Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı soner01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende ay sonu malatyaya gidecegim hayırlı yolculuklar şimdiden ama apache sorun yaratacagını sanmıyorum

---------- Post added at 10:23 ---------- Previous post was at 10:20 ----------

günaydın apache li dostlar
    ben denizliden geldim no sorun no problem ....

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:23 ----------

motora çanta takacağım..çanta demiri sıfır elimde var... beleş yada ucuz çantalara bakınıyorum..... para verirsem kappa 35 yada coocase 42 alırım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:08 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=K_s9ODUBH-Q
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    ohh herkez biyerlere gidiyor valla ne güzel
    ben burda dört duvar arasında çalışmaya, apache'de kapalı garajda yatmaya devam :(
    arkadaşlar yolunuz alanyaya düşerse gelin bi çayımı çorbamı içmeye beklerim

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Antalyada ikamet eden arkadaşlar yarın sabah gezimiz vardır herkeze duyrulur katılmak isteyen arkadaşlar lütfen mesaj atsın ilk gezimiz harikaydı ikinci gezimiz daha da iyi olacak

http://www.motosiklet.net/forum/etki...gidiyoruz.html

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay millet slalom felan diyor racing ci mi oldunuz ulen altınızda 150 lik mobilet var hava yapmayın günaydın. Bu arada
    yok abi hava değil ileri sürüş derslerinde öğrendiklerimi uygulama fırsatım oluyor bazen yolda işe yarıyorda ön amortisör salıyor kendini
    eby78 bunu beğendi.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yolunuz alanyaya düşerse gelin bi çayımı çorbamı içmeye beklerim
    geçen hafta bugün manavgatta,festivaldeydik.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok abi hava değil ileri sürüş derslerinde öğrendiklerimi uygulama fırsatım oluyor bazen yolda işe yarıyorda ön amortisör salıyor kendini
    Ben geçenlerde denedim biraz,bakalım öğrendiklerimiz ne kadar etkili oluyor diye..altınova dan dönerken tatlı-sert bir virajda yatayım dedim,kontra tekniğini denemek için..ama söylediğin gibi ön amörtisörler çok güven vermiyor..gerçi lastiklerin de çok büyük payı var ama..
    M.balibey bunu beğendi.

Gökbörü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gokseltoprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gece 3-4 sularında muğladan çıkıp çanakkale geliboluya seyahat edeceğim. 600-650 km arası bir yol olacak. kafamda 8 saat gibi bir süre var, bakalım apache dayanabilecek mi arkadaşlar bu arada uzun yolculardan tavsiyelere açığım
    Bende düşünüym Çanakkale ama, ya nasip

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    RAMAZAN benım cantayı vereyeım sana 30 tl şu netten shad alıcam bende 29 lt
    www.erkakurye.com

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar bugün salgın motara gidip 4400tl ödeyip gri apaçimin siparişini vermiş bulunuyorum ruhsat hafta içi çıkar bende tam anlamıyla aranıza girmiş olurum inş. saygılar..

bu arada tekteker ramço arkadaşım bana salgın motoru tavsiye ettiğin için teşekkür ederim. salgın motor güzel esnaflık yapıyor

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben geçenlerde denedim biraz,bakalım öğrendiklerimiz ne kadar etkili oluyor diye..altınova dan dönerken tatlı-sert bir virajda yatayım dedim,kontra tekniğini denemek için..ama söylediğin gibi ön amörtisörler çok güven vermiyor..gerçi lastiklerin de çok büyük payı var ama..
    benim ön arka michelin pilot sporty ocakayında almıştım 2011 tarihli arkaamortisörde sorun yokta ön salıyor motulu 15 w folkoilini bulursam yağı değiştiricem 10 w bulabildim anca bulana kadar hang offa devam edicem diz vermeden eğitimler çok faydalı gerçektende eskiden virajları 30 kmle almak için baya bir gaz verirdim kendime şimdi aynı yerleri 50 60la dönüyorum
    http://www.motobakkal.com/?urun-6270...UM-10W-1L.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:09 ----------

Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar bugün salgın motara gidip 4400tl ödeyip gri apaçimin siparişini vermiş bulunuyorum ruhsat hafta içi çıkar bende tam anlamıyla aranıza girmiş olurum inş. saygılar..

bu arada tekteker ramço arkadaşım bana salgın motoru tavsiye ettiğin için teşekkür ederim. salgın motor güzel esnaflık yapıyor
    hayırlı olsun tekeriniz düz bassın
    eby78 bunu beğendi.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Hayırlı olsun artık bi tepsi baklava yı bekliyoruz. Celikatlı
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    apache rtr 150(2012)
    hepınıze ıyı aksamlar arkadaslar uzun zamandır yazılarınızı okuyorum aranıza katılmak yenı nasıp oldu sızlerın sayesınde motorsıkletlerımız hakkında pek cok sey ogrendım . kucuk bır sorunum var fıkırlerınızı almak ıstedım benım motorun alt sakalda ımalat hatasından dolayı boyada atmalar var buradakı servıs 3 aydır benı bekletıyor bununla ılgılı ne yapabılırım

Motosikleti
    Alıntı alper0707 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepınıze ıyı aksamlar arkadaslar uzun zamandır yazılarınızı okuyorum aranıza katılmak yenı nasıp oldu sızlerın sayesınde motorsıkletlerımız hakkında pek cok sey ogrendım . kucuk bır sorunum var fıkırlerınızı almak ıstedım benım motorun alt sakalda ımalat hatasından dolayı boyada atmalar var buradakı servıs 3 aydır benı bekletıyor bununla ılgılı ne yapabılırım
    o sorun bendede var ama ben yağmur çamurda çook kullandım onunla alakalı...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:53 ----------

benim selamımı ilet 20 plakalı kırmızı apache de ...ç bu arada alacağın günü bana söyle bende geleyim tanışalım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:55 ----------

RAMAZAN benım cantayı vereyeım sana 30 tl şu netten shad alıcam bende 29 lt
    erol benim gözümde alacağım 4 adet marka var... givi ,kappa , shad , coocase... bunlar haricine para vermem...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

benim selamımı ilet 20 plakalı kırmızı apache de ...ç bu arada alacağın günü bana söyle bende geleyim tanışalım..

tamam alacağım gün belli olsun haber vericem müsait olursan gelirsin tanışırız...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:10 ----------

Hayırlı olsun artık bi tepsi baklava yı bekliyoruz. Celikatlı
    inş. bigün buluşursak baklavalar benden..

Motosikleti

tamam alacağım gün belli olsun haber vericem müsait olursan gelirsin tanışırız...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:10 ----------

inş. bigün buluşursak baklavalar benden..
    ayın 5 ne kadar evdeyim...............

5ine çok var 3 5 kere tanışırız o zamana kadar

Motosikleti
    5ine çok var 3 5 kere tanışırız o zamana kadar
    recep abi tam biir esnaftır... şakir ustada tam bir ustadır........

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    arkadaşlar günaydın...

Motosikleti
    günaydın burak nasılsın...

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    sağol ramazan kardeşim iyiyim çok sükür..seni sormalı ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler