Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Ramazan 36 lt coocase.199 tl var sahibindende kappa parası yan çanta mı alsam acaba
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Alıntı coskun913 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iskenderundan depoyu doldurdum o ses var diye motoru sıkıştırmadım 70-80 arası geldim hala bi miktar benzin kaldı içinde

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:37 ----------

garantisi var tabiki ama iskenderunda servise gittim normal dedi egzantirik zincirin biraz gevşek dedi ilgilenmedi yani bende antalyada yaptırıcam da dün biyere gittim 100 liraya patlar dedi yaptırmadım. bide burdaki servise gitcem ama ilgilenmiyolar o canımı sıkıyo şu sorunu bi halletseydim.
    İstanbul ile iletişim kurmanı tavsiye ederim. Satış sonrasından destek iste, hangi servis seni geri çeviriyorsa hangisi para istiyorsa onu bildir gereğini yapın de.

O videodaki egsozun markası neymiş acaba, tek silindir bir motor için çok iyi ses veriyor hakikaten.

Bu arada işyerimdeki yeni proxy ayarları dolayısıyla gün içerisinde sayfaya girme şansım sıfırın altında Elimden geldiğince akşam bakmaya çalışıyorum bilgilerinize...
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı altaygncasln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi ya.. Onlara neymiş istersem Apache'ye istersem Kanuni'ye takarım onlara neymiş ki? Aslında alıp takıp önlerinde durmak, gıcıklık olsun diye çok iyi uydu diye teşekkür etmek motoru göstermek lazım :D

Ayrıca ne gibi dezavantajları olur acaba.. İzmirli motoru zorlar demiş ama anlamadım neden ki ve yakıt sarfiyatı nasıl olur etkiler mi? Hiç bilemiyorum akıl yürütemiyorum bu konuya acemiyim daha
    öyle işte maksat mal satmamak sanki borç istedik adamlardan peşin yollayacaktım parasını kargoyu da ben verecektim bir dövmedikleri kaldı birde toplam 4 takım alacaktık yani siz düşünün kaçırdıkları fırsatı
    zorlar demekten kasıt bence son hızda düşme olur bir miktarda yakıt sarfiyatı artar sürtünme kat sayısı ve lastiğin ağırlığı artacağı için ama bunu bizim motorlarda hesap yapdan fark edemeyiz gibime geliyor yani tam depoda olsa olsa 10 15 km daha az gider son hızda - 5 6 km düşer gibi geliyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:29 ----------

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Garmin gps e göre tam 5km fazla gösteriyor benim makina gps yanlışsa onu bilemem
    doğrudur benimde pirana avatar var onda 5 km az gösteriyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:31 ----------

Alıntı soner01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar depo kılıfı kullanan varmı bı lınk vereyım bana bı yorum yaparmısınız
    http://www.yildizticaret.com/pro/243...PO-KILIFI-2011

şimdiden tesekkurler
    deponun çizilmesini istemiyorsanız depoyu şefaf folyo ile kaplatın hani şu kaput folyoları oluyor ya arabalara onların eni geniş olanları var onlarla

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ramço sen plakasız aldın motoru yozgatta çıkacak ruhsat galiba dimi? ben ruhsatı bekliyorum hala:( daiııduut dalidut akbil sesinden usandım arkadaş yaa

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramço sen plakasız aldın motoru yozgatta çıkacak ruhsat galiba dimi? ben ruhsatı bekliyorum hala:( daiııduut dalidut akbil sesinden usandım arkadaş yaa
    benim plaka yozgatta çıkacak.. ama yozgatta 1 günde çıkıyor... senin motorun yarısından fazlasını ben topladım.. no problem yani... kendi motorumu toplamaya saat 1600 da başladım seninkine saat 14,00 da başladım.. aslında kendi motorum diye seninkine başlamışız.. sonra şaseden farkına vardım... ama yarısını ben toplayıp sıktım...

erol coocasede güzeldir ha...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    TVS Apache rtr 150

bi fotoda bizden olsun...
    eby78 bunu beğendi.

Motosikleti
    siyah ta yakışıklı........... maşallah..........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    TVS 150 2012 GRİ
    günaydın...

Motosikleti
    Alıntı soner01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın...
    sağol sanada.......

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    günaydın herkese ...

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    Alıntı coskun913 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iskenderundan depoyu doldurdum o ses var diye motoru sıkıştırmadım 70-80 arası geldim hala bi miktar benzin kaldı içinde

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:37 ----------

garantisi var tabiki ama iskenderunda servise gittim normal dedi egzantirik zincirin biraz gevşek dedi ilgilenmedi yani bende antalyada yaptırıcam da dün biyere gittim 100 liraya patlar dedi yaptırmadım. bide burdaki servise gitcem ama ilgilenmiyolar o canımı sıkıyo şu sorunu bi halletseydim.
    Hah işte aynı benim durum 2 servis 3 ustaya gösterdim normal dediler hatta bindiler baktılar hiç bişey yok dediler bende 3 aydır sallamıyorum
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

Motosikleti
    TVS Apache rtr 150
    Gunaydin arkadaşlar nasılsiniz nasıl gidiyor

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    günaydın ferruh...

arkadaşlar şu izmir ve çevresini bir hafta sonu toplasak ya bir yerlere gitsek günü birlik ?

Motosikleti
    TVS Apache rtr 150
    Valla süper olur hocam toplanalım

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı ferruh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla süper olur hocam toplanalım
    forumda ortak bir başlık oluşturalım yada burada bir liste yapalım,hafta sonları yakın yerlere gider gezer eğleniriz..

Motosikleti
    TVS Apache rtr 150
    Burak balikesirden izmiremi gelceksin günü birlik olmaz bence bizde kalirsan olur ama .d duzenliyelim bi hafta sonu gezi

Motosikleti
    apache rtr 150(2012)
    Kardes ben manavgattaa yasiyorum yakinsan birada erdem motor var yetkili servis gayette iyi ustalar musait olursan onlara gostermeni tavsiye ederim

Motosikleti
    benim kırmızı motor çantalı daha bir hoş oldu.........

İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    SELAMIN ALEYKUM ARKADAŞLA

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:04 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim kırmızı motor çantalı daha bir hoş oldu.........
    ÇANTA HAYIRLI OLSUN RAMAZAN........
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

Motosikleti
    eyvallah mesut daha iyisi sizin olsun.. kappa k 35 arkadaşım verdi... arkadaşlarımız sağ olsunlar biz para için değil dostluk için burdayız ....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler