Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    TVS 150 2012 GRİ
    Alıntı TheTurk_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben motora canta takmak istiyorum ama arkaya takmak istemiyorum arkadaki demiri sök tak iyi olmaz görüntü olarakta çantasız güzel ama depo üstü çanta almayı düşünüyorum ADANA içi depo üstü çanta alacam biyer varmı fiyat olarakta uygun
    adana motorda varmıs kardesim alan bi abiden ögrendım bende fıyatı da 50 tl ymiş resatbeyde adana motor stadın hizasında

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Moturum satılıktır.İlgelenen var ise cep telofunun dan ulaşabilir.

http://www.sahibinden.com/71012348

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    Arkadaşlar oturduğum seleyi çıkaran düzenek arızalandı selemi çıkaramıyorum.yan tarafta bulunan ve anahtarla açılan yerden kancasını çekiyorum ama sele çıkmıyor.büyük bir ihtimalle seleyi şaseye kitleyen kilit sistemi bozuldu.çıkarmasını bilen veya başına daha önce böyle birşey gelen varmı.varsa paylaşırsa sevinirim.motorum şu anda 131 km de rodajı tamamlamaya çalışıyorum.500 bakımına gittiğinde yaptırırım diyorum ama seleyi kırmaktan başka çare yok gibi görünüyor. :(

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    Alıntı zafer7474 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar oturduğum seleyi çıkaran düzenek arızalandı selemi çıkaramıyorum.yan tarafta bulunan ve anahtarla açılan yerden kancasını çekiyorum ama sele çıkmıyor.büyük bir ihtimalle seleyi şaseye kitleyen kilit sistemi bozuldu.çıkarmasını bilen veya başına daha önce böyle birşey gelen varmı.varsa paylaşırsa sevinirim.motorum şu anda 131 km de rodajı tamamlamaya çalışıyorum.500 bakımına gittiğinde yaptırırım diyorum ama seleyi kırmaktan başka çare yok gibi görünüyor. :(
    bakıma gidene kadar bekle hacı ya ne olacak :D kancayı çekince çıt diye bi ses gelmiyorda selenin en arkasına elinle bastırarak kancayı bi daha çek. sonra elinle koltuğu kaldırmaya çalışınca az da olsa kalkıyorsa kancayı bıraktığı belli olur.
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    yok kardeşim ya ne kırması. Yapılacak en son şey,bakıma gittiğin zaman usta motoru stop lambasının ordan söküp çıkartmaya çalışır.ama bu duruma kalmadan usta halleder gibime geliyor.paniklemişsin sanki problem değil takma kafana.ben yolda yağ tıpasını düşürmüşüm giderken.yağ bitti,stop etti.aha motoru yaktık dedim ama fazla abartmışım senin gibi.
    500km bakımına kadar açma koltuğu olsun bitsin ;)

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    kızımızı satmaktan vazgeçtik.....

bir kaç resim atayım bari...

Uploaded with ImageShack.us

motorcu babanın motorcu oğlu...

ben ameliyatlı olduğumdan motor larla ilgilenemedim.. motorcu bir babanın oğluyum.. bana her zaman her konuda destek olur.. sağolsun uğraştı lastiği yaptı aküyü şarj etti... ben ustalığımın bir kısmını ondan öğrendim... bende kendi oğluma öğreteceğim.. sağol babacığım...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    lifan kp 150
    as arkadaşım hiç tvs yi sürdunmü dier emsallaeriyle kıyasladınmı artılarıyla eksileriyle tvs iki iyi yanı var biri akranlarından az ykıyor ve son hızda 10 km daha hızlı gerisi hep eksi hele parça fiyatları sorma gitsin bir cant 400 tl olur el insaf motoru parçala sat bir motor parsı daha çıkar ben burda birşeyler soran eden arkadaşlarıma objektif olmak istiyorum bazı kişiler markaların avukarlıgını yapıyor internete bak 3 binde 5 binde motorları satıyorlar her motorun bir artısı bir eksi yanı var senin işne ne gelirse onu albildik bir kaç morkanın forumlarını takip ediyorum motor sahibi arkaşların çogu soranlar moturun olumzu yanlarını anlatmıyor ben buna karşıyım neyse ney

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Alıntı isak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    as arkadaşım hiç tvs yi sürdunmü dier emsallaeriyle kıyasladınmı artılarıyla eksileriyle tvs iki iyi yanı var biri akranlarından az ykıyor ve son hızda 10 km daha hızlı gerisi hep eksi hele parça fiyatları sorma gitsin bir cant 400 tl olur el insaf motoru parçala sat bir motor parsı daha çıkar ben burda birşeyler soran eden arkadaşlarıma objektif olmak istiyorum bazı kişiler markaların avukarlıgını yapıyor internete bak 3 binde 5 binde motorları satıyorlar her motorun bir artısı bir eksi yanı var senin işne ne gelirse onu albildik bir kaç morkanın forumlarını takip ediyorum motor sahibi arkaşların çogu soranlar moturun olumzu yanlarını anlatmıyor ben buna karşıyım neyse ney
    İsak bey herkez memnun apacheden 5 inci motorum. Daha jant degistirmdim 500 tl olsada fark etmez yani olumsuz yanı yok diye çok uzulduysen sunu soyliyim. Yanında xenon yok topcase yok kaskta vermiyolar. Masraf işte biz bunlara para harcarken millet koruma demiri yan ayaklara para veriyor bizdemi verelim istiyosun. Rüzgarda zor motor kullanmak rüzgar yapma
    www.erkakurye.com

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bugün motor blok civatasını sıktık sanki titremenin yarısı gitti, eve gelirkende yolun yarısı benden taraf kısmı az bişey ıslakmış,
    yatıyorum normalde o virajda, biran ıslak olduğunu görünce yatmaktan vazgeçtim
    hızımda 60-70 tir
    yavaşlamamda lazım
    baya genişten alarak azda fren yaparak çok azda kaymasını hissederek girdim viraja, sağa dayandım egzos koruması varya orta kısımda onun az bişey sürtmesiyle kurtuldum motor düzlendi hızım azcık düştü ve devam ettim
    bu bile yetti Allah korudu
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

harun1077 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SUPER8// Yamaha XJ6N'e Kasııyor.
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün motor blok civatasını sıktık sanki titremenin yarısı gitti, eve gelirkende yolun yarısı benden taraf kısmı az bişey ıslakmış,
    yatıyorum normalde o virajda, biran ıslak olduğunu görünce yatmaktan vazgeçtim
    hızımda 60-70 tir
    yavaşlamamda lazım
    baya genişten alarak azda fren yaparak çok azda kaymasını hissederek girdim viraja, sağa dayandım egzos koruması varya orta kısımda onun az bişey sürtmesiyle kurtuldum motor düzlendi hızım azcık düştü ve devam ettim
    bu bile yetti Allah korudu
    fark etmeseydiniz sonuç kötü olabilirdi geçmiş olsun.
    kartalizma07 bunu beğendi.

wolfsat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym wolf
    SLM ARKADAŞLAR BEN BUGUN 2008 MODEL 2250 L YA ALDIM . MOTORDA HIÇ TECRUBEM YOK SIFIRIM ANLAYACGINIZ SIZCE PAHALIMI ALDIM . ARAÇTA TEK KUSUR DEPOSUNDA DÜŞMEDEN DOLAYI OLUSAN UFAK BU CUKUR VAR ... YORUMLARINIZI BEKLIYORUM ... AMA ÇÇOOOKKK ÇOOOKKK MUTLUYUM 1 SAAT SONRA ARKADAŞ KULLANMAYI ÖGRETECEK.

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    Alıntı wolfsat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SLM ARKADAŞLAR BEN BUGUN 2008 MODEL 2250 L YA ALDIM . MOTORDA HIÇ TECRUBEM YOK SIFIRIM ANLAYACGINIZ SIZCE PAHALIMI ALDIM . ARAÇTA TEK KUSUR DEPOSUNDA DÜŞMEDEN DOLAYI OLUSAN UFAK BU CUKUR VAR ... YORUMLARINIZI BEKLIYORUM ... AMA ÇÇOOOKKK ÇOOOKKK MUTLUYUM 1 SAAT SONRA ARKADAŞ KULLANMAYI ÖGRETECEK.
    öncelikle hayılı olsun.

ama bütçen müsaitken neden eski kasa tvs aldın. yeni kasaları çok daha modern ve şık.

fiyat hakkında bişey diyemem. fiyatı belirleyen en önemli unsur motorun diri ve sorunsuz olmasıdır.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

wolfsat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym wolf
    DEDİĞİM GİBİ GECİŞ MOTORU OLARAK KULLANMAYI DUŞUNUYORUM

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Yarın 6000 bakımına Manisa'daki Hızlı Motor'a götürmeyi düşünüyordum, Hasan usta ile de hafta başı görüşmüştüm. Meteroloji yağmurlu diyor, yarın sabah gökyüzüne bakıp yola öyle çıkacam. Biraz zor görünüyor ama, inş. yağmurlu olmaz. Bu arada meteroloji demişken, bahar havalarını pek tutturamıyor. Geçenlerde parçalı bulutlu diyordu, güvendim yola çıktım. Giderken de gelirken de ıslandım. Böylelikle istemesemde motorumu 3. kez yağmurlu havada kullanmış oldum.
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

Motosikleti
    yağmur çamur soğuk motorcuya bişey yapmaz.....

arkadaşlar benim motorda ilk gaz yemesinde bir tekleme var.... boştaykende aynı sorun yolda giderken de aynen... gazı yavaş yavaş vermek lazım.... biraz hava ayarına bakayım dedim ama eğilemiyorum.... acaba neden...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Aynı sorun bendede. Vardı yakıtta fazla yakıyordu oda düzeldi ani kalkış yapamıyordu soguklarda oluyor zannediyordum hızlı gitmiyordu rüzgara bagladım sabır rodaj. Dedim eski apache daha seriydi diye hayıflanıyordum içten içe tamda bu zamanda bir arkadsım yanıma geldedi pazar günü guzelbi kahvaltıdan sonra sadece bir vidayı çevirdi sorun kökten çözüldü alayı hava ayarındanmıs sorun çözüldü az önce işten dönerken 142 yı gösterdi gözüme girdi tekrardan kırmızı şeytan filitreyi de soktuk çok pisti yerine sarı delikli parçayı ince delikli bir kumasla. Kapattık toz girmesini engellemek için sakın zararlı demeyin ilk apachem de vardı aynı sıstem binlerce km kullandım o sekil herkese selamlar
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı sorun bendede. Vardı yakıtta fazla yakıyordu oda düzeldi ani kalkış yapamıyordu soguklarda oluyor zannediyordum hızlı gitmiyordu rüzgara bagladım sabır rodaj. Dedim eski apache daha seriydi diye hayıflanıyordum içten içe tamda bu zamanda bir arkadsım yanıma geldedi pazar günü guzelbi kahvaltıdan sonra sadece bir vidayı çevirdi sorun kökten çözüldü alayı hava ayarındanmıs sorun çözüldü az önce işten dönerken 142 yı gösterdi gözüme girdi tekrardan kırmızı şeytan filitreyi de soktuk çok pisti yerine sarı delikli parçayı ince delikli bir kumasla. Kapattık toz girmesini engellemek için sakın zararlı demeyin ilk apachem de vardı aynı sıstem binlerce km kullandım o sekil herkese selamlar
    hava ayarı bende öyle tahmin ediyorum ama eğilip doğrulmıyorum... motorada şuan binemiyorum motora binsem keskin motora götürüp ince bir ayar çekerim. yada eğilip doğrulsam kendim yaparım ama ameliyat işte....

Motosikleti
    asya 200
    kieveyi tavsiye etmem.parça sıkıntısı yaşarsın.ybrnin kopyası olabilir ama kalitesinie asla ulaşamaz.honda cbf 150 tavsiye etmem.neden dersen tork var ama sürat yok.pişman olmanı istemem.yanından çin malı cup lar geçer gider.arkadaş aldı öyle oldu.hız istiyosan apachı al.hem fiyatı cbf ile aynı.hatta daha ucuz.

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o sorun bendede vardı soğukkende rezildi ısınıncada vardı gaz yememe, usta hava ayarı yaptı idare eder dedi, söküp karbüratörü iğnesini ayarlicaz dedi.
    geçen ay söktük iğnesini az bişey daha çıkarttı ve şu an gayet iyi oldu
    Erol kardeş filteyi sökünce daha mı iyi oldu, ben söktüm motor zar zor 100 yaptı kesik kesik gidiyodu
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o sorun bendede vardı soğukkende rezildi ısınıncada vardı gaz yememe, usta hava ayarı yaptı idare eder dedi, söküp karbüratörü iğnesini ayarlicaz dedi.
    geçen ay söktük iğnesini az bişey daha çıkarttı ve şu an gayet iyi oldu
    Erol kardeş filteyi sökünce daha mı iyi oldu, ben söktüm motor zar zor 100 yaptı kesik kesik gidiyodu

ben sağlam olsam o karbüraötrü söküp orjinalinden daha güzel yaparım ama ameliyat her şeye engel... birini bulup servise göndercem artık.. peder beye söylüyorum ben bilmem öyle apaçi falan diyor motoru bmw yamaha honda jawa birde mz yapar bu ne a.g. çocuğu diyor.... o yüzden ona götür demiyorum...
    kartalizma07 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler