Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı MrSharp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi Polemik Yaratmak istemiyorum da bir konuyu bilmeden Böyle Yorum Atmayalım. Ben Motoru İstanbul'dan 3.450 ye getirdim. ;)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:29 ----------

Motor 10 Numara olmuş ellerinize ve Emeginize Saglık. Direksiyon Race Olmuş Çok güzel gerçekten.
    polomik boş iş kardeş.sen o motordan bir tane daha getirt şimdi parasını ben vericem hediyem olsun sana.2009 ve üzeri ithal olucak ama.bilip bilmeden konuşuyor yorum yapıyorsunuz burda.meil attım cevabı bu diye.ne diyecekti sana abicim yarın geliyor hemen emrinizdemi.satış taktikleri bunlar ,bilmeniz gerekir burda senelerdir yazıyor,yazıyoruz ama hiç okumamışsınız anlaşılan.O 3500 tl ye satılan motorlar 2008 de gelen ithal motorlar diye.burda bir şeyin ithal tarihi önemli benim için öyle.çekmişler yurtdışından motorları fazlaca ,satamamışlar elde kalan eski modelleri satıyorlar.ruhsatta trafik çıkış tarihi yeni olabilir ama sonuçta bayi depoda beklemiş motorlar.arada sırada serviste denk geliyorum bayi yetkilileri ile .istersen işin aslını ögrenmek isteyen arkadaşlar Aydın ustaya bir sorsunlar bu motorların durumu nedir diye...... bilgi sahibi olursunuz ilk agızdan...
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SATILDI
    Alıntı Aspendos8181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:43 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:45 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:47 ----------

Evet motorumda Cyclone marka h4 uzun kısa xenon bulunmakta 270tl ye Düzcede Regi Güvenlik Sistemleri ne Taktırdım 2yıl Garantili Sağlam Esnaflar.
    İlk Taktığımda Cok sIkıntı yaşadım Akü bitti falan filan ep ey uğraştırdı.
    Şarj ve Konjektör Farklı takılarak sistem faal oldu Şimdi Gece gündüz yolumda Açık Farımda Hiç Bir Sıkıntı Yok 1,5 yıldır Kullaıyorum.
    [B][COLOR="Red"][/COLOR][/B]Dikkat Önemli Not : [COLOR="Blue"][/COLOR]Beyninizin Değerinde Kask Kullanın!!!

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:43 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:45 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:47 ----------

aspendos motorun güzel görünüyor.güle güle kazasız belasız kullan.jantlar hoş duruyor.bende yanakları polisaj yaptırmayı düşünüyorum.siyah motorda güzel durur kanımca. bu arada ön dişliyi degiştirdim şu an düz yolda 130km üzerine çıkıcak gibi.sıra 160 lık piston gömlek takıma geldi.O zaman galiba 150 km hızı zorlar gibi geliyor.arka lastigide disc yaptıracagım.

bahadır şenonar senin motorda güzel arkadaşım ama,O far graneja ilginç durmuş gibi geldi bana.moralini bozmak gibi olmasın ama acerbis diamond far taksaydın daha güzel durmazmıydı.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Bende Xenon Düşünüyorum da Konjektör bulmak yada yapmak kısaca Xenon uydurmak zor olur gibime geliyor. Burası küçük yer :(
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Motosikleti
    SATILDI
    tş arjantinli, hiç kimse fark etmedi galiba ben arka çatalı 7 cm uzattım ve çamurluğuda biraz yukarı kaldırmak zorunda kaldım lastik sürtme yapdı.motorun görünüşü farklı ve daha güzel olmamışmı sizce.aynı zamnda artık tekere pek gelmiyor cok güzel oldu bu şekilde.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:28 ----------

[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B]Dikkat Önemli Not : [COLOR="Blue"][/COLOR]Beyninizin Değerinde Kask Kullanın!!!

Motosikleti
    Ön kalkması biraz daha azalmıştır. sanıyorum.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Tamer abi iyi hoş diyorsunda o farda 120 lira şu eksiklerimi halledim zaten kafamda o far var ....
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    bobcat pgo gmax
    arkadaşlar motorumu sattım tvs arıyorum uygun tekliflere açığım

Motosikleti
    SATILDI
    Alıntı wedata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorumu sattım tvs arıyorum uygun tekliflere açığım
    Bi arkadaşımda var 2007 model kırmızı fuul orjinal değişen kaza bela yok 13 bin km civarında motor düzcede 2300 verdiler vermedi 2500 e bırakıyor.tel 0532 6977145 erdoğan

pitoresk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    ya ne bitmek bilmez rodajmış bu. 500 km oldu 800 e az kaldı servis ilk bakımı 800 km dedi sonra yapıştır Allah ne verdiyse. 80 hiç geçmedim uzun yol gittim normal devrinde kullandım sanırım rodaj süper olacak yalnız bi sıkıntı var nereden geldiğini birtürlü bulamadım ama 6 ila 7 bin devire ulaşınca kafa grenajından bi zırıltı geliyo nasıl kesicem bilmiyorum varmı bu sorunu yaşayıpta çözen acaba ? bu konuda yardımınıza ihtiyacım var bu ses beni çıldırdıto sesin yüzünden sanki motor dökülecekmiş hissi yaşıyorum.

Motosikleti
    SATILDI
    O ses sanki uyurken camın kenarında zıızızzııızıızzı yepan sinek gibi gicik bir ses o sesin gitmesi için ön granajı söktüm ve yuvarlak honda farı taktım ama yinede o canı cehenneme o kahrolası pis sinek cıkıp gitmedi.km satinden geliyor zıvıltı,bir kez değiştim amayine başladı aynı şekilde, yeni gelecek olan modellerdeki elektronik dijital km saatin gelmesini bekliyorum.Yada o sese ritim yapıcam ve kardeş kardeş gecineceğiz, zaten baya anlaşmaya başladık 3 yıldır.

pitoresk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    O ses sanki uyurken camın kenarında zıızızzııızıızzı yepan sinek gibi gicik bir ses o sesin gitmesi için ön granajı söktüm ve yuvarlak honda farı taktım ama yinede o canı cehenneme o kahrolası pis sinek cıkıp gitmedi.km satinden geliyor zıvıltı,bir kez değiştim amayine başladı aynı şekilde, yeni gelecek olan modellerdeki elektronik dijital km saatin gelmesini bekliyorum.Yada o sese ritim yapıcam ve kardeş kardeş gecineceğiz, zaten baya anlaşmaya başladık 3 yıldır.

ozman ben hiç uğraşmıyım uygun bi ritim bulayım en iisi:D boşa masraf yapmamış olurum teşekkürler üstad!!!

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    [QUOTE=Aspendos8181;2065501]tş arjantinli, hiç kimse fark etmedi galiba ben arka çatalı 7 cm uzattım ve çamurluğuda biraz yukarı kaldırmak zorunda kaldım lastik sürtme yapdı.motorun görünüşü farklı ve daha güzel olmamışmı sizce.aynı zamnda artık tekere pek gelmiyor cok güzel oldu bu şekilde.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:28 ----------

aslında çok güzel olmuş.bende düşünmedi değilim bir takım şeyler var aklımda ama,motor garantide oldugu için fazla oynayamıyorum.hazır çatalı uzatmışken seleyi ve kuyruguda uzatsaydın dah da güzel olurdu,artçı rahatı için.ama tek kişilik kullanımlar için kasa gayet ideal.bende dişli değiştirdikten sonra tekere gelme olayını % 70 kesmiş bulunuyorum.arka lastiği degiştirdim çamurlugun ön iç kısımda altta ufak bir parçası var çatala su gelmesin diye ona sürtüyordu lastik zincir uzamadığı için,o parçayı biraz ileri aldım sürtme işini hallettim.şu an motorun uzaması gayet güzel.çok rahat 130-140 km arası gidiyor.biraz geç uzuyor ama problem degil.kesiciye girene kadar bekleyince gidişat çok iyi.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:37 ----------

Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamer abi iyi hoş diyorsunda o farda 120 lira şu eksiklerimi halledim zaten kafamda o far var ....
    valla bahadır motor güzel görünüyor aklın karışmasın sakın.sadece bir tavsiye.ben ön camı uzatmayı düşünmüştüm.çok da güzel olucaktı ama sıcak hava tabancası olmadıgı için şimdilik kaldı.ama spor far Apache'ye daha çok yakışıyor,birde güzel bir alt sakal tabiki.kolay gelsin sana.iyi bakıyorsun motora

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı MrSharp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet Abi Çok saol Birkes daha Nasıl kazıklar yedigimizi Hatırlattın bizlere. Apache Depo 375 TL Acaba Orda Kaç Para :( Arka Jant 400 TL Dediler. Bilmiyorum giren çıkan bize :(

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:19 ----------

http://www.suratmotor.com

Sitesi'de Bu Herhalde.
    Evet biraderim...biz parayı zor kazanıyoruz..resmen hırsızlık bu...Orjinal idye bize Çin malını kaktırıyorlar...bu TVS nin parçalarıda çayna işi bence...TVS Hindistan malıdır ama yan sanayisi bence ÇİN...belkide yanlışımdır ...

Gerçekten parçaların fiyatı hesaplıymış ii gecirmişler milletimize ,metehan tş moruk paylaşım için saol.

Dostum şu motorunu yıllardır görürüm yolda görsem seni tanırım... nazar değcek yeminle...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı pitoresk35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ne bitmek bilmez rodajmış bu. 500 km oldu 800 e az kaldı servis ilk bakımı 800 km dedi sonra yapıştır Allah ne verdiyse. 80 hiç geçmedim uzun yol gittim normal devrinde kullandım sanırım rodaj süper olacak yalnız bi sıkıntı var nereden geldiğini birtürlü bulamadım ama 6 ila 7 bin devire ulaşınca kafa grenajından bi zırıltı geliyo nasıl kesicem bilmiyorum varmı bu sorunu yaşayıpta çözen acaba ? bu konuda yardımınıza ihtiyacım var bu ses beni çıldırdıto sesin yüzünden sanki motor dökülecekmiş hissi yaşıyorum.
    tekrardan hayırlı olsun motorun güle güle kazasız belasız kullan.rodajı tamamlayamamışsın yakınıyorsun,takıl bir hafta sonu bize temiz 500-1000 km yol yaparız tamamlamış olursun
    kafa grenajından gelen ses gösterge paneli yapıyor.paneli tutan takozların içinde burç var.haliyle fazla sıkıldığı için metal metale temas edip ses yapıyor.yapman gereken takozları metalburç olmayanlarla değiştirmek,göreceksin ses gelmiyecek.
    bu motorun tek zırlama sesleri vida ve somun aralarında lastik contaların olmaması.yoksa kesinlikle zırıltı filan gelmez.birde krank üzerinde honda'da oldugu gibi balans yok.zamanında takmamışlar.yeni motorlarda mevcut O yüzden sessiz Apacheler.

Motosikleti
    Parçalar Çin olabilir. Haklısınız ancak Gerçekten Çok saglamlar. Hiç bir şey olmuyor.

Motosikleti
    SATILDI
    Dostum şu motorunu yıllardır görürüm yolda görsem seni tanırım... nazar değcek yeminle...[/QUOTE]

Valla Haklısın nazar değecek diye korkuyorum,o yüzden fazla çarşılarda gezmiyom.İstanbula geldim iki kez belki geçişmişizidir.

Motosikleti
    Benim motora arkaya 80e 80 lastik aldım duro marka ince yanak
    50 lira

Motosikleti
    Şu gidon ucuna takılan aynalardan takmayı düşünüyorum aşağıya doğru dönenlerden

şenonar o kadar bahsediyodun stunt yapıcam diye moblet olmuş bu

sakal güzel

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler