Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    Cazador45
    Gelde bu motoru düşük devirlerde kullan valla ben tepesine çıktımmı 8000 devirden aşşağı vites değiştirmiyorum 100 110 dan aşşağı düşmüyorum yol müsahit olduğu müddetce cbf yada ybr gibi fıs fıs kullanımda zevk vermiyor gibi geliyor bana
    güç işte dürtüyor adamı :?
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    arkadaşlar, zincir,her 500 km.de bir yağlanır,her 1000 km.de bir gazyağı ile temizlenir ve yağlanır.bilgilerinize.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

süvari kardeşim merhaba ben bi cbf çiyim dinliyorum kardeşimarkadaşlar motorlarınız güzel güle güle kullanın,commuter sınıfını sürekli takip ediyorum.bu arada 17 kuruş yakan arkadaş gerçekten çok yakıyor.ama tabi rodaj olması ve kullanım karakteride buna en büyük etken.iyi forumlar kalın sağlıcakla
    kartalizma07 bunu beğendi.

Cazador45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    Selam arkadaşlar bugün yine rahat durmadık 6 motor şöyle bir turlayalım dedik epey zevkliydi tabi bu makinelerin yanında bizim apacheler zayıf kalıyorlar ama idare etti arkadaşlar ATV 300 cc mavi olan HYOSUNG 650 cc YAMAHA DRAG STAR 650 cc güzel bir geziydi

kartalizma07 ve umtuls bunu beğendiler.

koreay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 KIRMIZI
    160 km ' lık kazasız belasız bır bır gezıden sonra sag aynamı sakarlıgım nedenıyle(demiri ni ) kırdım (apt. nın kapısına carptım ıcerı sokarken ) en uygun fıyata nerden bulabılırım ? fikri olan varmı ya da kaynak yaptırsam sızce saglam olur mu?
    35 ZUS 73

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    arkadaşlar bugün motorumla 200 km rol yaptım.. hawada çok güzeldiii.....

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zafer7474 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Allah ın izniyle 2012 siyah apaçhime 2 gün önce kavuştum.Yalnız Bir sorum olacak.Ankara da Ulusan motorda Serviste çalışan yaşar usta var.(Aynı zamanda Kavasaki servisinin ustası) bana dedi ki her 250 km de bir zinciri yağlayacaksın.acaba herkes bunu böyle uyguluyormu merak ettim açıkcası????
    Hayirli olsun tekeriniz duz bassin zinciri bende 250 km yada her yikamamda temizlerim yaglarim

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu an 6000 küsur
    Bujiyi sokup kontrol edin bence rengi nasil diye

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:58 ----------

Alıntı koreay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    160 km ' lık kazasız belasız bır bır gezıden sonra sag aynamı sakarlıgım nedenıyle(demiri ni ) kırdım (apt. nın kapısına carptım ıcerı sokarken ) en uygun fıyata nerden bulabılırım ? fikri olan varmı ya da kaynak yaptırsam sızce saglam olur mu?
    Gecmis olsun internette gormustum daha onceden kaynak icinde argon kaynagi olursa cok saglam olur oksijende yine kesme yapacaktir

soner01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS 150 2012 GRİ
    slm arkadaşlar şu yakıt konusunda bende yorum yapayım dedim
    07 04 2012 cumartesi adana mersin gidip geldim iki kişi olarak adanadan depomu fulledim tabi nereye kadar geldigine baktım benzinin hızım da 80 90 arasıydı bi kaç defa 100 yaptım ama zorlamadım pekte çünkü motorum daha 600 km de.
    dönüşte tekrar aynı petrole ugrayıp aynı yere kadar depomu fulledım ve sonuc :
    185 km yapmısım ve 22 tl lık benzin aldım tekrardan da şimdi hesaplarınızı tekrardan yapın yakıt nasıl bana göre fevkeladenin fevkinde bir yakıt
    yagınıda kontrol etmiştim cbf li kardeşler kızmasın ama yag aynı yerdeydi göstergede

TheTurk_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2012)
    Arkadaşlar depo doldurup bitene kadar yani kırmızı ışık yanana kadar test yaptıysanız kaç km yaptınız bir depoyla yapan varsa yazablirmi saolun şimdiden

umtuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    20 tl ile 160 km yapıyorum
    Hızlı Gidip Durmasını Bilirim Sen bakma Bana ben Rüzgar Gibiyim.

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    85 TL BENZİNLE YEDEK DEPO HARİÇ 490 KM YAPTIM.. SERWİSTEKİ ARKADAŞLAR RODAJDA OLDUĞUNDAN BU KADAR YAKMIŞSIN DEDİLER..

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    soner01
    senin yakıt normal 11,8 krş yapıyo motor kendine gelsin biraz daha düşebilir
    yağına o kadar takılmayın ben 3000 km kadar kullanıyorum yağda sıkıntı yok, eksilme yok kararma yok, eskisin araçlar bakarız ozaman

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:26 ----------

Alıntı umtuls adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 tl ile 160 km yapıyorum
    benimkiside aynı senin sonuş gibi hemen hemen, karışık kullanım
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Dünki Güzel Konya Apa barajı - Ak yokuş - Meram bağları Gezimizden sonra motorum 950 kmyi gördü .. 140 km gibi bi yol yaptık .. yakıt konusundan Hala müzdaribim fazla yakıyor ama bekliyoruz .. fakat uzun yolda banamsın demiyor üstelik baraj yolunda Sular yolu kapatmıştı taşlık ve engebeli bi yola sürdüm motoru bildiğin kross havasında :D acayip zevkli oluyormuş yeni anladım .. bi kaç resim paylaşayım her zaman ki gibi ..

Gezi Öncesi Hazır ve Nazır halde ..

Baraja gelip oltaları açıyorz (hiçbişey tutamadık orası ayrı (: )

Akyokuştan Konya manzarası .. Buranın rampalı yolu motor için hiç sorun olmadı .. (:

Gezi sonrası 11.30 civarı Yorgun Savaşcı .. (:

kartalizma07, Süvarİ ve jackonbir bunu beğendiler.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    850 km oldu benım motorda aynı sizin gibi 17 18 kuruş civarı yakıyor çok çok fazla .. benzın yetişmiyor :D inşallah düşer deyip bağrımıza taş basıp beklıyoruz :D ama velet insanı zorluyo gezmek için gözüm görmüyo pek ne yalan söyliyim benzini fln .. (: Allah güç versin çalışıp kazanalımda benzın olsun tek derdimiz ..
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    85 TL BENZİNLE YEDEK DEPO HARİÇ 490 KM YAPTIM.. SERWİSTEKİ ARKADAŞLAR RODAJDA OLDUĞUNDAN BU KADAR YAKMIŞSIN DEDİLER..
    Arkadaşlar ben motoru aldığımda benzin 4,22 TL falandı. Rodajda olmasına rağmen o zaman 10 krş yakıyordu. 6000 km ye yaklaştı motor benzin 4.70 oldu şimdi hesaplıyorum. 11-12 krş yakıyor. Ki bu rakam şehir içi, 10 km gitmeden kontak kapattığım oluyor sürekli dur kalk yaptığım halde. Genelde kısa mesafe işlerime kullanıyorum.
    Ben ne kadar zorlasam da 13 krş'u geçmeyeceğine eminim. Eğer 17-18 krş yakıyorsa motorunuz bir sorun var demektir. Bir bilene göstermenizi tavsiye edebilirim.
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

soner01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS 150 2012 GRİ
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    soner01
    yağına o kadar takılmayın ben 3000 km kadar kullanıyorum yağda sıkıntı yok, eksilme yok kararma yok, eskisin araçlar bakarız ozaman

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:26 ----------

kartalizma07 yakıtından hiç şikayet etmem çünkü hem ekonomik hemde motor altında hissettiriyo kendini ne yalan söleyim çok memnunum motosikletimden

EverHarD* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 Ace & HONDA Activa 100
    Apache Güzel MOTOR

umtuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    soner01

aynen karışık benimde 70 - 80 - 90 - 100 arası şehir içi kullanımı
    Hızlı Gidip Durmasını Bilirim Sen bakma Bana ben Rüzgar Gibiyim.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Karburator ayarı yaptık arkadasla .hava ayarsız. Dedı çok yakarmıs devirde düzeldi daha seri çalışıyor. Yakıtı tekrar olcucem
    www.erkakurye.com

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    eyy güzel kardeşlerim benzin ölçümü 100 km/litre formatında yapılmalı. fiyat olarak net sonuçlar çımkayabilir. vede anlaşılması güçtür. ki benzin ayda bir fiyat değiştiriyor. 2 yıl önce 100 kmde 3 litre yakıpkmde 8 kuruş şimdi 3 litre yakıp kmde 15 kuruş yakması durumu var. bence litre olarak uzun vaadeli net hesaplar yapmak daha mümkündür.
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler