Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bencede hemen değiş sıfır apache daha ne olsun, ama satmaya gelince piyasa düşer. sıfırınında fiyatı arttı hyo ile takasa girersin

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:54 ----------

Ramço aynı şeyden mi bahsediyoruz, bozuk para gibi küçük, yuvarlak değil ama, pul gibi, dişlinin üzerine takılıyo ve iç kısmı göbekteki sonuna oturuyo falan

dişlinin üzerine takılır... kama yönüne ters bükülür.. genelde 2 adet sekilik veya onluk civata ile sıkıştırılır... yarin foto çekip atarım....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dişlinin üzerine takılır... kama yönüne ters bükülür.. genelde 2 adet sekilik veya onluk civata ile sıkıştırılır... yarin foto çekip atarım....
    tmm bekliyorum foto, kafayı yicem eski motorumda kaç kere dişli değiştirdim merak ettim acaba neyki bu diye
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    tmm bekliyorum foto, kafayı yicem eski motorumda kaç kere dişli değiştirdim merak ettim acaba neyki bu diye

benim tahminimce ondan bahsediyorlar.... yarin atarım çekebilirsem.. malum ameliyat hani......

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:05 ----------

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
    kartalizma07 ve Süvarİ bunu beğendiler.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Cazador45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    Bence dişli modifiyesine girmeyin arkadaşlar ben önü 14 yaptım motor 5. viteste çok baydı hiç memnun kalmadım hızda herhangibir değişiklik olmuyor ama rüzgara karşı sürekli vites düşürmek icap ediyor bence hiç kurcalamayın ama yok illa yapacaksanız 100 cc mondialler var cup tarzı onların öndişlileri 4 tl bahsettiğiniz aparatıda üzerinde bizim motorlara cuk diye oturuyor markasıda WIWI :D sanki apache için üretilmiş orjınal 14 t dişli
    kartalizma07 bunu beğendi.

Motosikleti
    ben diyer apachede değiştirmedim..zaten şehir içi hızlanıp durması devamlı söz konusu olduğundan..

arkadaslar degerli büyüklerim ; bir mont tavsiyeniz olurmu herkezin memnun kaldigi sevilen sayilan bir marka yazlık almayi istiyotum ama bir milyon marka var kafam karisti en fazla 250 tl civarinda takimda olabilir. . simdiden yorumlarinizdan dolayi tesekkür ederim ..

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    arkadaşlar fren hidroliğinin görünen o camını çatlatmıştım baktım bugün akıyor neyse boşalttım hidroliği o cam işinide dürümdöner arkadaşın dediği gibi hallettim yarın hidroliği koyucam 2 sorum var nasıl konuyor ve araba hidroliği kullanıncada olurmu?
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

su montu sever gibi oldum ama ne dersiniz beyler ??

http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...T-pmu1881.html

forumda bi arkadaş R125 motoruna led modifiye yapmış far tasına benimde hoşuma gitti ve google görselde aradım mercekli ledli buldum tamda isteğim şekil, nasıl sizce ? böyle birşeyler yapasım var motora

R1 e yapılam led modifiye, kuş bakışı gibi baykuş şahin falan, çok yakışıklı olmuş
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-k...pimi-r125.html

alet bu yazık oldu ama...
    http://www.youtube.com/watch?v=qX9jU...feature=relmfu

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    forumda bi arkadaş R125 motoruna led modifiye yapmış far tasına benimde hoşuma gitti ve google görselde aradım mercekli ledli buldum tamda isteğim şekil, nasıl sizce ? böyle birşeyler yapasım var motora

R1 e yapılam led modifiye, kuş bakışı gibi baykuş şahin falan, çok yakışıklı olmuş
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-k...pimi-r125.html

http://img6.ressim.net/out.php/i5665137_r1-jpg

alet bu yazık oldu ama...
    http://www.youtube.com/watch?v=qX9jU...feature=relmfu

http://img2.ressim.net/out.php/i5665...bikeadvice-jpg
    http://img2.ressim.net/out.php/i5665...keadvice-7-jpg
    http://img2.ressim.net/out.php/i5665...keadvice-8-jpg
    http://img2.ressim.net/out.php/i5665...keadvice-2-jpg
    Apachenin mercek fena değil hoş olmuş acaba nerde nasıl yaptırabiliriz araştırmak lazım bende xenon takıcam aldım da mercek ayarlamak lazım.

evet Mehmet sen taktıracaksın bencede mercekli taktır iyi verim alırsın herhalde, angel mercek taktırırsan şahane olur. araştır sor bakalım sanayilere falan, oto mercekleri uyarsa çıkma falan al

Motosikleti
    evet Mehmet sen taktıracaksın bencede mercekli taktır iyi verim alırsın herhalde, angel mercek taktırırsan şahane olur. araştır sor bakalım sanayilere falan, oto mercekleri uyarsa çıkma falan al
    bakalım xenonu aldım burda pcnın yanında duruyo ilk bi normal takayım da mercek aramak lazım bizim sanayi biraz kısır burda internetten yada bursa merkeze gidip bakmak lazım oda vakit falan bakalım kısmet.

ne zaman taktıracaksın xenonu, takılırken foto çek ve bizimle paylaş nasıl bi düzenek kuruldu falan

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Led. Ve angel yakısmamıs karartma ıyı olmuş xenon ve parklarda beyaz değişik benim parklar sarı jdm tarzı oldu yakıştı xenon yanına arkaya dısc çok ıyı duruyor. Rtr 180 gelsede cc yukseltsek biraz
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    ne zaman taktıracaksın xenonu, takılırken foto çek ve bizimle paylaş nasıl bi düzenek kuruldu falan
    Bakalım c.tesi yağmur yağmazsa Piyanist İrfan abimin yanına gidicem takmaya çalışıcaz bakalım çekerim o zaman bol bol fotoğraf paylaşırım

Mercek led karartma falan yapan olursa haberim olsun beraber paylaşarak yapalım güzel şeyler çıkartalım ortaya

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakalım c.tesi yağmur yağmazsa Piyanist İrfan abimin yanına gidicem takmaya çalışıcaz bakalım çekerim o zaman bol bol fotoğraf paylaşırım

Mercek led karartma falan yapan olursa haberim olsun beraber paylaşarak yapalım güzel şeyler çıkartalım ortaya
    abi mercek alırsan mutlaka valeo al çok iyi oluyor onlar ama mercek almak gibi bir durum varsa merceği alıpta xenonu alsaydın keske bu arad garantiden çıkmıyor mu xenon takınca

garanti falan fasafiso, tesisat yanarsa garanti dışı olur
    hadi beyler modifiyeleri görelim, modifiye zamanı geldi

Motosikleti
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi mercek alırsan mutlaka valeo al çok iyi oluyor onlar ama mercek almak gibi bir durum varsa merceği alıpta xenonu alsaydın keske bu arad garantiden çıkmıyor mu xenon takınca
    Mercek bakalım araştırmadım daha da bakıcam valeo nasıl bir şeydir bir bakayım.
    So...ım garantisine bundan sonra benim gözümde servis yok bakıma gitmem dün bakıma götürdüm 6000 bakımına dedi varmı bir sorun ses falan var dedim aklıma geleni yazdım 8 tane madde en basiti zincir gevşek ses yapıyor bi aldım geldim aynı bütün sesler var bide 1 gün bıraktım normalde yarım saate hallediyo aşağ yukarı yağ filtre falan ama yok dahada para verseler bakım için gitmem büyük konuşmak olmasında ilgi yok alaka yok şikayet edicem zaten Isotoda.

bende gitmicem servise falan, yapılan işleri ben kendimde yapıyorum ne gerek var 20tl para veriyoruz boşuna
    biz bakımlara hiç gitmsek bile bu motor 2 yıl dolana kadar garanti kapsamında olmaz mı? servislere para bayılalım diye mi şart koşuyolar acaba

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Arada bir tamirciye giderim işim düşer bigun diye 3 defa ben 1 defa o değişir yağı 20 den fazla vermem ama
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler