Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    Arkadaşlar merhaba. Evet evet,artık bende sizinle aynı motora binmekteyim Hepimize kazasız belasız sürüşler.
    kartalizma07 ve Süvarİ bunu beğendiler.
    Çoğunluğun yaptığı şey daima yanlıştır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yağmur. Yağdı bee. Motoru kullanmaktan çok yıkadım bu sene
    kış bitmedi bir türlü havalarda soğuk tahminlerle gerçek sıcaklık tutumuyor

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    araç ne yav bizimki 28 kuruş yakıyor
    opel astra 1.6 98 model, şuan yeni ölçüm yapamadım, aracın bobin, debrijas falan değişti tahmini rakam verdim, opeller az< yakar ecotec motor bizimkisi

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:57 ----------

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim araba 20 tl dıeselle 120 km yapıyor kac kurus yaktığını nasıl anlarım ölçümü pompa atana kadar fulleyip 120 km gittikten sonra fulledim 20 tllík aldı
    20tl / 120km = 16.6 krş
    araç ne buarada

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:59 ----------

Alıntı djan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. Evet evet,artık bende sizinle aynı motora binmekteyim Hepimize kazasız belasız sürüşler.
    hayırlı uğurlu olsun, kazasız sürüşler hoşgeldin başlığımıza, sıfır mı aldın motoru

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:01 ----------

Ne yağmur. Yağdı bee. Motoru kullanmaktan çok yıkadım bu sene
    kardeş nerde beklediğim foto at gali şu resmide bakalım sünger yapmayı düşünüyodum yokmuş evde, geniş oto yıkama tarzı
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    cbr250r
    [QUOTE=kartalizma07;2652850]

hayırlı uğurlu olsun, kazasız sürüşler hoşgeldin başlığımıza, sıfır mı aldın motoru[COLOR="Silver"]

Bkz. "Başım göğe erdi." konu başlığı Teşekkür ederim. Bu arada 0 almayı düşünen arkadaşım varsa uyguna buldum bir bayide (İstanbul) pm'den ulaşsın bana.
    kartalizma07 bunu beğendi.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mercedes c kasa diesel yeni nesil makyajlı olanlardan 2.2 litre turbo diesel dıye bìliyorum ruhsata bir hiçbir bakmadım gercekte hacim ne kadar diyeyol bilgisayarında 100 kmde 5.2 yazıyordu ama gerçek ölçümde böyle çıktı fişi bulamadım oradaki litreyıde merak ediyorum gerçi yaklaşık 4 tl olan diesel 20 tlye 5 litre alınır o zamanda demeki pek gûvenmemek gerekiyor derlerdi doğruymuş yakıttan tasaruf olabilir ama 328 euro 15 bin bakımı fiyatı bu katlanarak gidiyor orada giriyor zatenbu arada balıkesirde şehir trafiği pek yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:35 ----------

Benzinde 25 kuruş civic için iyi bence sınıf arkadaşımda 2011 var 13 litre şehir íçi küfür gibi geliyor benim tüketimleri duyunca
    Eminmisiniz siz bu kadar yaktığından ? 2K motor dizel.Maşallah diyeyim

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    kardeş nerde beklediğim foto at gali şu resmide bakalım sünger yapmayı düşünüyodum yokmuş evde, geniş oto yıkama tarzı

kardes benımkınde sadece cocuk corabı var valla metal kısmı cıkarttım corabı gecırdım fıltreyı de attım kullanmanın anlamı yoktu cok pisti

arkadaslar cıvıc lpg lı pejo dabu arada yanlıslık olmasın
    www.erkakurye.com

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kardes benımkınde sadece cocuk corabı var valla metal kısmı cıkarttım corabı gecırdım fıltreyı de attım kullanmanın anlamı yoktu cok pisti

arkadaslar cıvıc lpg lı pejo dabu arada yanlıslık olmasın
    cevap geldide foto gelmedi neyse saol, anladığım kadarıyla muvcut silindir filtreyi çıkarttın ve kapağını kapattın, kapağın delik kısmınada çorap geçirdin. daha önce yapmıştım kadın çorabıyla sanada demiştim, son hızım düşmüştü. şimdi karbüratör iğne ayarı yaptık gaz yeme sorunu düzeldi belki şuan filtresiz iyi olur. ama sünger denemek istiyorum
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eminmisiniz siz bu kadar yaktığından ? 2K motor dizel.Maşallah diyeyim
    evet fulleyipte ölçümyaptım ama balıkesir trafiği çok değil yani ve normal gaza abanmadan kullanımda

Motosikleti
    150KN
    [QUOTE=djan;2652862]
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hayırlı uğurlu olsun, kazasız sürüşler hoşgeldin başlığımıza, sıfır mı aldın motoru[COLOR="Silver"]

Bkz. "Başım göğe erdi." konu başlığı Teşekkür ederim. Bu arada 0 almayı düşünen arkadaşım varsa uyguna buldum bir bayide (İstanbul) pm'den ulaşsın bana.

hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin kaça aldın
    [COLOR="#008080"]http://www.polisozelharekat.com/[/COLOR]

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs

Alıntı djan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun tekeriniz düz bassın

Motosikleti
    cbr250r
    Salam ola hamısı apache olmayabilen forum gadaşlarıma. Neçe gözel günlere.
    kartalizma07 bunu beğendi.

iyi geceler bugün itibariyle 3 model arasında gidip geldiğim klasik (cbr cbf tvs ) tatlı sıkıntılardan sonra motorun tamamen keyif işi ve göze hitap etmesi gerekliliğini düşünerek apache almaya karar verdim. öğlen parasını yatırıp aksama hazırlandı motorum ilk vitesli tecrübem olmasına ragmen seriliği vites geçiş kolaylıgı frenlerin verdigi güven cok hosma gitti motorun üstünden inesi gelmiyo ınsanın 30 yasında ve suana kadar farklı farklı otomobıllere bınıp bu zevkı alması ayrı bir keyif ..aranızda katıldıgım içinde mutlu hissediyorum kendimi.sarı renkli gayet estetik bir arac yapmıslar..

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    Arkadaşlar ! Benim motor sıfır ve 2 haftalık bazen yokuş aşağı inerken eksoz patlama yapıyor gerçi cok büyük bir patlama değilde gazı kapatınca oluyor genelde çevreyi rahatsız edici bir sesi yok çok sık aralıklarlada yapmıyor.nedeni nedir?benzer olayla karşılaşan varsa paylaşırsa sevinirim??internette tek silindirli ve yüksek tork lu motorlarda normaldir denmiş ama sorunmu var acaba???????

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    yeni alanlara tekrar hayırlı uğrulu olsun demek düşer...

ama resim isteriz....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Alıntı berkerbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi geceler bugün itibariyle 3 model arasında gidip geldiğim klasik (cbr cbf tvs ) tatlı sıkıntılardan sonra motorun tamamen keyif işi ve göze hitap etmesi gerekliliğini düşünerek apache almaya karar verdim. öğlen parasını yatırıp aksama hazırlandı motorum ilk vitesli tecrübem olmasına ragmen seriliği vites geçiş kolaylıgı frenlerin verdigi güven cok hosma gitti motorun üstünden inesi gelmiyo ınsanın 30 yasında ve suana kadar farklı farklı otomobıllere bınıp bu zevkı alması ayrı bir keyif ..aranızda katıldıgım içinde mutlu hissediyorum kendimi.sarı renkli gayet estetik bir arac yapmıslar..
    Hocam hayırlısı olsun, ilk vitesli tecrübem demişsiniz. Çok dikkat edin, Allah kaza bela vermesin. Fren çalışmanızı öneririm. Çünki ani durumlarda yanlış frenleme gayri ihtiyari olarak yapıyoruz. Bunları ancak çalışarak yada yaşayarak öğrenebiliriz. Siz yaşayarak öğrenmeyin, asfalt pek sıcak davranmıyor insana İyi günlerde kullanın..

Alıntı zafer7474 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ! Benim motor sıfır ve 2 haftalık bazen yokuş aşağı inerken eksoz patlama yapıyor gerçi cok büyük bir patlama değilde gazı kapatınca oluyor genelde çevreyi rahatsız edici bir sesi yok çok sık aralıklarlada yapmıyor.nedeni nedir?benzer olayla karşılaşan varsa paylaşırsa sevinirim??internette tek silindirli ve yüksek tork lu motorlarda normaldir denmiş ama sorunmu var acaba???????
    Kafaya takılacak bir sorun değil. Benim evin bulunduğu konum itibari ile her çalıştırmadan sonra yokuş aşağı inmek durumundayım. Kışın jikle çektikten sonra yokuş aşağı dayandığımda patlama oluyordu. Fakat şuanda jiklesiz normal rölantide ısınmasını bekleyip aynı yokuşu iniyorum. Ne patlama var ne başka birşey. Yani motoru çalıştırdıktan sonra gaz açarsan, jikle çekersen sonra da yokuş aşağı gazı kesmiş olsan bile patlama yapar. Biliyorsun jikle çekince zengin karışım oluyor ve soğuk motorda belki de tamamı yanmıyor o anda. Bunlara dikkat ederek patlamayı kesebilirsin kanaatindeyim.
    umtuls bunu beğendi.
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    teşekkür ederim çok güzel açıklamışsınız.benim olayım da tam açıkladığınız gibi oluyordu zaten.içimi rahatlattınız.
    umtuls bunu beğendi.

Motosikleti
    TVS Apache 150 Gri (2012)
    Buda bizim düldül

Uploaded with ImageShack.us

jackonbir, umtuls, harunbir ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    GÜZELMİŞ MOTORUN HAYIRLI OLSUN

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:15 ----------

ARKADAŞLAR 2 AY SONRA İSTANBULDAN BODRUM ANTALYA İZMİR AYDIN TURU YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM.. KENDİME ACİL YOL ARKADAŞI ARIYORUM d:D

BENMLE GELMEK İSTEYEN WARMI TEK MOTOR SIKILIRIM DİYE DÜŞÜNÜYORUM.. 10 GÜNLÜK Bİ TUR PLANLIYORUM..

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Yeni alan arkadaşlar hayırlı olsun
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler