500 tl. 2 çocuk + masraflar olunca maalesef kendi zevkimize en son sıra gelebiliyor.

mesut, görüştüm arkadaşla. pazarlık da yapıldı. ancak mahallelerinden bir arkadaşa söz vermiş bulunmuş kardeşimiz. bu akşam parayı getirirse motoru vereceğim dedi. bir pürüz çıkarsa yarın sana bilgi veririm dedi. nasip kısmet. bakacağız. yarın ola hayrola.
    ,
    hayırlısı olsun. ben geçen hafta aldım 3600tl 1900 km de motor sıfırdan farksız rodajı çok iyi yapılmış cumartesi sürat motora bakıma gittim makina da hiç sıkıntı yok. canavar gibi çanta + mont+ kask+eldiven vs şeyler de verdi sıfır almaya kalksam 5500 tl bulurdu ne gerek var. bence temiz 2.el ama temiz.

Motosikleti
    Honda CBF 150 gümüş gri
    çok araştırdın ve tvs aldın. güzel o zaman. demekki benim de kesin tvs almam lazım. beni tek düşündüren satmaya kalktıgında cbf ler kadar ikinci elinin sağlam olmaması. zannedersem sadece bu handikapı var ama diğer taraftan belki de hiç satmam:)

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150 2011 GRİ
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramazan kardeşim merhaba ismim selami motorun ben aldım merak etme gözüm gibi kullanıyorum kurye falan deyilim işe gidip gelmede kullanıyorum bu arada geçmiş olsun ameliyat geçirmissin askerliğn ne kadar kaldı seninle tanışmak isterim izet dayıyla tanıştım çok iyi bir insan çok sevdim babana slm söyle kendine iyi bak hayırlı teskereler.
    hayırlı olsun aramıza hoş geldin.

Motosikleti
    Honda CBF 150 gümüş gri
    mesut, çok iyi almışsın söylediğin tüm ekipmanlar 3600 tl nin içindeyse. ben de o civarda birşey arıyorum işte. hem de gri almışsın.benim gözüm de gri veya siyahlarda aslında. harika ya. bende kask eldiven mont var. arka çanta olması ve max 2011 model düşük km olması yeterli. inşallah bir tane denk gelecek allahın izni ile. yetti artık kocaman araba kullanıyorum hoş olmuyor:) motora geçmem lazım. ehliyet vs herşeyimiz var zaten.

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    çok araştırdın ve tvs aldın. güzel o zaman. demekki benim de kesin tvs almam lazım. beni tek düşündüren satmaya kalktıgında cbf ler kadar ikinci elinin sağlam olmaması. zannedersem sadece bu handikapı var ama diğer taraftan belki de hiç satmam:)
    yani istekler beklentiler kişiden kişiye değişir.. benim butun ısteklerıme cevap veren bir motor tvs satmayıda düşünmüyorum uzun bir süre
    ERROR88 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 150 gümüş gri
    hayırlısı olsun. allah kaza bela vermesin. tekerine daş değmesin:)

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    saol teşekkür ederim
    amin cümlemize

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Hayırlı olsun kazasız belasız kullaman dileğiyle
    www.erkakurye.com

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı mesut* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun aramıza hoş geldin.
    saol teşekkür aderim hoş bulduk

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun, yabancıya gitmemiş gızımız kazasız belasız sürüşler
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4150 motor,, 130 kusur trafige verdim galiba tam hatrlamıorum..113 sigorta. .ve plaka masrafı.. bence gücün varsa sıfır al.. onun heyecanı yeter

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:27 ----------

ben ilk bakımda o yağı kullandım.. istersen cumartesi gunu alıp gönderebilirim
    kardeşim çok iyi olur valla. Motoru bakıma sokmam lazım ama o yağı koymak istiyorum bulamadım bitürlü. Fiyatı ne kadar peki biliyormusun? 15.50 shell advance ultra dmi

mxtik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    bende 2011 rtr 150 ile aranıza katıldım arkadaşlar 3,750 ye aldım 13000 de motor çok temiz..bunda önceki motorum cbr 125 r dı açıcası korkarak aldım ama iyi ki de almışım ::)))
    Süvarİ ve kartalizma07 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim çok iyi olur valla. Motoru bakıma sokmam lazım ama o yağı koymak istiyorum bulamadım bitürlü. Fiyatı ne kadar peki biliyormusun? 15.50 shell advance ultra dmi
    ya ultra olup olmadığını tam hatırlamıyorum ama sorar öğrenirim.. filtre ile beraber 30 tl verdim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:34 ----------

Alıntı mxtik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 2011 rtr 150 ile aranıza katıldım arkadaşlar 3,750 ye aldım 13000 de motor çok temiz..bunda önceki motorum cbr 125 r dı açıcası korkarak aldım ama iyi ki de almışım ::)))
    memnunmusun bari cbr dan sonra

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    es-selamun aleykum arkadaşlar... Forumun KGS ile ilgili bölümlerine baktım da aklımdaki sorunun cevabını bulamadım. Size sorayım dedim: Ben KGS kullanacağım ilk defa... Şimdi ben otoyola Mersin'den dahil olup Şanlıurfa'dan çıkmayı düşünüyorum. Otoyoldan çıkmadan ilerlerken bir sürü gişeden geçeceğimi düşünüyorum. Çünkü haritada öle görünüyor. Peki her geçtiğim gişede kart okutuyor muyuz yoksa ilk girişte ve son çıkışta mı okutuyoruz... Tecrübesi olanlar ne diyorlar??? Lütfen buyursunlar!!!!

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Gıselerden defalarca geçeceğini sanmam giriş ve çıkış. Olarak diye biliyorum
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    cevap için sağolun. Özellikle, bu yolları kullananlar yok mu aramızda ya??????????

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramazan kardeşim merhaba ismim selami motorun ben aldım merak etme gözüm gibi kullanıyorum kurye falan deyilim işe gidip gelmede kullanıyorum bu arada geçmiş olsun ameliyat geçirmissin askerliğn ne kadar kaldı seninle tanışmak isterim izet dayıyla tanıştım çok iyi bir insan çok sevdim babana slm söyle kendine iyi bak hayırlı teskereler.
    hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan sıfırdan farksız motor aldın valla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler