Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru söze ne denir...........

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:20 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=eIEhd...feature=relmfu
    ramazan kardeş sana niye tekteker ramço diyorlar? Videolarını falan izliyorumda teker yaptığını pek görmedim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Hoppalaa hakkaten yahuu. Evet ramco hareket videosu bekliyoruz
    www.erkakurye.com

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    9000 km oldu ama 2008 model sıkıntı yok full kesici :d sübap ayarına gerek yok arkadaşlar hele bi 30 bini geçin belki :D
    Bu arada benim kuzen rx 115 ve 135 kingle ön kaldırıp havada vites atarak gidiyor otobanda ramço bu işin ilk ustalarından bi ara bahsetmişti
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramazan kardeş sana niye tekteker ramço diyorlar? Videolarını falan izliyorumda teker yaptığını pek görmedim
    beş sene önce hareket yapmayı bıraktım motorda... ama eskiden çok fazla teker meraklısıydım... devamlı tek teker gitmek için neler yapmadık ki..zaten etiket e gerek yok bilen biliyor ama pendikte tek teker ile ekip otosunun üstüne çıkarak nam salmıştım....

en son gri apache ile daha 30 km de iken teker denemem oldu.. anladım ki yetenek baki kalıyor ama ben artık yapmamaya söz verdim hareketleri... eskiden tekteker ramço idik şimdi on teker ramço ama eski lakaptır atılmaZ satılmaz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:15 ----------

Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramço, kardeşim benim soruna nediyosun? ne yapsam acaba
    subab sesi varsa tabikide yaptırmalısın....

genelde o km de istmez ama bazen de istiyor... bulunduğun ortam tozlu ise o km lerde değişmeli ama sadece otoban tarzı tozzsuz ortamlarda kullanıyorsan hava filitresi 15 000 e kadar devam...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:17 ----------

Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9000 km oldu ama 2008 model sıkıntı yok full kesici :d sübap ayarına gerek yok arkadaşlar hele bi 30 bini geçin belki :D
    Bu arada benim kuzen rx 115 ve 135 kingle ön kaldırıp havada vites atarak gidiyor otobanda ramço bu işin ilk ustalarından bi ara bahsetmişti
    rx115 deli makinedir ama 135 deli bir kısraktır... zap edilmez nereye gideceği belli olmaz...

evet kavakpınar pendik çevresinde teker havada vites değiştiren sınırlı sayıda insanlardandım.. artık yapmıyorum yeminliyim.. ama teker yapmak güç kuvvet yada motor işi değildir... teker yapan insan motoru kendi çeker kendi dengede tutar ve sağ ayağını hiç bir zaman frenden çekmez.... birde şu var teker için bir motor pert etmek lazım.. en az 5 balata lazım... birde en önemlisi yetenek lazım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:20 ----------

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoppalaa hakkaten yahuu. Evet ramco hareket videosu bekliyoruz
    ağa yeminimi bozmam için bizim memleketin toprak yollarına ve bir adac cross motora ihtiyacım var...ama geçen gün irfanların ziyaretinde şow yaptım ama inan bir daha gaza gelmem arkamdaki eleman fena düşüyordu.. en son kazada kan parası için babam arabasını sattı hakkımda kamu davası açıldı allahtan aile davacı olmadı... uzun hikaye yani...

ama sedatla geçen gelirken yine kısa bir teker yaptım ama sadece yapıyormu mantığı ile...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    beş sene önce hareket yapmayı bıraktım motorda... ama eskiden çok fazla teker meraklısıydım... devamlı tek teker gitmek için neler yapmadık ki..zaten etiket e gerek yok bilen biliyor ama pendikte tek teker ile ekip otosunun üstüne çıkarak nam salmıştım....

en son gri apache ile daha 30 km de iken teker denemem oldu.. anladım ki yetenek baki kalıyor ama ben artık yapmamaya söz verdim hareketleri... eskiden tekteker ramço idik şimdi on teker ramço ama eski lakaptır atılmaZ satılmaz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:15 ----------

subab sesi varsa tabikide yaptırmalısın....

genelde o km de istmez ama bazen de istiyor... bulunduğun ortam tozlu ise o km lerde değişmeli ama sadece otoban tarzı tozzsuz ortamlarda kullanıyorsan hava filitresi 15 000 e kadar devam...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:17 ----------

rx115 deli makinedir ama 135 deli bir kısraktır... zap edilmez nereye gideceği belli olmaz...

evet kavakpınar pendik çevresinde teker havada vites değiştiren sınırlı sayıda insanlardandım.. artık yapmıyorum yeminliyim.. ama teker yapmak güç kuvvet yada motor işi değildir... teker yapan insan motoru kendi çeker kendi dengede tutar ve sağ ayağını hiç bir zaman frenden çekmez.... birde şu var teker için bir motor pert etmek lazım.. en az 5 balata lazım... birde en önemlisi yetenek lazım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:20 ----------

ağa yeminimi bozmam için bizim memleketin toprak yollarına ve bir adac cross motora ihtiyacım var...ama geçen gün irfanların ziyaretinde şow yaptım ama inan bir daha gaza gelmem arkamdaki eleman fena düşüyordu.. en son kazada kan parası için babam arabasını sattı hakkımda kamu davası açıldı allahtan aile davacı olmadı... uzun hikaye yani...

ama sedatla geçen gelirken yine kısa bir teker yaptım ama sadece yapıyormu mantığı ile...
    eyvallah kardeşim çok güzel açıkladın.
    Beni yanlış anlama ben sadece merakımdan sordum niye öyle dediklerini, eleştirme mahiyetinde söylemedim yani.
    Tabi doğru diyorsun herşeyden önce can güvenliği gelir, bende eski motorumda bikaç deneme yamıştım ama yok bana göre değil aga
    olmuyorsa zorlamayacaksın

Motosikleti
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah kardeşim çok güzel açıkladın.
    Beni yanlış anlama ben sadece merakımdan sordum niye öyle dediklerini, eleştirme mahiyetinde söylemedim yani.
    Tabi doğru diyorsun herşeyden önce can güvenliği gelir, bende eski motorumda bikaç deneme yamıştım ama yok bana göre değil aga
    olmuyorsa zorlamayacaksın
    senin anlayacağım 10yıl çalıştım tek teker için.. en son geldiğim seviyede herkes ayakta alkışlar oldu.. kaza yapmam dediğimde gözüm hastanede açıldı..artık zevk için biniyorum ben motora... hareket için değil...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    TVS Apache rtr 150
    [QUOTE=TEKTEKER_RAMÇO;2725849]beş sene önce hareket yapmayı bıraktım motorda... ama eskiden çok fazla teker meraklısıydım... devamlı tek teker gitmek için neler yapmadık ki..zaten etiket e gerek yok bilen biliyor ama pendikte tek teker ile ekip otosunun üstüne çıkarak nam salmıştım....

en son gri apache ile daha 30 km de iken teker denemem oldu.. anladım ki yetenek baki kalıyor ama ben artık yapmamaya söz verdim hareketleri... eskiden tekteker ramço idik şimdi on teker ramço ama eski lakaptır atılmaZ satılmaz...[COLOR="Silver"]

:-) abi napmışın sen ya çok güldürdün beni allahta seni güldürsün bide bu işin sırrını versende bizde denesek olmazmı ?

Motosikleti
    [QUOTE=ferruh;2725893]

en son gri apache ile daha 30 km de iken teker denemem oldu.. anladım ki yetenek baki kalıyor ama ben artık yapmamaya söz verdim hareketleri... eskiden tekteker ramço idik şimdi on teker ramço ama eski lakaptır atılmaZ satılmaz...[COLOR="Silver"]

:-) abi napmışın sen ya çok güldürdün beni allahta seni güldürsün bide bu işin sırrını versende bizde denesek olmazmı ?

bu işin sırrı düşmek kalkmak zaman ayırmak.... biraz yetenek ve bir motor..bu siteden 5 -6 kişiye ben deneme yaptırdım... hatta bir kaç durum beyan ettim..bu elemanların içinde en yeteneklisi erdi... ben sadece bir kaç fikir gösterdim ve aradan 2 yıl geçti baktım olayı aşmış... onu ilk gördüğümde 10 motorcu idik..dedim bu çocukta yetenek var... o zaman daha 16 yaşında idi ama gösterd,iklerimi hemen kaptı... kendini çok gelitirdi..şimdi düzcede en güzel teker yapanlardan biri... ybr den apache yede geçti...

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Arada kaldırıyoruz motor davacı olmasın diye oda valla sağır olmasın diye valla bak: p
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    TVS Apache rtr 150
    siz bana ipucu verin ben bi deneyim olmazsa bi gün allah nasip ederse yanına geliriz yada sen izmire gelirsen o zaman senden ders alırız olmazmı.? bide bu motorda vites yükseltirken ön kaldırma şansımız varmı

Motosikleti
    2012 YBR 125 ESD
    çok rahatsız edıcı bır tıtresımı var ya

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı muhammet_195 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok rahatsız edıcı bır tıtresımı var ya
    kaç model seninki, bide apachedenmı bahsedıyorsun?
    Benki yamaha ybr gibi bir motordan inip apacheyi binmiş biriyim beni bile rahatsız etmiyor. öyle abartılacak bi titreşim yok. Hele önde yok denecek kadar az, senin motorda bi sorun olmasın
    eby78 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    arkadaşlar uzun zamandır takip etmeye çalışıyorum bu başlığı. tvs scooty pep vardı bugün sattım hayırlısıyla. bu yeni haftada apache sahibi olmayı istiyorum.inş alıp fotoğraflarımı paylaşırım bende :D Buradan bilgi edindiğim şeyler oldu. bilgi edineceğim çok şey olduğuna inanıyorum. böyle bir ortamda siz gibi değerli insanlarla çok şey paylaşırız inş.

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı emreu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar uzun zamandır takip etmeye çalışıyorum bu başlığı. tvs scooty pep vardı bugün sattım hayırlısıyla. bu yeni haftada apache sahibi olmayı istiyorum.inş alıp fotoğraflarımı paylaşırım bende :D Buradan bilgi edindiğim şeyler oldu. bilgi edineceğim çok şey olduğuna inanıyorum. böyle bir ortamda siz gibi değerli insanlarla çok şey paylaşırız inş.
    emre hoşgeldin..umarım senide apache sahibi olarak aramızda görürüz..bende çok uzun süre ybr-cbf-apache arasında gittim geldim,forum sayesinde ve araştırmalar sonucunda apache de karar kıldım ve şimdi doğru bir karar olduğunu km yaptıkça anlıyorum..

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    arkadaşlar motora koyulan yağın kalitesini pek önemsemezdim ama bu kadar fark olur. en son adi bi yağ koymuştum ulen baktım 1000 km ye yaklaşmış değiştireyim dedim ama o 1000 km motor vibrasyon makinası oldu resmen dün yarı sentetik 15 50 koydum kaliteli bi yağ araba için almıştım motor 9 10 bin devirde bile titremiyor yahu titreşim falan kalmadı süper oldu valla yağınızı kaliteli koyun arkadaşlar baya fark oluyormuş hemde bayaa.
    bu arada egzozu 700 derece ye dayanıklı boya ile boyadım siyah bi kaç yeri çizik ve kalkmıştı resimler biraz değil bayaa kalitesiz (boya dayanırmıki 700 derecelik)

gürol bunu beğendi.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

alper0707 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache rtr 150(2012)
    Gunaydınnnn

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motora koyulan yağın kalitesini pek önemsemezdim ama bu kadar fark olur. en son adi bi yağ koymuştum ulen baktım 1000 km ye yaklaşmış değiştireyim dedim ama o 1000 km motor vibrasyon makinası oldu resmen dün yarı sentetik 15 50 koydum kaliteli bi yağ araba için almıştım motor 9 10 bin devirde bile titremiyor yahu titreşim falan kalmadı süper oldu valla yağınızı kaliteli koyun arkadaşlar baya fark oluyormuş hemde bayaa.
    bu arada egzozu 700 derece ye dayanıklı boya ile boyadım siyah bi kaç yeri çizik ve kalkmıştı resimler biraz değil bayaa kalitesiz (boya dayanırmıki 700 derecelik)
    http://g1206.hizliresim.com/y/r/8jqzr.jpg
    http://g1206.hizliresim.com/y/r/8jr0k.jpg
    http://g1206.hizliresim.com/y/r/8jr23.jpg
    yağı ne marka koydun sen kardeşim?

İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    cümnetten günaydın arkadaşlar
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

Motosikleti
    günaydın arkadaşlar.... oda km mi be durun ben atayım eski motorumunkini bulup...

ahada buldum geliyor.. daha fazlasıda varda hariciye bakıp atmam lazım..

Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:29 ----------

Uploaded with ImageShack.us
    mehmet_gemli bunu beğendi.

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    günaydın millet
    evet o yağ olayına bende tanıklık ettim yada bana öyle geldi, 10 40 olan yağı 10 50 ile değiştirdim ipone marka yağ yarıdan tam sentetiğe geçtim motor sanki rahatladı erken hissedilen vibrasyon biraz geç hissedildi gibi geldi. ya ilk zamanlar öyle oldu yada yağdan kaynaklandı
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler