Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava fılıtresı nın etkısı olurmu acaba baya kırlenmıs servıse sordum 20 lıra dedı ankarada 14 lıra benım servıs ıtıklıyor galıba neetten alsam kargo ıle aynı hesap olur zaten mecbur alıcaz artık
    Olur tabi kac kmde motor bujiyede bir bakin 10 bin olduysa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Cazador45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    Selam arkadaşlar innovadan vazgeçtim daha doğrusu apacheden vazgeçemedim ben sürekli uzun yol yapıyorum innovayla apacheden aldığım zevki alamayacağım ortada bugün 10 bin bakımına girdim maşşallah şuan için sorun yok bence apache kendi sınıfının en iyisi büyük konuşmayayım ama daha önce ybr ve cbf sahibi olarak söylüyorum eğer apacheyi değiştirecek olursam ybr yada cbf ile kesinlikle değişmem bence sınıfının en iyisi kim nederse desin kıymetini bilelim motorların bugün çektim bikaç fota daha maşşallah sıfırdan farksız

Süvarİ, tigrina, kartalizma07 ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    doğru yoldasın cazador45 sevindrdin bizleri
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

harun1077 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SUPER8// Yamaha XJ6N'e Kasııyor.
    Hala motor alamadım. :( Komşular dan otlanıyorum benzin alınca hepsi veriyo
    Ailem boşver motoru eski bir araba al diyolar. Renault Flash Felan.
    Aile de Transporter var. Minibüs diye de piyasa da yapamıyom.
    (öyle bir yazayım dedim forumu takip etmekten ve yorum atmaktan mutlu oluyorum )
    İnşallah bu yaz aranıza katılıcam.
    @Cazador45 Motorun çok güzel bende alırsam kırmızısını alıcam.
    Tekeriniz Düz Bassın, Kazasız Cezasız Sürüşler...

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    al harun sende olmadı ikinciel al
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

harun1077 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SUPER8// Yamaha XJ6N'e Kasııyor.
    olmaz sa öle yapıcam 2.el temiz uygun bişiler.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ulen bu tvs bana ybr yi sattırıp apache aldıracak en son bu ne arkadaş böyle yakışıklı kırmızı mı olur be yaw
    tüüühhhh maşalllahhhhh
    bilgisayarın ekran tükürük oldu
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    arkadaşlar bugün motorumun ilk 500 bakımını yaptırdım... we ordaki arkadaşların hepsine dedimki 85 tl lik benzinle yedek depo hariç 490 km normalmidir. neden bu kadar fazla yaktı dedim. onlarda rodajda normaldir dediler.. zamanla düşer dediler. bakalım inşlh yakıt tüketimi azalır motorumun

koreay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 KIRMIZI
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugün motorumun ilk 500 bakımını yaptırdım... we ordaki arkadaşların hepsine dedimki 85 tl lik benzinle yedek depo hariç 490 km normalmidir. neden bu kadar fazla yaktı dedim. onlarda rodajda normaldir dediler.. zamanla düşer dediler. bakalım inşlh yakıt tüketimi azalır motorumun
    valla bende ilk depomu bugun bıtırdım 59 lira ya doldurdum bugun bugune kadarkı yaptıgım km 330

59/330= 0,1787 kr
    35 ZUS 73

tigrina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulen bu tvs bana ybr yi sattırıp apache aldıracak en son bu ne arkadaş böyle yakışıklı kırmızı mı olur be yaw
    tüüühhhh maşalllahhhhh
    ben öyle yaptım valla hatta kırmızı aldım motora binen ve görenlerin resmen kapakları kayıyo bayadır yazmamıştım canım çekti
    EneS_Turker ve apachesami bunu beğendiler.

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    o zaman doğru sölüyolar serwistekiler rodajda olduğu için bu kadar yakıyor demekkii amaa ilerleyen km lerde azalıcağını sölediler... yani daha az yakar diyoarlar.. umarım haklı çıkarlar arkadaşım

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olur tabi kac kmde motor bujiyede bir bakin 10 bin olduysa
    Şu an 6000 küsur
    www.erkakurye.com

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı tigrina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben öyle yaptım valla hatta kırmızı aldım motora binen ve görenlerin resmen kapakları kayıyo bayadır yazmamıştım canım çekti
    Harbiden nerelerdesin sen TVS nin Sorunlu çocuğu :D yeni sorunlarla aramıza dön Muhammed nolur :D

Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman doğru sölüyolar serwistekiler rodajda olduğu için bu kadar yakıyor demekkii amaa ilerleyen km lerde azalıcağını sölediler... yani daha az yakar diyoarlar.. umarım haklı çıkarlar arkadaşım
    850 km oldu benım motorda aynı sizin gibi 17 18 kuruş civarı yakıyor çok çok fazla .. benzın yetişmiyor :D inşallah düşer deyip bağrımıza taş basıp beklıyoruz :D ama velet insanı zorluyo gezmek için gözüm görmüyo pek ne yalan söyliyim benzini fln .. (: Allah güç versin çalışıp kazanalımda benzın olsun tek derdimiz ..
    tigrina bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu an 6000 küsur
    benimkiside 7000 e yaklaştı hava filtresi falan değişmedim gerekte yok bence
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

ali taş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    2011 apache lerin subap ayarları kaç mm olmalı bilen var mıdır acaba?

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    Arkadaşlar Allah ın izniyle 2012 siyah apaçhime 2 gün önce kavuştum.Yalnız Bir sorum olacak.Ankara da Ulusan motorda Serviste çalışan yaşar usta var.(Aynı zamanda Kavasaki servisinin ustası) bana dedi ki her 250 km de bir zinciri yağlayacaksın.acaba herkes bunu böyle uyguluyormu merak ettim açıkcası????

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    Alıntı zafer7474 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Allah ın izniyle 2012 siyah apaçhime 2 gün önce kavuştum.Yalnız Bir sorum olacak.Ankara da Ulusan motorda Serviste çalışan yaşar usta var.(Aynı zamanda Kavasaki servisinin ustası) bana dedi ki her 250 km de bir zinciri yağlayacaksın.acaba herkes bunu böyle uyguluyormu merak ettim açıkcası????

valla ben pek km kontrol etmiyorum he temizlediğimde fln kontrol ediyorum yağlıyorum. bir keresinde double up kutusu denk gelmişti dibinde az bişe kalmış deterjan kıvamında.elimle iyice sürdüm. bayağı oldu hala zincir kurumadı her 250 km çok sık oluyor insan uğraşamıyor isterseniz zincir yağlama spreyleri var onları kullanabilirsiniz. hem kaliteli hem uzun süreli olur.

birde yakıtı dert eden arkadaşlar. bir haftalığına sakin sürüş ve max 7000 devir moduna girin sizde farkedeceksiniz. en az 3/1 azalıyor. hele hele 5. vitesde 60-70 le giderken fazla zorlamadan düşük devirde tın tın gidince 1 haftada yaktığımı 2 haftada yaktığım bile oluyor apache torklu motor düşük devirde çok güç üretiyor. düşük devirde kullanarak az yaktırmamız gayet olağan bir durum
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

Cazador45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    Alıntı Süvarİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru yoldasın cazador45 sevindrdin bizleri
    Eyw kardeşim sağolasın bu apacheden vazgeçmek zor 1000 tl eksiğim var ayarlayabilirsem bahsettiğim ınnovayıda alacam nasipse

---------- Post added at 12:43 ---------- Previous post was at 12:38 ----------

Alıntı harun1077 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hala motor alamadım. :( Komşular dan otlanıyorum benzin alınca hepsi veriyo
    Ailem boşver motoru eski bir araba al diyolar. Renault Flash Felan.
    Aile de Transporter var. Minibüs diye de piyasa da yapamıyom.
    (öyle bir yazayım dedim forumu takip etmekten ve yorum atmaktan mutlu oluyorum )
    İnşallah bu yaz aranıza katılıcam.
    @Cazador45 Motorun çok güzel bende alırsam kırmızısını alıcam.
    Tekeriniz Düz Bassın, Kazasız Cezasız Sürüşler...
    Teşekkürler kardeşim umarım birgün allah sanada nasip eder böyle yakışıklı kırmızı apache ben ilk fuarda görmüştüm kırmızıyı geçen sene orda bütün renkleri yan yana koymuşlardı hepsini uzun uzun inceleme fırsatım olmuştu göze hoş gelen kırmızıydı tercijimi kırmızıdan yana yapmıştım ve iyiki kırmızı almışım şuan gri alan arkadaşım satıp kırmızı alacak ama müşteri bulamıyor

---------- Post added at 12:49 ---------- Previous post was at 12:43 ----------

Alıntı zafer7474 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşım zinciri nekadar sık temizlersen okadar uzun ömürlü olur ben 300 km de bir temizliyorum bizim motorların zincirleri orıngli sana tavsiyem benzin tiner yada mazotla temizleme orıng e zarar veriyor ben gaz yağıyla temizliyorum ben haftada bir temizliyorum desem yeridir çünki 1 ayda 2000 km yol yapıyorum motor 5 aylık 10 bin km oldu şuan için zincirde sorun yok

---------- Post added at 12:53 ---------- Previous post was at 12:49 ----------

Alıntı ali taş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2011 apache lerin subap ayarları kaç mm olmalı bilen var mıdır acaba?
    Benim motor 10 bin km oldu ama subap ayarı istemiyor şuana kadar yağ hariç hiç bir parçası değişmedi subap ayarı istemediği müddetce gerek yok kurcalatma motorunu

---------- Post added at 12:56 ---------- Previous post was at 12:53 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüüühhhh maşalllahhhhh
    Selam geç kalmış değilsin arkadaşım bence hiç durma sat al bir apache keyfini sür Nazarada gelecek bizim motor maşşallah diyelim

---------- Post added at 13:02 ---------- Previous post was at 12:56 ----------

Alıntı Süvarİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben pek km kontrol etmiyorum he temizlediğimde fln kontrol ediyorum yağlıyorum. bir keresinde double up kutusu denk gelmişti dibinde az bişe kalmış deterjan kıvamında.elimle iyice sürdüm. bayağı oldu hala zincir kurumadı her 250 km çok sık oluyor insan uğraşamıyor isterseniz zincir yağlama spreyleri var onları kullanabilirsiniz. hem kaliteli hem uzun süreli olur.

birde yakıtı dert eden arkadaşlar. bir haftalığına sakin sürüş ve max 7000 devir moduna girin sizde farkedeceksiniz. en az 3/1 azalıyor. hele hele 5. vitesde 60-70 le giderken fazla zorlamadan düşük devirde tın tın gidince 1 haftada yaktığımı 2 haftada yaktığım bile oluyor apache torklu motor düşük devirde çok güç üretiyor. düşük devirde kullanarak az yaktırmamız gayet olağan bir durum
    Gelde bu motoru düşük devirlerde kullan valla ben tepesine çıktımmı 8000 devirden aşşağı vites değiştirmiyorum 100 110 dan aşşağı düşmüyorum yol müsahit olduğu müddetce cbf yada ybr gibi fıs fıs kullanımda zevk vermiyor gibi geliyor bana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler