Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    A.s abi iyiyz sen nasılsın
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hamdolsun daha iyiyim..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hamdolsun daha iyiyim..

Ramazan abi su orta sehpaya alma taktigini anlatırmısın?

Bide aklımda daha soru işaretleri cok Ybrmi ? Tvs mi olayına daha karar kılamadım
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    RAMAZAN KARDEŞŞ BENM ALICAĞIM YBR Yİ ARAŞTIRDIM... HATIRLARSAN 2009 DA Bİ YBR 250 ÇALINMIŞTI HATTA SENDE YORUM YAZMIŞSIN KONUYAA. MOTOR BATMANDA BULUNMUŞŞ O ZAMANLAR... BU MOTOR O MOTORMUŞ İŞTE 34 UF 667 PLAKALI.. WE MOTORU ALMAKTAN WAZGECTİM GECMİŞİ TEMİZ BİR MOTOR DEĞİL.. AÇIKÇASI MOTOR NE KADAR İYİ OLURSA OLSUN BEN MOTORDAN SOĞUDUM....
    elit motogaraj

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RAMAZAN KARDEŞŞ BENM ALICAĞIM YBR Yİ ARAŞTIRDIM... HATIRLARSAN 2009 DA Bİ YBR 250 ÇALINMIŞTI HATTA SENDE YORUM YAZMIŞSIN KONUYAA. MOTOR BATMANDA BULUNMUŞŞ O ZAMANLAR... BU MOTOR O MOTORMUŞ İŞTE 34 UF 667 PLAKALI.. WE MOTORU ALMAKTAN WAZGECTİM GECMİŞİ TEMİZ BİR MOTOR DEĞİL.. AÇIKÇASI MOTOR NE KADAR İYİ OLURSA OLSUN BEN MOTORDAN SOĞUDUM....
    hacım bana kalırsa geçmişini boşver seninle geçecek zamanini düşün alacagin motor işine geliyorsa parana uyuyorsa ybr 250 kolay bulunup alınan motor değil ben çok uğraştım ya param ytmedi yada yettiği motoru beğenmedim.. git gör motoru beğenirsen bence hevesinden vaz geçme emin ol adamda motorunun başına böyle bi olayın gelmesini istemezdi..Yalnış anlama bu motoru ne gördüm ne biliyorum şahsi fikrim..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacım bana kalırsa geçmişini boşver seninle geçecek zamanini düşün alacagin motor işine geliyorsa parana uyuyorsa ybr 250 kolay bulunup alınan motor değil ben çok uğraştım ya param ytmedi yada yettiği motoru beğenmedim.. git gör motoru beğenirsen bence hevesinden vaz geçme emin ol adamda motorunun başına böyle bi olayın gelmesini istemezdi..Yalnış anlama bu motoru ne gördüm ne biliyorum şahsi fikrim..
    HAKLISIN AMA BENM CANIMI SIKAN DURUM ASLINDA TAM OLARAK ŞUDUR... ESKİ SAHİBİ 55BİN KM YAPMIŞŞ O MOTORLA ÇALINMADAN ÖNCE.. BENM MOTORU ALICAĞIM YILLARDIR TANIDIĞIM MOTOR USTAMDA BU MOTORUU BANA HENÜZ 20 BİNDE DİYEREK BANA SUNUYORR.. ŞİMDİ TAM OLARAK BEN BU ADAMA NASIL GÜWENEBİLİRİMKİİ HAKSIZMIYIM.. YANİ BİRAZ KARIŞIK Bİ DURUM
    elit motogaraj

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    işte ben bu yüzden baştan konuştum almadan önce ben pimpirikli adamım dedim kutudan çıkarıp benim gözümün önünde toplayacaksınız dedim onlarda kabul etti, motorun kutusundan çıkarılıp üstüne bininceye kadar başında bekledim :D
    yapan çoçuk sen çabuk yaşlanırsın abi diyor dedim sen boşver işine bak

Motosikleti
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte ben bu yüzden baştan konuştum almadan önce ben pimpirikli adamım dedim kutudan çıkarıp benim gözümün önünde toplayacaksınız dedim onlarda kabul etti, motorun kutusundan çıkarılıp üstüne bininceye kadar başında bekledim :D
    yapan çoçuk sen çabuk yaşlanırsın abi diyor dedim sen boşver işine bak

=) Olsun tedbir her zaman iyidir.

Motosikleti
    2000 ford
    HAKLISIN AMA BENM CANIMI SIKAN DURUM ASLINDA TAM OLARAK ŞUDUR... ESKİ SAHİBİ 55BİN KM YAPMIŞŞ O MOTORLA ÇALINMADAN ÖNCE.. BENM MOTORU ALICAĞIM YILLARDIR TANIDIĞIM MOTOR USTAMDA BU MOTORUU BANA HENÜZ 20 BİNDE DİYEREK BANA SUNUYORR.. ŞİMDİ TAM OLARAK BEN BU ADAMA NASIL GÜWENEBİLİRİMKİİ HAKSIZMIYIM.. YANİ BİRAZ KARIŞIK Bİ DURUM
    sende haklısın tabi o motor 70-80 bin kmdede olsa büyük kazası olmadıkça bence sorun yok tabi siz onun kmsini 80 binmiş gibi düşünerek ona göre para verin..motoruda iyiyse yağ yakma abuk subuk ses vs yoksa.. seçim sizin fiyat nedir bu arada bu motora istenen para

Motosikleti
    street triple rs
    sende haklısın tabi o motor 70-80 bin kmdede olsa büyük kazası olmadıkça bence sorun yok tabi siz onun kmsini 80 binmiş gibi düşünerek ona göre para verin..motoruda iyiyse yağ yakma abuk subuk ses vs yoksa.. seçim sizin fiyat nedir bu arada bu motora istenen para
    FİYAT OLARAK BENM APACHE NİN ÜSTÜNE 2000 İSTİYOR USTA BENDE 1500 WERİRİRİM DİYORUM ASLINDA KABUL EDER AMA.. KABUL ETSEDE ARTIK BEN İSTEMİYROUM MOTORU.. MOTOR KOMPLE BOYALIII ARIZALI PARÇALARI KOMPLE DEĞİŞTİRİLDİ SIFIR GİBİ BİŞEY OLDU MOTOR.. EYER NİYETİN WARSA 5500 E MOTORU SANA ALALIM
    elit motogaraj

Motosikleti
    2000 ford
    FİYAT OLARAK BENM APACHE NİN ÜSTÜNE 2000 İSTİYOR USTA BENDE 1500 WERİRİRİM DİYORUM ASLINDA KABUL EDER AMA.. KABUL ETSEDE ARTIK BEN İSTEMİYROUM MOTORU.. MOTOR KOMPLE BOYALIII ARIZALI PARÇALARI KOMPLE DEĞİŞTİRİLDİ SIFIR GİBİ BİŞEY OLDU MOTOR.. EYER NİYETİN WARSA 5500 E MOTORU SANA ALALIM
    5500 verdikten sonra daha sicili temizlerinide alırsın ben fiyat cazip zannettim ne bilem 4 bin 4500 gayme falan gerçi millet ybr ye o para istiyor adamda haklı ama napalim sen vazgeçerek en iyisini yapmişsin... sahibinden.comda gri bi ybr var 45 binde yazıyor 5500 fiyatı omu yoksa kmm çalışmıyormuş..

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Dedeman Kipa deyilmi orası
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Motosikleti
    street triple rs
    5500 verdikten sonra daha sicili temizlerinide alırsın ben fiyat cazip zannettim ne bilem 4 bin 4500 gayme falan gerçi millet ybr ye o para istiyor adamda haklı ama napalim sen vazgeçerek en iyisini yapmişsin... sahibinden.comda gri bi ybr var 45 binde yazıyor 5500 fiyatı omu yoksa kmm çalışmıyormuş..
    YOK KARDEŞİM SAHİBİNDE İLANI YOK MOTOR KIRMIZIII BOYASI YENİİ ÇOĞU PARÇASI YENİİİ... MOTORU BEN ÇOK KULLANDIM GERCEKTEN ATAK SERİ WE YAKITTA CİMRİİ Bİ MOTOR.. AMA ALIRSAM ELİMDEN ÇIKARAMAM DİYE DÜŞÜNÜYORUM BU MOTORU
    elit motogaraj

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RTR 150
    satılık apache arka çanta demiri var 30 tl
    irtibat mustanoglu@gmail.com

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Sitedeki reklamı gördünüz mü TVS'nin böylesine küçük fakat "kendinden beklenmediğinden" BÜYÜK gördüğüm bu hamlesini tebrik ediyorum. Demek ki ISOTO'da (firma adı vermenin sakıncası yok umarım) kafası çalışan sosyal medyaya en azından bir göz atan birileri var. Açıkçası beni çok mutlu etti Sevincimi sizlerle paylaşmak istedim.
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    Biliyorlar bilmez olurlarmı beni netten tanıyorlar önceki motorumu servis garanti dışı derken bir telefonla işi bitirmiştim kendimi tanıttıgımda farkındayız deyıp konuşmaya devam etmiştik
    www.erkakurye.com

Cazador45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidip Cbf topiginimi bassak Yaglı ekmek deyip kacsak :D
    Boşuna kafanı yorma cbf 150 sahibi biri olarak TVS al derim sana en azından manisa honda servisindeki duvar suratlı halim ve orkunla muhattap olmak zorunda kalmazsın motor nekadar iyi olursa olsun o iki adam seni motordan soğuturlar ahada buraya yazıyorum.Boşver ybr yi cbf i al apache bak keyfine kırıp dökmedikten sonra parça ihtiyacın olmayacak.
    Yeni kasa apache derken bu kasadan bahsetmiştim

TVS Apache RTR series 2012 full features. new beast same bloodline

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    selam nasılsınız beyler.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    Egzozu boyadım resim istemeyin doverim hertarfım boya oldu zaten ayaklık ları peg meg hertarafı hallettim İSALLAH yanmaz boya yeni gibi oldu sprey boya koctas dan aldım dur ineyim resim çekeyim
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler