Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    TVS Apache rtr 150
    Alıntı İ2MİRLİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cümnetten günaydın arkadaşlar ferruh sen menderestemiydin orda bizim arkadaşın seraları vardı oraya gittim aksam 8:30 za kadar menderesteydim gün içindede bi kaç kere merkeze indim motorla herkes bana uzaylı gibi baktı 4 5 kişi gelip abi bu kaçlık markası ne falpan sordular hatta biri motorcuydu ben biliyorum bu motoru yanımdaki arkadaşa tavsiye ettim ama o bilmiyo memnunmusun falan tarzı konuşmalar geçti sen hiç gezmiyormusun mendereste :D kimse bilmiyo makineyi
    Geziyorumda carsidan pek gecmiyorum aynasizlar kıllık yapiyo usta :-) bidaha gelirsen alo yap ozelden vereyim numarayı bide sen usta surucusun tek teker falanmi yaptinda millet baktı fiyakamizi bozdunn be abi. Valla abi gelirsen haber ver sana bi kola yada soğuk biseyler ismarlayim tanışmış oluruz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni modellerin karbüratörünün neyi farklı acaba
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hiç bir fark göremedim.. eski 2007 ler ile farklı...

bence yemişler farklı diye... bazı uyanık satıcılar 2011 ybr için ejenksiyonlu falan demişti... onun gibi pembe yalan bu.............
    Karbüratörlerini bilmiyorum fakat, hava filtrelerinde bariz fark var. Eskileri düz bi tabaka, yenileri yuvarlak k&n nin performans hava filt.leri gibi
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

alper0707 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache rtr 150(2012)
    Gunaydın mıllet

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    günaydın Alper...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    günaydın millet........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    günaydın arkadaşlar, herkese mutlu güzel bir hafta diliyorum
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    bura yanıyor.. sabah sabah 50 km dolştım.. gayat güzel geldi.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

burasıda alev esiyor
    dün gidiş geliş 120km civarı uzun yol yaptım kemer-muğla sahil yolunda motor şaşırttı beni coştu gidiyo düz yolda 115-120 banamısın demedi maşallah, rüzgarda yoktu. ben 80 kilo çantada var 15 e yakın ağırlık maşallah
    sabahta burdur yoluna gittim organize sanayiye düzde 120-125 arası uçuyo alet ve zincir gergin olmasına rağmen

Motosikleti
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burasıda alev esiyor
    dün gidiş geliş 120km civarı uzun yol yaptım kemer-muğla sahil yolunda motor şaşırttı beni coştu gidiyo düz yolda 115-120 banamısın demedi maşallah, rüzgarda yoktu. ben 80 kilo çantada var 15 e yakın ağırlık maşallah
    sabahta burdur yoluna gittim organize sanayiye düzde 120-125 arası uçuyo alet ve zincir gergin olmasına rağmen
    apache bu borumu... dahada gider zamanla km yükseldikçe motor daha da rahatlıyor emin ol...........

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    günaydın arkadaşlar. arkadaşlar tmf yani türkiye motosiklet federasyonunun yarışları hakkında bilgisi olan warmı.. ben biraz araştırdım sanırım 125 cc ile yarışlara katılabiliyormuşuz. lisans falan çıkarmak gerekiyomuşş... yanlız bizim motorlar 150 cc olduğu için yarışlara katılamıyoruz.. ramazan kardeşim senin bu konuda bilgin warmı ?
    elit motogaraj

Motosikleti
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın arkadaşlar. arkadaşlar tmf yani türkiye motosiklet federasyonunun yarışları hakkında bilgisi olan warmı.. ben biraz araştırdım sanırım 125 cc ile yarışlara katılabiliyormuşuz. lisans falan çıkarmak gerekiyomuşş... yanlız bizim motorlar 150 cc olduğu için yarışlara katılamıyoruz.. ramazan kardeşim senin bu konuda bilgin warmı ?
    eskiden katılırdım... en son cg es ile katılmıştım.... lisans basit.. en az 1 yıllık ehliyet sağlık raporu 8 resim motorun altına herhangi bir yağ kaçağında yağın yere dökülmesini engelleyen kapalı granaj... klasman bulunan yarış.... ben katılmakayalı uzun zaman oldu.. evlenmeden 1 veya 2 snee önce katılmıştım en son.. evleneli 6 sene olmuş.. prosedür değiştiyse bilemem....

alper0707 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache rtr 150(2012)
    Benım motorla uzun yol yapma fırsatım epeydır olmuyor ama ıkı ısık arası 120 goruyor benım bıraz uzun Yol yapıp motoru ıyıce acmam lazım ınsallah temmuz sonu ehlıyetı alayımda sonra bende uzun yol yapmaya baslayayım

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burasıda alev esiyor
    o hıza yani 120....125 arasına hemen çıkıyormu kardeşim? Senin motor orjinalmi bi değişiklik yaptınmı?

Motosikleti
    benimde e vde canım sıkılıyor herkes işte güçte.. biryerlere gitmem lazım 1 kaç saatliğe....

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    benimde e vde canım sıkılıyor herkes işte güçte.. biryerlere gitmem lazım 1 kaç saatliğe....
    karbüratör ayarı ve hava ayarı ayrı şeylermi kardeşim?

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Radarı yatırmaya gidiyorum. 150 tl
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karbüratör ayarı ve hava ayarı ayrı şeylermi kardeşim?
    karbüratör ayarı genel bir kavram... karbüratörde hava ayarı vardır...hiç bozulmayan şamandıra yarı vardır... içerisinde piston iğne ayarı vardır.. ama karbüratör ayarı denince akla hava ayarı gelir...........

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:15 ----------

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Radarı yatırmaya gidiyorum. 150 tl

durmak yok yola devam... güle güle ödersin artık......

apache bu borumu... dahada gider zamanla km yükseldikçe motor daha da rahatlıyor emin ol...........
    evet sanki zamanla rahatlıyor km 9000 e yaklaşıyor azda değil yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:26 ----------

Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o hıza yani 120....125 arasına hemen çıkıyormu kardeşim? Senin motor orjinalmi bi değişiklik yaptınmı?
    100 e hemen çıkıyor zaten 4. viteste falan sonra at 5 e düzde rüzgarsız havada görürsün 120 civarı
    değişiklik yapılmadı, sadece karbüratör iğne ayarı yapıldı memesi büyütüldü deniliyo galiba

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Arkadaşlar dün Mükemmel bir gezi yaptım. Motorla 350 km yol yaptım. Grup gezisiydi ve bütün motorlar enduro idi. Motorun bu kadar zorlu yollara dayanacağını sanmıyordum. Sırf virajlı ve dağlık yollarda bütün büyük motorlar bunun markası ne yaaa demeye başladı

Dayanıklılık testini geçmiş bir motordur benim gözümde uzun km yapacak arkadaşlar rahatlıkla yapabilir motorunuza sonsuz güvenebilirsiniz.

Resimleri incelemenizi isterim. Yorumları bekliyorum.

https://www.facebook.com/media/set/?...5¬if_t=like
    M.balibey bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    arkadaşlar motorum satıldı. nisan başında aldıgım apachem ile 4000 km yol yaptım. ve bugün satıldı. anlayacagınız motorsuz kaldım. niyetim scooter almak fakat 3500 civarı mantıklı alırkende kullanırkende satarkende beni üzmeyecek bir model arıyorum ama yok. ya scooter yada commuter olacak alacagım motor.

apachem güzeldi ah bide şu gereksiz zırıltılar olmasa. vibrasyona razıyım ama gereksiz zırıltılar geliyordu. bu nedenle sattım. aslında birçok kişiyi rahatsız etmeyecek boyuta ama daha önce hem ybr hemde cbf kullandım bu nedenle alışamadım bu seslere.

kymco super 8 düşünüyordum ama rahatsız bir model oldugunu söylediler. yani konfor yokmuş.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler