Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru falan gözüm görmüyor yatağa düştüm kötü hastayım kankü :(
    Gecmis olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecmis olsun
    sağol kardeş geçer inşallah
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Selam Apache dostlarım.. Bende de 2011 Apache var.. arkadaşım benden yaklaşık 1 ay sonra apache aldı.. Geçen gün debriyaj ayarına bakmak için değiştik motorları.. Motorda benimkinin aksine neredeyse hiç vibrasyon yok.. Ben bütün apachelerde benimki kadar vibrasyon var sanıyordum ta ki arkadaşımın apachesine binene kadar.. Kafama çok taktım bu sorunu acaba neden yapar bu sorunu? Servise götürsem halledebilirler mi? Değerli fikir ve yorumlarınızı bekliyorum.. Hepinize kazasız sürüşler ..

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    Alıntı Apache35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Apache dostlarım.. Bende de 2011 Apache var.. arkadaşım benden yaklaşık 1 ay sonra apache aldı.. Geçen gün debriyaj ayarına bakmak için değiştik motorları.. Motorda benimkinin aksine neredeyse hiç vibrasyon yok.. Ben bütün apachelerde benimki kadar vibrasyon var sanıyordum ta ki arkadaşımın apachesine binene kadar.. Kafama çok taktım bu sorunu acaba neden yapar bu sorunu? Servise götürsem halledebilirler mi? Değerli fikir ve yorumlarınızı bekliyorum.. Hepinize kazasız sürüşler ..

dostum onu bi tek benim henüz 500 km deki apacimi satın alarak çözebilirsin tek çiziği yok ilgilenenlere duyrulur

Motosikleti
    tvs apache rtr sarı
    herkese slmlar artık bn de 10 saat önce aldıgım tvs motorumla herkese daha yakından bir merhaba demek istiyorum :D

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı boom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese slmlar artık bn de 10 saat önce aldıgım tvs motorumla herkese daha yakından bir merhaba demek istiyorum :D

Hayirli olsun kardesim seninkide kazasiz belasiz kullan ins .. (: .. yav daha kargo motoru getirmeden plakayi cikarttik, gelene kdr cerceveletip assammi napsam ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    arkadaşlar satılık apache nin linkii, http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6260556/detay/ ilgilenenlere hbr verin lütfen...

Hayrli olsun tekeriniz duz bassin

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ozgurkayihan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar satılık apache nin linkii, http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6260556/detay/ ilgilenenlere hbr verin lütfen...
    Gerçekten satma sebebin nedir ? Ve tvs'ilerin 0'ları ne kadar ki sen 3700 çekmişsin ?

Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun kardesim seninkide kazasiz belasiz kullan ins .. (: .. yav daha kargo motoru getirmeden plakayi cikarttik, gelene kdr cerceveletip assammi napsam ..
    Bas ucuna koy uyu gelmedi mi hala ambar degilse istanbul konya halbuki birgunde olmasi lazm

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten satma sebebin nedir ? Ve tvs'ilerin 0'ları ne kadar ki sen 3700 çekmişsin ?
    hyosung alıyorum ondan satıyorum,0ı plakasıyla beraber 4150 filan geliyor. plakası da 10 günde çıkıyo nerdeyse...

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2012)
    selam arkadaşlar bakıma götürcem motoru yagını kendim alacam kalitelisinden kaç numara almam lazım ? yeni model apache 2012

Motosikleti
    CRF
    Alıntı umtuls adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar herkese,

izmirli apache dostlarım bir gezi planı yapsakta şöyle tanışsak gezsek dolaşsak nasıl olur ?

Güneşli ve havanın güzel olduğu bir hafta sonu ne dersiniz?
    Güneşli ve havanın güzel olduğu bir gün bende kuşadasından size katılabilirim.

Mavi_Anahtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i EVO
    10/40 iyidir ipone tavsiye ederim

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru falan gözüm görmüyor yatağa düştüm kötü hastayım kankü :(
    Çok Geçmiş Olsun kardeşim Acil Şifalar.

Hayırlı Olsun Kardeşim Kazasız Belasız Cezasız Zevkli Sürüşler.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben söyleyeyim; 3950 + 400 küsür lira alım satım masrafları.. (plaka - vergi - sigorta vs.)
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bas ucuna koy uyu gelmedi mi hala ambar degilse istanbul konya halbuki birgunde olmasi lazm

Bak buda baska bi alternatif tabi xD yok kardesim gelmedi kargo haftasonu calismiyorya mecbur bugun verdiler ins yarin bekliyorum .. (:
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok Geçmiş Olsun kardeşim Acil Şifalar.
    sağol teşekkür ettim. bugün baya bi terlettim kendimi sonra bi ılık duş eskisinden daha iyiyim ama şu gribe çare yok gibi. yahu tam da haftası ya bu perşembe cumadan sonra olsa içim yanmıcaktı
    mehmet_gemli bunu beğendi.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Alıntı TheTurk_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar bakıma götürcem motoru yagını kendim alacam kalitelisinden kaç numara almam lazım ? yeni model apache 2012
    Yanlis hatirlamiyorsam onceki sayfalarda castrol power 1 10w40 koyduklari yaziyordu geriye dogru bir bak derim baska konuyuda hatirliyor olabilirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:43 ----------

Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak buda baska bi alternatif tabi xD yok kardesim gelmedi kargo haftasonu calismiyorya mecbur bugun verdiler ins yarin bekliyorum .. (:
    Dogru unutmusum onuboyle beklemekte cok zordur zamanda gecmezbende ayni sekilde su lanet internetin duzeltilmesini bekliyorum surekli tele bakmaktan gozlerim gidecek

Motosikleti
    TVS Apache 150 Gri (2012)
    Merhaba arkadaşlar sizin sayenizde bende bir apache sahibi oldum bu perşembe elimde olacak inş ama hava şartlarından dolayı binemeyeceğim sanırım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler