Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    umtuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı miginfly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim devir saatinde bir takılma var anladığım kadarıyla. Bu olay ilk kez benim başıma geldi ve garantiden parça değişimi yaptılar.(Devir saati ve digital gösterge birleşik olduğundan komple değişti) Fakat aynı sorunu yine tekrarladı. Yine değiştirdiler, sonra ustam farketti ki kontağın altındaki rtr150 yazan plastiği allen anahtarla açtığında 2 adet vida çıkıyor meydana. O vidaları motoru toplarken eleman fazla sıkmış ve motordaki titreşim devir saatinin zemberek yayını bozuyordu. Usta vidaların altındaki lastiklerin fazla preslendiğini farketti ve biraz gevşetti. Yolda giderken 7000 devir ve sonrasında devir saatinde titreşim yaşayan arkadaşlar bu konuya dikkat etsinler

Motor 2011 ise ön çamurluktaki tek renk normal değil. Tahminim kaza yapmış ya da ön çamurluğu bir şekilde kırmış ve eski model Apache ön çamurluğu taktırmış olabilir. Keyfeked
    er çıkarttırmış dahi olsa, üzerine boya görmüştür.

bence keyfe keder çıkartmış etiketleri ve sadece ön çamurluk değil depo üzeri ve kuyrukta da yok sticker
    Hızlı Gidip Durmasını Bilirim Sen bakma Bana ben Rüzgar Gibiyim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw arkadaşlar video çekiyorum da o videoyu faceye yada my net e yada youtubeye yükleyemiyorum... bu mp4 mü ne olacak dedi arkadaş .. nasıl yapacağım hangi proğramla yapacağım .. yardım edin garibana.....
    total video converter ile istediğin formata dönüştürebilirsin...
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    total video converter ile istediğin formata dönüştürebilirsin...

proğramı nerden indreceğim...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

coskun913 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    teşekkür ederim yarın atıcam resimleri

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı umtuls adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence keyfe keder çıkartmış etiketleri ve sadece ön çamurluk değil depo üzeri ve kuyrukta da yok sticker
    Sağolun arkadaşlar benim kafama da o takılmıştı, acaba dedim 2010 sonu çıkanlar mı etiketsiz sonra gelen parti mi etiketli diye düşünmüştüm,anladığım kadarıyla dijital ekran olanların hepsinde o etiketler olmak zorunda,
    Arkadaşın babasının Adana da servisi varmış demesi, belki kendi değiştirmiştir duruma göre.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    http://www.izlesene.com/video/tektek...he-rtr/6166601

evet benim motorun ufak bir videosu.. hava ayarından sonra yaklaşık bir hafta yattı.. ama sonuç itibari ile tek marş ve jiklesiz çalıştı... buyrun sizden de gelsin yorum....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    eline sağlık ramço kardeş havayı güzel yapmışsın. zaten hava öyle aşırı hassas ve olmazsa olmaz bir ayar değil. + - tolerası var biraz. ve tamamen doğrusunu yaptığını anlamanın yoluda ses veya 1 hafta bekletme değil giren yakıta oranının net olarak 14.7 birim olup olmadığı ölçülerek ayarlanılabilir. bazı insanlarda vardır ki motorun çalışmasını herşeyiyle hissederek nokta atışı yapabilirler. tvs mühendislerine taş attığına göre senide o bazı insanların kategorisinde görmek lazım :D eline koluna sağlık. ALLAH kaza bela vermesin. video çevirme işin olursa bana göre en iyiside format factory programıdır. ücretsizdir fln :D
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

Motosikleti
    Alıntı Süvarİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eline sağlık ramço kardeş havayı güzel yapmışsın. zaten hava öyle aşırı hassas ve olmazsa olmaz bir ayar değil. + - tolerası var biraz. ve tamamen doğrusunu yaptığını anlamanın yoluda ses veya 1 hafta bekletme değil giren yakıta oranının net olarak 14.7 birim olup olmadığı ölçülerek ayarlanılabilir. bazı insanlarda vardır ki motorun çalışmasını herşeyiyle hissederek nokta atışı yapabilirler. tvs mühendislerine taş attığına göre senide o bazı insanların kategorisinde görmek lazım :D eline koluna sağlık. ALLAH kaza bela vermesin. video çevirme işin olursa bana göre en iyiside format factory programıdır. ücretsizdir fln :D
    total video konvertor müdür nedir onu indirdim.. yukarda yazılan.. daha bir iki gün önce erol görüp mootrun çalışmasını görünce yaptığı yorum neydi erol a sorun... ramazan ister hemen istersen ilk fırsatta benim motorada hava ayarı yap... 2 adet aynı motor ikisinin arasında çalışmasında dağlar kadar fark var... biz yıllardır motosikletin içindeyiz... zaten motor meslek lisesi mezunuyum... üni terk aam.... motosikletçi bir babanın oğluyum... ben motoru çalıştırır 10 dakikada ayar yapmam... o gördüğün ayarı yakalaya bilmek için tam 2,5 saat uğraştım... eğzost koku gaz yeme rolantide durma hepsini değerlendirerek yaptım.... üste basarak söylüyorum tvs servisi o ayarı yapamaz ve yapamadı.....

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Alıntı miginfly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim devir saatinde bir takılma var anladığım kadarıyla. Bu olay ilk kez benim başıma geldi ve garantiden parça değişimi yaptılar.(Devir saati ve digital gösterge birleşik olduğundan komple değişti) Fakat aynı sorunu yine tekrarladı. Yine değiştirdiler, sonra ustam farketti ki kontağın altındaki rtr150 yazan plastiği allen anahtarla açtığında 2 adet vida çıkıyor meydana. O vidaları motoru toplarken eleman fazla sıkmış ve motordaki titreşim devir saatinin zemberek yayını bozuyordu. Usta vidaların altındaki lastiklerin fazla preslendiğini farketti ve biraz gevşetti. Yolda giderken 7000 devir ve sonrasında devir saatinde titreşim yaşayan arkadaşlar bu konuya dikkat etsinler .
    Tamam sağolasın benimde xenon taktım o civatalarla işim olmadı ama taktıktan sonra 5 dk sonra başladı aküden bağlantısını söktüm normale döndü bugünde komple söktüm xenonu bursaya gittim arızayı yaptırdım geliyorum yolda tekrar yaptı uyuz oldum az önce turladım bir şey olmadı banada ibre takılıyor gibi geldi de çözemedim şimdi ne yapmak lazım tam olarak xenonuda takayımmı bilemedim ?

Motosikleti
    bence bir kaç gün zenonsuz ve mümkün mertepe farsız gez.. akü kendine gelsin.. bakalım aynı hatayı verecekmi.............

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    bence bir kaç gün zenonsuz ve mümkün mertepe farsız gez.. akü kendine gelsin.. bakalım aynı hatayı verecekmi.............
    Ramazan sanki ibre bi yere takılıyor gibi geliyor ya neyse öyle gezeyimde tekrar olduğunda videoya çekeyim atarım bakarız anlamadım gitti ya hepte beni buluyor böyle şeyler.

Motosikleti
    vida olayı mantıklı ama..olabiliyor böyle hatalar.....

coskun913 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    Alıntı dogus2006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun allah tekerini düz bastırsın
    Tesekkur ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:18 ----------

hayırlı olsun allah kaza bela vermesin... bir kaç resmini atta bakalım....
    Saolasin kardesim atcam yarin resim

Motosikleti
    TVS RTR 150 vs. RKS Titanic 150
    Arkadaşlar aşağıdaki resimdeki makine bana kaça patlar :D çok hoşuma gitti, motorun altındaki o grenaj, arka tekere giden yerin kırmızı olması etiketler, arka tekerin büyük oluşu falan.. Maliyet ne kadar ustalar tahmin eden var mı? Özellikle motor altındaki o sivri grenajı çok sevdim..

hak_anm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i Evo
    Sevgili TVS dostları;
    Ocak ayında CBF150'yi satarak aldığım TVS'mi malesef satmak durumunda kaldım.
    Noterden çıkıp, TVS'mi sattığım kişinin arkasından baka kaldım... Sonra bana emanet bırakılan, motorsuzluk çekmeyeyim diye bir süre kullanmam için verilen CBF150'ye binerek evin yolunu tuttum... Aman Allahım; bu kadar mı hantal, ağır, oturuşu oklava yutmuş gibi bir garip motor olduğunu unutmuşum...
    Yahu 10 yıllık motor deneyimi olan biriyim ben, üstelik TVS'den önceki motoru CBF150 olan biriyim; Nasıl binmişim ben bu Hondaya...
    O an anladım ki, gerçekten TVS iyi motormuş...
    İlk fırsatta, imkanım olur olmaz yine motosiklet alacağım ve yine TVS alacağım...
    Hala CBF150 mi, YBR 125'mi diyenlere ısrarla ilanen duyurulur...
    Titrek, mitrek... ama motor.
    Kalitesiyle, aerodinamik yapısıyla,görüntüsüyle ve agresif yapısıyla kendi segmentinde en iyisiyle TVS kardeşim...
    Her zaman TVS, yine TVS...
    eby78, Süvarİ, salvador_ ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

japan_rules - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    25.000 km tecrübeden sonra birazda araba..
    arkadaşlar günaydın herkese.

şu yeni kasaların gelmeyeceğini söyleyin lütfen
    yada bir iki seneyi bulur deyin
    yada fiyatı 6-7 bin olur deyin 2012 tvse plaka çıkmasını beklerken ters geldi bünyeye :/

Motosikleti
    drifti sattık yenisini arıyoruz
    arkadaşım sana yardımcı olması açısından ( http://atube-catcher.dsnetwb.com/video/ ) bu programla istediğin videoyu mp3 mp4 yada yada dvd ne istiyorsan yapabilirsin

---------- Post added at 10:52 ---------- Previous post was at 10:44 ----------

merhaba arkadaşlar ben motor alıcam karar veremedim rtr 150 istediğim gibi bi motor faka ben hafta 10 gunde düzce istanbul gidip gelicem iki kişi
    çok hız yapmayı sevmem keyfe kullanırım lakin ortalama 80 km hızda artçıyı çok rahatsız edici titreşim varmı bir çok forum programda vibrasyondan bahsediyorlar kullanan arkadaşlar biraz konuyla ilgili deneyim paylaşabilrmi

Motosikleti
    bişey olmaz düzca istanbul arası 190 km zaten... 2,5 saatte gelirsin rahat bir şekilde........

Motosikleti
    drifti sattık yenisini arıyoruz
    bişey olmaz düzca istanbul arası 190 km zaten... 2,5 saatte gelirsin rahat bir şekilde........
    250 km yanlışlık olmasın tşk ederim

Motosikleti
    Alıntı oguzkaan_27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 km yanlışlık olmasın tşk ederim

düzce gişelerden tuzla tamn 190 km yazar...ara mesafeleri hesaba katmam.... 250 km bolu dan yazıyor... ara mesafelerede en fazla 20 eklesen toplam olur 210 ............

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler